01.05.2022 - VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2022

Vysokomýtský půlmaraton

Podrobnější informace zde: VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 37 Kaláb David Česká republika AC Track & Field Brno 1987 01:13:23
2 76 Randa Drahomír Česká republika Běžecké tréninky on line 1974 01:15:21 00:01:57
3 109 Brýdl Pavel Česká republika Salomon/Sunto 1980 01:16:49 00:03:25
4 116 Novák David Česká republika VM Dobroběh 1998 01:21:32 00:08:08
5 47 Kubišta Michal Česká republika 1990 01:23:40 00:10:16
6 101 Verster Rigardt Česká republika 1988 01:24:05 00:10:41
7 111 Khýrová Aneta Česká republika CARLA.kupkolo.cz Dvůr Králové 1993 01:28:02 00:14:38
8 114 Lettl Libor Česká republika Svídomícký extrém 1995 01:29:55 00:16:31
9 125 Kozák Ondřej Česká republika Vysoké Mýto 1988 01:30:33 00:17:09
10 18 Dvořák Miroslav Česká republika sokol bystré 1975 01:30:54 00:17:30
11 10 Čejka Bořivoj Česká republika Triathlon Team Chrudim 1980 01:31:06 00:17:42
12 78 Rohal Martin Česká republika Běhání Svitavy 1973 01:31:15 00:17:51
13 25 Gogola Ján Slovensko 1977 01:31:35 00:18:11
14 113 Sobotka Vlastimil Česká republika 1999 01:31:58 00:18:34
15 55 Mařáček František Česká republika 1965 01:32:08 00:18:44
16 65 Nováková Barbora Česká republika TJ Sokol Kunvald 1983 01:32:39 00:19:15
17 106 Hurych Jan Česká republika Ústí nad Orlicí 1980 01:33:24 00:20:00
18 30 Hanuš Petr Česká republika 3D Fitness Race 1964 01:33:32 00:20:09
19 34 Jirout Bohumil Česká republika Profistav 1973 01:33:40 00:20:16
20 77 Rautenkranc Miroslav Česká republika SK Donocykl 1964 01:35:05 00:21:41
21 28 Hakkel Pavel Česká republika TechnickáVM 1979 01:35:12 00:21:48
22 85 Stratílek Aleš Česká republika 1986 01:35:51 00:22:27
23 134 Brydlová Jana Česká republika Sloupnice 1977 01:36:15 00:22:51
24 94 Štancl Josef Česká republika 1970 01:37:01 00:23:37
25 13 Číhař Tomáš Česká republika Chvojenec 1970 01:37:55 00:24:31
26 130 Kárský Vojtěch Česká republika 1992 01:39:45 00:26:21
27 126 Badal Stanislav Česká republika SKP Šumperk 1978 01:39:53 00:26:29
28 26 Grepl Pavel Česká republika Bič Boží 1991 01:39:58 00:26:34
29 75 Ptáček Jakub Česká republika Anenská Studánka 1996 01:40:06 00:26:43
30 121 Jakeš Jiří Česká republika Eleven head CST Cyklo Live 1977 01:40:19 00:26:55
31 17 Dvořáček Jan Česká republika 1995 01:40:34 00:27:10
32 108 Bělehrádek Pavel Česká republika TJ Čolek 1958 01:40:39 00:27:16
33 70 Portyš Jakub Česká republika 1987 01:41:00 00:27:36
34 97 Tobišková Tereza Česká republika 1977 01:42:12 00:28:48
35 11 Černý Jiří Česká republika 1987 01:43:00 00:29:36
36 7 Bučko Petr Česká republika 1984 01:43:44 00:30:20
37 14 Číž Josef Česká republika Lázně Bohdaneč 1971 01:44:00 00:30:37
38 66 Otta Roman Česká republika SK Vrchlabí Smola Konstrukce 1961 01:44:29 00:31:06
39 102 Vodehnalová Jitka Česká republika AK Olomouc 1997 01:44:35 00:31:11
40 135 Novák Martin Česká republika 1963 01:45:08 00:31:44
41 105 Šejna Jan Česká republika No Pain, No Gain 1982 01:45:23 00:31:59
42 92 Šraut Bohumír Česká republika 1975 01:45:24 00:32:00
43 95 Štěpánková Tereza Česká republika 1994 01:45:38 00:32:14
44 56 Mokrejš Leoš Česká republika 1993 01:45:38 00:32:14
45 63 Novák Michal Česká republika 1993 01:45:55 00:32:31
46 54 Marinoff Lukáš Česká republika 1992 01:46:10 00:32:47
47 96 Tarant Ladislav Česká republika Tragéd Team Letohrad 1960 01:47:34 00:34:10
48 127 Munster Luďa Česká republika Vysoké Mýto - F8 1974 01:47:52 00:34:28
49 33 Chmelařová Lenka Česká republika Beskydský dogmaraton team 1982 01:48:05 00:34:41
50 48 Kučera Radek Česká republika Marcipan 1975 01:49:15 00:35:52
51 123 Jurista Radovan Česká republika 1983 01:49:24 00:36:01
52 2 Barbořák Bohuš Česká republika TJ Liga 100 Olomouc 1959 01:49:43 00:36:19
53 3 Bayerová Lenka Česká republika TJ Sokol Unhošť 1968 01:49:56 00:36:32
54 84 Stehlíková Lucie Česká republika 1995 01:50:07 00:36:43
55 112 Sákrová Markéta Česká republika KPA 1971 01:50:08 00:36:44
56 73 Prachařová Renáta Česká republika 1990 01:51:08 00:37:44
57 38 Kalus Ondřej Česká republika Přímo z gauče 1989 01:51:09 00:37:45
58 36 Kachtík Vlastimil Česká republika eSVS.CZ Team 1968 01:51:35 00:38:11
59 61 Němečková Zuzana Česká republika 1980 01:52:36 00:39:12
60 131 Eliáš Radim Česká republika 1970 01:52:57 00:39:33
61 53 Lisová Johanka Česká republika 1999 01:53:02 00:39:38
62 110 Chmelík Jiří Česká republika VP Race 1983 01:54:39 00:41:16
63 44 Kovář Jaroslav Česká republika yeti24 1962 01:54:54 00:41:31
64 59 Nekvapilová Lenka Česká republika HC SDH Kostelec u Heřmanova Městce 1973 01:55:23 00:41:59
65 132 Eliášová Petra Česká republika 1974 01:55:42 00:42:18
66 79 Sedláček Jan Česká republika Hradecký Kamzík 1979 01:57:21 00:43:57
67 40 Klofanda David Česká republika 2003 01:57:58 00:44:34
68 57 Mořkovský Ondřej Česká republika 1987 01:57:59 00:44:35
69 4 Benešová Renata Česká republika 1988 01:58:04 00:44:40
70 100 Urbánek Aleš Česká republika Bruntál 1973 01:58:17 00:44:53
71 117 Bělohlávek Martin Česká republika Vysoké Mýto 1972 01:58:26 00:45:02
72 137 Petráň Michal Česká republika Cafe Bajer 1966 01:58:29 00:45:05
73 9 Čech Daniel Česká republika VMCross 1976 01:59:04 00:45:40
74 27 Habrová Karina Česká republika 1993 02:00:08 00:46:44
75 22 Eisner Jan Česká republika 1978 02:01:00 00:47:36
76 129 Nový Pavel Česká republika Mnichovo Hradiště 1977 02:02:19 00:48:56
77 31 Hudcová Martina Česká republika Run Strollering Horoměřice 1980 02:03:01 00:49:38
78 122 Zítko Petr Česká republika STG Choceň 1982 02:04:00 00:50:36
79 136 Bašarinová Michaela Česká republika 1968 02:04:15 00:50:51
80 20 Dycka Jan Česká republika Podrážek 1980 02:05:59 00:52:35
81 42 Kovář Dominik Česká republika Koumáci 1996 02:07:25 00:54:01
82 49 Kummer Lukáš Česká republika 1978 02:08:08 00:54:44
83 8 Buryan Michal Česká republika 1977 02:09:27 00:56:03
84 98 Tomášová Petra Česká republika 1973 02:09:32 00:56:08
85 16 Dudek Radim Česká republika 1957 02:10:29 00:57:06
86 87 Ševčík Karel Česká republika 1999 02:10:32 00:57:08
87 88 Šilar Jiří Česká republika Dobroběh Vysoké Mýto 1983 02:10:50 00:57:26
88 41 Kořínek Martin Česká republika 1963 02:11:24 00:58:00
89 104 Zelenková Zuzana Česká republika Rozběháme Luži 1990 02:13:06 00:59:43
90 62 Nevolová Veronika Česká republika Rozběháme Luži 1994 02:13:07 00:59:43
91 45 Kovářová Monika Česká republika yeti24 1965 02:13:11 00:59:48
92 35 Junek Jiří Česká republika SČKC Vysoké Mýto 1973 02:14:07 01:00:43
93 43 Kovář Filip Česká republika Koumáci 1997 02:14:25 01:01:01
94 80 Skalická Sára Česká republika 2002 02:15:28 01:02:04
95 81 Skalický Petr Česká republika 1977 02:15:28 01:02:04
96 24 Frenclová Marie Česká republika Rozběháme Luži 1991 02:16:19 01:02:55
97 39 Karal Pavel Česká republika Rozběháme Luži 1970 02:16:19 01:02:55
98 5 Berská Lenka Česká republika 1969 02:18:25 01:05:02
99 67 Pěcha Tomáš Česká republika Poděbrady 1966 02:18:58 01:05:34
100 6 Bublák Vojtěch Česká republika CBVM 2002 02:19:42 01:06:18
101 124 Janko Jan Česká republika STG Choceň 1986 02:19:43 01:06:19
102 19 Dvořák Pavel Česká republika 1970 02:21:23 01:07:59
103 51 Limberská Šárka Česká republika 1990 02:21:23 01:07:59
104 23 Faltys Tadeáš Česká republika SK Javorník 1987 02:21:23 01:07:59
105 133 Řehák Tomáš Česká republika psi 1990 02:21:23 01:07:59
106 118 Kokštein Pavel Česká republika Choceň 1977 02:22:14 01:08:51
107 115 Mlejnková Jolana Česká republika VM Ghíčko 1968 02:23:05 01:09:41
108 52 Límová Alena Česká republika Dobroběh 1976 02:23:05 01:09:41
109 107 Suchánková Lenka Česká republika Bike club Svitavy 1968 02:23:59 01:10:35
110 32 Hurt Michal Česká republika 1977 02:24:00 01:10:36
111 103 Vopařil Josef Česká republika Dobroběh Vysoké Mýto 1962 02:25:00 01:11:36
112 128 Frous Petr Česká republika F8 1973 02:25:56 01:12:33
113 15 Dostál Marek Česká republika Koumáci 1996 02:28:47 01:15:23
114 21 Dycková Šárka Česká republika 1982 02:30:21 01:16:57
115 119 Markytánová Petra Česká republika Moravská Třebová 1972 02:39:37 01:26:13
116 68 Peňázová Jana Česká republika 2004 02:40:15 01:26:52
117 120 Krejsa Martin Česká republika Vysoké Mýto 1962 02:42:54 01:29:30
118 46 Krátký Josef Česká republika Hvězda Pardubice 1965 02:47:05 01:33:41
DNS 1 Adámek Tomáš Česká republika 1990 00:00:00
DNS 12 Černý Luboš Česká republika 1980 00:00:00
DNS 29 Hanulík Vladan Česká republika 1980 00:00:00
DNS 50 Kutin Tomáš Česká republika na punk 1984 00:00:00
DNS 58 Navrátilová Šárka Česká republika 1993 00:00:00
DNS 60 Němcová Martina Česká republika 1974 00:00:00
DNS 64 Novák Petr Česká republika 1978 00:00:00
DNS 69 Plechatý Ladislav Česká republika 1985 00:00:00
DNS 71 Pospíšil Jaroslav Česká republika 1978 00:00:00
DNS 72 Pospíšil Vojtěch Česká republika TJ Sokol Stará Paka 1991 00:00:00
DNS 74 Procházka Ondřej Česká republika 1992 00:00:00
DNS 82 Smrčka Stanislav Česká republika trenovanibehu.cz 1979 00:00:00
DNS 83 Sobel Miloš Česká republika TJ Sokol České Heřmanice 1966 00:00:00
DNS 86 Svoboda Marián Česká republika 1981 00:00:00
DNS 89 Šimek Petr Česká republika Řetůvka 1977 00:00:00
DNS 90 Škraňka Jiří Česká republika 1991 00:00:00
DNS 91 Špaček Jaroslav Česká republika 1976 00:00:00
DNS 93 Šrautová Kateřina Česká republika 1977 00:00:00
DNS 99 Tůma Zdeněk Česká republika 1975 00:00:00
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.