23.04.2022 - Pohoda Run Únanov 2022

Pohoda Run Únanov hlavní závod 10,1km

Podrobnější informace zde: Pohoda Run Únanov prezence v den závodu: 23.4.2022 od 8:00 do 9:15 hod. start děti a mládež: 23.4.2022 od 8:45 hod. start hlavního závodu a hobby závodu: 23.4....

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 24 Čabala Vojtěch Česká republika Rabbits Znojmo 1993 00:35:48
2 19 Šrámek Ondřej Česká republika Rabbits Znojmo 1997 00:38:45 00:02:57
3 10 Chudoba Jaroslav Česká republika 1976 00:38:46 00:02:58
4 34 Hrdina Tomáš Česká republika AC Moravská Slavia Brno 1979 00:39:48 00:04:00
5 26 Horáček Kamil Česká republika Argyšáci 1977 00:43:09 00:07:21
6 30 Dufek Pavel Česká republika Winners Znojmo 1978 00:43:46 00:07:58
7 31 Hýbl Jiří Česká republika Hrušovany u Brna 1967 00:44:06 00:08:18
8 12 Klempa Petr Česká republika 1992 00:44:57 00:09:09
9 16 Pexa Lukáš Česká republika 1986 00:44:57 00:09:09
10 38 Sivila Shannon Česká republika Winners Znojmo 1997 00:45:11 00:09:23
11 6 Foral Roman Česká republika 1967 00:45:11 00:09:23
12 37 Hrubý Karel Česká republika Znojmo 1974 00:45:19 00:09:31
13 18 Svoboda Ivo Česká republika Winners Znojmo 1978 00:45:47 00:09:59
14 22 Rýznar Václav Česká republika Jans Znojmo 1977 00:46:45 00:10:57
15 20 Štengl Milan Česká republika 1982 00:47:05 00:11:17
16 23 Kulert Marek Česká republika Louda team 1975 00:47:27 00:11:39
17 39 Juránek František Česká republika Moravský Krumlov 1967 00:47:50 00:12:02
18 21 Urbánková Radka Česká republika 1993 00:47:53 00:12:05
19 13 Krčál Milan Česká republika 1983 00:48:33 00:12:45
20 11 Januška Ivan Česká republika Sokol Šanov 1958 00:48:34 00:12:46
21 25 Kříž Jan Česká republika Hodonice 1981 00:48:43 00:12:55
22 8 Grimley Jake Velká Británie 1975 00:50:08 00:14:20
23 15 Nováček Josef Česká republika SDH Čučice 1958 00:50:15 00:14:27
24 5 Danielovič Leo Česká republika Hradiště Znojmo 1958 00:50:49 00:15:01
25 17 Střížová Blanka Česká republika 1993 00:51:37 00:15:49
26 14 Krejčí Miloslav Česká republika Turtles Znojmo 1966 00:51:59 00:16:11
27 35 Lušovský Michal Česká republika VAS Znojmo 1979 00:52:04 00:16:16
28 1 Bobek Josef Česká republika TJ Znojmo 1949 00:52:09 00:16:21
29 3 Bulín Jindřich Česká republika TJ Sokol Plaveč 1967 00:52:23 00:16:35
30 27 Hamšíková Romana Česká republika Sokol Syrovice 1975 00:53:23 00:17:35
31 7 Goldmannová Simona Česká republika VAS Znojmo 1977 00:54:34 00:18:46
32 36 Hlatký Jan Česká republika VAS Znojmo 1970 00:55:37 00:19:49
33 40 Jaroš Zdeněk Česká republika VAS Znojmo 1970 00:55:40 00:19:52
34 29 Vogal Martin Česká republika Kuchařovice 1986 00:55:44 00:19:56
35 28 Bačák Petr Česká republika Únanov 1987 00:56:06 00:20:18
36 32 Bešta Marek Česká republika Ozzy Brno 1986 00:56:39 00:20:51
37 33 Hrstková Iva Česká republika Rosice 1976 00:58:16 00:22:28
38 4 Bulínová_st. Jitka Česká republika Sokol Plaveč 1970 01:02:07 00:26:19
DNS 2 Bobková Milada Česká republika Samostatně vlající běhna 1982 00:28:55
DNS 9 Hašpl Marcel Česká republika Sanasport runners 1977 00:29:02
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.