22.05.2022 - PálavaRace 2022

PÁLAVARACE 2022

Podrobnější informace na stránkách pořadatele: PálavaRace 2022 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 110 Řenč Tomáš Česká republika Triatlon Slaný 1990 04:15:15
2 125 Šneberger Jan Česká republika TT Příbram, z. s. 1985 04:16:40 00:01:24
3 163 Cívelo Petr Česká republika 1992 04:21:22 00:06:07
4 26 Džalaj Karol Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1981 04:21:26 00:06:10
5 117 Srnánek Rastislav Česká republika 1995 04:25:48 00:10:32
6 134 Vabroušek Petr Česká republika TITAN TRILIFE 1973 04:27:35 00:12:19
7 162 Hradil Pavel Česká republika 1998 04:30:32 00:15:17
8 36 Holeša Patrik Česká republika 1991 04:30:41 00:15:25
9 155 Slabý Jan Česká republika 1987 04:34:20 00:19:04
10 132 Tuna Jaroslav Česká republika 1977 04:41:43 00:26:28
11 160 Kundrát Jan Česká republika 1987 04:42:19 00:27:03
12 75 Kudrna Zbyněk Česká republika 1980 04:42:54 00:27:39
13 46 Jordán Daniel Česká republika Triatlon Česká Lípa 1997 04:45:12 00:29:56
14 71 Křivánková Simona Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1983 04:45:45 00:30:30
15 157 Pešek Pavel Česká republika 1990 04:46:00 00:30:44
16 59 Kozel Tomáš Česká republika SK Slavia Praha 1982 04:46:09 00:30:54
17 70 Křivánek Josef Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1979 04:47:51 00:32:35
18 28 Galandr Daniel Česká republika CSG TRI TEAM 1979 04:51:46 00:36:30
19 97 PETR Lukáš Česká republika 1980 04:52:43 00:37:28
20 4 Beňa Marek Česká republika Zapro team 1976 04:53:48 00:38:33
21 121 Suchý Petr Česká republika 1992 04:54:10 00:38:54
22 166 Pozdenkov Michael Česká republika 2BWINNER TEAM 1994 04:57:42 00:42:26
23 69 Krupička Martin Česká republika 1985 04:58:18 00:43:03
24 111 Sedláček Ondřej Česká republika TriSK ČB 1982 04:59:42 00:44:26
25 57 Kotopulu Helena Česká republika TITAN TRILIFE 1980 04:59:55 00:44:40
26 15 Cibulka Stanislav Česká republika IRON STARS BEROUN 1981 05:00:12 00:44:56
27 74 Kudrna David Česká republika 1977 05:00:24 00:45:09
28 32 Hendrych Jaroslav Česká republika Tri club Česká Lípa 1975 05:00:37 00:45:21
29 90 Ocelák Martin Česká republika 1979 05:03:34 00:48:19
30 7 Bláha Jan Česká republika BTT Libochovice 1978 05:04:16 00:49:01
31 54 Kolářová Hana Česká republika Triathlon Team Tábor 1988 05:06:03 00:50:47
32 133 Ungerman Antonín Česká republika 1978 05:06:37 00:51:21
33 164 Hájek Miroslav Česká republika 1991 05:06:46 00:51:30
34 140 Vintrlík Martin Česká republika 1977 05:08:08 00:52:52
35 118 Stahl Jaroslav Česká republika 1980 05:09:02 00:53:46
36 60 Krajča Stanislav Česká republika 1983 05:11:22 00:56:06
37 16 Cibulková Markéta Česká republika IRON STARS BEROUN 1983 05:13:18 00:58:02
38 48 Kadidlo Jiří Česká republika 1972 05:13:21 00:58:05
39 114 Skala Roman Česká republika 1973 05:14:28 00:59:13
40 167 Štefanič Michal Česká republika Tri klub Příbram 1968 05:14:35 00:59:19
41 31 Hejnyš Daniel Česká republika 1977 05:14:47 00:59:32
42 96 Pazdera Miroslav Česká republika Zapro team 1972 05:15:07 00:59:52
43 147 Zajac Filip Česká republika 2001 05:16:18 01:01:02
44 3 Běhůnek Svatoslav Česká republika 1981 05:16:46 01:01:30
45 107 Rašovský Filip Česká republika 1985 05:16:59 01:01:43
46 92 Oravec Ľuboš Česká republika 1972 05:18:53 01:03:37
47 122 Svíčka Tomáš Česká republika Tri club Česká Lípa 1983 05:20:11 01:04:55
48 161 Čajíček Petr Česká republika 1974 05:21:48 01:06:33
49 180 Darmovzal Jan Česká republika 1990 05:21:54 01:06:38
50 84 Matějovský Jan Česká republika USK Akademik Cheb 1978 05:23:28 01:08:13
51 73 Kučera Michal Česká republika 1979 05:23:50 01:08:35
52 45 Jewell Michael Česká republika 1982 05:24:39 01:09:24
53 151 Odvárka Libor Česká republika 1971 05:24:44 01:09:28
54 148 Zich Radek Česká republika 1984 05:26:24 01:11:08
55 27 Fiala Tomáš Česká republika 1974 05:26:43 01:11:27
56 98 Pittner Roman Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1974 05:27:25 01:12:09
57 105 Prokop Dominik Česká republika 1990 05:29:05 01:13:49
58 62 Krátká Lucie Česká republika ArtSport Team 1978 05:29:28 01:14:13
59 42 Chudoba Jaroslav Česká republika 1976 05:29:48 01:14:33
60 23 Dienstbier Oldřich Česká republika Triatlon Plzeň 1981 05:30:35 01:15:19
61 113 Semsej Matej Česká republika 1982 05:31:33 01:16:18
62 65 Krejčí Tomáš Česká republika 1986 05:31:35 01:16:20
63 6 Beňo Tomáš Česká republika 1983 05:32:40 01:17:25
64 72 Kubina Roman Česká republika 1970 05:33:56 01:18:40
65 104 Procházka Rostislav Česká republika 1980 05:34:12 01:18:56
66 1 Bálek Oldřich Česká republika 1972 05:34:55 01:19:39
67 14 Cibulka Radim Česká republika IRON STARS BEROUN 1989 05:36:34 01:21:19
68 5 Benčová Renáta Česká republika TTK Slavia VŠ Plzeň 1977 05:37:33 01:22:18
69 112 Sedláček Roman Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1964 05:39:05 01:23:50
70 144 Vondruška Radek Česká republika 1990 05:39:46 01:24:30
71 43 Jalůvka Petr Česká republika SK Jiří Team Ostrava 1984 05:40:31 01:25:16
72 146 Wallerer Jiří Česká republika IRON STARS BEROUN 1993 05:40:40 01:25:24
73 81 Maňásek Lukáš Česká republika 1980 05:40:53 01:25:37
74 86 Mika Lukáš Česká republika 1993 05:41:04 01:25:48
75 139 Viki Jan Česká republika 2BWINNER TEAM 1988 05:41:40 01:26:24
76 11 Brabcová Milada Česká republika TJ Spartak Třebíč 1975 05:42:40 01:27:25
77 83 Maruška Jindřich Česká republika TRIJA 1979 05:43:43 01:28:27
78 158 Nádvorník Tomáš Česká republika 1988 05:44:11 01:28:55
79 143 Vondál David Česká republika 1979 05:45:26 01:30:11
80 34 Hlubik Miroslav Česká republika 1984 05:45:41 01:30:25
81 115 Somorovský Tomáš Česká republika 1987 05:46:40 01:31:25
82 24 Dikácz Dávid Česká republika 1992 05:47:19 01:32:03
83 165 Kumr David Česká republika Emercy 1966 05:47:43 01:32:28
84 142 Vojtěšek Zbyněk Česká republika 1977 05:47:56 01:32:40
85 130 Tobek František Česká republika TTK Slavia VŠ Plzeň 1985 05:48:03 01:32:47
86 64 Lapeš Jaromír Česká republika 1976 05:48:05 01:32:49
87 106 Rädisch Jindřich Česká republika Elab 1971 05:48:20 01:33:05
88 53 Kokeš Vlastimil Česká republika TTC Olomouc 1965 05:48:32 01:33:17
89 21 David Pavel Česká republika 1972 05:49:17 01:34:01
90 108 Richter Michael Česká republika TT ASTRA Konopiště 1971 05:49:34 01:34:18
91 156 Štěpánek Martin Česká republika 1981 05:49:39 01:34:23
92 35 Hofírek Oldřich Česká republika 1983 05:51:52 01:36:36
93 47 JUNGMANN Petr Česká republika 1966 05:52:01 01:36:45
94 87 Moravík Pavol Česká republika 1990 05:53:03 01:37:47
95 103 Procházka Luděk Česká republika TT ASTRA Konopiště 1970 05:54:54 01:39:38
96 63 Kratochvíl Jiří Česká republika 1991 05:55:54 01:40:38
97 119 Stolarčíková Julie Česká republika USK Akademik Cheb 1980 05:57:07 01:41:51
98 61 Král Tomáš Česká republika 1981 06:01:30 01:46:14
99 67 Kročil Tomáš Česká republika 1996 06:01:43 01:46:27
100 49 Kadlec Vladimír Česká republika 1977 06:02:47 01:47:32
101 141 Vlček Jiří Česká republika 1992 06:05:37 01:50:22
102 124 Ševčík Luděk Česká republika 1959 06:11:46 01:56:31
103 40 Hrabec Vladimír Česká republika 1968 06:13:47 01:58:31
104 153 Kratochvíl Zdeněk Česká republika 1973 06:18:01 02:02:46
105 29 Grácik Eduard Česká republika 1958 06:20:01 02:04:45
106 58 Koudelka Jan Česká republika BET 1970 06:20:22 02:05:06
107 30 Skřivánek Petr Česká republika 1966 06:22:53 02:07:38
108 131 Trauškeová Eva Česká republika 1992 06:27:11 02:11:56
109 169 Hurník Pavel Česká republika TT Opava 1965 06:29:10 02:13:55
110 136 Vaněk Jan Česká republika TTC Postřelná 1983 06:29:35 02:14:20
111 41 Hyláková Dana Česká republika 1961 06:30:07 02:14:51
112 79 Lužina Vladimír Česká republika 1979 06:30:17 02:15:01
113 149 Zoubek Petr Česká republika 1990 06:30:39 02:15:24
114 80 Lžičař Marek Česká republika 1991 06:31:24 02:16:09
DNF 22 David Václav Česká republika 1974 06:02:52 01:47:36
115 120 Straňovský Miroslav Česká republika 1993 03:25:38 02:21:18
116 127 Šváb Jiří Česká republika SPORTON Šumperk 1969 04:06:29 02:21:18
117 123 Svída Rostislav Česká republika 1975 04:22:20 02:21:18
118 129 Švajka Pavel Česká republika 1977 04:31:22 02:21:18
119 9 Blažek Jaroslav Česká republika 1981 04:32:19 02:21:18
120 10 Blažková Eva Česká republika 1979 04:36:04 02:21:18
121 137 Vavrochová Jaroslava Česká republika 1976 04:39:22 02:21:18
122 13 Caletka Michal Česká republika 1984 04:39:53 02:21:18
123 55 Kolůch Petr Česká republika 1977 04:40:50 02:21:18
124 135 Valerián Radim Česká republika 1975 04:45:40 02:21:18
125 12 Brož Petr Česká republika USK Akademik Cheb 1961 04:52:52 02:21:18
126 66 Krejčová Barbora Česká republika 1982 04:55:22 02:21:18
127 2 Bayer Miloslav Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 1947 04:56:34 02:21:18
128 152 Pecha Karel Česká republika 1955 05:05:01 02:21:18
129 159 Války Milan Česká republika 1974 05:09:29 02:21:18
DNF 76 Kušik Braňo Česká republika 1971 04:07:54 01:48:34
DNF 82 Marko Danny Česká republika 1984 03:47:05 00:23:03
DNF 100 Polách Ivo Česká republika Krušnoman TT Litvínov 1976 03:39:02 00:41:21
DNF 33 Hendrych Tomáš Česká republika Triatlon Česká Lípa 1976 04:16:20
DNF 168 Petrásek Václav Česká republika 1976 03:24:34
DNF 154 Dlabaja Roman Česká republika 1970 00:34:38
DNF 52 Kleibl Martin Česká republika 2BWINNER TEAM 1973 00:32:13
DNS 8 Blahuta Jan Česká republika 1981
DNS 17 Czilling Petr Česká republika MOUNTAINTIME Kross tri team 1990
DNS 18 Čeněk Jan Česká republika 1987
DNS 19 Čermák Jan Česká republika 1966
DNS 20 Černá Klára Česká republika 1990
DNS 25 Dvořáček Ladislav Česká republika TT ASTRA Konopiště 1972
DNS 37 Honzíková Lucie Česká republika 1982
DNS 38 Horák Pavel Česká republika 1976
DNS 39 Horník Jan Česká republika 1971
DNS 44 Janda Radim Česká republika 1973
DNS 50 Kaláb Miloš Česká republika TTC Brno 1950
DNS 51 Kalivoda Lukáš Česká republika TTK Slavia VŠ Plzeň 2003
DNS 56 Korecký Štěpán Česká republika KILPI KOME KLUB 1996
DNS 68 Krohlák Milan Česká republika 1981
DNS 77 Lnenicka Lubos Česká republika 1986
DNS 78 Losertová Alena Česká republika Zapro team 1988
DNS 85 Matulova Petra Česká republika 1991
DNS 88 Nešpor Martin Česká republika 1973
DNS 89 Novotný Tomáš Česká republika 1979
DNS 91 Ondrej Michal Česká republika 2BWINNER TEAM 1986
DNS 93 Ostrenskyi Oleksii Česká republika BET 1994
DNS 94 Páleníková Barbora Česká republika 1998
DNS 95 Pavlík Miroslav Česká republika MOUNTAINTIME Kross tri team 1964
DNS 99 Poláček Kamil Česká republika 1981
DNS 101 Polívka Luděk Česká republika 1978
DNS 102 Pozdenkov Michael Česká republika 2BWINNER TEAM 1994
DNS 109 Rohel Břetislav Česká republika 1990
DNS 116 Spurný Jiří Česká republika 1991
DNS 126 Štefek Lukáš Česká republika 1989
DNS 128 Švajcr Radek Česká republika Triatlon Plzeň 1972
DNS 138 Veselský Petr Česká republika 1994
DNS 145 Vopálenský Jerguš Česká republika 1985
DNS 150 Углирж Далибоп Česká republika 1980
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.