28.05.2022 - 30. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE 2022

OPEN - KALÁB triatlonová liga

Podrobnější informace na stránkách pořadatele: Triatlon Brno ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 24 KYNICKÝ Lukáš Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 1997 01:04:44
2 23 KUČERA Jan Česká republika Alfa Tri Team 1981 01:06:02 00:01:18
3 32 MRÁZ Miroslav Česká republika 1988 01:08:07 00:03:22
4 63 VINTRLÍK Martin Česká republika 1977 01:08:34 00:03:49
5 41 SEDLÁČEK Milan Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 1994 01:08:42 00:03:58
6 35 PAUSCHEK Karel Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1985 01:09:57 00:05:12
7 5 DLABAJA Roman Česká republika TITAN TRILIFE 1970 01:11:09 00:06:25
8 56 DOKOUPIL Petr Česká republika 1977 01:11:24 00:06:40
9 36 PECH Michal Slovensko 2BWINNER TEAM 1989 01:11:51 00:07:07
10 50 TKÁČ Prokop Česká republika 1997 01:12:34 00:07:50
11 44 SMITH Matthew Česká republika 1978 01:13:35 00:08:50
12 16 KOUBKOVÁ Jana Česká republika 1999 01:14:02 00:09:18
13 11 HUDEČEK Ondřej Česká republika 1985 01:14:54 00:10:09
14 27 MAŇÁSEK Lukáš Česká republika 1980 01:14:56 00:10:11
15 48 ŠTĚPÁN Vladimír Česká republika 1971 01:15:00 00:10:15
16 55 УГЛИРЖ Далибоп Česká republika 1980 01:15:30 00:10:45
17 28 MAREK Lukáš Česká republika 4SPORTS TEAM 2007 01:15:59 00:11:15
18 20 KUBALČÍK Marek Česká republika TITAN TRILIFE 1970 01:17:04 00:12:19
19 7 FABÍKOVÁ Klára Česká republika 1993 01:17:29 00:12:45
20 26 MALANÍK Tomáš Česká republika 1995 01:18:35 00:13:51
21 13 KÁŇA Jiří Česká republika 1988 01:18:37 00:13:53
22 9 HEBELKA Jan Česká republika 1988 01:18:38 00:13:53
23 12 JEŘÁBKOVÁ Jana Česká republika 1998 01:18:51 00:14:06
24 47 ŠIMUNEK Martin Česká republika 1966 01:19:10 00:14:25
25 15 KLEMENSEVIČ Lukáš Česká republika 1984 01:19:36 00:14:51
26 2 BERNÁTH František Slovensko 1959 01:19:44 00:15:00
27 45 STEHLÍK Pavel Česká republika 1974 01:19:46 00:15:02
28 18 KRUML Tomáš Česká republika 1966 01:19:52 00:15:07
29 49 TECLOVÁ Adéla Česká republika 1999 01:19:53 00:15:08
30 46 STRAKOŠ Vilém Česká republika SK Fuga 1969 01:20:21 00:15:37
31 54 ZATLOUKAL Petr Česká republika 1988 01:20:49 00:16:05
32 25 LEISURE Patrick Česká republika 1992 01:22:08 00:17:23
33 34 NOVOTNÁ Lucie Česká republika 2BWINNER TEAM 1975 01:22:26 00:17:42
34 37 PELLOVÁ Gabriela Česká republika 1979 01:24:59 00:20:15
35 65 HORÁK Dušan Česká republika TITAN TRILIFE 1973 01:25:09 00:20:25
36 8 FILIPOVÁ Lenka Česká republika 1991 01:25:24 00:20:40
37 17 KOUTNÁ Eva Česká republika TT Příbram, z. s. 1978 01:25:31 00:20:47
38 66 KRATOCHVÍL Jiří Česká republika 1995 01:25:45 00:21:00
39 22 KUČERA Jakub Česká republika 1996 01:27:00 00:22:15
40 42 SEHNAL Luděk Česká republika 1990 01:27:21 00:22:37
41 19 KŘOVÁČEK Jan Česká republika 1976 01:27:49 00:23:04
42 39 POKORNÝ Jan Česká republika 1970 01:28:03 00:23:18
43 52 VYROUBAL Michal Česká republika 1968 01:28:17 00:23:32
44 3 BOHDÁLKOVÁ Jolana Česká republika 1974 01:28:37 00:23:52
45 29 MCCLURKIN David Česká republika 1964 01:31:02 00:26:17
46 30 MECL Karel Česká republika 1963 01:31:55 00:27:11
47 43 SEZEN Anil Česká republika 1993 01:33:04 00:28:19
48 64 LEBECHENNEC Eloi Francie 1994 01:33:24 00:28:40
49 51 VÁGNER Karel Česká republika 1981 01:34:38 00:29:53
50 6 ELSNER Ben Česká republika 1959 01:35:25 00:30:40
51 53 ZAHRÁDKA Aleš Česká republika 1986 01:40:57 00:36:12
52 21 KUBÍNEK František Česká republika 1958 01:47:58 00:43:13
DNF 33 NEVEČEŘAL Jiří Česká republika 1981 00:18:02
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.