28.05.2022 - 30. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE 2022

MČR dorostenci, junioři, muži

Podrobnější informace na stránkách pořadatele: Triatlon Brno ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 2 KOČAŘ Lukáš Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 1992 00:57:29
2 1 VÁCLAVÍK Filip Česká republika TITAN TRILIFE 1995 00:58:47 00:01:18
3 3 KOROUS David Česká republika Triathlon Team Tábor 2004 01:00:46 00:03:16
4 7 SOUČEK Jakub Česká republika Triatlon Plzeň 2005 01:01:42 00:04:13
5 45 ODEHNAL Jan Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 2004 01:01:54 00:04:25
6 6 PÁSLER Jakub Česká republika Loko Trutnov 2003 01:02:23 00:04:53
7 38 LEMBERKA Ondřej Česká republika Triathlon Team Tábor 2005 01:02:37 00:05:08
8 10 PLIC Lukáš Česká republika 2BWINNER TEAM 2006 01:02:54 00:05:25
9 31 KOZOJED Martin Česká republika Triathlon Team Tábor 2004 01:03:20 00:05:51
10 20 JAHODA Vojtěch Česká republika Triathlon Team Tábor 2004 01:03:23 00:05:53
11 28 KOTOPULOS Mikis Česká republika TITAN TRILIFE 2006 01:03:27 00:05:57
12 30 KOZEL Tomáš Česká republika SK Slavia Praha 1982 01:03:43 00:06:14
13 8 CHMÁTAL David Česká republika TRI KLUB Příbram 2005 01:04:21 00:06:52
14 35 KUČERA Jan Česká republika Alfa Tri Team 1981 01:04:40 00:07:10
15 12 BŘEZNA Matěj Česká republika TJ Spartak Třebíč 2005 01:04:56 00:07:27
16 58 ŠANDA Vojtěch Česká republika TITAN TRILIFE 2001 01:04:56 00:07:27
17 21 JANOUŠEK Ondřej Česká republika Triatlon Plzeň 2005 01:05:58 00:08:29
18 25 KAŠPAR Lukáš Česká republika Loko Trutnov 2004 01:06:39 00:09:10
19 61 TEPLÝ Ondřej Česká republika Café racers 1978 01:07:07 00:09:38
20 5 NÝDRLE Filip Česká republika Triatlon Plzeň 2005 01:07:14 00:09:45
21 60 TÁSLAR Marek Česká republika Loko Trutnov 1988 01:07:36 00:10:07
22 34 KŘIVÁNEK Josef Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1979 01:08:01 00:10:32
23 11 AUF Jakub Česká republika TJ Spartak Třebíč 2005 01:08:30 00:11:00
24 16 HAŠLAR Matyáš Česká republika VOKOLOPOLE 2004 01:09:01 00:11:31
25 23 KAHUDA Jiří Česká republika Triatlon Plzeň 2000 01:09:13 00:11:44
26 49 POSPÍŠIL Albert Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 2006 01:09:14 00:11:44
27 55 STÁDNÍK Daniel Česká republika TJ BIŽU JBC 1972 01:09:22 00:11:52
28 27 KOROUS Martin Česká republika Triathlon Team Tábor 1974 01:09:50 00:12:21
29 63 VÍT Ondřej Česká republika 2004 01:09:58 00:12:29
30 17 HODNÝ Vilém Česká republika 2006 01:10:02 00:12:32
31 22 KAFKA Šimon Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 2004 01:11:15 00:13:46
32 47 PALIDER Jan Česká republika Triatlon klub Ostrava 1991 01:11:31 00:14:02
33 48 PEKÁREK Milan Česká republika Etriatlon Team 1965 01:11:55 00:14:25
34 42 MÍGL Vojtěch Česká republika TT Příbram, z. s. 2003 01:12:03 00:14:34
35 51 RUDOLF Tomáš Česká republika ENERGY TEAM 1972 01:12:08 00:14:39
36 54 SKOŘEPA Adam Česká republika Spartak Trutnov 2004 01:12:22 00:14:53
37 26 KAŠPAR Tomáš Česká republika Loko Trutnov 1978 01:13:13 00:15:44
38 13 BURDYCH Adam Česká republika Loko Trutnov 2004 01:13:34 00:16:05
39 41 MÍGL Antonín Česká republika TT Příbram, z. s. 2005 01:14:00 00:16:31
40 59 ŠTOURAČ Nikola Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 1985 01:14:03 00:16:34
41 67 MAREK Daniel Česká republika Triatlon Plzeň 1971 01:14:12 00:16:42
42 29 KOUTNÝ Roman Česká republika TT Příbram, z. s. 2003 01:14:38 00:17:09
43 14 FOUKAL Libor Česká republika 1977 01:14:47 00:17:17
44 33 KRATOCHVÍL Marek Česká republika TJ Spartak Třebíč 2006 01:15:01 00:17:32
45 64 VONDRA Tomáš Česká republika Loko Trutnov 1992 01:15:42 00:18:13
46 56 STRÁNSKÝ Jiří Česká republika Etriatlon Team 2001 01:16:29 00:19:00
47 66 ŽÍTEK Jindřich Česká republika BRNO TRIATLON TEAM 2006 01:17:35 00:20:06
48 50 PROCHÁZKA Dušan Česká republika 1972 01:20:29 00:22:59
49 44 MUŽÍČEK Josef Česká republika TJ BIŽU JBC 1957 01:23:14 00:25:45
50 40 MEJZLÍK Petr Česká republika TJ Spartak Třebíč 1959 01:23:40 00:26:11
51 46 ORNER Zdeněk Česká republika TITAN TRILIFE 1956 01:23:57 00:26:27
52 18 HOLEČEK Petr Česká republika BET 1961 01:25:21 00:27:52
15 GOČALTOVSKÝ Ladislav Česká republika ROCKTECHNIK TRIATLON 1960 01:24:14 00:26:45
36 KUMŠTA Pavel Česká republika 1991 01:13:42 00:16:13
53 4 MAREK Jakub Česká republika 4SPORTS TEAM 2003 00:44:15 17:51:16
54 65 VRBA Ondřej Česká republika 1984 00:15:53
55 52 ŘEZNÍČEK Václav Česká republika Loko Trutnov 2006 00:45:53
56 57 STUCHL Jindřich Česká republika KILPI KOME KLUB 1974
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.