20.08.2022 - RUSAVSKÁ 50ka

Trasa A 50km

Podrobnější informace zde: RUSAVSKÁ 50ka ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 4 CATTANEO Johnny Itálie Wilier Force 7C MTB Team 1981 01:45:45
2 3 TRINCHERI Lorenzo Itálie Wilier Force 7C MTB Team 2002 01:46:24 00:00:38
3 1 TAFFAREL Nicola Itálie Wilier Force 7C MTB Team 1999 01:46:50 00:01:05
4 69 ŠEVCŮ Tomáš Česká republika AMENITY EXTREM SPORT TEAM 1997 01:47:47 00:02:01
5 107 BÁRTEK David Česká republika AMENITY EXTREM SPORT TEAM 1998 01:47:58 00:02:12
6 2 DEBERTOLIS Massimo Itálie Wilier Force 7C MTB Team 1975 01:48:08 00:02:22
7 146 HOLÍK Radovan Česká republika Force KCK Zlín 1989 01:48:29 00:02:43
8 7 URUBA Jan Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1994 01:49:01 00:03:15
9 270 BACLÁREK Vít Česká republika 2002 01:50:58 00:05:13
10 6 KOBLIHA Ondřej Česká republika WWW.ZLINSKA50.CZ 1986 01:51:58 00:06:12
11 250 KEJNAR Daniel Česká republika CykloTeam MXM Hulín 2005 01:52:13 00:06:27
12 196 DUBČÁK Pavel Česká republika 4Ever Cyklobulis 2003 01:52:47 00:07:02
13 185 KUREČKA Ludvik Česká republika FORCE KCK Zlín 1996 01:53:24 00:07:38
14 5 KLUSÁK Radim Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2000 01:54:14 00:08:29
15 9 HRADIL Jiří Česká republika FORCE KCK Zlín 1986 01:54:27 00:08:41
16 96 ZELENKA David Česká republika Z Kroměříže 1984 01:54:39 00:08:53
17 121 DAREBNÍK Libor Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1981 01:55:38 00:09:52
18 10 VOLEK Jaromir Česká republika SK Bagbike 1980 01:56:08 00:10:22
19 120 DALECKÝ Štěpán Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 2005 01:56:10 00:10:24
20 273 BARTÁK Radim Česká republika 1980 01:57:42 00:11:57
21 266 PETRŮ Martin Česká republika 2004 01:57:43 00:11:58
22 281 VYKOUKAL Marek Česká republika 4EVER CYKLO BULIS 1996 01:59:07 00:13:21
23 18 MALÝ Matěj Česká republika AMENITY EXTREM SPORT TEAM 2000 01:59:14 00:13:28
24 154 HYNEČEK Jan Česká republika TUFO CZ OTROKOVICE 2005 01:59:29 00:13:43
25 135 FRYŠTACKÝ Pavel Česká republika DRÁSAL Team Holešov 1980 01:59:47 00:14:02
26 184 KUKUČKA Jaroslav Česká republika Bicycle servis-shop 1986 01:59:51 00:14:05
27 210 DUSÍK Martin Česká republika ONDREJFOJTIK.CZ TEAM 1974 02:01:33 00:15:47
28 22 MIKLÍK Pavel Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1976 02:01:36 00:15:50
29 108 BARTOŠ Martin Česká republika Bike sport team mohelnice 1979 02:01:38 00:15:52
30 217 JANOTA Miroslav Česká republika CYKLOMIRA 1977 02:03:22 00:17:37
31 191 EIM Daniel Česká republika Kroměřížské Bajker 1978 02:04:18 00:18:33
32 127 DOLEŽEL Jaroslav Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1974 02:04:53 00:19:08
33 21 MENŠÍK Jan Česká republika ondrejfojtik.cz team 1977 02:05:27 00:19:41
34 269 KRATINA Tomáš Česká republika Business Logic 1990 02:06:31 00:20:45
35 272 TOMEČEK Václav Česká republika 1962 02:06:50 00:21:05
36 271 PASTRNEK Pavel Česká republika SK Skivelo Neslyšících Olomouc 1976 02:07:31 00:21:45
37 93 VYKOPAL Tadeáš Česká republika TJ Sigma Hranice 2006 02:07:34 00:21:48
38 165 KLESNIL Jakub Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2004 02:07:38 00:21:52
39 136 GAJDOŠ Jan Česká republika JzH Company 1990 02:07:57 00:22:11
40 252 KOPLÍK Martin Česká republika Vesani.cz 1984 02:07:58 00:22:12
41 204 HOŠŤÁLEK Zdeněk Česká republika 1976 02:08:01 00:22:15
42 235 KELÍŠEK Tomáš Česká republika ONDREJFOJTÍK.CZ TEAM 1977 02:08:42 00:22:57
43 101 ŽÁK Daniel Česká republika Zlínská 50 1974 02:09:17 00:23:31
44 151 HUBÍK jiří Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 02:09:28 00:23:43
45 8 DUBOVECKÝ Andrej Česká republika Bike Team Sazovice 1986 02:09:39 00:23:53
46 82 TYRÁČEK Martin Česká republika moolbike.cz 1973 02:10:09 00:24:23
47 159 JOSEFUS Petr Česká republika beTri 1986 02:10:52 00:25:06
48 234 LAUCKÝ Pavel Česká republika Cykloop Morkovice 1983 02:10:56 00:25:10
49 116 ČEVORA Oldrich Česká republika MTB Slovácko Vážany 1977 02:11:12 00:25:26
50 224 DRAGAN Tomáš Česká republika HC Holešov Gators 1980 02:11:20 00:25:34
51 59 SOJÁK Martin Česká republika Sportbar Baďa Lobodice 1972 02:11:33 00:25:47
52 85 VÁVRA Aleš Česká republika ANAG Olomouc 1982 02:11:59 00:26:13
53 207 KANDRNÁL Martin Česká republika SKP Holešov 1972 02:12:05 00:26:19
54 118 ČTVRTLÍK Jaroslav Česká republika Kolex Valašské KLobouky 1972 02:12:07 00:26:21
55 61 SPÁČIL Leopold Česká republika MONDRAKER Racing team 1959 02:12:15 00:26:29
56 141 HLAVA Tomáš Česká republika 4EVER CYKLOBULIS 2002 02:12:17 00:26:32
57 47 PUČEK Robert Česká republika TK sport Uherský Brod 1979 02:12:21 00:26:36
58 237 VÍTÁMVÁS Zbyněk Česká republika Štarnov 1973 02:12:23 00:26:38
59 180 KRAJDL Jiří Česká republika 1984 02:14:26 00:28:40
60 66 SVÁK Jiří Česká republika Gators Holešov 🐊 1987 02:14:28 00:28:43
61 24 MINÁŘ Daniel Česká republika 1978 02:15:19 00:29:34
62 253 STŘEDOUNSKÝ Radek Česká republika FOR CHLAD 1982 02:15:55 00:30:09
63 211 BEŇAČKA Pavel Česká republika Bike Team Sazovice 1987 02:15:58 00:30:12
64 152 HUSAR Ladislav Česká republika Continental Sport Team 1971 02:16:19 00:30:33
65 274 NÁDENÍČEK David Česká republika KESBUK 1986 02:16:21 00:30:35
66 278 PLŠEK Radovan Česká republika 1971 02:16:23 00:30:38
67 248 SLANÝ Jakub Česká republika 2003 02:16:25 00:30:39
68 179 KOŽUCH Michal Česká republika 1980 02:16:25 00:30:40
69 52 ŠEVČÁK Karel Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1970 02:16:48 00:31:02
70 279 POLÁŠEK René Česká republika HC Holešov Gators 1976 02:16:50 00:31:04
71 83 VALD Jiří Česká republika Drásal Team Holešov 1973 02:17:18 00:31:32
72 208 STIBORA Zdeněk Česká republika Rohálov Bike team 1998 02:17:23 00:31:37
73 212 SPOREK Jakub Česká republika 1982 02:17:24 00:31:39
74 56 SALAČ Petr Česká republika AmenityExtrem Team 1959 02:18:07 00:32:21
75 74 ŠKUBALA Ondřej Česká republika 2000 02:18:11 00:32:25
76 260 MLÝNEK Petr Česká republika 1986 02:18:55 00:33:09
77 277 DANESI Maurizio Itálie Narivesport 1962 02:19:03 00:33:17
78 103 BAČÍK Pavel Česká republika 1962 02:19:34 00:33:48
79 90 VRÁNA Jiří Česká republika 1976 02:19:36 00:33:50
80 192 MANIŠ Martin Česká republika Rohálov Bike Team 1990 02:20:07 00:34:21
81 169 KOLKUS Martin Česká republika Spartacus Brothers 1978 02:20:21 00:34:35
82 131 DRUZBIK Zdenek Česká republika Pechfógo 1978 02:20:52 00:35:07
83 49 PUMPRLA Václav Česká republika Rohálov bike team 2008 02:20:53 00:35:08
84 261 KUBALA Jaroslav Česká republika 1973 02:21:00 00:35:14
85 222 SLEZÁK Tomáš Česká republika 1981 02:21:01 00:35:15
86 257 VORÁČOVÁ Naďa Česká republika TUFO Pardus Prostějov 1981 02:21:02 00:35:17
87 244 VIZNER Marek Česká republika 2002 02:21:11 00:35:26
88 164 KAROL Radim Česká republika 1978 02:21:20 00:35:34
89 173 KONEČNÝ Šimon Česká republika Tufo CykloZákladna Otrokovice 2007 02:22:24 00:36:38
90 11 MAČEK Jakub Česká republika 1997 02:22:29 00:36:43
91 143 HLAVÁČ Ladislav Česká republika 1994 02:22:37 00:36:51
92 265 KOBYLÍK Jan Česká republika 1995 02:23:02 00:37:16
93 174 KONRÁDY Marián Česká republika (TS) BCS 1980 02:23:13 00:37:27
94 193 ŠIMOŇUK František Česká republika Cykloteam MXM Hulín 1982 02:23:14 00:37:28
95 122 DIRBÁK Martin Česká republika Dirbajk Forride Zlín 1999 02:23:35 00:37:49
96 20 MĚCHURA Roman Česká republika Příště Už Nepojedu Kolo Tým 1972 02:23:39 00:37:54
97 262 DRÁPAL Jiří Česká republika Babylon Bike Litultovice 1980 02:23:53 00:38:07
98 26 NÁBĚLEK Aleš Česká republika PSG Mechanix 1973 02:24:00 00:38:14
99 71 ŠIMEČEK Petr Česká republika 1984 02:24:01 00:38:16
100 238 STUDÝNKA David Česká republika SK SKIVELO neslyšících Olomouc 1976 02:24:03 00:38:17
101 199 SVAČINA Radek Česká republika Bike Action - Rocky Mountain 1970 02:24:10 00:38:24
102 39 PIECHACZEK Jan Česká republika 1985 02:24:19 00:38:33
103 35 GRYGERA Zdeněk Česká republika TRINITY Zlín 1980 02:24:37 00:38:51
104 255 HOBZA Vladimír Česká republika Liaz Jablonec nad Nisou 1974 02:25:03 00:39:17
105 73 ŠKODA Ladislav Česká republika Šampióni zahrádek 1977 02:25:17 00:39:31
106 150 HRUŠÁK Vilém Česká republika Cykloteam MXM Hulín 2005 02:25:48 00:40:03
107 45 PTÁČEK Pavel Česká republika Rohálov bike team 1974 02:26:04 00:40:18
108 239 HARŠANY Anton Slovensko Bikearéna zlatnická dolina 1977 02:26:05 00:40:19
109 268 NOVÁK Michael Česká republika 1992 02:26:07 00:40:22
110 28 NÁDVORNÍK Zdeněk Česká republika 1962 02:26:10 00:40:25
111 162 KAMAN Radek Česká republika 1982 02:26:42 00:40:57
112 138 HANAČÍK Pavel Česká republika Střechy 92 1963 02:26:48 00:41:03
113 114 CAHA Martin Česká republika HC Holešov Gators 1981 02:27:28 00:41:42
114 31 NEUMANN Tomáš Česká republika TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 02:28:02 00:42:16
115 46 KAROL Marek Česká republika Canyon racing Holešov 1977 02:28:02 00:42:17
116 153 HUTÁK Jan Česká republika 1992 02:28:09 00:42:23
117 280 POPELKA Petr Česká republika 1967 02:28:16 00:42:30
118 240 KOĎOUSEK Libor Česká republika Bowling Radava 1982 02:29:00 00:43:15
119 246 HAUSKNECHT Michal Česká republika 1982 02:29:25 00:43:40
120 36 PAVELKA Jan Česká republika Putin Khuylo, SK Azov 1987 02:29:28 00:43:42
121 67 ŠČOTKA David Česká republika 1980 02:29:31 00:43:45
122 12 MADLMAYR Petr Česká republika 1996 02:30:05 00:44:20
123 276 CHUDÁRKOVÁ Aneta Česká republika Ghost Team 2003 02:30:23 00:44:37
124 177 NÁBĚLKOVÁ Adéla Česká republika PSG Mechanix 2001 02:30:52 00:45:06
125 243 SLADKOVSKÁ Dagmar Česká republika OndrejFojtik.cz TEAM 1974 02:31:28 00:45:42
126 219 TOMANEC Filip Česká republika 1987 02:31:35 00:45:49
127 166 KOHOUTEK Pavel Česká republika MTB Kovárna 1970 02:31:50 00:46:04
128 112 BURGET Miloslav Česká republika 1.MtB Opatovice 1961 02:32:14 00:46:28
129 139 HEJTMÁNEK Ctibor Česká republika 1968 02:33:02 00:47:16
130 117 ČIHAŘ Martin Česká republika 4EVER CYKLO BULIS 2006 02:33:03 00:47:17
131 65 SÚKUP Radim Česká republika 1991 02:33:04 00:47:18
132 76 ŠRŮTEK Michal Česká republika Kongo Team 1983 02:33:05 00:47:19
133 102 ADAMÍK Vít Česká republika 1993 02:33:42 00:47:56
134 214 BRTNÍČEK Petr Česká republika Špica Team Dřevohostice 1968 02:33:48 00:48:02
135 223 STÝBLO Jiří Česká republika Otrokovice 1980 02:34:00 00:48:14
136 51 RUBEŠ Matěj Česká republika FORCE KCK Zlín 1976 02:34:17 00:48:31
137 205 VYKOUKAL Petr Česká republika Bike team Píchači 1971 02:34:18 00:48:32
138 249 SLANÝ Petr Česká republika 1974 02:34:42 00:48:57
139 161 KAĎŮREK Tomáš Česká republika 4EVER CYKLO BULIS 1979 02:34:58 00:49:12
140 145 HOLEC Radek Česká republika BCS 1974 02:35:08 00:49:22
141 34 ODSTRČILÍK Tomáš Česká republika Sokol Třebětice 1983 02:35:20 00:49:34
142 175 KORÁB Pavel Česká republika MTB Ivaň 1966 02:35:33 00:49:47
143 158 JOHN Martin Česká republika Poťouchlíci 1968 02:35:34 00:49:48
144 70 ŠIMARA Petr Česká republika OD MORAVA 1977 02:35:35 00:49:49
145 225 KŘENEK David Česká republika 2004 02:35:51 00:50:05
146 142 HLAVÁČ David Česká republika Myšárna 1980 02:36:23 00:50:37
147 123 DIRBÁK Robert Slovensko Dirbajk Forride Zlín 1968 02:36:25 00:50:40
148 100 TOPIČ Patrik Česká republika ModerniLeader.cz 1979 02:37:06 00:51:20
149 30 NETUSIL Marek Česká republika MALVAS/BCS 1973 02:37:19 00:51:33
150 40 PLÁNIČKOVÁ Petra Česká republika 1982 02:37:34 00:51:48
151 77 ŠURANSKÝ Radim Česká republika Dáchači 1977 02:37:39 00:51:53
152 129 DOVRTĚL David Česká republika CYKLO ŽOPY 1993 02:37:44 00:51:59
153 63 STUPŇÁNEK Marek Česká republika ST-OS 1973 02:38:13 00:52:28
154 110 BENEŠ Jan Česká republika 1991 02:38:20 00:52:35
155 183 KŘUPKA Marek Česká republika Sokol Prštné 1988 02:38:32 00:52:47
156 167 KOLÁŘ Michal Česká republika Eleven head CST Cyklolive 1975 02:39:49 00:54:03
157 137 GRACLA Josef Česká republika NAPARIDERS 1962 02:40:04 00:54:19
158 230 STIBOR Daniel Česká republika Rohálov Bike Team 1990 02:40:21 00:54:35
159 78 ŠŮSTEK František Česká republika 1992 02:40:34 00:54:49
160 178 KOVÁŘ Martin Česká republika RBT Slimáci 2000 02:40:43 00:54:58
161 171 KONEČNÝ Jaroslav Česká republika Tufo CykloZákladna Otrokovice 1971 02:41:18 00:55:32
162 221 ŠTEFEK Alan Česká republika 1971 02:41:19 00:55:34
163 227 KŘENEK Vojtěch Česká republika 2002 02:41:27 00:55:41
164 128 DOLĚŽELOVÁ Martina Česká republika NAPARIDERS 1985 02:41:46 00:56:00
165 53 RUBEŠ Michal Česká republika FORCE KCK Zlín 1974 02:42:24 00:56:38
166 251 MAJERSKÝ Roman Česká republika 1972 02:42:47 00:57:01
167 190 SKLENÁŘ Karel Česká republika STG Holešov 1987 02:42:59 00:57:14
168 37 PAVLÍK Libor Česká republika 1969 02:43:04 00:57:18
169 17 MACHOVSKÝ Ladislav Česká republika 1962 02:43:22 00:57:37
170 181 KRNOŠ Vlastislav Česká republika 1986 02:44:50 00:59:04
171 98 ZHÁNĚL Petr Česká republika HE CENTRUM Holešov 1981 02:44:55 00:59:09
172 168 KOLÁŘ Pavel Česká republika drásal team holešov 1953 02:44:57 00:59:12
173 80 TOMEČEK Petr Česká republika RBT Slimáci 1971 02:44:58 00:59:12
174 106 BAROTEK David Česká republika Jankovice I 1979 02:45:08 00:59:22
175 64 SUCHÁNEK Robert Česká republika 3XJ 1976 02:45:22 00:59:36
176 241 PLACHÝ Roman Česká republika 1969 02:45:30 00:59:44
177 94 VYMAZAL Petr Česká republika Olomouc 1975 02:45:40 00:59:54
178 57 SKOPAL Jiří Česká republika Malvas/BCS 1969 02:45:41 00:59:55
179 245 LIŠKA Ladislav Česká republika 1970 02:45:42 00:59:57
180 236 BEHÚŇ Tomáš Česká republika TITAN TRILIFE 1996 02:45:43 00:59:58
181 254 URBÁNEK Petr Česká republika 1980 02:45:50 01:00:04
182 27 NÁBĚLKOVÁ Kateřina Česká republika PSG Mechanix 1974 02:46:30 01:00:45
183 48 PUMPRLA Libor Česká republika Rohálov bike team 1975 02:46:33 01:00:47
184 97 ZEMEK Lubomír Česká republika babylonbike -Litultovice 1967 02:46:53 01:01:07
185 156 JANSKÝ Michal Česká republika De Heus 1972 02:47:38 01:01:52
186 119 DALECKÝ Jiří Česká republika Bike Team Sazovice 1974 02:48:17 01:02:31
187 68 ŠESTÁK Jan Česká republika Kroměřížské bajker 1959 02:48:25 01:02:40
188 176 KOTAS Petr Česká republika 1983 02:48:41 01:02:55
189 95 ZÁVRBSKÝ Ladislav Česká republika CYKLO ŽOPY 1993 02:48:42 01:02:56
190 259 PAPUZA Pavel Česká republika 1971 02:50:19 01:04:33
191 147 HRACHOVÝ Ondřej Česká republika 1984 02:50:21 01:04:35
192 232 PRAVDA Radomír Česká republika Poslední 1988 02:51:12 01:05:27
193 186 LHOTSKÝ Petr Česká republika SK Louky 1960 02:53:16 01:07:30
194 99 ZMEŠKAL David Česká republika Lipovjak 1973 02:53:45 01:07:59
195 197 GERYK Jan Česká republika Zambicos/BCS 1975 02:53:49 01:08:03
196 194 JAVŮREK František Česká republika SK Hasiči Zlín 1968 02:53:50 01:08:05
197 202 PÁTEK Lubomír Česká republika Bike Team Sovadina 1958 02:53:59 01:08:13
198 113 CABLÍK Martin Česká republika 1967 02:54:00 01:08:14
199 133 FILA Jakub Česká republika EKONOM 1994 02:54:14 01:08:28
200 50 ROZEHNAL Lukáš Česká republika 1984 02:54:42 01:08:56
201 264 SEBERK Přemysl Česká republika 1975 02:54:49 01:09:03
202 89 VRABČEK Lukáš Česká republika BIKE TEAM SAZOVICE 1986 02:55:02 01:09:16
203 218 BENEŠ Milan Česká republika 1964 02:55:10 01:09:24
204 258 LATINÁK Lukáš Česká republika 1987 02:56:13 01:10:28
205 220 PERUTKA Karel Česká republika 1973 02:56:45 01:10:59
206 148 HRDLIČKA Ondřej Česká republika 2007 02:57:58 01:12:12
207 149 HRDLIČKA Zbyněk Česká republika 1977 02:58:06 01:12:20
208 209 KRISTIN Lukáš Česká republika 1983 02:59:22 01:13:36
209 72 ŠIŠKA Oldřich Česká republika Dr.a.cy 1955 02:59:24 01:13:38
210 213 PŘIKRYL Mojmír Česká republika MONET+ 1981 02:59:32 01:13:47
211 198 JANÍK Miroslav Česká republika 1974 03:01:10 01:15:24
212 229 ODLOŽIL Jiří Česká republika 1978 03:01:38 01:15:52
213 231 VRUBEL Vít Česká republika Rohálov Bike Team 1957 03:02:14 01:16:29
214 54 RUMÍŠEK Tomáš Česká republika 1990 03:02:43 01:16:58
215 172 KONEČNÝ Miroslav Česká republika 1982 03:02:50 01:17:05
216 275 SKLENÁŘOVÁ Jana Česká republika ČENDATEAM 1981 03:02:58 01:17:13
217 215 PAVELEC Matěj Česká republika 2007 03:03:48 01:18:02
218 206 MIKEŠKA Libor Česká republika Modikov 1970 03:03:48 01:18:03
219 203 MACEK Jiří Česká republika Rusava Bike Team 1998 03:03:51 01:18:05
220 41 POKORNÝ Jakub Česká republika 1986 03:03:51 01:18:06
221 187 LYSÁK Tomáš Česká republika 1993 03:06:16 01:20:31
222 14 MACHALA Petr Česká republika 1970 03:06:24 01:20:38
223 75 ŠRÁMEK Jiří Česká republika OtroKovičáci 1970 03:07:10 01:21:24
224 62 STUDENÝ Tomáš Česká republika 1984 03:08:14 01:22:28
225 55 RŮŽIČKA Petr Česká republika Miko Cycles Přerov 1983 03:09:14 01:23:28
226 140 HERMAN Petr Česká republika 1999 03:09:37 01:23:51
227 44 PROCHÁZKA_ML. Václav Česká republika Hroznovka 1985 03:10:52 01:25:06
228 157 JIREŠ Filip Česká republika 1994 03:11:21 01:25:35
229 84 ADAMÍK Lukáš Česká republika Koryčany Bikers 1982 03:12:11 01:26:25
230 105 BARFUS Miroslav Česká republika CYKLO ŽOPY 1958 03:16:22 01:30:37
231 81 TRUBELÍK Milan Česká republika Břeťa Doleček Team 1974 03:16:45 01:30:59
232 195 ŠRÁMEK Vladimír Česká republika RBT Slimáci 1965 03:17:48 01:32:03
233 282 LAMBERK Robert Česká republika 1997 03:18:11 01:32:25
234 60 SOVADINA Petr Česká republika CYKLO ŽOPY 1969 03:20:17 01:34:32
235 91 VURBAL Milan Česká republika Slavoj 1966 03:21:06 01:35:21
236 38 PEŘINOVÁ Zuzana Česká republika 1982 03:21:16 01:35:30
237 32 NOVÁK Michal Česká republika 1975 03:22:12 01:36:26
238 228 GARGULÁK Vladimír Česká republika Koudy Bike Team 1976 03:25:04 01:39:19
239 233 TORAL Vojtěch Česká republika LIMA SPORT 1966 03:25:21 01:39:36
240 43 PROCHÁZKA Václav Česká republika Hroznovka 1959 03:25:41 01:39:55
241 263 RAAB Ladislav Česká republika RAAB Computer 1977 03:30:05 01:44:19
242 256 VÁŠA Petr Česká republika CykloBulis 4ever 1960 03:31:51 01:46:06
243 163 KANTOR František Česká republika Šamanbike 1957 03:33:22 01:47:37
244 200 MANIŠ Miloslav Česká republika Pletárna Duda 1964 03:35:35 01:49:50
245 189 KUKUČKA Ondřej Česká republika 1981 03:36:29 01:50:43
246 19 MARTINEC Stanislav Česká republika 1961 03:43:00 01:57:14
247 188 SLOVÁK Josef Česká republika OD Morava 1959 03:48:52 02:03:06
248 216 KATRUŠÁKOVÁ Ilona Česká republika 1975 03:51:03 02:05:17
249 134 FRIDRICH Ladislav Česká republika 1964 04:04:15 02:18:29
250 160 JURÁŇ Michal Česká republika Cykloservis u Pavouka 1968 04:04:15 02:18:29
251 92 VYBÍRAL Pavel Česká republika ROHÁLOV BIKE TEAM 1974 04:06:11 02:20:25
252 109 BEDNAŘÍK Jan Česká republika POLSON 1978 04:13:27 02:27:41
253 242 OCELKA Vojtěch Česká republika Saltic 1959 04:22:31 02:36:45
254 13 MAGÁT Lubomír Česká republika 1985 04:26:26 02:40:40
255 125 DLABAČ Jiří Česká republika Dinaz 1962 04:30:26 02:44:40
256 42 POLÁŠEK Tomáš Česká republika POLSON 1982 04:30:31 02:44:45
257 226 KŘENEK David Česká republika 1972 04:33:05 02:47:20
258 182 KŘIŽAN Vladimír Česká republika Hroznovka 1981 04:38:23 02:52:37
DNF 132 FADLER Jan Česká republika 1993 02:29:33 00:43:47
DNF 267 PETRŮ Bohumil Česká republika 1964 02:00:23 00:14:37
DNF 104 BARBOŘÍKOVÁ Romana Česká republika 1982 03:16:34
DNF 111 BOROVKA Vojtěch Česká republika Cykloteam MXM Hulín 2005 03:16:55
DNF 201 BŘEŇ Jan Česká republika Squash Viktoria z.s. 1984 03:17:57
DNS 115 ČEPOVÁ Natalie Česká republika 2005 00:00:00
DNF 124 DITTRICH Tomáš Česká republika Cyklogat Team 2004 03:17:00
DNF 126 DOHNALEK Radek Česká republika 1975 03:17:05
DNF 130 DOVRTĚL Zdeněk Česká republika CYKLO ŽOPY 1963 03:17:09
DNS 144 HOLČÍK Petr Česká republika Poťouchlíci 1965 00:00:00
DNF 155 JANSA Mikuláš Česká republika Cykloteam MXM Hulín 2005 00:00:00
DNF 170 KOLKUS Tomáš Česká republika Spartacus brothers 1980 03:17:41
DNF 15 MACHARÁČEK David Česká republika 1994 03:15:02
DNF 16 MACHARÁČEK Jan Česká republika AMENITY EXTREM SPORT TEAM 1999 03:15:11
DNS 23 MIKULÍK Jaroslav Česká republika Bike4fun 1965 00:00:00
DNF 25 MLČÁK Jan Česká republika CYKLOSPORT HRANICE 1998 03:15:20
DNS 29 NEČAS Miroslav Česká republika 1974 00:00:00
DNS 33 ODLOŽILÍK Pavel Česká republika 1983 00:00:00
DNS 58 SMYČEK Jakub Česká republika NAPARIDERS 1985 00:00:00
DNF 247 ŠUSTR Martin Česká republika Česká Spořitelna Accolade 1970 03:18:01
DNS 79 ŠVUB Zdeněk Česká republika Force KCK Zlín 1972 00:00:00
DNF 86 VIDLÁK Alexandr Česká republika Vít Lanča team 2012 03:15:26
DNF 87 VIDLÁK Tomáš Česká republika Vít Lanča team 1971 03:16:26
DNF 88 VLČEK Rostislav Česká republika CYKLO ŽOPY 1976 03:16:30
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.