20.08.2022 - DTB serie - K3 Kelečský terénní triatlon 2022

SPORT_(0,8/23/5) - Jednotlivci

Podrobnější informace zde: K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Podrobnější informace zde: MeTermo - K3 KELEČSKÝ TRIATLON ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 8 KLAKURKA Václav Česká republika AD Team 1983 01:41:29
2 40 CINTULA Lukáš Česká republika ENDEKA BASSTA team 1991 01:43:10 00:01:40
3 25 VRBA Ivo Česká republika Rocktechnik triatlon 1980 01:43:55 00:02:25
4 17 LUŽNÝ Filip Česká republika Nupreme 1992 01:44:58 00:03:29
5 4 ČÁŇ Daniel Česká republika Vivatsport Valašské Meziříčí 1993 01:45:07 00:03:37
6 37 VONDRUŠKA Zbyněk Česká republika Velo cafe 1974 01:46:31 00:05:01
7 24 VIDLIČKA Petr Česká republika Bike team Beskydy 1990 01:46:55 00:05:26
8 9 KOCIÁN Robert Česká republika Titan Trilife 1988 01:47:38 00:06:09
9 36 PITRUN Miroslav Česká republika MeTermo 1981 01:48:24 00:06:54
10 35 DOHNAL Petr Česká republika Zapro team 1981 01:49:05 00:07:35
11 30 BLÁHA Tomáš Česká republika Hranice 1986 01:50:29 00:09:00
12 39 DOKOUPIL Petr Česká republika Brno 1977 01:51:30 00:10:00
13 10 KOŠÍK Michal Česká republika 1995 01:53:00 00:11:30
14 15 KŘEFKÝ Manfred Česká republika NAPOHODU!Bike team Píšť 1964 01:54:45 00:13:16
15 3 BRÜCK Ivan Česká republika Komárovice 1976 01:55:59 00:14:29
16 16 KUČERA Petr Česká republika KESBUK 1972 01:56:14 00:14:45
17 20 PEKAŘ Martin Česká republika zlinska50 1980 01:57:46 00:16:16
18 29 STRNADEL Miroslav Česká republika Sokol Opatovice 1985 01:59:51 00:18:21
19 5 FOJTÍK Radim Česká republika Železnej Kokot !!! 1970 02:00:00 00:18:31
20 23 ŠEVČÍK David Česká republika LightBike Havirov 1974 02:00:34 00:19:05
21 33 VESELSKÁ Renata Česká republika Drahotuše 1990 02:05:04 00:23:34
22 27 ČECHMÁNKOVÁ Olga Česká republika AD team 1981 02:07:27 00:25:57
23 34 HRABOVSKÝ Libor Česká republika Oznice 1979 02:07:43 00:26:13
24 42 KOLÁČEK Aleš Česká republika Slavíč 1976 02:07:53 00:26:23
25 14 KŘEFKÁ Dagmar Česká republika NAPOHODU!Bike team Píšť 1976 02:08:14 00:26:45
26 26 ZELA Ondřej Česká republika Sokol Paršovice 1979 02:09:56 00:28:26
27 19 MATULA Roman Česká republika Tj Spartak Lubina 1973 02:11:40 00:30:11
28 7 CHVATÍK Zdeněk Česká republika 1986 02:12:04 00:30:34
29 31 OHERA Tomáš Česká republika Hranice 1969 02:14:08 00:32:38
30 18 LUŽNÝ Ivo Česká republika TTC Olomouc 1965 02:14:33 00:33:03
31 12 KROČIL Tomáš Česká republika 1996 02:14:57 00:33:28
32 13 KRUTÍLKOVÁ Petra Česká republika forman profiq cinelli 2000 02:16:12 00:34:43
33 1 ANDRÝSEK Jiří Česká republika Drahotuše 1968 02:19:18 00:37:48
34 21 POLÁČKOVÁ Anežka Česká republika Valašské Meziříčí 1990 02:21:21 00:39:51
35 38 POLÁŠKOVÁ Lenka Česká republika Kopřivnice 1975 02:25:31 00:44:01
36 11 KRČMÁŘOVÁ Anna Česká republika Žulová 2003 02:30:00 00:48:30
37 28 ZDRÁHAL Jaroslav Česká republika 1963 02:40:45 00:59:15
38 22 PROCHÁZKA Jiří Česká republika Než si pro nás přijde 1952 02:40:45 00:59:15
39 6 GREC Stanislav Česká republika SGI 1993 02:49:44 01:08:14
40 32 MIKUŠÍK Jaromír Česká republika Kelč 1995 02:55:53 01:14:23
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.