20.08.2022 - DTB serie - K3 Kelečský terénní triatlon 2022

HOBBY_(0,3/23/3) - Jednotlivci

Podrobnější informace zde: K3 KELEČSKÝ TERÉNNÍ TRIATLON Podrobnější informace zde: MeTermo - K3 KELEČSKÝ TRIATLON ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 144 CIMBALNIK Pavel Česká republika ACSportGuides RožnovCZ 1985 01:16:08
2 110 GERHARD Miroslav Česká republika Vivatsport 1985 01:18:56 00:02:48
3 113 HAJEK Pavel Česká republika Www.zlinska50.cz 1983 01:19:47 00:03:39
4 117 KREJČÍŘ Daniel Česká republika Běžci Ratiboř 1981 01:26:03 00:09:54
5 129 ZAJÍČEK Jakub Česká republika SKIBI 2006 01:26:38 00:10:30
6 137 SVÁČEK Martin Česká republika Brňov 1981 01:26:52 00:10:44
7 102 BOUDA Ivo Česká republika Frenštát pod Radhoštěm 1967 01:27:12 00:11:04
8 105 ČÍŽ Vojtěch Česká republika Valašské Meziříčí 2005 01:27:31 00:11:23
9 115 JUŘENA Petr Česká republika Rozběháme UH 1989 01:28:47 00:12:39
10 112 GOČALTOVSKÝ Ladislav Česká republika Rocktechnik triatlon 1960 01:29:20 00:13:12
11 118 KUČA Jiří Česká republika Ski Klub Hranice 1970 01:29:50 00:13:42
12 135 STAVĚLA Robert Česká republika Valašské Meziříčí 1993 01:31:04 00:14:56
13 106 MIČKAL Jaroslav Česká republika Robe 1982 01:31:21 00:15:13
14 119 KVASNIČKA Jiří Česká republika stolní tenis BpH 1973 01:32:47 00:16:39
15 116 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Česká republika Robe top team 1978 01:33:19 00:17:11
16 121 MELOTÍK Lukáš Česká republika Místek 1985 01:34:18 00:18:10
17 125 POLÁCH Viktor Česká republika CSZ Zlín 1983 01:35:06 00:18:58
18 141 HOFEREK Jakub Česká republika Brno 1993 01:35:32 00:19:24
19 130 ZUBÍČEK Petr Česká republika Běžci Ratiboř 1977 01:35:41 00:19:32
20 131 NEVŘELA Miroslav Česká republika Hranice 1965 01:36:59 00:20:51
21 139 SLANINOVÁ Barbora Česká republika Rudá hvězda Kroměžíž 1978 01:37:11 00:21:03
22 122 MIKESKA Václav Česká republika Horní Bečva 1997 01:37:45 00:21:37
23 142 KOVAŘČÍK Daniel Česká republika Robe top team 1979 01:38:55 00:22:47
24 107 DUCHOŇ Jakub Česká republika Zlín 1998 01:39:14 00:23:06
25 132 CHROMÍK Michaela Česká republika MiLee Krnov 1984 01:39:17 00:23:09
26 103 BRANČÍKOVÁ Michaela Česká republika AD team 2001 01:40:12 00:24:04
27 134 ŠATRAN Jan Česká republika Kelč 2006 01:40:34 00:24:26
28 143 ERNEST Leoš Česká republika Titan Meniskus Lukov 1962 01:40:54 00:24:46
29 127 SLIMÁČEK František Česká republika VK Kelč 1978 01:42:35 00:26:27
30 133 HRADILOVÁ Simona Česká republika Loučka 1990 01:42:55 00:26:47
31 136 KLAKURKOVÁ Kateřina Česká republika Přerov 1982 01:43:56 00:27:48
32 108 DUCHOŇ Josef Česká republika Zlín 1964 01:44:16 00:28:08
33 138 VONDRUŠKOVÁ Ema Česká republika Velocaffe 2006 01:44:23 00:28:15
34 104 BUREŠ Petr Česká republika AD team 1973 01:44:42 00:28:33
35 126 SKLENÁŘOVÁ Marcela Česká republika Mattoni Freerun Zlín 1977 01:47:02 00:30:54
36 124 PLESNÍK Jaroslav Česká republika Kelč 1969 01:48:43 00:32:35
37 140 KOCIÁN Jiří Česká republika STG Frýdek Místek 1884 01:52:47 00:36:39
38 111 GOČALTOVSKÁ Kateřina Česká republika Rocktechnik triatlon 1965 01:58:06 00:41:58
39 101 BEZUNKOVÁ Barbora Česká republika Plavecký klub Nový Jičín 1974 01:59:25 00:43:17
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.