05. - 07.08.2022 - MČR - ROLLO LIGA 2022 - výsledky

Sprint 1. kolo

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 3 MATYÁŠ Roman Česká republika TŘISTA 60 2002 00:00:41,91
2 2 SEDLÁŘ Tomáš Česká republika KOSTKA RACING 2004 00:00:42,72 00:00:00,81
3 21 BAXA Kryštof Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 2004 00:00:45,37 00:00:03,46
4 6 BARTŮNĚK Ladislav Česká republika Ultima K.lap Team 1983 00:00:45,56 00:00:03,65
5 1 PELC Tomáš Česká republika Ultima K.Lap Team 1989 00:00:45,70 00:00:03,78
6 15 MANDELÍK Ladislav Česká republika BKG 1992 00:00:45,88 00:00:03,96
7 13 ŠMÍD Jindřich Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1987 00:00:46,05 00:00:04,13
8 11 JARŮŠEK Michal Česká republika Yedoo Team 1982 00:00:46,06 00:00:04,14
9 10 HÁJEK Jaroslav Česká republika Yedoo Team 1982 00:00:46,06 00:00:04,14
10 215 KREČMER Filip Česká republika KOSTKA RACING 2009 00:00:46,42 00:00:04,50
11 9 PEŠTA Petr Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1975 00:00:46,55 00:00:04,63
12 24 HERCIK Jakub Česká republika UNIKOSY 2003 00:00:47,07 00:00:05,15
13 18 KREČMER Patrik Česká republika KOSTKA RACING 1972 00:00:47,33 00:00:05,42
14 36 HERCIK Matěj Česká republika UNIKOSY 2006 00:00:47,36 00:00:05,44
15 20 LEGÁT Pavel Česká republika Lipenští Draci 1969 00:00:47,50 00:00:05,58
16 28 DONÁT Martin Česká republika Yedoo team 1978 00:00:47,62 00:00:05,71
17 14 PEŠEK Richard Česká republika TŘISTA60 1974 00:00:47,73 00:00:05,81
18 29 CHMELÍK Jiří Česká republika Koloběžci Pardubice 1979 00:00:47,78 00:00:05,87
19 4 KADLEC Martin Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1981 00:00:47,83 00:00:05,91
20 27 BOSTL Jakub Česká republika YEDOO TEAM 1982 00:00:47,87 00:00:05,95
21 8 ONDRUŠKA Jan Česká republika BKG 2004 00:00:48,17 00:00:06,25
22 26 HÜBNER Karel Česká republika TJ Sokol Kunvald 1982 00:00:48,47 00:00:06,55
23 22 NAVRÁTIL Jakub Česká republika BKG 1985 00:00:48,99 00:00:07,07
24 7 MAIXNER Radoslav Česká republika Koloběžci Pardubice 1973 00:00:49,11 00:00:07,19
25 101 ZBOŽKOVÁ Andrea Česká republika TŘISTA 60 2001 00:00:49,17 00:00:07,25
26 37 KOBAK Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2006 00:00:49,26 00:00:07,35
27 120 ZAPLETALOVÁ Adéla Česká republika 1.KK Lipník nad Bečvou 2006 00:00:49,27 00:00:07,35
28 201 PEŠTOVÁ Kamila Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 2007 00:00:49,31 00:00:07,39
29 60 ZÍMA Tomáš Česká republika COCONi 1996 00:00:49,50 00:00:07,58
30 17 ČIMBORA Radek Česká republika Koloběžci Pardubice 1980 00:00:49,55 00:00:07,64
31 125 HÁJKOVÁ Alice Česká republika Ultima K.lap Team 1992 00:00:49,59 00:00:07,67
32 23 BÁRTA Miloslav Česká republika Jafiduto 1984 1969 00:00:49,62 00:00:07,70
33 39 JUŘÍK Lukáš Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2006 00:00:49,63 00:00:07,71
34 219 VINOHRADNÍK Jan Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:49,79 00:00:07,87
35 226 SÁZEL Marek Česká republika KOSTKA RACING 2007 00:00:49,97 00:00:08,06
36 32 PALŠA Norbert Česká republika COCONi 1993 00:00:50,22 00:00:08,30
37 25 REMEŠ Pavel Česká republika Ultima K.lap Team 1970 00:00:50,80 00:00:08,89
38 220 BOSTL Adam Česká republika YEDOO TEAM 2008 00:00:50,94 00:00:09,03
39 57 SEDLÁČEK David Česká republika Lipenští draci 1988 00:00:51,04 00:00:09,13
40 116 FRYZOVÁ Kristina Česká republika Třista60 1987 00:00:51,06 00:00:09,14
41 51 INDRA Ivo Česká republika BKG 1986 00:00:51,17 00:00:09,25
42 224 JUŘÍK David Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2009 00:00:51,31 00:00:09,39
43 55 RUBNER Pavel Česká republika 1977 00:00:52,45 00:00:10,53
44 104 MAIXNEROVÁ Eliška Česká republika Sokol Kunvald 2004 00:00:52,53 00:00:10,61
45 126 LEGÁTOVÁ Alena Česká republika Lipenští Draci 1996 00:00:52,72 00:00:10,80
46 105 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Česká republika KOSTKA RACING 2005 00:00:52,79 00:00:10,88
47 49 FANTA Martin Česká republika Třista60 1975 00:00:52,93 00:00:11,02
48 40 PYTELA Vlastimil Česká republika BKG 1971 00:00:53,04 00:00:11,12
49 30 TOČÍK Rostislav Česká republika JAFIDUTO 1984 1967 00:00:53,19 00:00:11,28
50 50 GAGALA Włodzimierz Polsko TJ Sokol Kunvald 1966 00:00:53,32 00:00:11,40
51 45 ŽABA Martin Česká republika COCONi 1958 00:00:53,55 00:00:11,64
52 203 ZAHRADNÍKOVÁ Petra Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:53,57 00:00:11,66
53 130 VRŠANOVÁ Dominika Česká republika BKG 1995 00:00:53,60 00:00:11,69
54 106 VYBÍRALOVÁ Věra Česká republika KOSTKA RACING 1973 00:00:53,80 00:00:11,88
55 103 KADLECOVÁ Martina Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1983 00:00:53,83 00:00:11,92
56 217 ROŽŇÁKOVÁ Veronika Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:53,87 00:00:11,96
57 202 HERCIKOVÁ Anna Česká republika UNIKOSY 2009 00:00:53,96 00:00:12,04
58 221 PEŠEK Richard Česká republika TŘISTA60 2011 00:00:54,48 00:00:12,56
59 204 TOMKOVÁ Alice Česká republika 1KK Lipník n.B. 2009 00:00:54,75 00:00:12,83
60 121 SLOVÁKOVÁ Klára Česká republika KOSTKA RACING 2005 00:00:54,80 00:00:12,88
61 239 WALDHAUSEROVÁ Šárka Česká republika Bo Kolobka tým Ostrava 1973 00:00:55,37 00:00:13,45
62 54 NOVOTNÝ Josef Česká republika CHUDČICE 1971 00:00:55,46 00:00:13,54
63 122 BEŇASOVÁ Veronika Česká republika Musher klub JCC 1993 00:00:55,77 00:00:13,85
64 118 PYTELOVÁ Veronika Česká republika BKG 1976 00:00:56,11 00:00:14,19
65 124 CIPRYSOVÁ Jana Česká republika BKG 1996 00:00:56,44 00:00:14,53
66 218 VYSTRČIL Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:56,51 00:00:14,59
67 131 HRDONKOVÁ Zuzana Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 2006 00:00:57,16 00:00:15,24
68 109 LUBOVSKÁ Štěpánka Česká republika Třista60 1991 00:00:57,89 00:00:15,97
69 114 PEŠTOVÁ Markéta Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1975 00:00:58,28 00:00:16,36
70 225 BOSTL Denis Česká republika YEDOO TEAM 2011 00:00:58,41 00:00:16,49
71 48 BOTÍK Radek Česká republika 1987 00:00:58,93 00:00:17,02
72 47 VANICKÝ František Česká republika KK ZCA 1959 00:00:59,08 00:00:17,17
73 44 HUB Petr Česká republika Ultima K.lap Team 1971 00:00:59,17 00:00:17,25
74 113 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Česká republika Bo Kolobka tým Ostrava 1981 00:00:59,21 00:00:17,29
75 237 VYSTRČIL Kryštof Česká republika KOSTKA RACING 2012 00:00:59,37 00:00:17,45
76 214 JUREČKOVÁ Alice Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2010 00:00:59,39 00:00:17,48
77 107 ONDRUŠKOVÁ Jana Česká republika BKG 1977 00:00:59,60 00:00:17,68
78 222 MOŘKOVSKÝ Tomáš Česká republika 1KK Lipník n/B. 2011 00:00:59,64 00:00:17,73
79 238 NAVRÁTIL Jaroslav Česká republika Mushing Team Ostrava 1960 00:00:59,85 00:00:17,94
80 112 TROJANCOVÁ Pavla Česká republika COCONi 1987 00:00:59,88 00:00:17,97
81 205 TOMKOVÁ Lenka Česká republika 1KK Lipník n.B. 2011 00:01:00,28 00:00:18,37
82 236 SVOBODA Matyáš Česká republika KOSTKA RACING 2012 00:01:00,36 00:00:18,45
83 209 FANTOVÁ Judita Česká republika 2011 00:01:01,08 00:00:19,16
84 108 KISLINGEROVÁ Ivana Česká republika JaFiDuTo 1984 1965 00:01:01,19 00:00:19,27
85 223 MOŘKOVSKÝ Lukáš Česká republika 1KK Lipník n/B. 2009 00:01:01,42 00:00:19,50
86 110 FETTEROVÁ Edita Česká republika COCONi 1979 00:01:01,54 00:00:19,62
87 206 BAROŠOVÁ Klára Česká republika 1KK LIPNÍK N.B. 2011 00:01:01,79 00:00:19,87
88 233 LAŠÁK Adam Česká republika KOSTKA RACING 2012 00:01:01,99 00:00:20,07
89 208 KADLECOVÁ Michaela Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 2011 00:01:02,03 00:00:20,11
90 231 JARŮŠEK Tomáš Česká republika Yedoo Team 2012 00:01:02,58 00:00:20,66
91 207 FRYBLÍKOVÁ Anna Česká republika KOSTKA RACING 2011 00:01:02,62 00:00:20,70
92 210 DONÁTOVÁ Kamila Česká republika Yedoo team 2010 00:01:02,78 00:00:20,86
93 62 SEEMANN David Česká republika Ultima 1962 00:01:04,43 00:00:22,51
94 46 VÁVRA Petr Česká republika JAFIDUTO 1984 1954 00:01:05,40 00:00:23,48
95 228 DITTMAR Šimon Česká republika 2012 00:01:06,72 00:00:24,80
96 229 DONÁT Jaroslav Česká republika Yedoo team 2013 00:01:07,18 00:00:25,26
97 115 KADLECOVÁ Naděžda Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1959 00:01:07,29 00:00:25,37
98 129 SVOBODOVÁ Amálie Česká republika Coconi 2014 00:01:07,69 00:00:25,77
99 230 JARŮŠEK Petr Česká republika Yedoo Team 2014 00:01:08,44 00:00:26,52
100 111 SVOBODOVÁ Danuše Česká republika Coconi 1958 00:01:08,48 00:00:26,56
101 232 KADLEC Matyáš Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 2014 00:01:10,48 00:00:28,57
102 234 LAŠÁK Viktor Česká republika KOSTKA RACING 2016 00:01:27,21 00:00:45,29
103 235 PECHA Ondřej Česká republika 2014 00:01:37,00 00:00:55,08
104 227 DITTMAR Kryštof Česká republika 2016 00:02:32,17 00:01:50,25
DNS 211 BOTÍKOVÁ Valerie Česká republika 2015
DNS 42 HANEL Lukáš Česká republika Třista60 1981
DNS 213 JANDOVÁ Lucie Česká republika Klub Koloběhu Lipník nad Bečvou 2013
DNS 212 KROUTIL Šimon Česká republika KOSTKA RACING 2008
DNS 38 MIHULKA Martin Česká republika TJ Sokol Kunvald 1979
DNS 128 STIPALOVA Hana Česká republika TJ Sokol Maxičky 1984
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.