05. - 07.08.2022 - MČR - ROLLO LIGA 2022 - výsledky

Dlouhý závod Muži a Junioři

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Počet kol Čas Ztráta
1 3 MATYÁŠ Roman Česká republika TŘISTA 60 2002 6 00:51:06,05
2 1 PELC Tomáš Česká republika Ultima K.Lap Team 1989 6 00:52:11,80 00:01:05,75
3 8 ONDRUŠKA Jan Česká republika BKG 2004 6 00:52:49,48 00:01:43,42
4 2 SEDLÁŘ Tomáš Česká republika KOSTKA RACING 2004 6 00:54:00,59 00:02:54,53
5 6 BARTŮNĚK Ladislav Česká republika Ultima K.lap Team 1983 6 00:54:09,12 00:03:03,07
6 4 KADLEC Martin Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1981 6 00:54:09,14 00:03:03,08
7 26 HÜBNER Karel Česká republika TJ Sokol Kunvald 1982 6 00:54:09,67 00:03:03,61
8 7 MAIXNER Radoslav Česká republika Koloběžci Pardubice 1973 6 00:54:10,16 00:03:04,11
9 9 PEŠTA Petr Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1975 6 00:54:10,74 00:03:04,68
10 19 CVALÍN Karel Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1977 6 00:54:10,81 00:03:04,76
11 10 HÁJEK Jaroslav Česká republika Yedoo Team 1982 6 00:54:10,90 00:03:04,84
12 255 BALOG Martin Slovensko Slovensko 1978 6 00:54:11,42 00:03:05,36
13 16 ONDERKA Alois Česká republika Lipenští Draci 1969 6 00:54:13,30 00:03:07,24
14 29 CHMELÍK Jiří Česká republika Koloběžci Pardubice 1979 6 00:54:15,60 00:03:09,54
15 14 PEŠEK Richard Česká republika TŘISTA60 1974 6 00:54:16,30 00:03:10,24
16 5 PROVOD Ladislav Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň 1968 6 00:54:16,36 00:03:10,30
17 22 NAVRÁTIL Jakub Česká republika BKG 1985 6 00:54:17,01 00:03:10,95
18 12 ONDRUŠKA Vladimír Česká republika BKG 1976 6 00:54:19,04 00:03:12,98
19 17 ČIMBORA Radek Česká republika Koloběžci Pardubice 1980 6 00:54:19,45 00:03:13,40
20 36 HERCIK Matěj Česká republika UNIKOSY 2006 6 00:54:20,62 00:03:14,56
21 18 KREČMER Patrik Česká republika KOSTKA RACING 1972 6 00:54:27,32 00:03:21,26
22 31 BROŽ Martin Česká republika COCONi 1979 6 00:54:37,75 00:03:31,69
23 24 HERCIK Jakub Česká republika UNIKOSY 2003 6 00:57:12,98 00:06:06,92
24 15 MANDELÍK Ladislav Česká republika BKG 1992 6 00:57:55,30 00:06:49,24
25 50 GAGALA Włodzimierz Polsko TJ Sokol Kunvald 1966 6 00:57:55,31 00:06:49,25
26 37 KOBAK Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2006 6 00:57:59,47 00:06:53,42
27 28 DONÁT Martin Česká republika Yedoo team 1978 6 00:58:00,85 00:06:54,79
28 256 VESELSKÝ Michal Česká republika Coconi 1980 6 00:58:02,62 00:06:56,56
29 39 JUŘÍK Lukáš Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2006 6 00:58:02,63 00:06:56,57
30 20 LEGÁT Pavel Česká republika Lipenští Draci 1969 6 00:58:09,75 00:07:03,69
31 52 KOĆ Dominik Polsko TJ Sokol 1985 6 00:58:38,57 00:07:32,52
32 32 PALŠA Norbert Česká republika COCONi 1993 6 00:58:49,43 00:07:43,38
33 23 BÁRTA Miloslav Česká republika Jafiduto 1984 1969 6 00:59:22,72 00:08:16,66
34 60 ZÍMA Tomáš Česká republika COCONi 1996 6 00:59:41,89 00:08:35,84
35 51 INDRA Ivo Česká republika BKG 1986 6 00:59:44,59 00:08:38,54
36 40 PYTELA Vlastimil Česká republika BKG 1971 6 00:59:44,86 00:08:38,80
37 257 HERCIK Zdeněk Česká republika Unikosy 1976 6 00:59:48,34 00:08:42,28
38 57 SEDLÁČEK David Česká republika Lipenští draci 1988 6 01:00:49,72 00:09:43,66
39 41 KOLÁČEK Ondřej Česká republika BoKolobka tým 1993 6 01:00:57,14 00:09:51,08
40 49 FANTA Martin Česká republika Třista60 1975 6 01:01:20,55 00:10:14,49
41 59 VARDAN Karel Česká republika KOBRA 1969 6 01:01:30,95 00:10:24,89
42 27 BOSTL Jakub Česká republika YEDOO TEAM 1982 6 01:01:36,46 00:10:30,40
43 53 LAMKAŠ Robert Česká republika Rapid Radslavice 1976 6 01:01:52,23 00:10:46,17
44 43 HEKERLE Vítězslav Česká republika BKG 1978 6 01:02:49,64 00:11:43,58
45 25 REMEŠ Pavel Česká republika Ultima K.lap Team 1970 6 01:02:56,24 00:11:50,18
46 30 TOČÍK Rostislav Česká republika JAFIDUTO 1984 1967 5 00:51:31,25 00:30:55,75
47 240 PELC Miroslav Česká republika Ultima 1965 5 00:51:37,18 00:30:55,75
48 33 JÍLEK Jan Česká republika COCONi 1963 5 00:54:25,09 00:30:55,75
49 54 NOVOTNÝ Josef Česká republika CHUDČICE 1971 5 00:54:57,51 00:30:55,75
50 48 BOTÍK Radek Česká republika 1987 5 00:58:12,37 00:30:55,75
51 44 HUB Petr Česká republika Ultima K.lap Team 1971 5 01:01:00,94 00:30:55,75
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.