17.11.2022 - Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky 2022

Hlavní závod trasa 10km

Podrobnější informace zde: Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky Kdy: Dne 17. listopadu 2022 odstartuje v Odoleně Vodě 9. ročník Sametového běhu Kde: Fotbalové hřiště Odolena Voda Pro běžce...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 13 CHYBA Jiří Česká republika nutrend specialized 1979 00:39:33
2 10 DAVID Valda Česká republika 1996 00:40:38 00:01:05
3 29 STEINER Jiří Česká republika 1979 00:40:45 00:01:11
4 11 HOLÝ Jan Česká republika 1997 00:41:53 00:02:19
5 35 UHER Vlastimil Česká republika 1981 00:42:12 00:02:39
6 26 ŘÍHA Vladimír Česká republika Gladiator Training Kralupy 1986 00:42:58 00:03:24
7 3 BUBENÍČEK Jan Česká republika Tj Aero Odolena Voda 2006 00:43:10 00:03:36
8 157 TAJČ Jan Česká republika 1988 00:43:57 00:04:23
9 22 NEUMAN Jiří Česká republika 1974 00:43:57 00:04:24
10 30 TREGLEROVÁ Daniela Česká republika ASK Slavia 1995 00:43:58 00:04:25
11 15 KOŘÁN Petr Česká republika AK Žatec 1983 00:44:12 00:04:38
12 21 NEKOLOVÁ Simona Česká republika Anokola team 1985 00:44:14 00:04:40
13 161 ARAUJO Jose Česká republika 1989 00:44:20 00:04:47
14 19 MAZURA Pavel Česká republika 1981 00:44:21 00:04:47
15 145 VESELÍ Vladimír Česká republika 1971 00:44:46 00:05:12
16 25 RECHNOVSKÝ Jan Česká republika KP Praha 1970 00:47:23 00:07:49
17 143 VĚŽEK Matyáš Česká republika 1980 00:48:35 00:09:01
18 160 LUKAVCOVÁ Ivana Česká republika 1987 00:48:40 00:09:07
19 28 SLEZÁKOVÁ Pavla Česká republika BT Odolena Voda 1981 00:48:41 00:09:08
20 27 SAJDL Jakub Česká republika Kolomuty 1988 00:49:10 00:09:37
21 14 KLIMEŠ Jan Česká republika TJ Velké Poříčí 1984 00:49:54 00:10:20
22 20 MELICHAR Tomáš Česká republika 1972 00:49:54 00:10:21
23 2 BASEL Miroslav Česká republika Rozběháme Nelahozeves 1967 00:50:00 00:10:26
24 33 TŘÍSKOVÁ Katarína Česká republika 1971 00:50:20 00:10:46
25 162 VANĚK Vladimír Česká republika 1980 00:50:32 00:10:58
26 4 DRÁPELA Lukáš Česká republika 1993 00:50:52 00:11:18
27 6 FORŠTOVÁ Karina Česká republika 1995 00:51:03 00:11:29
28 168 MAŘÍK Michal Česká republika 1975 00:51:10 00:11:36
29 9 HELÍKOVÁ Lenka Česká republika Rozběháme Neratovice 1988 00:51:20 00:11:46
30 169 HRBÁČKOVÁ Klára Česká republika 1976 00:54:02 00:14:28
31 144 VESELÁ Anita Česká republika 1965 00:54:13 00:14:40
32 39 ZIENTKOVÁ Veronika Česká republika 1988 00:54:16 00:14:43
33 175 OBST Radek Česká republika 1986 00:54:29 00:14:55
34 23 PIŠKULOVÁ Pavla Česká republika 1980 00:54:58 00:15:25
35 17 MAJERSKÁ Adriana Česká republika BT Odolena voda 1980 00:56:16 00:16:43
36 34 UHER Patrik Česká republika Popadni dech 1975 00:58:05 00:18:31
37 18 MAKOVCOVÁ Eva Česká republika 1984 01:00:12 00:20:39
38 5 DUDLOVÁ Jana Česká republika 1977 01:04:03 00:24:30
39 16 MACK Karel Česká republika 1982 01:04:37 00:25:04
40 36 VANĚČKOVÁ Zora Česká republika 1988 01:04:47 00:25:14
DNS 1 ABRAHAM Marcel Česká republika 1983 00:23:09
40 DAVID Valda Česká republika 1996 00:24:34
DNS 7 GEISLER Martin Česká republika 1975 00:23:09
DNS 8 HAVLOVÁ Markéta Česká republika 1973 00:23:09
DNS 12 HRDLIČKOVÁ Olga Česká republika 1978 00:23:24
DNS 24 POVALOVÁ Eva Česká republika 1984 00:23:47
DNS 32 TŘÍSKA Jaroslav Česká republika VSK Humanita Praha 1976 00:24:05
DNS 37 VOTAVA Jan Česká republika HereToWin 1985 00:24:17
DNS 38 VOTAVOVÁ Karolína Česká republika 1993 00:24:17
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.