30. - 01.10.2022 - Kaskáda Race 2022 Výsledky

Open

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 76 Čotek Jan Česká republika 1990 00:46:23
2 192 Zápotočný Stanislav Česká republika Predator workout Počátky 1984 00:47:15 00:00:51
3 89 Puchnar David Česká republika 1998 00:49:58 00:03:34
4 229 Ševčík Jan Česká republika 2003 00:50:47 00:04:23
5 247 Chudoba Jaroslav Česká republika 1976 00:51:28 00:05:04
6 110 Samek Ivan Česká republika Kamenožrouti 1990 00:52:09 00:05:46
7 199 Máčala Josef Česká republika Služby Macreal 1980 00:52:23 00:05:59
8 259 Dufek Pavel Česká republika Winners Znojmo 1978 00:52:58 00:06:34
9 58 Jelínek Petr Česká republika Stanoviště BEER team 1994 00:53:29 00:07:05
10 233 Vrbka Josef Česká republika 1988 00:53:43 00:07:19
11 189 Štěpán Michal Česká republika Predator workout Počátky 2002 00:53:49 00:07:25
12 61 Kurial Zbyněk Česká republika STG-Břeclav 1986 00:53:56 00:07:32
13 173 Jiráček Lukáš Česká republika 1982 00:55:21 00:08:58
14 109 Pospíšil Petr Česká republika Kamenožrouti 1992 00:56:13 00:09:49
15 244 Voldřich Marek Česká republika 2006 00:57:14 00:10:50
16 156 Fiala Martin Česká republika 1985 00:58:25 00:12:01
17 188 Štengl Milan Česká republika 1982 00:58:27 00:12:03
18 112 Smejkal Martin Česká republika Kamenožrouti 1994 00:58:35 00:12:11
19 151 Benda Stanislav Česká republika 1981 00:59:19 00:12:55
20 237 Jebáček Jan Česká republika ISJ Jebáček 1976 00:59:42 00:13:18
21 258 Vejchoda Martin Česká republika 1998 01:00:02 00:13:38
22 135 Mlčoch Martin Česká republika OCR Bučovice 1988 01:00:11 00:13:47
23 251 Mlčoch David Česká republika 1986 01:00:11 00:13:48
24 234 Číhal Vojtěch Česká republika 2005 01:00:25 00:14:01
25 149 Židek Martin Česká republika 1985 01:00:46 00:14:22
26 98 Černý Jiří Česká republika 1992 01:00:49 00:14:25
27 86 Kudláček Lukáš Česká republika 1991 01:02:10 00:15:46
28 250 Samek Karel Česká republika 1986 01:02:15 00:15:51
29 243 Voldřich Marek Česká republika 1980 01:02:29 00:16:05
30 71 Vrlík Petr Česká republika STG Příbram 1987 01:02:50 00:16:26
31 223 Merčák Jiří Česká republika 2000 01:02:54 00:16:30
32 200 Marek Jiří Česká republika Jednorožci 1999 01:02:54 00:16:30
33 65 Stanek Michal Česká republika 1989 01:03:05 00:16:41
34 209 Štefánek Petr Česká republika Monkey race Skuhrov 1988 01:03:40 00:17:16
35 230 Škrabalová Karolína Česká republika 2003 01:04:03 00:17:39
36 111 Sklenář Pavel Česká republika 1994 01:04:13 00:17:50
37 201 Marušák Ondřej Česká republika Monkey race Skuhrov 2005 01:04:28 00:18:04
38 91 Sarga Aleš Česká republika 1987 01:04:48 00:18:24
39 170 Burešová Žaneta Česká republika Šelmy z Třebíče 1993 01:04:53 00:18:30
40 64 Skopal Přemysl Česká republika 1979 01:04:59 00:18:36
41 106 Obšil Přemysl Česká republika SK Skialpin Pustevny 1991 01:05:31 00:19:07
42 107 Obšilová Eliška Česká republika SK Skialpin Pustevny 1993 01:05:31 00:19:07
43 78 Hanáček Pavel Česká republika 1987 01:05:47 00:19:24
44 103 Chládek Rostislav Česká republika 1998 01:06:11 00:19:47
45 236 Drozdová Anastasia Česká republika Muraveika 1991 01:06:28 00:20:04
46 193 Červinka Radek Česká republika 1980 01:06:32 00:20:08
47 52 Audy Adam Česká republika 2004 01:07:29 00:21:05
48 119 Žaludek Jakub Česká republika 1995 01:07:45 00:21:21
49 129 Holubová Zuzana Česká republika 1995 01:08:05 00:21:41
50 148 Urbanová Soňa Česká republika 2002 01:08:14 00:21:50
51 72 Zejda David Česká republika 1979 01:08:21 00:21:57
52 174 Kovarik Radim Česká republika 1997 01:08:23 00:21:59
53 147 Urbánková Radka Česká republika 1993 01:08:24 00:22:00
54 176 Kubínová Klára Česká republika 1990 01:08:32 00:22:08
55 92 Smetana Jiří Česká republika 1990 01:08:58 00:22:34
56 128 Holub Matěj Česká republika 1992 01:09:11 00:22:48
57 113 Šmikmátor Jan Česká republika 2004 01:09:43 00:23:19
58 235 Doležal Josef Česká republika 1984 01:10:09 00:23:45
59 102 Holý Jan Česká republika ZSV Znojmo 1993 01:10:20 00:23:56
60 194 Diviš Filip Česká republika 1992 01:10:22 00:23:58
61 208 Šíp Ondřej Česká republika 1997 01:10:22 00:23:58
62 130 Hůlková Markéta Česká republika 2002 01:10:46 00:24:22
63 79 Esterka Jakub Česká republika 1986 01:10:46 00:24:23
64 66 Tesař Vladimír Česká republika 1987 01:11:19 00:24:55
65 171 Doležel Petr Česká republika 1984 01:11:26 00:25:02
66 108 Ovšanik Filip Česká republika 2006 01:11:46 00:25:22
67 263 Kubiš Luděk Česká republika 1967 01:12:07 00:25:43
68 172 Jeřábek Petr Česká republika 1998 01:12:11 00:25:47
69 124 Boudný Filip Česká republika Boudňáci 2006 01:12:30 00:26:06
70 185 Steiner Andreas Rakousko union dirtrun.company 1993 01:12:39 00:26:15
71 154 Cidlíková Jana Česká republika Šelmy z Třebíče 1988 01:13:02 00:26:38
72 97 Böhm Tomáš Česká republika 2006 01:13:15 00:26:51
73 240 Maceášik Marek Česká republika Rodina 1986 01:13:16 00:26:52
74 264 Chvátal Eduard Česká republika 1970 01:13:29 00:27:05
75 131 Jelínek Josef Česká republika 1994 01:13:50 00:27:26
76 144 Sokolova Martina Česká republika 1987 01:14:10 00:27:46
77 228 Svoboda Michal Česká republika 1994 01:14:34 00:28:10
78 134 Matoušek Jaroslav Česká republika 2001 01:14:35 00:28:11
79 74 Binder Petr Česká republika 1995 01:14:50 00:28:26
80 159 Križan Martin Česká republika 1985 01:14:58 00:28:34
81 125 Boudný Miroslav Česká republika Boudňáci 1973 01:15:06 00:28:42
82 214 Bartoňová Ivana Česká republika 1987 01:15:23 00:28:59
83 178 Maštera David Česká republika 1982 01:15:24 00:29:00
84 132 Jelínek Tomáš Česká republika 1990 01:15:27 00:29:03
85 241 Svoboda Ivo Česká republika 1978 01:15:35 00:29:11
86 186 Kocián Jiří Česká republika Hukvaldy 1984 01:16:51 00:30:27
87 115 Tichá Dagmar Česká republika Fitness MB 2003 01:16:52 00:30:28
88 224 Moravec Jan Česká republika 1995 01:17:10 00:30:46
89 55 Dominik Tomas Česká republika 1989 01:17:14 00:30:51
90 163 Palásek Petr Česká republika 1994 01:17:15 00:30:52
91 121 Abrhámová Denisa Česká republika 2002 01:17:21 00:30:57
92 220 Juránek František Česká republika 1967 01:17:36 00:31:12
93 68 Urban Tomáš Česká republika Stanoviště BEER team 1995 01:18:06 00:31:42
94 63 Pocar Kamil Česká republika 1982 01:18:24 00:32:00
95 232 Vacenovský Michal Česká republika 1996 01:18:26 00:32:02
96 242 Toman Tomáš Česká republika 2004 01:19:22 00:32:58
97 51 Antoš Karel Česká republika CRTC 1994 01:20:10 00:33:47
98 145 Šulová Kristýna Česká republika 1992 01:20:16 00:33:53
99 161 Novák Vojtěch Česká republika 1998 01:21:04 00:34:40
100 153 Berounský Josef Česká republika 1986 01:21:04 00:34:40
101 248 Bačáková Karin Česká republika 2004 01:21:07 00:34:43
102 195 Dostál Aleš Česká republika 1980 01:21:10 00:34:46
103 217 Doležal Lukáš Česká republika Aktivní cvoci 1984 01:21:19 00:34:55
104 116 Tichý Josef Česká republika Fitness MB 1978 01:21:30 00:35:06
105 70 Vilches Václav Česká republika 1990 01:21:42 00:35:19
106 187 Špinar Martin Česká republika 1995 01:22:28 00:36:04
107 184 Schořová Marie Česká republika 2003 01:22:29 00:36:05
108 225 Němec Miroslav Česká republika 1976 01:23:20 00:36:56
109 137 Nováková Michaela Česká republika 1997 01:23:29 00:37:05
110 206 Rampír Tomáš Česká republika šelmy z Třebíče 1980 01:24:14 00:37:51
111 143 Slavík Jiří Česká republika 1995 01:24:49 00:38:25
112 152 Bendová Petra Česká republika 1982 01:25:07 00:38:44
113 253 Pelechová Denisa Česká republika 1990 01:25:20 00:38:56
114 204 Pelech Michal Česká republika 1988 01:25:21 00:38:57
115 56 Ďurač Rudolf Česká republika 1983 01:25:27 00:39:03
116 205 Přibilová Jiřina Česká republika 1982 01:25:28 00:39:04
117 219 Folejtar Martin Česká republika Monkey race Skuhrov 1995 01:26:02 00:39:38
118 179 Maštera Ondřej Česká republika 1987 01:26:22 00:39:58
119 257 Jelínek Lukáš Česká republika 1988 01:26:23 00:39:59
120 164 Palásková Monika Česká republika 1995 01:27:01 00:40:37
121 222 Málek Zdeněk Česká republika 1992 01:27:02 00:40:38
122 190 Točíková Lucie Česká republika 1982 01:27:07 00:40:43
123 180 Peštová Kateřina Česká republika 1980 01:27:09 00:40:45
124 69 Vavrova Veronika Česká republika 1984 01:27:13 00:40:49
125 95 Vejvoda Jiří Česká republika 1987 01:27:20 00:40:56
126 216 Blaho Jan Česká republika 1992 01:27:29 00:41:05
127 218 Dufek Michal Česká republika 1990 01:27:44 00:41:20
128 175 Křenek Jakub Česká republika 2006 01:28:31 00:42:07
129 197 Dvořáková Markéta Česká republika 1995 01:30:20 00:43:56
130 196 Dvořák Pavel Česká republika 1993 01:30:20 00:43:56
131 101 Holcnerová Simona Česká republika 1985 01:30:58 00:44:34
132 221 Kolínek Lukáš Česká republika 1995 01:31:25 00:45:01
133 96 Ambrož Karel Česká republika Kamenožrouti 1995 01:31:26 00:45:02
134 215 Binderová Kateřina Česká republika 1997 01:31:26 00:45:02
135 77 Džuna Richard Česká republika 1974 01:31:47 00:45:23
136 88 Nováková Jaromíra Česká republika 1980 01:31:47 00:45:23
137 94 Tuček Petr Česká republika 1993 01:31:48 00:45:24
138 169 Vrzalová Barbora Česká republika 1998 01:31:49 00:45:25
139 150 Andréová Dáša Česká republika 1995 01:32:30 00:46:06
140 165 Pavlović Valentino Chorvatsko 1994 01:32:30 00:46:06
141 177 Laštovička Martin Česká republika 1992 01:32:30 00:46:06
142 249 Bis Vítek Česká republika 2003 01:33:25 00:47:01
143 238 Kracl Tomáš Česká republika STG Jihlava 1979 01:33:39 00:47:15
144 239 Kraclová Lenka Česká republika STG Jihlava 1985 01:33:39 00:47:15
145 141 Procházka Pavel Česká republika 1988 01:33:52 00:47:28
146 82 Chrumka Tomáš Česká republika 1993 01:34:32 00:48:08
147 203 Novák Jan Česká republika 1978 01:35:33 00:49:09
148 245 Kyliánová Věra Česká republika 1980 01:36:08 00:49:44
149 60 Chlubnová Hana Česká republika 1985 01:36:08 00:49:44
150 59 Ježková Jitka Česká republika 1984 01:36:11 00:49:47
151 231 Tížek Michael Česká republika 2000 01:37:30 00:51:06
152 254 Michal Mario Česká republika Rebel Gyl 1993 01:37:30 00:51:07
153 140 Pelikán Adam Česká republika 2004 01:37:54 00:51:30
154 146 Tesařová Eliška Česká republika 2007 01:37:54 00:51:31
155 123 Bočková Vlasta Česká republika 1972 01:37:55 00:51:31
156 85 Konvalinová Jana Česká republika 1987 01:39:11 00:52:47
157 207 Rotter Stefanie Rakousko union dirtrun.company 1986 01:39:13 00:52:49
158 136 Neubauer Petra Rakousko union dirtrun.company 1987 01:39:14 00:52:50
159 246 Wurzinger Alexander Rakousko union dirtrun.company 1982 01:39:14 00:52:50
160 252 Březinová Karolína Česká republika 2002 01:39:27 00:53:03
161 198 Hollý Martin Slovensko 1988 01:39:27 00:53:04
162 54 Coufal Aleš Česká republika 1995 01:40:19 00:53:55
163 127 František Dominik Česká republika 1998 01:40:58 00:54:34
164 133 Jičínská Kristýna Česká republika 2001 01:41:23 00:54:59
165 255 Schlauss Sandra Rakousko 1990 01:41:39 00:55:15
166 210 Taschler Andreas Rakousko 1989 01:41:39 00:55:15
167 256 Schlauss René Rakousko 1982 01:41:39 00:55:15
168 114 Šuráň Jaroslav Česká republika 1992 01:42:08 00:55:44
169 191 Vlčková Michaela Česká republika 2000 01:42:57 00:56:33
170 160 Mikysková Michaela Česká republika 1997 01:43:21 00:56:57
171 90 Puchnarová Zuzana Česká republika 1974 01:43:23 00:56:59
172 93 Sokolová Petra Česká republika 1976 01:43:23 00:56:59
173 168 Vávra Tomáš Česká republika 1999 01:43:24 00:57:00
174 157 Fišarová Barbora Česká republika 2001 01:44:58 00:58:34
175 73 Bělík Martin Česká republika 1989 01:45:14 00:58:50
176 81 Horáková Marie Česká republika 1986 01:46:14 00:59:50
177 80 Horák Luboš Česká republika 1979 01:46:14 00:59:50
178 181 Polčák Tomáš Česká republika 1991 01:51:40 01:05:17
179 87 Laštovičková Lenka Česká republika 1989 02:01:23 01:14:59
180 75 Černohorský Tomáš Česká republika 1987 02:03:00 01:16:36
181 313 Jana Horáková Česká republika Já, Ty a On 1989 02:11:23 01:24:59
182 311 Hanáková Alena Česká republika Já, Ty a On 1989 02:11:23 01:24:59
183 62 Michalego Aleš Česká republika 1974 02:30:33 01:44:10
DNS 122 Boček Jiří Česká republika 1996
DNS 126 Boudný Tomáš Česká republika Boudňáci 2001
DNS 53 Burian Josef Česká republika Stanoviště BEER team 1988
DNS 155 Dejlová Jaroslava Česká republika Šelmy z Třebíče 1980
DNS 99 Fojtášek Jan Česká republika 1997
DNS 100 Fojtášek Martin Česká republika 1993
DNS 57 Janík Pavel Česká republika 1984
DNF 83 Jaroš David Česká republika 1981
DNF 84 Kampoš Michal Česká republika 1991
DNS 158 Kašpárek Zbyněk Česká republika 1995
DNS 104 Látera Robert Česká republika OCR Brtnice 1989
DNS 105 Lev Miroslav Česká republika Sázka o bečku 1983
DNS 202 Maštera Michal Česká republika Jednorožci 1993
DNS 138 Novotný Vlastimil Česká republika 1986
DNS 162 Osina Jakub Česká republika 1992
DNS 139 Oujezdská Vendula Česká republika 2002
DNS 226 Praher Florian Rakousko union dirtrun.company 1981
DNS 227 Praher Marion Rakousko union dirtrun.company 1983
DNS 142 Procházková Petra Česká republika 1990
DNS 182 Sedláček Pavel Česká republika Heršpičáci 1978
DNS 183 Sedláčková Lucie Česká republika Heršpičáci 1980
DNS 166 Střížová Blanka Česká republika 1993
DNS 67 Urban Jiří Česká republika Predator Workout Velká Bíteš 1987
DNS 211 Vaníček Tomáš Česká republika Jednorožci 1994
DNS 167 Vašíček Jiří Česká republika 1997
DNS 212 Verhoeven Sascha Rakousko 1990
DNS 213 Verhoeven Tina Rakousko 1990
DNS 117 Vlach Karel Česká republika 1999
DNS 118 Zatloukal David Česká republika Kamenožrouti 1985
© 2023 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.