30. - 01.10.2022 - Kaskáda Race 2022 Výsledky

Kaskáda Race týmy

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 260 Kopeček David Česká republika Rabbits Znojmo 1991 00:48:02
2 262 Jelínek Roman Česká republika Rabbits Znojmo 1988 00:49:37 00:01:35
3 261 Kuchařová Simona Česká republika Rabbits Znojmo 1996 00:53:24 00:05:21
4 46 Vlašín Jiří Česká republika MIKROP 1982 00:53:29 00:05:26
5 374 Milan Hladík Česká republika BC Rebel 1975 00:55:29 00:07:26
6 41 Zadina Vladimir Česká republika Carnivora 1988 00:56:36 00:08:33
7 373 Lukáš Czelenienko Česká republika BC Rebel 1975 00:56:42 00:08:39
8 42 Jan Zadina Česká republika Carnivora 1988 00:59:15 00:11:12
9 347 Michal Brom Česká republika Lacina Jakub 1988 00:59:48 00:11:45
10 327 Jáchym Frič Česká republika Opti-project.cz 1977 01:00:11 00:12:09
11 328 Vilém Frič Česká republika Opti-project.cz 1977 01:00:34 00:12:31
12 351 Paril Jan Česká republika Sokol Dolni Dunajovice 1989 01:01:16 00:13:13
13 382 Radim Přikryl Česká republika Esmont servis 1973 01:01:40 00:13:37
14 369 Roman Pospíšil Česká republika Pocem Kamdeš 1996 01:02:53 00:14:50
15 348 Jiří Lacina Česká republika Lacina Jakub 1988 01:02:55 00:14:53
16 346 Lacina Jakub Česká republika Lacina Jakub 1988 01:03:15 00:15:12
17 352 Tomáš Zajiček Česká republika Sokol Dolni Dunajovice 1989 01:03:49 00:15:46
18 326 Jahoda Stanislav Česká republika Opti-project.cz 1977 01:03:54 00:15:51
19 43 Petra Adamcová Česká republika Carnivora 1988 01:04:12 00:16:09
20 343 Emil Sedlak Česká republika Třebíčské bedle 1990 01:05:01 00:16:58
21 372 Tomáš Karásek Česká republika BC Rebel 1975 01:06:36 00:18:34
22 341 Krčál Jiří Česká republika Třebíčské bedle 1990 01:07:07 00:19:05
23 353 Jakub Goiš Česká republika Sokol Dolni Dunajovice 1989 01:08:33 00:20:31
24 344 Martin Slavicek Česká republika Třebíčské bedle 1990 01:09:20 00:21:17
25 371 Rosenberg Robert Česká republika BC Rebel 1975 01:09:34 00:21:32
26 342 Robin Mojdl Česká republika Třebíčské bedle 1990 01:10:16 00:22:13
27 307 Martin Závrský Česká republika PMZ 1988 01:12:07 00:24:04
28 323 Aleš Kopeček Česká republika Kaviárový toasty 1988 01:13:01 00:24:58
29 321 Holejšovský Jiří Česká republika Kaviárový toasty 1988 01:14:42 00:26:39
30 309 Petr Suchan Česká republika PMZ 1988 01:15:53 00:27:50
31 322 Radek Javůrek Česká republika Kaviárový toasty 1988 01:15:54 00:27:52
32 37 Romana Fendrichová Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:22:24 00:34:21
33 36 Šišma Radek Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:23:51 00:35:48
34 38 Lukáš Sušil Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:24:21 00:36:19
35 385 Bára Kurečková Česká republika Esmont servis 1973 01:24:31 00:36:29
36 381 Sklenář Lubomír Česká republika Esmont servis 1973 01:24:31 00:36:29
37 384 Anežka Kurečková Česká republika Esmont servis 1973 01:24:33 00:36:30
38 47 Roman Poštůlka Česká republika MIKROP 1982 01:25:26 00:37:23
39 368 Jana Strouhalová Česká republika Pocem Kamdeš 1996 01:25:40 00:37:37
40 383 Josef Řehák Česká republika Esmont servis 1973 01:26:00 00:37:58
41 367 Michaela Řičánková Česká republika Pocem Kamdeš 1996 01:26:20 00:38:17
42 304 Kamila Švancarová Česká republika Life Style Clinic 1976 01:27:25 00:39:22
43 301 Čechová Michaela Česká republika Life Style Clinic 1976 01:27:26 00:39:23
44 303 Ivana Sousedová Česká republika Life Style Clinic 1976 01:27:26 00:39:23
45 302 Kateřina Křenek Česká republika Life Style Clinic 1976 01:27:26 00:39:23
46 305 Veronika Vašíčková Česká republika Life Style Clinic 1976 01:27:28 00:39:25
47 366 Příhoda Jan Česká republika Pocem Kamdeš 1996 01:27:54 00:39:51
48 362 Jan Neuman Česká republika HOTEL ATLANTIS 1989 01:28:27 00:40:25
49 361 Pichl Vojtěch Česká republika HOTEL ATLANTIS 1989 01:28:28 00:40:26
50 363 Ladislav Došek Česká republika HOTEL ATLANTIS 1989 01:28:29 00:40:26
51 359 Pavel Žilinec Česká republika Toms 1980 01:34:09 00:46:06
52 358 Radka Sovjáková Česká republika Toms 1980 01:34:09 00:46:07
53 356 Pavelka Tomas Česká republika Toms 1980 01:34:10 00:46:07
54 357 Vladimíra Ochmanová Česká republika Toms 1980 01:34:10 00:46:07
55 397 Alena Herzigová Česká republika Šimek David 1978 01:34:14 00:46:11
56 398 Klára Zábojová Česká republika Šimek David 1978 01:34:15 00:46:12
57 399 Pavel Štancl Česká republika Šimek David 1978 01:35:50 00:47:47
58 396 Šimek David Česká republika Šimek David 1978 01:35:50 00:47:47
59 306 Dyrčík David Česká republika PMZ 1988 01:49:41 01:01:38
60 388 Zdeněk Gold Česká republika Strmiska Oto 1985 01:52:09 01:04:07
61 318 Pavel Šafránek Česká republika Hečko Roman 1981 01:52:11 01:04:08
62 386 Strmiska Oto Česká republika Strmiska Oto 1985 01:52:11 01:04:08
63 389 Jiří Čepera Česká republika Strmiska Oto 1985 01:52:11 01:04:08
64 319 Tomáš Velev Česká republika Hečko Roman 1981 01:52:11 01:04:09
65 317 Josef Krobát Česká republika Hečko Roman 1981 01:52:11 01:04:09
66 316 Hečko Roman Česká republika Hečko Roman 1981 01:52:12 01:04:10
67 333 Kollner Zdeněk Česká republika Kollner Zdeněk 1983 02:00:59 01:12:57
68 331 Kollner Zdeněk Česká republika Kollner Zdeněk 1983 02:01:03 01:13:01
69 332 Černá Romana Česká republika Kollner Zdeněk 1983 02:01:04 01:13:02
70 394 Petr Střílka Česká republika Grumpy Puffins 1990 02:16:30 01:28:28
71 393 Patricie Střílková_Mazúrová Česká republika Grumpy Puffins 1990 02:16:32 01:28:29
72 391 Šimara Zdeněk Česká republika Grumpy Puffins 1990 02:16:36 01:28:34
73 395 Jan Opavský Česká republika Grumpy Puffins 1990 02:16:37 01:28:34
74 392 Nikola Bodnárová Česká republika Grumpy Puffins 1990 02:16:37 01:28:34
DNS 337 Barbora Kráčmanová Česká republika Kráčmanci 1994
DNS 387 Jan Halbich Česká republika Strmiska Oto 1985
DNS 310 Jaroslav Stašek Česká republika PMZ 1988
DNS 379 Jindřich Bednář Česká republika Pomůžeme všem 1981
DNS 377 Josef Sedlák Česká republika Pomůžeme všem 1981
DNS 336 Kráčman Michael Česká republika Kráčmanci 1994
DNS 378 Lubomír Celý Česká republika Pomůžeme všem 1981
DNS 308 Luboš Kvasnička Česká republika PMZ 1988
DNS 338 Lukáš Kráčman Česká republika Kráčmanci 1994
DNS 380 Martina Bednářová Česká republika Pomůžeme všem 1981
48 Monika Lohová Česká republika MIKROP 1982
DNS 339 Nicole Kráčmanová Česká republika Kráčmanci 1994
DNS 376 Sedlák Josef Česká republika Pomůžeme všem 1981
© 2023 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.