30. - 01.10.2022 - Kaskáda Race 2022 Výsledky

Kaskáda Rrace děti

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 40 Štenglová Elen Česká republika 2010 00:08:01
2 12 Fetterle Tomáš Česká republika 2009 00:08:04 00:00:03
3 11 Eliška Šustáčková Česká republika 2008 00:08:07 00:00:05
4 4 Bendová Natálie Česká republika 2011 00:08:31 00:00:29
5 105 Matula Šimon Česká republika 2013 00:08:36 00:00:34
6 102 Pavlíček Tobias Česká republika 2014 00:08:40 00:00:39
7 55 Chvátalová Eliška Česká republika 2011 00:08:41 00:00:40
8 92 Horník Marcel Česká republika 2013 00:08:47 00:00:46
9 9 Dvořáček Michael Česká republika 2009 00:08:50 00:00:49
10 2 André Adam Česká republika 2012 00:08:51 00:00:49
11 5 Bezunková Tereza Česká republika 2015 00:08:54 00:00:52
12 41 Točíková Tereza Česká republika 2011 00:08:56 00:00:54
13 21 Jebáček Adam Česká republika ISJ Jebáček 2013 00:09:01 00:00:59
14 77 Kováčová Mia Česká republika 2008 00:09:03 00:01:01
15 108 Jonáková Tereza Česká republika 2013 00:09:06 00:01:05
16 24 Kmochová Laura Česká republika OCR kids Poděbrady 2010 00:09:27 00:01:25
17 93 Horník Daniel Česká republika 2010 00:09:33 00:01:32
18 62 Pitrour Karel Česká republika 2014 00:09:36 00:01:34
19 56 Závrský Matyáš Česká republika 2016 00:09:42 00:01:41
20 68 Pruský Blahodar Česká republika 2014 00:09:50 00:01:48
21 76 Kováč Hubert Česká republika 2014 00:09:52 00:01:51
22 53 Němcová Alžběta Česká republika 2009 00:09:58 00:01:56
23 78 Kováčová Nina Česká republika 2011 00:09:59 00:01:57
24 80 Pavlík Aleš Česká republika 2013 00:10:00 00:01:58
25 3 Bauer Vít Česká republika 2012 00:10:01 00:02:00
26 69 Pruský Radomir Česká republika 2012 00:10:05 00:02:03
27 104 Matula Tomáš Česká republika 2017 00:10:09 00:02:08
28 86 Tešík Radek Česká republika 2014 00:10:10 00:02:09
29 85 Tešík David Česká republika 2012 00:10:10 00:02:09
30 89 Nedvěd Jáchym Česká republika 2016 00:10:23 00:02:22
31 38 Šenekl Richard Česká republika 2012 00:10:28 00:02:26
32 6 Čechová Isabella Česká republika 2012 00:10:29 00:02:28
33 91 Vala Václav Česká republika 2014 00:10:33 00:02:31
34 94 Hahn Mark Česká republika 2014 00:10:34 00:02:33
35 25 Marešová Anežka Česká republika 2012 00:10:36 00:02:34
36 74 Maurerová Karolína Česká republika 2013 00:10:37 00:02:36
37 36 Stöckelmaier Matthias Česká republika 2010 00:10:39 00:02:37
38 103 Pavlíčková Sofie Česká republika 2016 00:10:41 00:02:39
39 72 Svoboda Jakub Česká republika 2014 00:10:41 00:02:40
40 107 Jonáková Lenka Česká republika 2015 00:10:41 00:02:40
41 1 Adámek Robin Česká republika Bike team Alby Znojmo 2011 00:10:45 00:02:44
42 70 Pruský Jaromír Česká republika 2018 00:10:46 00:02:45
43 61 Čech Eduard Česká republika 2014 00:10:49 00:02:48
44 59 Šimková Kristýna Česká republika 2012 00:10:51 00:02:50
45 14 Hlávka Jindřich Česká republika 2017 00:10:53 00:02:51
46 13 Fetterlová Tereza Česká republika 2017 00:10:54 00:02:52
47 75 Maurer Antonín Česká republika 2016 00:10:54 00:02:53
48 46 Chlubna David Česká republika 2010 00:10:54 00:02:53
49 47 Fialová Gabriela Česká republika 2013 00:10:55 00:02:53
50 52 Dufková Emma Česká republika 2015 00:10:56 00:02:54
51 66 Máčalová Tina Česká republika 2017 00:10:58 00:02:57
52 23 Kadlecová Lucie Česká republika 2017 00:10:59 00:02:58
53 58 Herzigová Viktorie Česká republika 2011 00:11:01 00:03:00
54 19 Hudínek Jan Česká republika 2010 00:11:04 00:03:02
55 48 Fiala Radim Česká republika 2015 00:11:04 00:03:03
56 26 Marešová Štěpánka Česká republika 2010 00:11:05 00:03:04
57 45 Chlubna Tomáš Česká republika 2010 00:11:06 00:03:05
58 83 Havel Matyáš Česká republika 2009 00:11:07 00:03:06
59 98 Kraclová Natálie Česká republika 2011 00:11:12 00:03:11
60 57 Dyrčík Rafael Česká republika 2015 00:11:13 00:03:12
61 99 Popelářová Adéla Česká republika 2010 00:11:13 00:03:12
62 63 Šinkovič Jan Česká republika 2016 00:11:18 00:03:16
63 95 Kakáč Tadeáš Česká republika 2015 00:11:30 00:03:28
64 96 Jelínková Julie Česká republika 2017 00:11:31 00:03:29
65 65 Máčalová Mia Česká republika 2014 00:11:32 00:03:31
66 22 Jebáčková Eliška Dánsko ISJ Jebáček 2010 00:11:34 00:03:32
67 79 Hubený Teodor Česká republika 2017 00:11:35 00:03:34
68 60 Šigut Jakub Česká republika 2012 00:11:38 00:03:36
69 100 Pechura Tadeáš Česká republika 2017 00:11:40 00:03:39
70 82 Havel Jakub Česká republika 2016 00:11:45 00:03:44
71 97 Kraclová Daniela Česká republika 2014 00:11:48 00:03:47
72 18 Horáková Nikol Česká republika 2010 00:11:49 00:03:48
73 39 Šeneklová Andrea Česká republika 2014 00:11:49 00:03:48
74 54 Chvátalová Stanislava Česká republika 2008 00:11:50 00:03:49
75 50 Schlauss Jacob Rakousko 2015 00:11:55 00:03:54
76 27 Němcová Josefína Česká republika 2014 00:11:57 00:03:56
77 31 Pešta Ondřej Česká republika 2015 00:11:58 00:03:57
78 87 Oremba Štěpán Česká republika 2018 00:11:59 00:03:58
79 106 Černá Karolína Česká republika 2013 00:12:04 00:04:03
80 51 Schlauss Benedikt Rakousko 2017 00:12:05 00:04:04
81 8 Doležalová Viktorie Česká republika 2016 00:12:06 00:04:04
82 49 Rosenberg Rocky Česká republika 2016 00:12:10 00:04:08
83 37 Stöckelmaier Rozália Česká republika 2012 00:12:14 00:04:12
84 7 Doležalová Mariana Česká republika 2016 00:12:18 00:04:16
85 73 Svobodová Michaela Česká republika 2017 00:12:19 00:04:18
86 10 Dvořáčková Natálie Česká republika 2016 00:12:20 00:04:18
87 64 Vodička Aleš Česká republika 2010 00:12:25 00:04:23
88 20 Hudínková Ivana Česká republika 2012 00:12:29 00:04:27
89 90 Nedvěd Stela Česká republika 2018 00:12:30 00:04:29
90 32 Podolová Izabela Česká republika 2018 00:12:33 00:04:32
91 67 Kollnerová Agáta Česká republika 2012 00:12:41 00:04:40
92 29 Norková Veronika Česká republika 2013 00:13:02 00:05:00
93 28 Norek Rostislav Česká republika 2015 00:13:04 00:05:03
94 15 Holcner Roman Česká republika 2017 00:13:14 00:05:13
95 88 Oremba Sofie Česká republika 2000 00:13:42 00:05:40
96 84 Wunschová Anna Česká republika 2013 00:13:45 00:05:44
97 109 Kormoš Jakub Česká republika 2019 00:13:49 00:05:48
98 71 Petříčková Magdaléna Česká republika 2020 00:13:51 00:05:50
99 16 Holcnerová Lucie Česká republika 2014 00:13:56 00:05:55
100 101 Pechura Oliver Česká republika 2019 00:14:07 00:06:06
101 17 Horák Luboš Česká republika 2012 00:14:26 00:06:24
102 30 Ondráček Libor Česká republika M_open 1991
103 33 Sedláčková Eliška Česká republika Heršpičáci 2011
104 34 Sedláčková Zuzana Česká republika Heršpičáci 2011
105 35 Sedlák Matěj Česká republika 2010
106 42 Verhoeven Louis Rakousko 2016
107 43 Zámečníková Ema Česká republika Rabbits Znojmo 2015
108 44 Zámečníková Linda Česká republika Rabbits Znojmo 2019
109 81 Pavlík Lukáš Česká republika 2016
© 2023 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.