13.09.2020 - Vyškovský benefiční běh 2020

Vyškovský benefiční běh 6km

http://behamapomaham.cz Propozice - pozor změna termínu 13.9.2020 Termín: 13. září 2020 Délka trasy hlavního závodu: 9 km Povrch: zpevněný, lesní cesty Náročnost: pro běžce všech výkonnostn...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 144 Dvořák Pavel Česká republika 1982 00:22:14
2 18 Steiner Tomáš Česká republika AK Drnovice 1986 00:22:52 00:00:38
3 47 Jakub Račanský Česká republika Brno 2005 00:25:05 00:02:51
4 54 Kotolan Vít Česká republika Němčany 1980 00:25:08 00:02:54
5 46 Skřivánek Martin Česká republika AK Drnovice 1976 00:26:15 00:04:01
6 87 Smetana Martin Česká republika Vyškov 2000 00:26:19 00:04:05
7 16 Michal Krupica Česká republika Vyškov 2003 00:28:06 00:05:52
8 20 Michálek Martin Česká republika SK Alpaka Vyškov 1978 00:28:25 00:06:11
9 128 Zahoranský Radúz Česká republika Kobeřice u Brna 1979 00:28:26 00:06:12
10 15 Ondřej Krupica Česká republika Vyškov 1978 00:28:27 00:06:13
11 88 Horák Pavel Česká republika Vyškov 1961 00:28:50 00:06:36
12 53 Kavečka Marek Česká republika Drnovice 1983 00:29:17 00:07:03
13 96 Pavlík Michal Česká republika Lear Vyškov 1978 00:29:23 00:07:09
14 44 Valouch Patrik Česká republika Nemojany 1979 00:29:29 00:07:15
15 146 Milde Pravoslav Česká republika 1987 00:30:07 00:07:53
16 80 Petřík Jiří Česká republika Kroměříž 1977 00:30:10 00:07:56
17 85 Kala Radoslav Česká republika Drnovice 1964 00:30:10 00:07:56
18 147 Pantuček Michal Česká republika 1987 00:30:16 00:08:02
19 97 Bubeník Jiří Česká republika AK Drnovice 1969 00:30:34 00:08:19
20 55 Maršálová Denisa Česká republika Vyškov 1981 00:30:35 00:08:21
21 9 Čepán Pavel Česká republika Vyškov 1974 00:30:51 00:08:37
22 3 Buček Petr Česká republika Buček 1971 00:31:30 00:09:15
23 133 Konečný Jan Česká republika Brno 1989 00:31:55 00:09:41
24 145 Surka Ondřej Česká republika SUNTEL 1975 00:32:14 00:10:00
25 99 Pospíšil Jakub Česká republika Fifák Nouzka 1996 00:32:24 00:10:10
26 148 Horák Pavel Česká republika Nezamyslice 1982 00:32:28 00:10:14
27 154 Petříková Světlana Česká republika Slavkovské ženy v běhu 1975 00:32:28 00:10:14
28 43 Hradil Radek Česká republika Fifak Nouzka 1978 00:32:54 00:10:40
29 36 Kutálek David Česká republika Vyškov 1986 00:32:55 00:10:41
30 51 Vychron Aleš Česká republika VAN LEEUWEN 1976 00:32:55 00:10:41
31 10 Josef Koudelka Česká republika Vyškov 1973 00:32:57 00:10:43
32 153 Hotovec Jan Česká republika 1983 00:33:02 00:10:48
33 21 Kadlík Rostislav Česká republika Švábenice 1980 00:33:03 00:10:49
34 122 Kramář Ondřej Česká republika Uherské Hradiště 1983 00:33:12 00:10:58
35 65 Vavřičková Iva Česká republika TJ Bečkodrom 1978 00:33:15 00:11:01
36 100 Filip Jiří Česká republika 1982 00:33:33 00:11:19
37 102 Zbořil Vlastimil Česká republika Ivanovice na Hané 1978 00:33:54 00:11:40
38 149 Jaroš Miroslav Česká republika Brno 1984 00:34:18 00:12:04
39 5 Svoboda Petr Česká republika VELUX 1981 00:34:24 00:12:10
40 126 Vašíčková Hana Česká republika Slavkovské ženy v běhu 1983 00:34:38 00:12:24
41 101 Tesáčková Daniela Česká republika 1982 00:34:42 00:12:28
42 68 Čížek Tomáš Česká republika Bukovinka 1979 00:34:52 00:12:38
43 71 Honel Jakub Česká republika AHA Vyškov 2012 00:34:53 00:12:38
44 2 Huška Ladislav Česká republika Málkovice 1994 00:35:09 00:12:55
45 121 Pydychová Alena Česká republika Vyškov 1982 00:35:10 00:12:56
46 109 Wagner Adam Česká republika Vyškov 1997 00:35:26 00:13:12
47 75 Říhová Romana Česká republika Bukovinka 1984 00:35:35 00:13:21
48 13 Zabloudil Zdenek Česká republika Vyskov 1976 00:35:43 00:13:29
49 108 Bětík Tomáš Česká republika Lear Brno 1992 00:35:45 00:13:31
50 111 Bradáč Roman Česká republika TJ Komořany 1972 00:35:48 00:13:34
51 129 Zahoranská Monika Česká republika Lear Brno 1979 00:36:08 00:13:53
52 124 Šášek Jan Česká republika SST 1996 00:36:10 00:13:56
53 125 Šášek Patrik Česká republika Vyškov 2006 00:36:22 00:14:08
54 118 Orálek Lukáš Česká republika Dědice 2001 00:36:26 00:14:12
55 66 Bastl Antonín Česká republika Drnovice 1984 00:36:33 00:14:19
56 1 Zbořil Jakub Česká republika Málkovice 1984 00:36:47 00:14:33
57 82 Mezei Daniel Česká republika Hamiltony Vyškov 2006 00:36:48 00:14:34
58 94 Řezaninová Lucie Česká republika 1994 00:36:48 00:14:34
59 24 Derková Eva Česká republika Švábenice 1976 00:36:54 00:14:40
60 23 Derka Josef Česká republika Švábenice 1975 00:36:55 00:14:41
61 67 Míková Ivana Česká republika Kroměříž 1981 00:37:15 00:15:00
62 59 Reihonsová Světlana Česká republika Brno 1983 00:37:17 00:15:03
63 141 Ryšánková Iveta Česká republika Vyškov 1973 00:37:27 00:15:13
64 91 Jurůjová Jolana Česká republika Vyškov 1987 00:37:35 00:15:21
65 70 Julínek Adam Česká republika Cech lukostřelců Vyškov 1990 00:37:36 00:15:22
66 57 Zemánková Naděžda Česká republika Brno 1985 00:37:41 00:15:27
67 56 Zemánek Ladislav Česká republika Brno 1981 00:37:42 00:15:28
68 58 Indrová Irina Česká republika Vyškov 1980 00:37:43 00:15:29
69 150 Zellerová Michaela Česká republika 1997 00:38:04 00:15:50
70 110 Němec Pavel Česká republika Vyškov 1991 00:38:42 00:16:28
71 76 Novotná Anna Česká republika Nosálovice 1971 00:38:45 00:16:31
72 61 Jurečka Per Česká republika Bílovice nad Svitavou 1975 00:39:10 00:16:56
73 41 Dzurenda Ján Česká republika Vyškov 1989 00:39:13 00:16:59
74 139 Tynklová Veronika Česká republika Ivanovice na Hané 1988 00:39:23 00:17:09
75 90 Hamplová Miroslava Česká republika Vyškov 1985 00:39:43 00:17:29
76 49 Soldánová Hana Česká republika Slavkov u Brna 1983 00:39:45 00:17:31
77 19 Nela Šimková Česká republika 1985 00:39:55 00:17:41
78 72 Doležalová Alena Česká republika Šlapanice 1991 00:40:00 00:17:46
79 73 Spirir Jan Česká republika Bučovice 1986 00:40:03 00:17:49
80 89 Hampl Jan Česká republika 1990 00:40:18 00:18:04
81 74 Danechová Miriam Česká republika 1978 00:41:19 00:19:05
82 143 Hanák Pavel Česká republika 1979 00:41:21 00:19:07
83 142 Jurášová Dominika Česká republika Brno 1991 00:41:21 00:19:07
84 140 Hammer Petra Česká republika Brno 1985 00:41:37 00:19:23
85 105 Nallerová Lenka Česká republika Luleč 1971 00:41:49 00:19:35
86 123 Pelikánová Jana Česká republika Vyškov 1995 00:42:00 00:19:46
87 60 Mončeková Iva Česká republika Vyškov 1973 00:42:16 00:20:02
88 113 Jalůvka Petr Česká republika Vyškov 1976 00:42:16 00:20:02
89 114 Barnet Tomáš Česká republika Měrovice nad Hanou 1985 00:42:16 00:20:02
90 151 Toufar Jan Česká republika 1997 00:42:17 00:20:03
91 35 Labudík Marek Česká republika Vyškov 1989 00:42:45 00:20:31
92 106 Nallerová Iveta Česká republika Luleč 1997 00:42:48 00:20:34
93 98 Bubeník Jiří Česká republika LRS Vyškov 1944 00:43:02 00:20:48
94 136 Trojancová Iveta Česká republika Orel Vyškov 2003 00:43:17 00:21:03
95 7 Mikulášková Hana Česká republika Vyškov 1981 00:43:37 00:21:23
96 69 Vašík Martin Česká republika Cech lukostřelců Vyškov 1988 00:43:38 00:21:23
97 112 Wagnerová Eva Česká republika Vyškov 1973 00:43:59 00:21:45
98 103 Chylíková Nikola Česká republika 1986 00:44:00 00:21:46
99 119 Šilerová Helena Česká republika Račice 1986 00:44:22 00:22:08
100 86 Čtvrtníčková Iveta Česká republika Vyškov 1991 00:44:26 00:22:12
101 29 Talarovič Roman Česká republika Vyškov 1982 00:44:32 00:22:18
102 83 Mezei Derek Česká republika Hamiltony Vyškov 2007 00:44:53 00:22:39
103 28 Prokopová Lucie Česká republika Vyškov 1996 00:44:58 00:22:44
104 27 Hrušáková Ludmila Česká republika Drnovice 1984 00:44:59 00:22:44
105 92 Kroupová Pavla Česká republika LZ Židlochovice 1987 00:45:02 00:22:48
106 120 Pydychová Jana Česká republika Vyškov 1980 00:45:03 00:22:49
107 93 Kroupa Petr Česká republika LZ Židlochovice 1988 00:45:03 00:22:49
108 25 Puterová Jana Česká republika Vyškov 1982 00:45:14 00:23:00
109 17 Steinerová Hana Česká republika Vyškov 1987 00:45:20 00:23:06
110 62 Jurečková Šárka Česká republika Bílovice nad Svitavou 1972 00:45:29 00:23:15
111 26 Putera Peter Česká republika Vyškov 1979 00:45:43 00:23:29
112 8 Heroudková Monika Česká republika Ivanovice na Hané 1987 00:45:45 00:23:31
113 152 Studená Eva Česká republika Modřice 1992 00:45:46 00:23:32
114 104 Popeláková Martina Česká republika Újezd u Brna 1993 00:45:51 00:23:37
115 52 Osičková Barbora Česká republika Vyškov 1990 00:45:53 00:23:39
116 50 Osička Miroslav Česká republika Vyškov 1987 00:45:54 00:23:40
117 39 Slouková Šárka Česká republika Vyškov+Rozbehame Boskovicko 1975 00:45:55 00:23:40
118 107 Antošová Iveta Česká republika Střelice 1991 00:46:00 00:23:46
119 6 Hrušková Dana Česká republika OKM Vyškov 1971 00:46:02 00:23:48
120 115 Gregorová Marie Česká republika Vyškov 1976 00:46:06 00:23:52
121 48 Graclík Jan Česká republika 2001 00:46:08 00:23:54
122 138 Pelzová Hana Česká republika 1964 00:47:01 00:24:47
123 78 Novotný Petr Česká republika Spolu pro Moravu 1972 00:47:01 00:24:47
124 95 Jirková Petra Česká republika 1986 00:47:16 00:25:02
125 40 Surá Adéla Česká republika Černa Hora,Rozběháme Boskovicko 1997 00:48:08 00:25:54
126 116 Vaková Jana Česká republika Prostějov 1976 00:48:10 00:25:56
127 4 Poláková Jarmila Česká republika Vyškov 1980 00:48:35 00:26:21
128 14 Vojtková Petra Česká republika Luleč 1976 00:48:35 00:26:21
129 12 Vojtkova Martina Česká republika Vyškov 1980 00:48:35 00:26:21
130 11 Zabloudilova Lucie Česká republika Vyskov 1988 00:48:35 00:26:21
131 63 Golcová Eva Česká republika Vyškov 1977 00:49:05 00:26:51
132 64 Ptáčková Marcela Česká republika Luleč 1976 00:49:05 00:26:51
133 134 Podráská Alžběta Česká republika Strážnice 1992 00:49:33 00:27:19
134 79 Smetanová Petra Česká republika Vyškov 1979 00:49:59 00:27:45
135 31 Slavíková Hana Česká republika Vyškov 1961 00:50:07 00:27:53
136 33 Zarembová Eva Česká republika Vyškov 1968 00:50:07 00:27:53
137 32 Štěpánová Hana Česká republika Moravskáý Krumlov 1968 00:50:07 00:27:53
138 34 Wechová Markéta Česká republika Moravský Krumlov 1975 00:50:07 00:27:53
139 45 Sedláčková Klára Česká republika Nemojany 1987 00:51:12 00:28:58
140 84 Sedláčková Zdeňka Česká republika Vyškov 1982 00:54:41 00:32:27
141 30 Talarovicova Simona Česká republika Vyskov 1987 00:54:51 00:32:37
142 135 Zatloukalová Irena Česká republika 1967 01:05:52 00:43:38
143 137 Malečková Iveta Česká republika 1990 01:05:53 00:43:39
144 81 Julínková Vladimíra Česká republika Vyškov 1965 01:18:54 00:56:40
DNS 117 Gregorová Markéta Česká republika Opatovice 2002 00:22:22 00:00:08
DNS 37 Bečička Pavel Česká republika Prostějov 1966 01:31:06
DNS 38 Bečičková Kateřina Česká republika Prostějov 1975 01:31:06
DNF 155 Gurková Drahomíra Česká republika 1994 01:31:12
DNS 22 Kadlíková Martina Česká republika Švábenice 1976 01:31:06
DNS 77 Kratochvilová Kamila Česká republika Čechy pod Kosířem 1975 01:31:06
DNS 132 Kučerová Dana Česká republika Brno 1991 01:31:06
DNS 42 Otevřelová Michala Česká republika Běhám a pomáhám 1984 00:31:06
DNS 131 Pittner Petr Česká republika 1983 00:00:00
DNF 157 Stuchlíková Soňa Česká republika 1971 01:31:12
DNF 156 Stuchlíková Zuzana Česká republika 1996 01:31:12
DNS 127 Švéda Miroslav Česká republika 1961 01:31:06
DNS 130 Švédová BoF Česká republika 1962 01:31:06
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.