30.08.2020 - !! NOVÝ TERMÍN !! VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020

Vysokomýtský půlmaraton

Podrobnější informace zde: VYSOKOMÝTSKÝ PŮLMARATON 2020 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 15 Benko Jan Česká republika ELEVEN RUN team 1974 01:19:01
2 73 Kaláb David Česká republika Blažovice 1987 01:19:51 00:00:50
3 197 Švec Robert Česká republika 1977 01:20:39 00:01:38
4 107 Novák David Česká republika Dobroběh 1998 01:21:36 00:02:35
5 26 Buřval Lukáš Česká republika 1994 01:23:25 00:04:24
6 110 Lorenc Marek Česká republika 1993 01:27:58 00:08:57
7 76 Kaplan Jakub Česká republika Bike Freaks Holice 1996 01:28:03 00:09:02
8 87 Kouřil Karel Česká republika AC Vysoké Mýto 1972 01:28:34 00:09:33
9 29 Čejka Bořivoj Česká republika Triathlon Team Chrudim 1980 01:29:25 00:10:24
10 224 Žampach Marek Česká republika Stormweld 1991 01:30:32 00:11:31
11 20 Borovec Alexandr Česká republika K.O.B. Choceň 1976 01:31:00 00:11:58
12 91 Kozák Ondřej Česká republika 1988 01:31:47 00:12:46
13 235 Mařáček František Česká republika 1965 01:31:49 00:12:48
14 210 Teplý Jaroslav Česká republika 1978 01:32:36 00:13:35
15 17 Bis Dalibor Česká republika Triathlon Team Chrudim 1975 01:32:53 00:13:52
16 167 Štancl Josef Česká republika 1970 01:32:59 00:13:58
17 175 Sládek František Česká republika PRESSTEXTILE 1983 01:33:44 00:14:43
18 51 Hakkel Pavel Česká republika 1979 01:34:26 00:15:25
19 176 Slavík Radek Česká republika Střední škola podnikání VM 1966 01:35:02 00:16:01
20 191 Štembera Petr Česká republika Pardubice 1969 01:35:59 00:16:58
21 203 Vacek Jiří Česká republika Dlouhá Třebová 1977 01:36:22 00:17:21
22 31 Číhař Tomáš Česká republika Chvojenec 1970 01:36:44 00:17:43
23 120 Mokrejš Leoš Česká republika 1993 01:36:53 00:17:52
24 23 Brydlová Jana Česká republika 1977 01:36:55 00:17:54
25 19 Bockaj Karel Česká republika Stg Ceska Trebova 1972 01:36:58 00:17:57
26 84 Kopecký Jan Česká republika Vysoké Mýto 1990 01:37:07 00:18:05
27 59 Hospodka Vít Česká republika CykloBendl 1978 01:37:58 00:18:57
28 12 Bělehrádek Pavel Česká republika TJ Čolek 1958 01:38:15 00:19:14
29 18 Bláha Milan Česká republika AF Křovice 1957 01:38:39 00:19:37
30 136 Novák Martin Česká republika 1963 01:39:15 00:20:14
31 165 Ryšavý Tomáš Česká republika Stg Česká Třebová 1986 01:39:48 00:20:47
32 198 Tobiška Štěpán Česká republika 1974 01:39:49 00:20:48
33 44 Dvořáček Jan Česká republika 1995 01:39:50 00:20:49
34 57 Hojný Mirek Česká republika Kvůli holkám 1980 01:40:21 00:21:20
35 206 Vašek René Česká republika Krucemburk 1977 01:40:24 00:21:23
36 7 Bartošek Martin Česká republika 2000 01:40:50 00:21:49
37 14 Beneš Jiří Česká republika 1988 01:41:15 00:22:14
38 205 Vannay Pavel Česká republika 1979 01:41:39 00:22:38
39 37 Divoký Roman Česká republika AC Vysoké Mýto 1990 01:42:11 00:23:10
40 213 Vopařil Josef Česká republika 1996 01:43:11 00:24:10
41 216 Vopršálek Tomáš Česká republika FTC Vysoké Mýto 2002 01:43:20 00:24:19
42 145 Pavel Oliver Česká republika 1998 01:43:31 00:24:30
43 195 Švastalová Ilona Česká republika 1981 01:43:39 00:24:38
44 80 Kloboučník František Česká republika 2001 01:43:40 00:24:39
45 112 Ludvíček Josef Česká republika Vračovice-Orlov 1989 01:43:46 00:24:45
46 78 Kárský Vojtěch Česká republika 1992 01:43:50 00:24:49
47 3 Andrle Petr Česká republika SK Kysperk 1960 01:43:54 00:24:53
48 100 Kučera Radek Česká republika Marcipan 1975 01:44:00 00:24:59
49 53 Hanousek Jiří Česká republika Road Racing Podorlicko 1988 01:44:04 00:25:03
50 122 Moravec Marian Česká republika 1971 01:44:12 00:25:11
51 74 Kalánek Jiří Česká republika 1978 01:44:13 00:25:11
52 61 Hurt Martin Česká republika 1977 01:44:13 00:25:12
53 166 Rýz Bohuslav Česká republika snakes Vysoké Mýto 1977 01:44:33 00:25:32
54 189 Šraut Bohumír Česká republika 1975 01:44:49 00:25:48
55 117 Mikulecký Pavel Česká republika CTB Brandýs 1991 01:45:16 00:26:15
56 132 Němec Radek Česká republika 1977 01:45:37 00:26:36
57 138 Novák Petr Česká republika 1995 01:46:08 00:27:07
58 77 Karal Pavel Česká republika Rozběháme Luži 1970 01:46:42 00:27:41
59 180 Svitková Elena Slovensko Minimon Friendly Team 1979 01:46:44 00:27:43
60 207 Velš Vladimír Česká republika 1988 01:47:43 00:28:42
61 182 Sýkora Tomáš Česká republika RC Partizan Beograd 1977 01:47:55 00:28:54
62 98 Kuba Lukas Česká republika Matoni free run Olomouc 1980 01:48:13 00:29:11
63 137 Novák Michal Česká republika 1993 01:48:22 00:29:21
64 55 Hanuš Petr Česká republika 1992 01:48:42 00:29:41
65 32 Číž Josef Česká republika Lázně Bohdaneč 1971 01:48:54 00:29:53
66 34 Diblíková Kateřina Česká republika 1996 01:48:58 00:29:57
67 222 Zahradník Jakub Česká republika SC Jičín 1986 01:49:26 00:30:25
68 153 Pospíšil Jaroslav Česká republika 1978 01:49:59 00:30:58
69 185 Šlajs Tomáš Česká republika CC Choceň 1960 01:50:30 00:31:29
70 60 Hozakova Leona Česká republika 1981 01:51:28 00:32:26
71 140 Ondrová Lada Česká republika 1973 01:52:33 00:33:32
72 188 Šplíchal Milan Česká republika 1976 01:53:04 00:34:03
73 116 Malinek Pavel Česká republika Mattoni free run Olomouc 1977 01:53:34 00:34:33
74 10 Baťová Eliška Česká republika 1992 01:53:55 00:34:53
75 148 Perůtka Libor Česká republika 1991 01:54:38 00:35:36
76 209 Víšek David Česká republika KRB Chrudim 1975 01:54:38 00:35:37
77 33 Čuřík Milan Česká republika 1974 01:54:54 00:35:52
78 135 Novák Karel Česká republika Skimen Sport 1964 01:55:01 00:36:00
79 72 Kajzrlík Aleš Česká republika Zahrádkáři Choceň 1981 01:55:16 00:36:15
80 30 Černá Ludmila Česká republika Rozběháme Luži 2000 01:55:27 00:36:26
81 172 Shorna Sabina Česká republika Rozbehame Luzi 1976 01:55:34 00:36:33
82 92 Kozel Karel Česká republika Rozběháme Luži 1975 01:55:44 00:36:43
83 46 Dvořáková Jindřiška Česká republika 1986 01:56:05 00:37:04
84 233 Dudková Jana Česká republika Rozběháme Svratku 1992 01:56:23 00:37:22
85 109 Lorenc František Česká republika AC SPARTA 1968 01:56:24 00:37:23
86 27 Ceheľský Marek Slovensko 1993 01:57:02 00:38:01
87 81 Knap Jiří Česká republika 1986 01:57:24 00:38:23
88 204 Valášková Aneta Česká republika Dobroběh 1992 01:57:25 00:38:23
89 186 Šotner Jan Česká republika 1993 01:57:47 00:38:46
90 40 Doležal Michal Česká republika 1988 01:57:50 00:38:49
91 64 Chmelařová Lenka Česká republika BDM Team 1982 01:58:01 00:39:00
92 229 Žák Robert Česká republika DK MONT Loket 1974 01:59:16 00:40:15
93 79 Klíč Michal Česká republika 1977 01:59:17 00:40:16
94 63 Hynek Tomáš Česká republika FTC Vysoké Mýto 1997 01:59:54 00:40:53
95 25 Buryan Michal Česká republika AKVM 1977 02:00:37 00:41:36
96 151 Poslusny Petr Česká republika Havana Club 1969 02:00:54 00:41:53
97 99 Kubík Petr Česká republika STG Choceň 1966 02:01:01 00:42:00
98 123 Mořkovský Ondřej Česká republika 1987 02:02:13 00:43:12
99 150 Pidima Tomáš Česká republika Dannyho parťáci 1990 02:02:57 00:43:56
100 232 Novotný František Česká republika CC Choceň 1958 02:03:16 00:44:14
101 24 Burešová Kateřina Česká republika Rozběháme Svratku 1978 02:03:53 00:44:52
102 85 Kopecký Libor Česká republika AC Vysoké Mýto 1956 02:05:33 00:46:32
103 152 Poslušný Pavel Česká republika 1983 02:05:34 00:46:33
104 171 Shánělová Martina Česká republika 1974 02:07:20 00:48:19
105 218 Vorisek Radim Česká republika 1984 02:07:38 00:48:37
106 9 Bašarinová Michaela Česká republika 1968 02:07:51 00:48:50
107 169 Severa Pavel Česká republika Skauti 1990 02:07:51 00:48:50
108 161 Rehakova Zuzana Česká republika 1992 02:07:58 00:48:56
109 75 Kaňková Blanka Česká republika 1983 02:08:07 00:49:06
110 231 Vaňousová Jana Česká republika 1993 02:08:29 00:49:28
111 11 Bednář Pavel Česká republika 1963 02:09:49 00:50:48
112 65 Izaiaszová Tereza Česká republika Střely z Holic 1992 02:09:57 00:50:56
113 1 Bárta Josef Česká republika Vysoké Mýto 1977 02:12:13 00:53:12
114 181 Svobodová Martina Česká republika 1994 02:12:46 00:53:45
115 228 Petrová Magda Česká republika Růžovky Litom 1982 02:13:10 00:54:09
116 141 Opravilová Ivana Česká republika 1957 02:14:07 00:55:06
117 118 Miler Michal_J.M. Česká republika Fénix - deskové hry 1974 02:14:40 00:55:39
118 41 Dudycha Tomáš Česká republika 1975 02:14:40 00:55:39
119 200 Tomek Jan Česká republika 1993 02:14:56 00:55:54
120 226 Krumer Miroslav Česká republika Rozběháme Luži 1949 02:15:26 00:56:24
121 8 Skalická Sára Česká republika 2002 02:15:35 00:56:34
122 173 Skalický Petr Česká republika 1977 02:15:36 00:56:35
123 234 Milerová Věrka Česká republika Otakar VM 1978 02:16:07 00:57:06
124 143 Pastrňáková Zuzana Česká republika 1988 02:16:30 00:57:29
125 82 Kokštejn Pavel Česká republika 1977 02:17:09 00:58:08
126 58 Holická Marta Česká republika 1975 02:17:10 00:58:09
127 66 Janáčková Kateřina Česká republika MRX Team 1975 02:17:40 00:58:39
128 147 Pazderová Alena Česká republika 1975 02:18:03 00:59:02
129 90 Kovářová Monika Česká republika 1965 02:18:20 00:59:19
130 139 Novotná Denisa Česká republika Hradec Králové 270 1992 02:18:39 00:59:38
131 39 Doležal Lukáš Česká republika 2000 02:18:39 00:59:38
132 125 Mrzenová Eva Česká republika 1981 02:18:56 00:59:55
133 217 Vopršálková Klára Česká republika 1999 02:19:00 00:59:59
134 215 Vopršálek Miroslav Česká republika 1971 02:19:01 00:59:59
135 101 Kuchař Petr Česká republika Maratón klub Kladno⁸t 1951 02:19:13 01:00:12
136 102 Kvapilová Barbora Česká republika 1987 02:20:34 01:01:33
137 214 Vopařilová Anna Česká republika 1994 02:21:15 01:02:14
138 149 Pešinová Veronika Česká republika 1984 02:21:44 01:02:43
139 225 Křepelková Vanda Česká republika Rozběháme Luži 1973 02:21:45 01:02:43
140 230 Alexa Jiří Česká republika KRB Chrudim 1953 02:22:48 01:03:47
141 227 Kyčmol Štefan Česká republika Rozběháme Luži 1978 02:25:22 01:06:21
142 154 Pražáková Kristýna Česká republika 1998 02:27:45 01:08:44
143 4 Andrle Tomáš Česká republika 1991 02:27:45 01:08:44
144 142 Papoušková Eva Česká republika 1970 02:28:24 01:09:23
145 212 Vopařil Josef Česká republika 1962 02:29:47 01:10:46
146 108 Lipavská Marcela Česká republika Dovolenkáři 1978 02:31:22 01:12:21
147 119 Mlejnková Jolana Česká republika 1968 02:31:55 01:12:54
148 201 Urbánek Michal Česká republika STG CHOCEŇ 1983 02:33:20 01:14:19
149 50 Frýdlová Šárka Česká republika 1990 02:35:06 01:16:04
150 95 Krejza Martin Česká republika 1962 02:37:12 01:18:11
151 219 Vostrčilová Martina Česká republika 1976 02:38:18 01:19:17
152 94 Krátký Josef Česká republika BezvaBěh 1965 02:38:50 01:19:49
DNS 2 Alexa Martin Česká republika 1992 01:40:35
DNS 5 Bálka Stanislav Česká republika SVVAT 1970 01:40:35
DNS 6 Bartoňová Klára Česká republika STG Choceň 1983 01:40:35
DNS 13 Beneš Jiří Česká republika Čenkovice 1994 01:40:35
DNS 16 Benková Romana Česká republika LITOMYŠL 1978 01:40:35
DNS 21 Brožková Květa Česká republika KOB Ústí nad Orlicí 1974 01:40:35
DNS 22 Brýdl Jakub Česká republika KOSP 1977 01:40:35
DNS 28 Čech Daniel Česká republika VM Cross 1976 01:40:35
DNS 35 Diviš Martin Česká republika divous TEAM 1979 01:40:35
DNS 36 Diviš Petr Česká republika divous TEAM 1987 01:40:35
DNS 38 Dobrkovský Miroslav Česká republika 1995 01:40:35
DNS 42 Dula Martin Česká republika 1988 01:40:35
DNS 43 Dušek_Vaňousová Andrea Česká republika "Prostě běž" 1981 01:40:35
DNS 45 Dvořák Tomáš Česká republika SPINÁLNÍČEK z.s. 1980 01:40:35
DNS 47 Dvořáková Zuzana Česká republika SPINÁLNÍČEK z.s. 1982 01:40:35
DNS 48 Dycka Jan Česká republika Podrazek 1980 01:40:35
DNS 49 Dycková Šárka Česká republika 1982 01:40:35
DNS 52 Hamzová Gabriela Česká republika 1999 01:40:35
DNS 54 Hanulík Vladan Česká republika 1980 01:40:35
DNS 56 Hašková Eliška Česká republika 1992 01:40:35
DNS 62 Hyksa Břetislav Česká republika 1975 01:40:35
DNS 67 Janouch Filip Česká republika 1993 01:40:35
DNS 68 Ješina Petr Česká republika Kobylský vinný sklep 1981 01:40:35
DNS 69 Jirásková Monika Česká republika KČT Ústí nad Orlicí 1970 01:40:35
DNS 70 Jiříček Jan Česká republika 1977 01:40:35
DNS 71 Johan Barbora Česká republika Růžoffky v běhu 1987 01:40:35
DNS 83 Kopecky Ivo Česká republika 1991 01:40:35
DNS 86 Koudela Adam Česká republika Šogorisa Ultra Trail Team 1985 01:40:35
DNS 88 Kouřil Tomáš Evropská unie AC Vysoké Mýto 1993 01:40:35
DNS 89 Kouřímová Jolana Česká republika 1976 01:40:35
DNS 93 Kozlová Jana Česká republika Rozběháme Luži 1981 01:40:35
DNS 96 Kroulík Radek Česká republika 1977 01:40:35
DNS 97 Křepelková Lucie Česká republika 1983 01:40:35
DNS 103 Laba Robert Česká republika 1978 01:40:35
DNS 104 Langerová Petra Česká republika VM Cross 1985 01:40:35
DNS 105 Langhammer Milan Česká republika Gladiatoraceteam 1980 01:40:35
DNS 106 Lienertová Lenka Česká republika Ostřetín 1981 01:40:35
DNS 111 Lounek Jaroslav Česká republika Častolovice 1969 01:40:35
DNS 113 Maarek Rafael Spojené státy 1997 01:40:35
DNS 114 Machačová Ivana Česká republika 1989 01:40:35
DNS 115 Machek Michael Česká republika 1989 01:40:35
DNS 121 Mokrušová Pavla Česká republika 1985 01:40:35
DNS 124 Mračko Aleš Česká republika 1991 01:40:35
DNS 126 Müller Michal Česká republika SRTG Česká Třebová 1988 01:40:35
DNS 127 Musílek Martin Česká republika 3MT 1989 01:40:35
DNS 128 Müttermüller Antonín Česká republika 1991 01:40:35
DNS 129 Nadymáček Tomáš Česká republika 1991 01:40:35
DNS 130 Nehybová Barbora Česká republika 1990 01:40:35
DNS 131 Nemec Petr Česká republika 1981 01:40:35
DNS 133 Nešpor Jiří Česká republika 1994 01:40:35
DNS 134 Norocelová Eva Česká republika STG Česká Třebová 1987 01:40:35
DNS 144 Pávek Miloš Česká republika Little Peacock 1973 01:40:35
DNS 146 Pavlíček Jan Česká republika STG Choceň 1988 01:40:35
DNS 155 Procházka Michal Česká republika CC Choceň 1977 01:40:35
DNS 156 Procházka Petr Česká republika CC Choceň 1974 01:40:35
DNS 157 Prokopec Daniel Česká republika Dannyho parťáci 1970 01:40:35
DNS 158 Ráb Ludvík Česká republika 1982 01:40:35
DNS 159 Radimecká Ola Česká republika RůžOFFky v běhu 1981 01:40:35
DNS 160 Rautenkranc Miroslav Česká republika SK Donocykl 1964 01:40:35
DNS 162 Rejcha Karel Česká republika BK BARIUM Vysoká nad Labem 1974 01:40:35
DNS 163 Renza Martin Česká republika 1977 01:40:35
DNS 164 Rudolecká Lucie Česká republika 1999 01:40:35
DNS 168 Savruk Jiří Česká republika 1999 01:40:35
DNS 170 Severa René Česká republika 1974 01:40:35
DNS 174 Skýbová Monika Česká republika Rozběháme Luži 1983 01:40:35
DNS 177 Stejskalová Andrea Česká republika Litomyšl 1972 01:40:35
DNS 178 Stříteský Daniel Česká republika Pobřeží kocoviny 1992 01:40:35
DNS 179 Stříteský Jan Česká republika Orel Vysoké Mýto 1989 01:40:35
DNS 183 Šimek Martin Česká republika 1987 01:40:35
DNS 184 Šimková Kateřina Česká republika STG Choceň 1984 01:40:35
DNS 187 Špaček Jiří Česká republika Šogorisa Ultra Trail Team 1983 01:40:35
DNS 190 Šrautová Kateřina Česká republika 1977 01:40:35
DNS 192 Šusta Václav Česká republika 1979 01:40:35
DNS 193 Šváb Adam Česká republika 1993 01:40:35
DNF 194 Švarc Ondřej Česká republika Pobřeží kocoviny 1991 01:40:35
DNS 196 Švec Jakub Česká republika SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1987 01:40:35
DNS 199 Tomášová Petra Česká republika 1973 01:40:35
DNS 202 Urbánková Hana Česká republika 1985 01:40:35
DNS 208 Vilímek Václav Česká republika FTC Vysoké Mýto 1998 01:40:35
DNS 211 Vodičková Petra Česká republika 1991 01:40:35
DNS 220 Votřel Pavel Česká republika 1978 01:40:35
DNS 221 Wiedermann Ondřej Česká republika 3D fitness RT 1988 01:40:35
DNS 223 Żak Artur Polsko Aktywny Wałbrzych 1979 01:40:35
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.