03.10.2020 - Kaskáda Race

Kaskáda race Open

Podrobnější informace zde: Kaskáda race ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 262 Zápotočný Stanislav Česká republika 1984 00:36:10
2 143 Kurial Zbyněk Česká republika STG-Břeclav 1986 00:37:47 00:01:37
3 128 Burian Josef Česká republika Predator Workout Velka Bites 1988 00:39:01 00:02:51
4 178 Horáček Michal Česká republika 1991 00:40:01 00:03:51
5 146 Hráček Martin Česká republika SVVAT 1988 00:40:01 00:03:51
6 106 Holomek Jakub Česká republika Liko-s 1993 00:40:02 00:03:51
7 228 Pípa Ondřej Česká republika 1987 00:40:24 00:04:14
8 245 Strohmer František Česká republika 2001 00:40:38 00:04:28
9 190 Janík Pavel Česká republika 1984 00:41:23 00:05:13
10 241 Sláma Vojtěch Česká republika 1994 00:41:23 00:05:13
11 276 Štěpán Michal Česká republika 2002 00:41:42 00:05:31
12 61 Černý Matěj Česká republika bakHusťácký bombiči 1993 00:42:01 00:05:51
13 59 Částek Daniel Česká republika BakHusťácký bombiči 1996 00:42:31 00:06:21
14 148 Dvořák Martin Česká republika Tvrdý játra 1985 00:42:33 00:06:23
15 172 Dufek Pavel Česká republika 1978 00:42:52 00:06:42
16 278 Šafránek Michal Česká republika 1993 00:42:55 00:06:45
17 273 Kosík Jiří Česká republika 1999 00:43:09 00:06:59
18 108 Benda Stanislav Česká republika Nové Syrovice 1981 00:43:33 00:07:22
19 280 Vařecha Daniel Česká republika 1994 00:43:38 00:07:28
20 237 Řepík Aleš Česká republika 1990 00:44:02 00:07:52
21 295 Müller Pavel Česká republika 1983 00:44:40 00:08:30
22 251 Štengl Milan Česká republika 1982 00:44:59 00:08:48
23 69 Oralova Katerina Česká republika bbk fitness 1992 00:45:08 00:08:58
24 141 Vrlík Petr Česká republika STG Příbram 1987 00:45:26 00:09:15
25 293 Jebáček Jan Česká republika 1976 00:45:35 00:09:25
26 188 Iran Pavel Česká republika 1979 00:45:56 00:09:46
27 138 Ožinskij Konstantin Česká republika STG Břeclav 1985 00:46:05 00:09:55
28 156 Král Radim Česká republika Znojmo Kuchařovice 1976 00:46:11 00:10:01
29 58 Bednařík Petr Česká republika bakHusťácký bombiči 2003 00:47:19 00:11:09
30 103 Král Matyas Česká republika Kucharovice 2004 00:47:23 00:11:13
31 292 Luke Tereza Česká republika 1991 00:48:04 00:11:53
32 248 Škrabalová Karolína Česká republika 2003 00:48:04 00:11:54
33 185 Chrásta David Česká republika 1981 00:48:05 00:11:55
34 95 Kasal Luboš Česká republika chuligáni 1977 00:48:05 00:11:55
35 186 Chrásta Vladan Česká republika 1979 00:48:05 00:11:55
36 154 Bartoš Ondřej Česká republika Zálesí 1998 00:48:05 00:11:55
37 78 Vídeňský Zdeněk Česká republika EXTRA Brno 1992 00:48:10 00:12:00
38 257 Vacková Tereza Česká republika 1991 00:48:17 00:12:07
40 104 Selinger Petr Česká republika Langsam 1996 00:48:37 00:12:27
41 200 Kudláček Lukáš Česká republika 1991 00:48:58 00:12:48
42 60 Částek Michal Česká republika bakHusťácký bombiči 1999 00:49:21 00:13:11
43 193 Jiráček Lukáš Česká republika 1982 00:49:28 00:13:18
44 142 Jung Lumír Česká republika STG-Břeclav 1981 00:49:30 00:13:20
45 131 Doležel Tomáš Česká republika Radiátor 1978 00:49:48 00:13:38
46 250 Štefl Filip Česká republika 1993 00:50:13 00:14:03
47 73 Hanak Petr Česká republika Citonice 1986 00:50:35 00:14:24
48 133 Slavíček Milan Česká republika Radiátor 1977 00:50:37 00:14:27
49 76 Lefner Lukáš Česká republika DeezNuts 1993 00:50:51 00:14:40
50 151 Ondracek Hynek Česká republika Ty&Ja 1973 00:50:57 00:14:47
51 211 Michal Stanislav Česká republika 1965 00:51:00 00:14:50
52 100 Sokolova Martina Česká republika Jihlava 1987 00:51:06 00:14:56
53 90 Kollner Zdeněk Česká republika Hluboké Mašůvky 1983 00:51:13 00:15:03
54 263 Zejda David Česká republika 1979 00:51:29 00:15:19
55 274 Máca Jan Česká republika 1995 00:52:06 00:15:56
56 64 Krulišová Diana Česká republika bakHusťácký bombiči 1994 00:52:09 00:15:59
57 294 Tesař Jaroslav Česká republika 1988 00:52:17 00:16:07
58 120 Pokorný Radek Česká republika PMJ 1980 00:52:24 00:16:14
59 110 Zeman Petr Česká republika Okříšky 1997 00:52:36 00:16:26
60 165 Binder Petr Česká republika 1995 00:52:47 00:16:37
61 57 Vilches Václav Česká republika poz cz 1990 00:52:50 00:16:40
62 205 Latera Robert Česká republika 1979 00:53:12 00:17:02
63 229 Pomahač Ondřej Česká republika 1990 00:53:17 00:17:07
64 252 Šulová Kristýna Česká republika 1992 00:53:18 00:17:08
65 50 Dominik Tomáš Česká republika Predator Workout Velká Bíteš 1989 00:53:36 00:17:26
66 79 Tichý Josef Česká republika FITNESS MB 1978 00:53:48 00:17:38
67 222 Nováková Irena Česká republika 1993 00:54:03 00:17:53
68 246 Střížová Blanka Česká republika 1993 00:54:10 00:18:00
69 281 Juránek František Česká republika 1967 00:54:11 00:18:01
70 94 Boudný Tomáš Česká republika chuligáni 2001 00:54:13 00:18:02
71 285 Hubený Ondřej Česká republika 1988 00:54:24 00:18:14
72 109 Audy Zdeněk Česká republika OCR Losers 1979 00:55:29 00:19:19
73 259 Vevera Petr Česká republika 1999 00:55:34 00:19:24
74 93 Boudný Miroslav Česká republika chuligáni 1973 00:55:49 00:19:38
75 214 Moravec Jan Česká republika 1995 00:55:49 00:19:39
76 52 Hrůza Milan Česká republika AMATÉRU 1982 00:56:04 00:19:54
77 253 Tesař Vladimír Česká republika 1987 00:56:08 00:19:58
79 238 Sarga Aleš Česká republika 1987 00:56:14 00:20:04
80 107 Kovařík Radim Česká republika Mníšek 1997 00:56:47 00:20:37
81 161 Bastlová Soňa Česká republika 1989 00:57:06 00:20:56
82 157 Adamikova Anezka Česká republika 1990 00:57:12 00:21:02
83 197 Kalusova Sabina Česká republika 1994 00:57:18 00:21:07
84 96 Kasal Luboš Česká republika chuligáni 2001 00:57:18 00:21:08
85 150 Norek Richard Česká republika Tulesice 1990 00:58:17 00:22:07
86 206 Lev Antonín Česká republika 1992 00:58:41 00:22:31
87 210 Mejzešová Veronika Česká republika 1988 01:00:10 00:24:00
88 219 Nejezchleba Petr Česká republika 1975 01:00:10 00:24:00
89 288 Šenekl Ondřej Česká republika 1982 01:00:12 00:24:02
90 167 Čičatka Miroslav Česká republika 1989 01:00:29 00:24:19
91 137 Netusilova Veronika Česká republika STG Břeclav 1992 01:00:57 00:24:47
92 282 Ambrozková Petra Česká republika 1992 01:01:45 00:25:35
93 189 Ištvánek Rostislav Česká republika 1999 01:01:58 00:25:48
94 235 Rašovská Tereza Česká republika 1988 01:02:08 00:25:58
95 290 Pelech Michal Česká republika 1988 01:02:12 00:26:02
96 289 Kyptová Katka Česká republika 1983 01:02:14 00:26:04
97 224 Pavelka Ondřej Česká republika 1983 01:02:14 00:26:04
98 261 Vlčková Michaela Česká republika 2000 01:02:19 00:26:09
99 145 Ticha Veronika Česká republika Strachotice 1986 01:02:32 00:26:22
100 101 Tesař Miroslav Česká republika Znojmo 1969 01:02:36 00:26:25
101 102 Hlívová Iva Česká republika Kravák 1974 01:02:36 00:26:26
102 236 Řehák Josef Česká republika 1999 01:02:54 00:26:44
103 180 Horník Ondřej Česká republika 2002 01:03:24 00:27:14
104 160 Bálka Marek Česká republika 1988 01:03:30 00:27:20
105 283 Cafourek Stanislav Česká republika 1999 01:03:44 00:27:34
106 129 Švestka Tomáš Česká republika PRT CREW 1997 01:03:58 00:27:47
107 202 Kurečková Anežka Česká republika 1998 01:04:24 00:28:14
108 230 Pospíšilová Šárka Česká republika 1995 01:04:26 00:28:16
109 187 Imrichová Anna Česká republika 1999 01:04:28 00:28:18
110 208 Matlák Jiří Česká republika 1989 01:04:28 00:28:18
111 162 Bendová Petra Česká republika 1982 01:04:42 00:28:32
112 63 Koukalová Veronika Česká republika bakHusťácký bombiči 1997 01:05:23 00:29:13
113 171 Didkova Veronika Česká republika 1993 01:05:35 00:29:25
114 164 Bielíková Denisa Česká republika 2002 01:05:43 00:29:32
115 134 Mostbeková Monika Česká republika Rafani-Kiennast 1995 01:05:51 00:29:41
116 231 Procházková Nela Česká republika 2002 01:06:10 00:30:00
117 287 Vlaha Lukáš Česká republika 2000 01:06:28 00:30:18
118 170 David Petr Česká republika 1997 01:06:49 00:30:39
119 232 Procházková Petra Česká republika 1990 01:07:11 00:31:01
120 239 Schneider Patrik Česká republika 1994 01:07:14 00:31:04
121 166 Binderová Kateřina Česká republika 1997 01:07:15 00:31:05
122 265 Zemanová Silvie Česká republika 2000 01:07:19 00:31:09
123 258 Valešová Veronika Česká republika 1986 01:07:20 00:31:10
124 286 Jelínková Jaroslava Česká republika 1990 01:07:33 00:31:23
125 177 Holý Jan Česká republika 1993 01:07:49 00:31:39
126 233 Puchnar David Česká republika 1998 01:08:21 00:32:11
127 234 Puchnarová Zuzana Česká republika 1974 01:08:42 00:32:31
128 147 Mračková Lucie Česká republika Tovačov 2004 01:08:50 00:32:39
129 249 Šlajs Tomáš Česká republika 2005 01:09:15 00:33:05
130 198 Kloboučková Michaela Česká republika 1983 01:09:33 00:33:23
131 71 Seifertová Lucie Česká republika Blázni z Radimovky 1984 01:10:03 00:33:53
132 72 Troníček Jan Česká republika Blázni z Radimovky 1988 01:10:03 00:33:53
133 279 Kavulová Kateřina Česká republika 1995 01:10:21 00:34:11
134 216 Navrátil Milan Česká republika 1989 01:10:32 00:34:22
135 223 Novotný Lukáš Česká republika 1989 01:10:33 00:34:23
136 201 Kupec Miroslav Česká republika 1981 01:11:42 00:35:31
137 209 Matoušková Monika Česká republika 1978 01:11:43 00:35:33
138 221 Nixová Hana Česká republika 1992 01:12:21 00:36:11
139 191 Javůrek Josef Česká republika 1992 01:12:27 00:36:17
140 136 Bažantová Blanka Česká republika STG - Břeclav 1991 01:12:55 00:36:45
141 144 Kurialová Marcela Česká republika STG-Břeclav 1986 01:12:56 00:36:45
142 181 Horníková Jana Česká republika 1992 01:12:56 00:36:46
143 255 Trubač Ivo Česká republika 1988 01:12:57 00:36:47
144 199 Kraclová Lenka Česká republika 1985 01:14:50 00:38:40
145 175 Hloupá Veronika Česká republika 1993 01:16:29 00:40:19
146 173 Dvořáková_Bohonková Zdenka Česká republika 1967 01:17:04 00:40:54
147 247 Synková Veronika Česká republika 1996 01:17:08 00:40:58
148 212 Milisová Zuzana Česká republika 1989 01:17:09 00:40:59
149 243 Sovjáková Linda Česká republika 1975 01:17:31 00:41:21
150 155 Sovjáková Radka Česká republika Znojmo 1980 01:17:32 00:41:21
151 195 Jurga Michal Česká republika 1982 01:17:58 00:41:48
152 284 Tunnel Eva Česká republika 1988 01:17:59 00:41:49
153 182 Vesela Dominika Česká republika Znojmo 1992 01:21:33 00:45:23
154 183 Kuchařová Linda Česká republika 1993 01:23:11 00:47:00
155 184 Chaloupková Barbora Česká republika 1992 01:23:11 00:47:01
156 89 Sapíková Martina Česká republika Funkční trénink Znojmo 1993 01:53:03 01:16:53
157 83 Rožnovská Martina Česká republika Funkční trénink Znojmo 1990 01:53:03 01:16:53
158 80 Beláková Darja Česká republika Funkční trénink Znojmo 1988 01:53:04 01:16:53
159 88 Laš Petra Česká republika Funkční trénink Znojmo 1977 01:53:04 01:16:54
160 82 Hýžová Veronika Česká republika Funkční trénink Znojmo 1990 01:53:05 01:16:55
161 86 Logrová Jana Česká republika 1977 01:53:05 01:16:55
DNS 158 Balcar Michal Česká republika 1979
DNS 159 Balcarová Alena Česká republika 1981
DNS 163 Benešová Tereza Česká republika 1990
DNS 74 Berky Martin Česká republika České Budějovice 1973
DNS 77 Brož Jakub Česká republika Evatrans Racing Team 1997
DNS 112 Cihlář Tomáš Česká republika PMJ 1987
DNS 168 Daberger Pavel Česká republika 1985
DNS 174 Eva Tunnel Česká republika 1988
DNS 113 Fučík Pavel Česká republika PMJ 1992
DNS 114 Habr Luděk Česká republika PMJ 1988
DNS 62 Hambálková Klára Česká republika bakHusťácký bombiči 1994
DNS 81 Hellingerová Radka Česká republika Funkční trénink Znojmo 1974
DNS 176 Hoffer Lukáš Česká republika 1986
DNS 179 Horakova Zuzana Česká republika 1993
DNS 149 Hyka Jaroslav Česká republika Tvrdý játra 1988
DNS 115 Chvíla Ladislav Česká republika PMJ 1999
DNS 127 Janda Jiří Česká republika Predator Workout Brno 1989
DNS 54 Janíčková Alena Česká republika AUTODRUŽSTVO ZNOJMO 1984
DNS 192 Jílek Jan Česká republika 1990
DNS 194 Jiráňová Andrea Česká republika 1969
DNS 196 Kalus Zdeněk Česká republika 1990
DNS 98 Klimánek Přemysl Česká republika Jihlava 1979
DNS 116 Kudláček Jaroslav Česká republika PMJ 1988
DNS 203 Kvapil Milan Česká republika 1977
DNS 204 Látera David Česká republika 1985
DNS 97 Maloušek Jan Česká republika J&K Fitness 1993
DNS 207 Marek Jan Česká republika 1997
DNS 117 Matějka Lukáš Česká republika PMJ 1987
DNS 213 Minařík Svatopluk Česká republika 1988
DNS 215 Muraveika Nastassia Česká republika 1991
DNS 217 Navrátil Ondřej Česká republika 1994
DNS 218 Navrátilová Veronika Česká republika 1996
DNS 65 Nečasová Eva Česká republika bakHusťácký bombiči 2001
DNS 135 Němec Miroslav Česká republika Sokol Znojmo 1976
DNS 220 Nixa Jan Česká republika 1994
DNS 55 Pavelka Tomáš Česká republika AUTODRUŽSTVO ZNOJMO 1980
DNS 118 Pejchalová Lucie Česká republika PMJ 1988
DNS 152 Peroutka Tomáš Česká republika Velké Němčice 1985
DNS 153 Peroutková Alena Česká republika Velké Němčice 1987
DNS 99 Peřina Daniel Česká republika Jihlava 1995
DNS 225 Peřinková Kateřina Česká republika 2001
DNS 226 Picka Filip Česká republika 1994
DNS 227 Pinkas Richard Česká republika 1994
DNS 119 Piskač Roman Česká republika PMJ 1985
DNS 121 Pospíšil Martin Česká republika PMJ 1988
DNS 68 Razáková Denisa Česká republika 2000
DNS 122 Ryvola Petr Česká republika PMJ 1994
DNS 240 Skálová Zdenka Česká republika 1987
DNS 53 Skopal Premysl Česká republika AUTODRUZSTVO Znojmo 1979
DNS 67 Smetana Lukáš Česká republika Bakchustaci 2000
DNS 242 Sokolová petra Česká republika 1976
DNS 244 Springle Marek Česká republika 1991
DNS 91 Staník Jiří Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou 1984
DNS 139 Šorfová Martina Česká republika STG Břeclav 1988
DNS 130 Šrámek Ondřej Česká republika Rabbits Znojmo 1997
DNS 87 Šulová Markéta Česká republika Funkční trénink Znojmo 1985
DNS 56 Tejral Tomáš Česká republika AUTODRUŽSTVO ZNOJMO 1981
DNS 123 Tománek David Česká republika PMJ 1987
DNS 111 Tremmel Jiří Česká republika Olympia Spartan Traning KH 1969
DNS 254 Trněná Denisa Česká republika 1978
DNS 256 Tůmová Jana Česká republika 1992
DNS 124 Tvarůžek Vladimír Česká republika PMJ 1997
DNS 84 Tvrdá Lenka Česká republika 1984
DNS 85 Tvrdá Lucie Česká republika 1996
DNS 51 Urban Jiří Česká republika Predator Workout Velká Bíteš 1987
DNS 125 Vacek Jan Česká republika PMJ 1998
DNS 126 Vacek Vladimír Česká republika PMJ 1992
DNS 70 Vavrova Veronika Česká republika Berlin 1984
DNS 66 Veselá Hana Česká republika BakHusťácký bombiči 2003
DNS 260 Vláčil Petr Česká republika 1990
DNS 92 Vymazalová Jarmila Česká republika Hrušovany nad Jevišovkou 1989
DNS 264 Zemanec Petr Česká republika 1985
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.