03.10.2020 - Kaskáda Race

Kaskáda race děti

Podrobnější informace zde: Kaskáda race ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 339 Beroun Tadeáš Česká republika 2008 00:06:24
2 329 Ochman Jan Česká republika 2007 00:07:30 00:01:06
3 347 Despič Nikola Česká republika 2011 00:07:39 00:01:14
4 336 Saláková Tereza Česká republika 2010 00:08:06 00:01:42
5 343 Chmelík Vojtěch Česká republika 2008 00:08:14 00:01:50
6 351 Špaček Jiří Česká republika 2007 00:08:14 00:01:50
7 346 Horník Marcel Česká republika 2013 00:08:19 00:01:54
8 337 Těšík David Česká republika 2012 00:08:22 00:01:58
9 350 Červenková Kateřina Česká republika 2008 00:08:25 00:02:01
10 332 Macháčová Elen Česká republika 2008 00:08:25 00:02:01
11 344 Sikora Petr Česká republika 2012 00:08:42 00:02:17
12 319 Bauer Vít Česká republika 2012 00:08:47 00:02:23
13 345 Horník Daniel Česká republika 2010 00:09:03 00:02:39
14 303 Bendová Natálie Česká republika 2011 00:09:53 00:03:29
15 334 Kraclová Daniela Česká republika 2014 00:09:55 00:03:30
16 341 Kratochvíl Miroslav Česká republika 2014 00:10:43 00:04:19
17 301 Bartikova Terezie Česká republika 2011 00:10:54 00:04:30
18 318 Štenglová Elen Česká republika 2010 00:11:07 00:04:42
19 352 Špačková Kateřina Česká republika 2009 00:11:41 00:05:16
20 306 David Štěpán Česká republika Znojmo 2013 00:12:38 00:06:13
21 321 Chlubna David Česká republika 2013 00:12:44 00:06:20
22 323 Chrásta Tomáš Česká republika 2009 00:12:59 00:06:35
23 322 Chrástová Lucie Česká republika 2012 00:13:23 00:06:59
24 338 Těšík Radek Česká republika 2014 00:13:26 00:07:02
25 302 Bartikova Viktorie Česká republika 2013 00:13:52 00:07:27
26 348 Skřivánek Šimon Česká republika 2015 00:13:52 00:07:28
27 324 Skácel Roman Česká republika 2010 00:14:04 00:07:40
28 330 Ondrák Jan Česká republika M_open 2005 00:14:18 00:07:54
29 349 Jonáková Tereza Česká republika 2013 00:14:47 00:08:23
30 317 Štefl Matyáš Česká republika 2014 00:15:16 00:08:52
31 320 Chlubna Tomáš Česká republika 2010 00:15:21 00:08:57
32 310 Iranová Ema Česká republika 2006 00:16:08 00:09:44
33 308 Hahn Mark Česká republika 2014 00:16:13 00:09:49
34 354 Valeš Jakub Česká republika 2013 00:16:47 00:10:22
35 305 Čechová Isabella Česká republika 2012 00:17:15 00:10:51
36 307 Dufková Emma Česká republika 2015 00:17:22 00:10:58
37 340 Pokludová Michaela Česká republika 2011 00:17:53 00:11:29
38 353 Valešová Darina Česká republika 2014 00:18:11 00:11:47
39 331 Oremba Tadeáš Česká republika 2009 00:18:19 00:11:55
40 342 Pitour Karel Česká republika 2014 00:18:32 00:12:08
41 326 Černá Karolína Česká republika 2013 00:19:04 00:12:40
42 328 Chaloupecký Petr Česká republika 2015 00:19:18 00:12:54
43 335 Kraclová Natálie Česká republika 2011 00:19:25 00:13:01
44 327 Chaloupecká Hana Česká republika 2013 00:20:04 00:13:40
45 309 Iranová Anna Česká republika 2014 00:21:53 00:15:29
46 314 Norek Rostislav Česká republika Strachotice 2015 00:22:42 00:16:18
47 315 Norková Veronika Česká republika Strachotice 2013 00:22:44 00:16:20
48 325 Slavíček Milan Česká republika 2014 00:24:11 00:17:47
49 311 Kadlecová Lucie Česká republika 2017 00:25:15 00:18:51
50 333 Pechura Tadeáš Česká republika 2017 00:25:29 00:19:05
DNS 304 Bobál Max Česká republika 2012
DNS 312 Němcová Alžběta Česká republika Sokol Znojmo 2009
DNS 313 Němcová Josefína Česká republika Sokol Znojmo 2014
DNS 316 Skálová Šarlota Česká republika 2010
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.