27.06.2020 - Dolnolhotský BAJK 2020

Dolnolhotský BAJK

Podrobnější informace zde: Dolnolhotský bajk 2020 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 35 HARTL Karel Česká republika STARBIKE.SK 1977 01:08:41
2 1 KALITA Tomáš Česká republika Head Pro Team 1988 01:09:23 00:00:42
3 11 VAJBAR Marek Česká republika Team Forman Cinelli 1989 01:11:58 00:03:17
4 2 KUBICA Roman Česká republika MS Bike 1989 01:13:04 00:04:23
5 41 KOKEŠ Michal Česká republika NOVATOP BIKE TEAM 1985 01:14:42 00:06:01
6 54 LETTOVSKÝ Tomáš Česká republika SUPERIOR RIDERS 1996 01:15:31 00:06:50
7 39 HAFERA Stanislav Česká republika NAPOHODU! Bike team Píšť 1983 01:16:05 00:07:24
8 20 JANEČEK Tomáš Česká republika NAPOHODU! Bike team Píšť 1991 01:17:24 00:08:43
9 57 BOČEK Jakub Česká republika Novatop bike team 1987 01:18:25 00:09:44
10 46 ŠIMA Martin Česká republika Max Cursor team 1994 01:18:31 00:09:50
11 50 LAMICH Adam Česká republika SUPERIOR RIDERS 2000 01:20:44 00:12:03
12 36 ČERMÁK Jan Česká republika Bagbike Ostrava 1974 01:22:50 00:14:09
13 34 BŘEMEK Viktor Česká republika Bike team Hlučín 1970 01:23:20 00:14:39
14 62 SZTURZ Jan Česká republika 2002 01:23:29 00:14:48
15 28 SVOBODA Tomáš Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1973 01:24:51 00:16:10
16 44 ROSMANIT Michal Česká republika NOVATOP BIKE TEAM 1996 01:25:03 00:16:22
17 55 CHMEL Michal Česká republika SUPERIOR RIDERS 1986 01:25:20 00:16:39
18 60 TYLEČEK Václav Česká republika Cyklosport Přikryl 1985 01:26:49 00:18:08
19 42 JAKUBOV Marek Česká republika 1971 01:26:52 00:18:11
20 30 KŘEFKÝ Manfred Česká republika NAPOHODU!Bike team Píšť 1964 01:28:21 00:19:40
21 15 HRADIL Pavel Česká republika Cyklosport Přikryl 1994 01:28:53 00:20:12
22 59 VŮJTEK Josef Česká republika 1995 01:31:22 00:22:40
23 48 KRPEC Kamil Česká republika - 1976 01:34:10 00:25:29
24 10 KŇURA Petr Česká republika SC Pustá Polom "B" 1983 01:34:48 00:26:07
25 64 KOUKOL Tomáš Česká republika kolárna.eu 1978 01:34:58 00:26:16
26 29 SAMIEC Milan Česká republika 1976 01:35:14 00:26:33
27 33 MROZEM Mateusz Česká republika 1988 01:35:16 00:26:34
28 43 ROSMANIT Aleš Česká republika BIKE TEAM OPAVA 1971 01:35:30 00:26:49
29 24 SIŘINEK Aleš Česká republika Bagbike Ostrava 1965 01:36:18 00:27:37
30 31 TOKARČÍKOVÁ Michaela Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 2000 01:37:22 00:28:41
31 66 PLANKA Dalibor Česká republika Mike Bike Cyclink Team 1988 01:38:43 00:30:02
32 58 JUST Radim Česká republika Mike Bike 1986 01:39:44 00:31:03
33 61 FRYC Bohdan Česká republika KILPI Racing Team 1976 01:41:54 00:33:13
34 56 POVOLNÝ Petr Česká republika 1979 01:42:24 00:33:43
35 17 HRUBÝ Antonín Česká republika Cyklo Mokřinka 1964 01:43:04 00:34:23
36 65 JANDA Petr Česká republika DK BIKESHOP Racing Team 1968 01:44:07 00:35:26
37 45 KNĚŽÍK Roman Česká republika pivovar Zubaté slunko 1972 01:44:17 00:35:36
38 47 KRČMÁŘ Denis Česká republika 1971 01:48:51 00:40:10
39 51 OLIVOVÁ Denisa Česká republika Sportovní kurzy.cz 2005 01:49:07 00:40:26
40 38 LUDVIK Daniel Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 2004 01:50:23 00:41:41
41 4 VINTROCHA Richard Česká republika 1996 01:50:31 00:41:50
42 18 NEUWERTH Kamil Česká republika Budteam 1968 01:52:31 00:43:49
43 52 KLAPUCH Jan Česká republika 1978 01:53:18 00:44:37
44 49 ADÁMEK David Česká republika 1976 01:53:21 00:44:40
45 22 ZAPONIDIS Simon Česká republika Vrchařská koruna Krnovska 1985 01:53:58 00:45:17
46 32 HOLAIN David Česká republika 1990 01:54:27 00:45:46
47 12 VAJBAROVÁ Radka Česká republika Team Forman Cinelli 1986 01:55:15 00:46:34
48 6 KAPIC Jan Česká republika Kapíno 1980 01:56:56 00:48:15
49 3 VINTROCHA Martin Česká republika 1968 02:01:46 00:53:05
50 40 DEDEK Martin Česká republika 1960 02:02:10 00:53:29
51 27 CHROMÝ Ondřej Česká republika 2003 02:09:44 01:01:03
52 63 HRČEK Lukáš Česká republika 1981 02:10:38 01:01:57
53 68 MOTYČKOVÁ Monika Česká republika DK BIKESHOP RACING TEAM 1977 02:14:24 01:05:43
54 8 KLENOT Michal Česká republika 1989 02:17:09 01:08:28
55 67 RADEK Pavel Česká republika Mike Bike Cycling Team 1990 02:19:05 01:10:24
56 14 ŠVÉBIŠ Dušan Česká republika Jen tak.... 1979 02:24:04 01:15:23
57 9 MOLNAR Jozef Česká republika JM21 1980 02:27:28 01:18:47
58 23 ČAPEK Roman Česká republika 1980 02:28:49 01:20:08
59 53 HRUBÝ Petr Česká republika 1962 02:29:04 01:20:23
60 25 CHROMÝ Aleš Česká republika 1968 02:30:53 01:22:12
61 5 PROCHÁZKOVÁ Marie Česká republika 2001 02:33:55 01:25:14
DNF 37 KUKOL Petr Česká republika 1988 00:39:00
DNF 7 MORAVEK Pavel Česká republika Morávek 1976 00:46:46
DNF 13 ŠEBESTA Vojtěch Česká republika 1993 01:18:06
DNF 26 TESAŘ Pavel Česká republika 2000 01:41:33
DNF 16 BLAHUNEK Stanislav Česká republika 1964 01:19:19
DNF 19 TICHÝ Miroslav Česká republika SLUNNÁ TRASA 1956 00:42:39
DNF 21 FIALA Radim Česká republika Cyklo team Kolarna 1995
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.