19.09.2020 - Běh MaRUNka 2020

Hlavní závod 3km

Termín závodu 9. 2020 Místo konání akce (start závodů) Fotbalové hřiště u Základní a mateřské školy Besednice na adrese: Školní 228, 382 81 Besednice Start celé akce (začátek prezentace a ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 84 Kotek Filip Česká republika SK Čtyři Dvory 1997 00:11:05
2 66 Šafránek Zdeněk Česká republika Real Besednice 1986 00:12:02 00:00:57
3 59 Müller Vít Česká republika MARVEL Příbram 1975 00:13:55 00:02:49
4 83 Tomášek Lukáš Česká republika 1992 00:14:20 00:03:14
5 91 Ryska Rudolf Česká republika 2006 00:15:01 00:03:56
6 58 Nágr Vítek Česká republika 2010 00:15:15 00:04:10
7 101 Píša Ondřej Česká republika 1981 00:15:49 00:04:43
8 41 Tripes Stanislav Česká republika TCV Jindřichův Hradec 1987 00:16:10 00:05:04
9 8 Pučeglová Anna Česká republika 2009 00:16:14 00:05:09
10 85 Pucová Simona Česká republika 1997 00:16:20 00:05:14
11 97 Michalová Pavla Česká republika 1975 00:16:46 00:05:41
12 93 Ruttensteiner Filip Česká republika 2009 00:16:57 00:05:52
13 88 Pulcová Martina Česká republika MaRUNka tým 1987 00:17:22 00:06:17
14 94 Markéta Ruttensteinerová Česká republika 1976 00:17:53 00:06:48
15 92 Ruttensteiner Luděk Česká republika 1976 00:18:14 00:07:08
16 102 Píšová Dagmar Česká republika 1985 00:18:35 00:07:30
17 74 Jedličková Šárka Česká republika Couple z Kaple 1976 00:18:36 00:07:30
18 75 Hejny Lukas Česká republika Couple z Kaple 1982 00:18:36 00:07:30
19 89 Ziffereinová Ludmila Česká republika 1980 00:19:32 00:08:27
20 48 Kopřivová Veronika Česká republika TJ Cina 1984 00:19:34 00:08:29
21 12 Kreisinger Karel Česká republika CHomutov 1967 00:19:34 00:08:29
22 100 Mrazík Karel Česká republika 1959 00:20:12 00:09:07
23 31 Pfauserová Eliška Česká republika Praha 6 - Dejvice 1997 00:20:24 00:09:18
24 42 Vodňanská Kristýna Česká republika 1995 00:20:24 00:09:19
25 86 Klečková Marta Česká republika Pištín 1977 00:21:01 00:09:56
26 11 Čech Albert Česká republika 2010 00:21:36 00:10:31
27 82 Bártová Petra Česká republika Velešín 1984 00:21:49 00:10:43
28 40 Tripesová Lenka Česká republika TCV Jindřichův Hradec 1987 00:23:44 00:12:39
29 104 Lacinová Vendula Česká republika 1987 00:23:57 00:12:51
30 2 Macháčková Karolína Česká republika 1998 00:24:19 00:13:13
31 3 Macháčková Veronika Česká republika 1998 00:24:19 00:13:14
32 19 Muller Marek Česká republika 1988 00:26:51 00:15:45
33 13 Kreisinger Miloslav Česká republika České Budějovice 1964 00:26:51 00:15:46
34 87 Mikšátko Pavel Česká republika Sokol Ledenice 1979 00:27:56 00:16:51
35 95 Marek Pavel Česká republika 1972 00:28:07 00:17:01
36 96 Krovová Mirka Česká republika 1967 00:28:10 00:17:05
37 4 Macháčková Renata Česká republika 1964 00:28:17 00:17:12
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.