12.09.2020 - Běh na krev

Hlavní závod (5000m)

„Běh na krev“ je zcela netradiční závod, kdy společně poběžíme nejen na krev, ale i pro krev. Je totiž součástí kampaně města Brna DARUJME KREV PRO BRNO na podporu bezpříspěvkového dárcovství krve a ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 54 Pohl Tomáš Česká republika 1973 00:21:17
2 67 Smutná Jana Česká republika WilliJemSe 1989 00:22:47 00:01:29
3 41 Lechner Roman Česká republika 1982 00:22:57 00:01:39
4 95 Žitňák David Česká republika Syrovice 1978 00:23:21 00:02:03
5 57 Ptašek Jan Česká republika 1991 00:24:00 00:02:42
6 68 Smutný Petr Česká republika WilliJemSe 1979 00:24:34 00:03:16
7 79 Topinková Lenka Česká republika 1976 00:25:13 00:03:55
8 25 Janáč Ondřej Česká republika Rozběháme Brno 1994 00:25:36 00:04:18
9 26 Janča Petr Česká republika 1993 00:25:53 00:04:36
10 34 Kožiak Juraj Česká republika Running zone Brno 1974 00:26:23 00:05:06
11 18 Foralová Anna Česká republika 1988 00:27:50 00:06:32
12 44 Malík Michael Česká republika 2000 00:27:54 00:06:36
13 47 Moser Miroslav Česká republika Já to neVZdám 1983 00:28:04 00:06:46
14 59 Raszka Aleš Česká republika 1992 00:28:09 00:06:51
15 4 Bartoš Miroslav Česká republika 1982 00:28:32 00:07:14
16 69 Stanec Roman Česká republika 1980 00:28:38 00:07:20
17 10 Buchtela Štěpán Česká republika 1990 00:29:39 00:08:22
18 29 Kopečková Kamila Česká republika TTO FN Brno 1990 00:30:09 00:08:51
19 83 Vaverka Petr Česká republika 1990 00:30:19 00:09:02
20 70 Staš Peter Česká republika 1980 00:30:26 00:09:09
21 51 Pannová Pavla Česká republika 1965 00:30:34 00:09:16
22 20 Hamanová Zuzana Česká republika 1990 00:31:13 00:09:55
23 23 Chládek Miroslav Česká republika 1988 00:31:14 00:09:56
24 61 Řezáčová Martina Česká republika 1988 00:31:58 00:10:40
25 87 Vrána Petr Česká republika 1989 00:32:13 00:10:55
26 80 Tošovský Jan Česká republika 1994 00:32:37 00:11:19
27 58 Ptašková Adéla Česká republika 1991 00:33:04 00:11:46
28 33 Koudelková Iva Česká republika 1974 00:33:53 00:12:35
29 92 Zobac Petr Česká republika 1968 00:33:59 00:12:42
30 73 Šedová Zdenka Česká republika 1979 00:34:23 00:13:06
31 60 Ruda Aleš Česká republika 1978 00:34:31 00:13:13
32 1 Alexová Zuzana Česká republika 1984 00:34:31 00:13:13
33 52 Papež Ondřej Česká republika 1989 00:35:17 00:13:59
34 94 Zouhar David Česká republika 1992 00:35:45 00:14:27
35 3 Bartáková Petra Česká republika 1992 00:35:45 00:14:27
36 64 Schwarzová Markéta Česká republika 1992 00:35:47 00:14:29
37 49 Netolicky Pavel Česká republika 1990 00:36:25 00:15:07
38 75 Šmigurová Lenka Česká republika 1990 00:36:42 00:15:24
39 17 Fajnorová Ema Česká republika 1995 00:37:42 00:16:24
40 5 Bartošová Kateřina Česká republika 1992 00:37:45 00:16:28
41 13 Červinková Eva Česká republika 1961 00:37:51 00:16:33
42 14 Červinková Michaela Česká republika 1991 00:37:51 00:16:33
43 96 Hladík Petr Česká republika 1978 00:38:32 00:17:14
44 40 Latináková Klára Česká republika 1996 00:39:58 00:18:40
45 30 Kopřivová Šárka Česká republika 1983 00:40:16 00:18:58
46 63 Sedláčková Kateřina Česká republika 1992 00:42:28 00:21:10
47 76 Špiříková Ivana Česká republika 1987 00:45:07 00:23:49
48 48 Nerudová Jana Česká republika 1990 00:45:07 00:23:49
49 74 Škamrada Jakub Česká republika 1978 00:45:09 00:23:51
50 93 Zobacova Andrea Česká republika 1981 00:45:57 00:24:39
51 45 Marešová Jaroslava Česká republika 1969 00:45:58 00:24:41
DNS 2 Barnetová Jana Česká republika EXTRA Brno 1995
DNS 6 Bělík Vladimír Česká republika 1978
DNS 7 Blatná Kateřina Česká republika 1988
DNS 8 Böhmová Petra Česká republika 1978
DNS 9 Brinda Martin Slovensko 1986
DNS 11 Čáslavová Veronika Česká republika 1996
DNS 12 Červenka Jiří Česká republika Brno 1987
DNS 15 Dudáš Michal Slovensko 1988
DNS 16 Dudášová Ludmila Česká republika 1991
DNS 19 Hájková Kamila Česká republika 1979
DNS 21 Havlíková Michaela Česká republika 1994
DNS 22 Hostěradská Mariana Česká republika 2001
DNS 24 ILLY Zbynek Česká republika 1979
DNS 27 Jančík Petr Česká republika 1994
DNS 28 Kamenická Markéta Česká republika 1977
DNS 31 Košťál Martin Česká republika 1984
DNS 32 Kotoul Daniel Česká republika 1987
DNS 35 Kresta Roman Česká republika 1965
DNS 36 Kriváň Ján Slovensko 1989
DNS 37 Kříž Matyáš Česká republika 1996
DNS 38 Kuchyňka Jan Česká republika 1986
DNS 39 Kulichová Veronika Česká republika 1983
DNS 42 Lejdarová Hana Česká republika TTO FN Brno 1971
DNS 43 Löflerová Veronika Česká republika 1989
DNS 46 Michelfeit Dominik Česká republika 1992
DNS 50 Nováček Zdeněk Česká republika 1997
DNS 53 Perný Josef Česká republika Big Stride 1982
DNS 55 Polák Libor Česká republika 1999
DNS 56 Postulka Michael Česká republika 1990
DNS 62 Sedláček Petr Česká republika 1969
DNS 65 Skoupá Petra Česká republika 1987
DNS 66 Smejkalová Petra Česká republika 1988
DNS 71 Stránský Jakub Česká republika 1990
DNS 72 Studený Michal Česká republika 1989
DNS 77 Šrámek Ondřej Česká republika 1988
DNS 78 Štěpnička Martin Česká republika 1990
DNS 81 Tronečková Lenka Česká republika 1978
DNS 82 Vajdák Vlastimil Česká republika 1973
DNS 84 Versteegh Jiřina Česká republika 1982
DNS 85 Veselý Karel Česká republika 1970
DNS 86 Voráč Petr Česká republika 1977
DNS 88 Wernischová Linda Česká republika 1981
DNS 89 Zedníček Michal Česká republika 1987
DNS 90 Zelená Lenka Česká republika 1993
DNS 91 Zobac Karel Česká republika 2000
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.