25.07.2020 - Veteran Steel Man

Veteran Steel Man

Podrobnější informace zde: Veteran Steel Man Termín: Sobota 31.7. 2021 Místo: Areál Koupaliště Stražisko (6km od Konice směr Stražisko - Ptení) Parkování vozidel: V okolí koupaliště je dosta...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 4 SVOZIL Vít Česká republika Ústí nad Orlicí 1992 02:23:57
2 62 KRAJČA Stanislav Česká republika Králová 1983 02:28:26 00:04:29
3 15 KOZIOL Vojtěch Česká republika Olomouc 1981 02:28:47 00:04:49
4 47 NIEBAUER František Česká republika Doloplazy 1976 02:31:59 00:08:02
5 3 LIPENSKÝ Martin Česká republika Skřípov 1969 02:34:43 00:10:45
6 59 BARABÁŠ Jan Česká republika Olomouc 1976 02:35:24 00:11:27
7 11 KREJČÍ Tomáš Česká republika Hlušovice 1986 02:35:55 00:11:58
8 60 KOCOUREK František Česká republika Prostějov 1983 02:39:57 00:16:00
9 2 KONEČNÝ Jiří Česká republika Strakonice 1987 02:41:44 00:17:47
10 31 HOŘÍNEK Martin Česká republika Ostrava 1981 02:43:07 00:19:10
11 46 VRONKA David Česká republika Slatinice 1974 02:45:17 00:21:19
12 34 ŠEDÝ Jan Česká republika Brno 1992 02:45:58 00:22:01
13 10 PAVEL Michal Česká republika Prostějov 1995 02:46:33 00:22:36
14 38 KOLAŘÍK Ondřej Česká republika Veverská Bítýška 1982 02:48:03 00:24:06
15 23 STRBÁČEK Jiří Česká republika Prostějov 1980 02:48:35 00:24:38
16 29 JANÍK David Česká republika Olomouc 1998 02:52:40 00:28:42
17 6 MLČOCH Tomáš Česká republika Vřesovice 1981 02:53:09 00:29:12
18 57 KUMSTÁT Ludvík Česká republika Prostějov 1963 02:53:15 00:29:18
19 52 MIKITA Pavel Česká republika Chobyně 1952 02:56:04 00:32:07
20 18 ZAORAL Martin Česká republika Lešany 1981 02:56:57 00:33:00
21 55 ZIMMERMANN Štěpán Česká republika Brno 1991 02:57:39 00:33:42
22 56 KARÁSEK Martin Česká republika Prostějov 1973 02:58:05 00:34:08
23 27 NAKLÁDAL Čestmír Česká republika Prostějov 1964 02:58:38 00:34:41
24 21 HRUBAN Tomáš Česká republika Brno 1981 03:00:47 00:36:50
25 151 NAVRÁTIL Václav Česká republika Stražisko 1964 03:01:21 00:37:24
26 12 BARTOLŠIC MORAVCOVÁ Eva Česká republika Brno 1986 03:01:30 00:37:32
27 19 VYSLOUŽIL Libor Česká republika Alojzov 1989 03:01:56 00:37:58
28 61 KADĚRKA Robert Česká republika Bystrovany 1970 03:02:07 00:38:10
29 37 PETRÁSEK Jan Česká republika Ohrozim 1993 03:02:27 00:38:30
30 25 DOSTÁL Pavel Česká republika Konice 1974 03:04:13 00:40:16
31 9 HAJN Zbyněk Česká republika Praha 6 1971 03:07:14 00:43:16
32 40 ČERNÝ Ondřej Česká republika Brno 1980 03:07:16 00:43:19
33 32 VRBA Ales Česká republika Olomouc 1980 03:07:33 00:43:35
34 43 ZAPLETAL Jan Česká republika Kladky 2005 03:08:26 00:44:29
35 35 KOVARIK Oldrich Česká republika OLOMOUC 1960 03:08:33 00:44:36
36 7 DRTIL Jiří Česká republika Slatinice-Lípy 1968 03:08:54 00:44:57
37 33 NOVÁK Vojtěch Česká republika Konice 1991 03:09:03 00:45:06
38 26 LABOUNEK Tomáš Česká republika Hvozd 1981 03:09:10 00:45:13
39 44 VYROUBAL Petr Česká republika Bělecký mlýn 1976 03:10:02 00:46:05
41 28 VESLÍK Alexandr Česká republika Olomouc 1976 03:12:05 00:48:08
42 8 VERUŇÁK Jiří Česká republika Praha 1980 03:13:00 00:49:03
43 66 RAUS Pavel Česká republika Čehovice 1978 03:14:59 00:51:02
44 14 HUŇKA Karel Česká republika Ptenský Dvoreček 1969 03:15:43 00:51:46
45 63 JENČÍK Lukáš Česká republika PV 1998 03:16:08 00:52:11
46 150 NĚMEC Roman Česká republika Brno 1972 03:16:16 00:52:19
47 22 PROCHÁZKA Pepa Česká republika Konice 1972 03:18:06 00:54:08
48 45 NOVÁK Dominik Česká republika Stražisko Maleny 2001 03:18:29 00:54:32
49 20 JANÁL Petr Česká republika Brno 1981 03:19:23 00:55:25
50 51 POLÍVKA Vladimír Česká republika Náklo 1969 03:24:43 01:00:46
51 36 DOČKAL Petr Česká republika Kralice na Hané 1975 03:24:58 01:01:01
52 16 TRTIL Tomáš Česká republika Olomouc 1979 03:25:41 01:01:44
53 42 ZAPLETALOVÁ Kamila Česká republika Kladky 1979 03:25:44 01:01:47
54 39 BARBOŘÁK Bohuš Česká republika Olomouc 1959 03:34:02 01:10:05
55 53 MOGROVICS Michal Česká republika Olomouc-Lošov 1947 03:37:38 01:13:41
56 54 ADÁMEK Oldřich Česká republika Hlušovice 1966 03:42:03 01:18:06
57 41 ČERNÁ Jana Česká republika Brno 1983 03:43:06 01:19:09
58 13 KOSZTYU Peter Česká republika Ptení 1958 03:47:00 01:23:03
59 30 DREŠR Filip Česká republika Konice 1994 03:51:32 01:27:35
60 48 HÁJKOVÁ Jitka Česká republika Konice 1978 03:57:47 01:33:50
61 65 SLÁDEK Ondřej Česká republika Brno 1993 03:59:46 01:35:49
62 67 GRULICH Tomáš Česká republika Křemenec 1972 04:12:27 01:48:30
63 64 KUCIAN Martin Česká republika Velka Bystrice 1977 04:27:32 02:03:35
DNF 5 POLCROVÁ Kateřina Česká republika Prostějov 1999 00:14:45
DNS 24 BUKOVEC Tomáš Česká republika Konice 2000
DNS 50 FOJT Robert Česká republika Olomouc 1976
52 HLAVSA Tomáš Česká republika Brno 1983
DNS 49 JEN?ÍK Lukáš Česká republika Prost?jov 1998
DNS 17 KARÁSEK Michal Česká republika Krumsín 1979
DNS 58 KUMSTÁT Šimon Česká republika Prostějov 2000
DNS 121 NĚMEC Roman Česká republika Brno 1972
DNS 1 UHLÍŘ Dalibor Česká republika Brno 1980
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.