25.07.2020 - Veteran Steel Man

Veteran hobby

Podrobnější informace zde: Veteran Steel Man Termín: Sobota 31.7. 2021 Místo: Areál Koupaliště Stražisko (6km od Konice směr Stražisko - Ptení) Parkování vozidel: V okolí koupaliště je dosta...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 114 KRAMPLA Michal Česká republika Olomouc 2003 01:08:07
2 118 KRAMPLA Tomáš Česká republika Olomouc 1966 01:10:26 00:02:19
3 86 KADĚRKA Alfréd Česká republika Bystrovany 2005 01:11:42 00:03:35
4 111 BEZROUK Zdeněk Česká republika Bedihošť 1981 01:11:55 00:03:48
5 85 DVOŘÁK Pavel Česká republika Prostějov 1982 01:11:57 00:03:50
6 75 VORAC David Česká republika Prostějov 1991 01:15:50 00:07:43
7 117 KARÁSEK Vojtěch Česká republika Jičín 2005 01:16:38 00:08:30
8 79 HOLINKA Martin Houll Česká republika Ohrozim 1612 01:16:54 00:08:47
9 74 REHOVIČ Jakub Česká republika Stražisko 2005 01:16:54 00:08:47
10 90 HÝL Jakub Česká republika Ostrava 1984 01:18:42 00:10:34
11 113 SROSTLÍK Marek Česká republika Stražisko-Růžov 2002 01:19:30 00:11:23
12 112 TESAŘÍKOVÁ Erika Česká republika Olomouc 1978 01:21:17 00:13:10
13 68 KOVANDA Jan Česká republika Křemenec 1968 01:22:43 00:14:36
14 71 POLCR Jakub Česká republika Prostějov 2007 01:22:51 00:14:44
15 120 HRAZDILOVÁ Pavlína Česká republika Plumlov 1997 01:26:36 00:18:28
16 73 JIRKOVÁ Renata Česká republika Olomouc 1965 01:26:50 00:18:43
17 77 MATUŠÁK Petr Česká republika Ostrava 1977 01:27:12 00:19:05
18 106 VONDROUŠ Jaroslav Česká republika Blešno 1952 01:27:20 00:19:13
19 69 PAVEL Aleš Česká republika Prostějov 1969 01:28:14 00:20:07
20 116 KARÁSEK Matyáš Česká republika Prostějov 2003 01:28:39 00:20:32
21 83 VAJDA Tomáš Česká republika Šenov 1982 01:29:18 00:21:11
22 110 VÁCLAVEK Aleš Česká republika Čehovice 1974 01:29:19 00:21:11
23 98 LECKIE Erik Česká republika Křemenec 1998 01:30:52 00:22:45
24 87 ROZSÍVAL Josef Česká republika Dvorek 1988 01:31:31 00:23:24
25 97 FIALA Ctirad Česká republika Olomouc 1968 01:32:31 00:24:23
26 78 BENKO Martin Česká republika Hlučín 1975 01:32:58 00:24:50
27 109 VÍT Michal Česká republika Bedihošť 1971 01:33:09 00:25:02
28 76 SKÁCEL Jaroslav "Bedford" Česká republika Lutín 1946 01:34:10 00:26:03
29 82 HÁLA Tomáš Česká republika Karviná 1990 01:35:09 00:27:02
30 101 FOF Rostislav Česká republika Olomouc 1961 01:36:00 00:27:52
31 105 OBORNÝ Petr Česká republika Ostrava 1985 01:36:04 00:27:57
32 102 VERUŇÁKOVÁ Petra Česká republika Praha 1983 01:36:13 00:28:06
33 119 ŠVÁBOVÁ Barbora Česká republika Praha 1974 01:38:00 00:29:52
34 100 HÁJKOVÁ Michaela Česká republika Konice 2007 01:38:06 00:29:59
35 70 ŽENOŽIČKA Martin Česká republika Konice 1985 01:38:12 00:30:05
36 115 KARÁSKOVÁ Denisa Česká republika Prostějov 2005 01:42:00 00:33:53
37 95 BLAHA Václav Česká republika Bedihošť 1959 01:42:08 00:34:01
38 80 POLCROVÁ Karolína Česká republika Prostějov 2007 01:43:13 00:35:05
39 104 CRHONKOVÁ Ema Česká republika Čunín 2006 01:44:58 00:36:51
40 84 PLANKOVÁ Petra Česká republika Ostrava 25 1984 01:46:16 00:38:09
41 108 FLORÝKOVÁ Zdeňka Česká republika Bedihošť 1978 01:49:36 00:41:28
42 99 HUDIKOVA Petra Česká republika Praha 8 1974 01:50:51 00:42:43
43 96 KOVANDA Jan Česká republika Křemenec 1996 01:53:44 00:45:36
44 103 GRULICH Jakub Česká republika K?emenec 1995 01:53:44 00:45:36
45 93 GRULICHOVÁ Leona Česká republika Křemenec 1972 01:55:25 00:47:18
46 94 JOCHOVÁ Amélie Česká republika Prostějov 2003 01:56:36 00:48:28
47 81 DEMBICKÁ Eva Česká republika Olomouc 1961 01:58:10 00:50:02
48 92 VARGOVÁ Tereza Česká republika Prostějov 2009 02:10:39 01:02:31
49 72 TRÁVNÍČKOVÁ Nela Česká republika Konice 2007 02:16:03 01:07:56
DNS 107 BOKISOVA Lenka Česká republika Opava 1986
DNS 89 JANČÍKOVÁ Anna Česká republika Olomouc 1998
DNS 91 KOZLOVSKÁ Veronika Česká republika Buková 1991
DNS 88 SOTOLAŘ Lukáš Česká republika Krásensko 1993
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.