Podrobnější informace zde: Lahofer Run prezence v den závodu: 05.6.2021 od 8:00 do 9:00 hod. start děti a mládež: 05.6.2021 od 9:00 hod. start hlavního závodu a hobby závodu: 05.6.2021 v...
Poř. | St.č. | Jméno | Stát | Oddíl | Ročník | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Soural Lukáš | Siemens Energy & Vsk Uni Brno | 1982 | 00:32:05 | ||
2 | 97 | Čabala Vojtěch | 1993 | 00:32:21 | 00:00:15 | ||
3 | 40 | Kozel Tomas | Orel Slapanice | 1982 | 00:33:59 | 00:01:54 | |
4 | 24 | Hochman Zdeněk | SK I.CA / Orel Blučina | 1985 | 00:34:46 | 00:02:40 | |
5 | 25 | Hrubý Josef | TJ Znojmo | 1992 | 00:37:35 | 00:05:29 | |
6 | 79 | Šrámek Ondřej | Rabbits Znojmo | 1997 | 00:37:41 | 00:05:35 | |
7 | 90 | Zlámala Jaroslav | SKP Zlín | 1987 | 00:37:45 | 00:05:40 | |
8 | 35 | Jašek Petr | SKI-OB Šternberk | 1976 | 00:37:56 | 00:05:50 | |
9 | 38 | Kopeček David | Stg Moravský Krumlov | 1991 | 00:38:32 | 00:06:26 | |
10 | 50 | Kuchařová Simona | 1996 | 00:38:32 | 00:06:26 | ||
11 | 51 | Kunz Kamil | Kozel team | 1978 | 00:41:46 | 00:09:40 | |
12 | 7 | Čermák Bedřich | Turtles Znojmo | 1974 | 00:42:01 | 00:09:56 | |
13 | 101 | Kozmon Petr | 1983 | 00:42:44 | 00:10:38 | ||
14 | 91 | Žák Ivan | 1989 | 00:42:54 | 00:10:49 | ||
15 | 58 | Meister Jiri | Submarine Store EU | 2003 | 00:43:04 | 00:10:58 | |
16 | 30 | Chromec David | 1976 | 00:43:22 | 00:11:16 | ||
17 | 3 | Blaha Daniel | 2002 | 00:43:31 | 00:11:25 | ||
18 | 16 | Foral Roman | 1967 | 00:43:39 | 00:11:33 | ||
19 | 11 | Dufek Pavel | 1978 | 00:43:44 | 00:11:39 | ||
20 | 34 | Januška Ivan | Šanov | 1958 | 00:43:45 | 00:11:40 | |
21 | 29 | Chrásta Vladan | Znojmo | 1979 | 00:43:55 | 00:11:49 | |
22 | 37 | Sivila Shannon | Tu Znojmo | 1997 | 00:44:06 | 00:12:00 | |
23 | 12 | Dvořák Leoš | Znojmo | 1971 | 00:44:06 | 00:12:00 | |
24 | 99 | Zvarik Tomáš | 1997 | 00:44:31 | 00:12:25 | ||
25 | 74 | Soukup Milan | TJ Znojmo | 1964 | 00:45:12 | 00:13:06 | |
26 | 89 | Zástěra Ondřej | 1988 | 00:45:26 | 00:13:20 | ||
27 | 63 | Nováček Josef | 1958 | 00:45:28 | 00:13:22 | ||
28 | 43 | Krause Martin | 1996 | 00:45:50 | 00:13:45 | ||
29 | 42 | Kraus Michal | Zakra | 1989 | 00:46:43 | 00:14:37 | |
30 | 14 | Feidak Olha | PenFox | 1990 | 00:46:57 | 00:14:51 | |
31 | 9 | Divišová Silvie | ak drnovice | 1975 | 00:47:14 | 00:15:08 | |
32 | 69 | Ryšavý Jakub | Bayern | 2005 | 00:47:29 | 00:15:24 | |
33 | 93 | Dokoupil Petr | 1966 | 00:47:52 | 00:15:46 | ||
34 | 36 | Kadlec Michal | 1989 | 00:48:04 | 00:15:58 | ||
35 | 20 | Hafičová Monika | 1987 | 00:48:19 | 00:16:13 | ||
36 | 28 | Chodur Josef | 1975 | 00:48:36 | 00:16:30 | ||
37 | 94 | Razáková Denisa | 2000 | 00:48:56 | 00:16:51 | ||
38 | 33 | Jančurová Kateřina | 1985 | 00:49:12 | 00:17:06 | ||
39 | 17 | Frič Jáchym | Submarine Store EU | 2002 | 00:49:19 | 00:17:14 | |
40 | 84 | Vespalcova Alena | 1980 | 00:49:39 | 00:17:33 | ||
41 | 64 | Novák Jan | 1978 | 00:49:46 | 00:17:40 | ||
42 | 44 | Krejčí Miloslav | Turtles Znojmo | 1966 | 00:50:19 | 00:18:13 | |
43 | 27 | Chmelíková Simona | Winners Znojmo | 1982 | 00:50:28 | 00:18:22 | |
44 | 59 | Meister Mojmír | 1978 | 00:50:39 | 00:18:34 | ||
45 | 80 | Thonn Jiří | 1987 | 00:50:43 | 00:18:37 | ||
46 | 57 | Marek Ludvík | Popokatepetl Znojmo | 1958 | 00:51:01 | 00:18:55 | |
47 | 102 | Radecká Linda | SKP Zlín | 1978 | 00:51:33 | 00:19:28 | |
48 | 61 | Němcová Štěpánka | 1994 | 00:51:39 | 00:19:33 | ||
49 | 8 | Čermáková Věra | Karkulka Znojmo | 1978 | 00:52:02 | 00:19:56 | |
50 | 26 | Hubený Jan | 1978 | 00:52:10 | 00:20:04 | ||
51 | 4 | Bulín Jindřich | TJ Sokol Plaveč | 1967 | 00:52:23 | 00:20:18 | |
52 | 62 | Neubauer Pavel | Submarine Store EU | 2002 | 00:53:16 | 00:21:10 | |
53 | 19 | Hafič Peter | 1987 | 00:53:27 | 00:21:22 | ||
54 | 76 | Stanek Rafał | Zabierzów biega | 1965 | 00:54:01 | 00:21:55 | |
55 | 47 | Kubiš Marek | 1975 | 00:54:01 | 00:21:56 | ||
56 | 53 | Lecianová Dita | Winners | 1975 | 00:54:13 | 00:22:07 | |
57 | 15 | Fendrych Ondřej | 1988 | 00:54:34 | 00:22:28 | ||
58 | 92 | Žák Ondřej | Zakra | 1990 | 00:54:40 | 00:22:34 | |
59 | 1 | Bezděk Petr | 1980 | 00:54:40 | 00:22:34 | ||
60 | 45 | Kroupová Renata | Matky v běhu | 1984 | 00:54:54 | 00:22:48 | |
61 | 18 | Goldmannová Simona | 1977 | 00:55:01 | 00:22:55 | ||
62 | 2 | Bezděková Marica | 1987 | 00:55:01 | 00:22:55 | ||
63 | 96 | Zahradník Václav | 1988 | 00:55:45 | 00:23:40 | ||
64 | 68 | Růžičková Zuzana | 1983 | 00:56:16 | 00:24:10 | ||
65 | 95 | Kubíček Pavel | Relax Dobré Pole | 1953 | 00:56:41 | 00:24:35 | |
66 | 88 | Zámečník Martin | 1992 | 00:56:44 | 00:24:38 | ||
67 | 60 | Němcová Lenka | Matky v běhu | 1989 | 00:56:44 | 00:24:38 | |
68 | 6 | Bulínová Jitka | TJ Sokol Plaveč | 1970 | 00:57:02 | 00:24:56 | |
69 | 21 | Halbrstat Petr | Bochánek Team | 1967 | 00:57:13 | 00:25:08 | |
70 | 82 | Valášková Jana | BBK Fitnes | 1965 | 00:58:07 | 00:26:01 | |
71 | 54 | Lišková Jana | 1979 | 00:58:40 | 00:26:34 | ||
72 | 5 | Bulínová Jitka | TJ Sokol Plaveč | 1993 | 00:58:51 | 00:26:46 | |
73 | 10 | Doubková Kateřina | 1977 | 01:00:02 | 00:27:56 | ||
74 | 70 | Ryšavý Lubomír | Bayern | 1974 | 01:00:15 | 00:28:10 | |
75 | 56 | Macoszková Nikola | 1989 | 01:00:18 | 00:28:12 | ||
76 | 77 | Škrabalová Alena | 1983 | 01:00:48 | 00:28:43 | ||
77 | 98 | Vlček Tomáš | 1983 | 01:01:52 | 00:29:47 | ||
78 | 48 | Kubišová Monika | 1977 | 01:01:53 | 00:29:47 | ||
79 | 81 | Thonnová Pavlína | 1986 | 01:02:21 | 00:30:15 | ||
80 | 22 | Havlíková Kateřina | 1985 | 01:03:25 | 00:31:20 | ||
81 | 66 | Pavlik Michaela | The Pavlix | 1986 | 01:07:01 | 00:34:55 | |
82 | 46 | Kubalová Lucie | 1990 | 01:07:10 | 00:35:04 | ||
83 | 78 | Šlahorek Jan | 1989 | 01:07:10 | 00:35:04 | ||
84 | 52 | Látalová Petra | 1985 | 01:07:14 | 00:35:09 | ||
85 | 65 | Pavlik David | The Pavlix | 1980 | 01:08:18 | 00:36:12 | |
86 | 55 | Macoszkova Natalie | 1998 | 01:09:34 | 00:37:28 | ||
87 | 100 | Doubek Zdeněk | 1974 | 01:11:35 | 00:39:29 | ||
DNS | 13 | Dvořáková Lucie | 2002 | 00:55:53 | |||
DNS | 23 | Hlavatý Michal | 1998 | 00:55:53 | |||
DNS | 31 | Jančařík Petr | AAC Brno | 1968 | 00:55:53 | ||
DNS | 32 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 1970 | 00:55:53 | ||
DNS | 73 | Kočí Heidi | 1997 | 00:55:53 | |||
DNS | 39 | Koudela Vojtěch | 2002 | 00:55:53 | |||
DNS | 41 | Kratochvíl Pavel | Atletic Třebíč | 1960 | 00:55:53 | ||
DNS | 49 | Kučerová Jana | Rohatec | 1971 | 00:55:53 | ||
DNS | 67 | Přikrylová Kristýna | 1988 | 00:55:53 | |||
DNS | 71 | Rýznar Václav | 1977 | 00:55:53 | |||
DNS | 72 | Sabáčková Lucie | TJ Znojmo | 2004 | 00:55:53 | ||
DNS | 83 | Večeřa Tomáš | AK Blansko Dvorská | 1989 | 00:55:53 | ||
DNS | 85 | Vespalcova Andrea | 1990 | 00:55:53 | |||
DNF | 87 | Voznický Marek | Winners Znojmo | 1985 | 00:38:43 |