26.06.2021 - Dolnolhotský BAJK 2021

Dolnolhotský BAJK

Podrobnější informace zde: Dolnolhotský bajk 2021 ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 1 Kalita Tomáš Česká republika Head Pro Team Opava 1988 01:05:48
2 48 Strupek Matyáš Česká republika Biketeam TJ Zlaté Hory 1997 01:05:58 00:00:09
3 36 Kašný Tomáš Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1987 01:06:56 00:01:08
4 60 Vymětalík Jaroslav Česká republika 1991 01:11:45 00:05:56
5 19 Zlatovský Jan Česká republika 1988 01:11:54 00:06:06
6 81 Šima Martin Česká republika Maxcursor 1994 01:12:53 00:07:05
7 53 Kubrický Jakub Česká republika Kunín 1993 01:13:36 00:07:47
8 72 Blokeš Marek Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1998 01:13:53 00:08:05
9 65 Rosmanit Michal Česká republika NOVATOP BIKE TEAM 1996 01:15:09 00:09:20
10 34 Hašek Petr Česká republika SK Bagbike 1972 01:15:26 00:09:38
11 32 Kubín Lukáš Česká republika Cyklo Mokřinka 1998 01:15:43 00:09:54
12 76 Svoboda Tomáš Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1973 01:16:52 00:11:03
13 16 Kňura Petr Česká republika 1983 01:17:07 00:11:19
14 45 Hrubý Ondřej Česká republika Velká Polom 2003 01:17:36 00:11:48
15 63 Břemek Viktor Česká republika Bike team Hlučín 1970 01:17:52 00:12:03
16 24 Jurč Michal Česká republika DK Bikeshop racing team 1980 01:18:05 00:12:16
17 83 Felzmann David Česká republika SK Jiří Team Ostrava 2006 01:18:05 00:12:16
18 75 Kukol Petr Česká republika 1988 01:18:45 00:12:56
19 77 Návrat Lukáš Česká republika 1980 01:18:59 00:13:11
20 57 Chovaneček Lukáš Česká republika 1978 01:19:37 00:13:48
21 54 Křefký Manfred Česká republika Na pohodu!Bike team Píšť 1964 01:19:39 00:13:51
22 69 Planka Dalibor Česká republika MikeBike 1988 01:20:13 00:14:24
23 15 Švidrnoch Jakub Česká republika BIKE 2000 2004 01:20:45 00:14:56
24 17 Marek Axman Česká republika MFC SLezsko 1985 01:20:57 00:15:08
25 49 Střebovský Tomáš Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1971 01:21:15 00:15:26
26 82 Dymáček Jan Česká republika 2003 01:21:30 00:15:41
27 71 Motyka Jan Česká republika 1988 01:22:22 00:16:33
28 37 Špička Felix Česká republika Head pro team Opava 2005 01:23:00 00:17:11
29 58 Vavrečka Jiří Česká republika 1989 01:23:16 00:17:27
30 39 Kašing Adam Česká republika 1995 01:23:45 00:17:56
31 70 Grygar Tomáš Česká republika 1986 01:23:52 00:18:04
32 20 Olejník Martin Česká republika Olejfoto 1989 01:24:02 00:18:13
33 8 Tokarčíková Michaela Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1987 01:24:22 00:18:33
34 41 Škurek Viktor Česká republika MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 1971 01:24:59 00:19:10
35 21 Ksenič Pavel Česká republika 1985 01:25:37 00:19:49
36 62 Šmída Zdeněk Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1973 01:27:49 00:22:01
37 18 Kimla Jan Česká republika 1984 01:29:18 00:23:29
38 52 Rosmanit Aleš Česká republika BIKE TEAM OPAVA 1971 01:29:45 00:23:57
39 79 Slivečka Marek Česká republika 1976 01:30:20 00:24:32
40 68 Krpec Kamil Česká republika - 1976 01:31:09 00:25:21
41 23 Kremser Martin Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 1984 01:31:18 00:25:29
42 22 Smetana Jakub Česká republika 1986 01:32:12 00:26:24
43 7 Vajbarova Radka Česká republika Team Forman Cinelli 1986 01:32:40 00:26:51
44 59 Adámková Kateřina Česká republika 1993 01:32:41 00:26:52
45 78 Adámek David Česká republika 1976 01:33:04 00:27:16
46 51 Venglář Vojtěch Česká republika Cyklotým Havířov 1999 01:33:29 00:27:40
47 56 Simon Zaponidis Česká republika Vrchařská Koruna Krnovska 1985 01:33:30 00:27:42
48 38 Holain David Česká republika 1990 01:33:40 00:27:51
49 35 Čermák Jan Česká republika Bagbike Ostrava 1974 01:35:38 00:29:49
50 42 Motyková Barbora Česká republika 2003 01:35:47 00:29:59
51 43 Ludvik Daniel Česká republika NAPOHODU! bike team Píšť 2004 01:38:41 00:32:52
52 73 Glogar Daniel Česká republika Turdebir 1978 01:40:38 00:34:49
53 27 Pavel Repaň Česká republika Sokol Horní Lhota 1973 01:40:50 00:35:02
54 61 Binderová Petra Česká republika Head Pro Team Opava 2003 01:40:59 00:35:10
55 25 Potiorek Radim Česká republika 1985 01:41:41 00:35:53
56 74 Mička Martin Česká republika Turdebir 1979 01:42:44 00:36:56
57 40 Vondruška Miroslav Česká republika Biketeam TJ Zlaté Hory 1969 01:43:04 00:37:16
58 31 Platková Lucie Česká republika 1983 01:44:33 00:38:44
59 30 Kašparová Lenka Česká republika Biketeam TJ Zlaté Hory 1979 01:49:09 00:43:20
60 28 Odehnalová Lucie Česká republika Helštýnská banda 1981 01:51:28 00:45:39
61 14 Motyčková Sára Česká republika DK BIKESHOP RACING TEAM 2006 01:53:10 00:47:21
62 11 Bolková Markéta Česká republika Cyklo Mokřinka 2005 01:54:03 00:48:14
63 67 Svěchovský Adam Česká republika 1983 01:55:59 00:50:10
64 26 Hrdlička Tomáš Česká republika Paskov 1983 01:58:12 00:52:24
65 12 Fitzek David Česká republika Izidor 1977 01:59:28 00:53:39
66 6 Motyčková Monika Česká republika DK BIKESHOP RACING TEAM 1977 02:01:30 00:55:42
67 46 Dedek Martin Česká republika 1967 02:02:02 00:56:13
68 55 Křefký Ondřej Česká republika Na pohodu bike team Píšť 2005 02:05:13 00:59:24
69 29 Kolář Martin Česká republika Ostrava 1976 02:14:13 01:08:24
70 13 Hrubý Petr Česká republika 1962 02:17:51 01:12:02
71 66 Král Zdeněk Česká republika 1960 02:26:10 01:20:21
DNF 44 Vavrečka Petr Česká republika 1983 01:07:40
DNF 50 Veber Michal Česká republika 1981 01:01:07
DNF 33 Vrbatová Michaela Česká republika 2005 01:22:57
DNF 47 Strupek Adam Česká republika Biketeam TJ Zlaté Hory 2000 01:03:49
DNF 80 Kulhavý Josef Česká republika 1985 00:20:30
DNF 64 Olivová Denisa Česká republika Sportovní kurzy.cz 2005 00:24:04
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.