06. - 09.08.2021 - MČR - ROLLO LIGA 2021 - výsledky

Sprint 1. kolo

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 3 MATYÁŠ Roman Česká republika TŘISTA60 2002 00:00:42,41
2 4 SEDLÁŘ Tomáš Česká republika KOSTKA RACING 2004 00:00:43,53 00:00:01,11
3 6 BARÁK Václav Česká republika Ultima k.Lap team 1990 00:00:44,67 00:00:02,25
4 1 PELC Tomáš Česká republika Ultima k.Lap team 1989 00:00:45,97 00:00:03,55
5 2 KULKA Michal Česká republika Třista60 1982 00:00:46,28 00:00:03,86
6 5 MANDELÍK Ladislav Česká republika BKG 1992 00:00:46,46 00:00:04,05
7 28 JARŮŠEK Michal Česká republika YEDOO Team 1982 00:00:46,96 00:00:04,54
8 11 PEŠTA Petr Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1975 00:00:47,04 00:00:04,62
9 9 KADLEC Martin Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1981 00:00:47,36 00:00:04,95
10 43 BARROW Timothy Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2004 00:00:47,41 00:00:04,99
11 22 LEGÁT Pavel Česká republika SKK Lipnik dragons 1969 00:00:47,46 00:00:05,04
12 16 ŠMÍD Jindřich Česká republika PSP Klub Koloběhu Plzeň 1987 00:00:47,53 00:00:05,11
13 13 BASLAR Ondřej Česká republika KOSTKA RACING 2004 00:00:47,57 00:00:05,15
14 31 WERNER Pavel Česká republika Třista60 1980 00:00:47,94 00:00:05,52
15 35 ŠVAJDA Přemysl Česká republika Třista60 1976 00:00:48,60 00:00:06,18
16 68 STRAKA Zdenek Česká republika BKG 1991 00:00:48,68 00:00:06,26
17 21 KREČMER Patrik Česká republika KOSTKA RACING 1972 00:00:48,69 00:00:06,27
18 18 ONDRUŠKA Jan Česká republika BKG 2004 00:00:48,79 00:00:06,37
19 49 HERCIK Matěj Česká republika UNIKOSY 2006 00:00:48,92 00:00:06,50
20 40 HŘIVNA David Česká republika 1.KK Lipník 2005 00:00:48,92 00:00:06,50
21 69 HÁJEK Jarda Česká republika YEDOO Team 1982 00:00:49,03 00:00:06,62
22 155 BÁRTA Miloslav Česká republika JaFiDuTo 1984 1969 00:00:49,05 00:00:06,63
23 114 ZAPLETALOVÁ Adéla Česká republika 1.KK Lipník nad Bečvou 2006 00:00:49,07 00:00:06,65
24 19 ČIMBORA Radek Česká republika Koloběžci Pardubice 1980 00:00:49,43 00:00:07,02
25 8 PROVOD Ladislav Česká republika PSP-Klub koloběhu Plzeň 1968 00:00:49,62 00:00:07,21
26 160 ONDERKA Alois Česká republika Dragons 1969 00:00:49,82 00:00:07,40
27 17 NAVRÁTIL Jakub Česká republika BKG 1985 00:00:49,86 00:00:07,44
28 53 KROUTIL Šimon Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:49,87 00:00:07,45
29 7 MAIXNER Radoslav Česká republika Koloběžci Pardubice 1973 00:00:49,88 00:00:07,46
30 47 KOBAK Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2006 00:00:49,93 00:00:07,51
31 38 HERCIK Jakub Česká republika UNIKOSY 2003 00:00:49,95 00:00:07,53
32 10 HÜBNER Karel Česká republika TJ Sokol Kunvald 1982 00:00:50,08 00:00:07,66
33 66 PEŠEK Richard Česká republika Rožnov pod Radhoštěm 1974 00:00:50,09 00:00:07,68
34 116 PEŠTOVÁ Kamila Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 2007 00:00:50,82 00:00:08,40
35 23 REMEŠ Pavel Česká republika Ultima K.lap Team 1970 00:00:50,87 00:00:08,45
36 101 ZBOŽKOVÁ Andrea Česká republika TŘISTA60 2001 00:00:51,02 00:00:08,60
37 72 JUŘÍK Lukáš Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2006 00:00:51,13 00:00:08,72
38 115 ŠEFCOVÁ Kateřina Česká republika Ultima k.Lap team 2000 00:00:51,22 00:00:08,80
39 153 BOSTL Jakub Česká republika YEDOO Team 1982 00:00:51,31 00:00:08,89
40 48 KREČMER Filip Česká republika KOSTKA RACING 2009 00:00:51,53 00:00:09,11
41 26 PALŠA Norbert Česká republika COCONi 1993 00:00:51,92 00:00:09,50
42 30 DRAPÁČ Radek Česká republika Pivovar Svijany 1973 00:00:51,93 00:00:09,51
43 161 PATERA Vladimír Česká republika Lipník Dragons 1983 00:00:52,34 00:00:09,92
44 41 KOMÁR Martin Česká republika Koloběžci Pardubice 1975 00:00:52,47 00:00:10,05
45 37 ČTVRTNÍK Milan Česká republika 1979 00:00:52,64 00:00:10,22
46 29 HERCIK Zdeněk Česká republika UNIKOSY 1976 00:00:52,92 00:00:10,50
47 137 HÁJKOVÁ Alice Česká republika BKG Brno 1992 00:00:52,97 00:00:10,56
48 159 WALDHAUSEROVÁ Šárka Česká republika Bokolobka Tým Ostrava 1973 00:00:53,03 00:00:10,61
49 46 ŽABA Martin Česká republika COCONi 1958 00:00:53,14 00:00:10,72
50 58 VINOHRADNÍK Jan Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:53,54 00:00:11,12
51 45 MIHULKA Martin Česká republika TJ Sokol Kunvald 1979 00:00:54,25 00:00:11,83
52 64 ZÁLEŠÁK Antonín Česká republika BoKolobka Tým 1966 00:00:54,43 00:00:12,01
53 112 MAIXNEROVÁ Eliška Česká republika Sokol Kunvald 2004 00:00:54,73 00:00:12,31
54 136 TINA Barrow Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2007 00:00:54,83 00:00:12,41
55 57 SÁZEL Marek Česká republika KOSTKA RACING 2007 00:00:55,01 00:00:12,59
56 156 HÁJEK Tomáš Česká republika Famous Fathers Turnov 1975 00:00:55,27 00:00:12,85
57 42 MACHÁČEK Lubomír Česká republika Tsunami 1959 00:00:55,39 00:00:12,97
58 121 HÁJKOVÁ Kateřina Česká republika 1KK Lipník n.B. 2005 00:00:55,71 00:00:13,29
59 34 BALCAR Adam Česká republika TJ Sokol Kunvald 1978 00:00:55,73 00:00:13,31
60 143 HERCIKOVÁ Anna Česká republika UNIKOSY 2009 00:00:55,80 00:00:13,38
61 44 FLAŠKA Jiří Česká republika Kostka racing 1951 00:00:56,04 00:00:13,62
62 51 HÁJEK Ondřej Česká republika 1KK Lipník n.B. 2009 00:00:56,22 00:00:13,80
63 103 KADLECOVÁ Martina Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1983 00:00:56,48 00:00:14,06
64 33 PELC Miroslav Česká republika Ultima 1965 00:00:56,73 00:00:14,32
65 141 ROŽŇÁKOVÁ Veronika Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:56,93 00:00:14,51
66 105 VYBÍRALOVÁ Věra Česká republika KOSTKA RACING 1973 00:00:57,11 00:00:14,69
67 82 JUŘÍK David Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2009 00:00:57,19 00:00:14,77
68 75 PEŠEK Richard Česká republika Rožnov pod Radhoštěm 2011 00:00:57,73 00:00:15,31
69 124 DRAPÁČOVÁ Tereza Česká republika Pivovar Svijany 2008 00:00:57,95 00:00:15,53
70 127 ZAHRADNÍKOVÁ Petra Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:58,03 00:00:15,61
71 113 PEŠTOVÁ Markéta Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1975 00:00:58,10 00:00:15,68
72 52 HUB Petr Česká republika Ultima 1971 00:00:58,20 00:00:15,78
73 106 ONDRUŠKOVÁ Jana Česká republika BKG 1977 00:00:58,24 00:00:15,82
74 129 BARUSELOVÁ Martina Česká republika KOSTKA RACING 1986 00:00:58,36 00:00:15,94
75 67 VANICKÝ František Česká republika KK ZCA 1959 00:00:58,66 00:00:16,24
76 73 ODLOŽILÍK Radek Česká republika BKG 1989 00:00:58,83 00:00:16,41
77 107 FRANCOVÁ Monika Česká republika BoKolobka Tým Ostrava 1970 00:00:59,35 00:00:16,93
78 59 VYSTRČIL Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2008 00:00:59,68 00:00:17,26
79 131 CIPRYSOVÁ Jana Česká republika BKG 1996 00:00:59,77 00:00:17,35
80 125 TOMKOVÁ Alice Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2009 00:01:00,03 00:00:17,61
81 152 BOSTL Adam Česká republika YEDOO Team 2008 00:01:00,11 00:00:17,69
82 109 KISLINGEROVÁ Ivana Česká republika JaFiDuTo 1984 1965 00:01:01,22 00:00:18,80
83 128 BÍLOVSKÁ Monika Česká republika SKK Lipnik dragons 2009 00:01:01,34 00:00:18,92
84 142 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Česká republika Bo Kolobka tým ostrava 1981 00:01:01,40 00:00:18,98
85 122 FETTEROVA Edita Česká republika COCONi 1979 00:01:01,67 00:00:19,25
86 162 POLÁKOVÁ Lucie Česká republika Lipník Dragons 1982 00:01:01,92 00:00:19,50
87 135 FRYBLÍKOVÁ Kateřina Česká republika KOSTKA RACING 1980 00:01:01,93 00:00:19,51
88 123 LUBOVSKÁ Štěpánka Česká republika Třista60 1991 00:01:02,28 00:00:19,86
89 74 VYSTRČIL Kryštof Česká republika KOSTKA RACING 2012 00:01:02,52 00:00:20,10
90 78 HRYZBIL Michal Česká republika 1KK Lipník nad Bečvou 2012 00:01:03,16 00:00:20,74
91 77 MOŘKOVSKÝ Tomáš Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2011 00:01:03,16 00:00:20,75
92 55 ODVÁRKA Jan Česká republika ultima 1957 00:01:03,41 00:00:20,99
93 151 BOSTL Denis Česká republika YEDOO Team 2011 00:01:05,18 00:00:22,77
94 85 LAŠÁK Adam Česká republika KOSTKA RACING 2012 00:01:05,83 00:00:23,42
95 130 BAROŠOVÁ Klára Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2011 00:01:06,04 00:00:23,63
96 79 MOŘKOVSKÝ Lukáš Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2009 00:01:06,36 00:00:23,94
97 144 TOMKOVÁ Lenka Česká republika 1 KK Lipník n. B. 2011 00:01:06,86 00:00:24,44
98 154 VÁVRA Petr Česká republika JaFiDuTo 1984 1954 00:01:07,71 00:00:25,29
99 158 SVOBODOVÁ Danuše Česká republika COCONi 1958 00:01:07,76 00:00:25,34
100 50 BARUSEL Jakub Česká republika KOSTKA RACING 2010 00:01:07,85 00:00:25,44
101 126 SOCHŮRKOVÁ Sarah Česká republika SKK Lipnik dragons 2009 00:01:08,23 00:00:25,81
102 134 ANNA Fryblíková Česká republika KOSTKA RACING 2011 00:01:08,35 00:00:25,93
103 86 ZIMMERMAN Pavel Česká republika Cesta ke sportu 2011 00:01:08,43 00:00:26,01
104 62 SEEMANN David Česká republika Ultima 1962 00:01:08,53 00:00:26,11
105 81 JARŮŠEK Tomáš Česká republika YEDOO Team 2012 00:01:09,33 00:00:26,92
106 117 KADLECOVÁ Dagmar Česká republika PSP KK Plzeň 1965 00:01:10,98 00:00:28,56
107 87 DITTMAR Šimon Česká republika 2012 00:01:14,62 00:00:32,21
108 80 JARŮŠEK Petr Česká republika YEDOO Team 2014 00:01:17,65 00:00:35,23
109 138 KADLECOVÁ Michaela Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 2011 00:01:20,14 00:00:37,73
110 61 DVOŘÁČEK David Česká republika KOSTKA RACING 2014 00:01:25,46 00:00:43,05
111 83 KADLEC Matyáš Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 2014 00:01:26,38 00:00:43,96
DNS 119 KREČMEROVÁ Tereza Česká republika KOSTKA RACING 2004
DNS 84 KROUTIL Ondra Česká republika KOSTKA RACING 2014
DNS 54 LIBSCHER Petr Česká republika BoKolobka Tým 2005
DNS 56 SÁZEL František Česká republika KOSTKA RACING 2005
DNS 108 ŠTÍPALOVÁ Hana Česká republika TJ Sokol Maxičky 1984
DNS 63 ULIČNÝ Luboš Česká republika SKK Lipnik dragons 1985
DNS 120 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Česká republika KOSTKA RACING 2005
DNS 157 VLÁŠEK Jan Česká republika Ultima Team 1982
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.