06. - 09.08.2021 - MČR - ROLLO LIGA 2021 - výsledky

Kriterium Ženy, Juniorky, Ultraveteráni

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Počet kol Čas Ztráta
1 110 FRYZOVÁ Kristina Česká republika Třista60 1987 7 00:19:58,38
2 115 ŠEFCOVÁ Kateřina Česká republika Ultima k.Lap team 2000 7 00:19:58,91 00:00:00,52
3 101 ZBOŽKOVÁ Andrea Česká republika TŘISTA60 2001 7 00:20:01,62 00:00:03,23
4 102 FOŘTOVÁ Petra Česká republika Sokol Kunvald 2002 7 00:20:52,32 00:00:53,94
5 112 MAIXNEROVÁ Eliška Česká republika Sokol Kunvald 2004 7 00:21:03,31 00:01:04,93
6 42 MACHÁČEK Lubomír Česká republika Tsunami 1959 7 00:21:04,98 00:01:06,59
7 44 FLAŠKA Jiří Česká republika Kostka racing 1951 7 00:21:05,51 00:01:07,12
8 103 KADLECOVÁ Martina Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1983 7 00:21:11,45 00:01:13,07
9 111 KUŘÍKOVÁ Václava Česká republika TJ Sokol Maxičky 1979 7 00:21:47,15 00:01:48,77
10 105 VYBÍRALOVÁ Věra Česká republika KOSTKA RACING 1973 7 00:21:47,89 00:01:49,51
11 120 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Česká republika KOSTKA RACING 2005 7 00:21:48,52 00:01:50,14
12 46 ŽABA Martin Česká republika COCONi 1958 7 00:22:15,15 00:02:16,76
13 106 ONDRUŠKOVÁ Jana Česká republika BKG 1977 7 00:22:35,41 00:02:37,03
14 107 FRANCOVÁ Monika Česká republika BoKolobka Tým Ostrava 1970 7 00:22:35,78 00:02:37,39
15 121 HÁJKOVÁ Kateřina Česká republika 1KK Lipník n.B. 2005 7 00:23:05,30 00:03:06,91
16 135 FRYBLÍKOVÁ Kateřina Česká republika KOSTKA RACING 1980 7 00:23:07,19 00:03:08,81
17 129 BARUSELOVÁ Martina Česká republika KOSTKA RACING 1986 7 00:23:08,72 00:03:10,34
18 131 CIPRYSOVÁ Jana Česká republika BKG 1996 7 00:23:09,08 00:03:10,69
19 122 FETTEROVA Edita Česká republika COCONi 1979 7 00:23:10,22 00:03:11,84
20 139 ONDERKOVÁ Vlaďka Česká republika Dragons 1968 7 00:23:11,45 00:03:13,07
21 142 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Česká republika Bo Kolobka tým ostrava 1981 7 00:23:12,03 00:03:13,64
22 67 VANICKÝ František Česká republika KK ZCA 1959 7 00:23:17,10 00:03:18,72
23 118 TROJANCOVÁ Pavla Česká republika COCONi 1987 6 00:19:59,35 00:43:42,57
24 123 LUBOVSKÁ Štěpánka Česká republika Třista60 1991 6 00:20:00,01 00:43:42,57
25 113 PEŠTOVÁ Markéta Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1975 6 00:20:04,09 00:43:42,57
26 70 STEJSKAL Petr Česká republika BKG 1961 6 00:20:26,88 00:43:42,57
27 55 ODVÁRKA Jan Česká republika ultima 1957 6 00:20:47,80 00:43:42,57
28 109 KISLINGEROVÁ Ivana Česká republika JaFiDuTo 1984 1965 6 00:20:53,26 00:43:42,57
29 158 SVOBODOVÁ Danuše Česká republika COCONi 1958 6 00:21:19,48 00:43:42,57
30 154 VÁVRA Petr Česká republika JaFiDuTo 1984 1954 6 00:22:00,77 00:43:42,57
31 117 KADLECOVÁ Dagmar Česká republika PSP KK Plzeň 1965 6 00:23:01,67 00:43:42,57
32 145 ŽEMLÍKOVÁ Pavlína Česká republika BKG 1968 6 00:23:18,60 00:43:42,57
33 140 PREČOVÁ Libuše Česká republika 1961 5 00:22:17,86
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.