06. - 09.08.2021 - MČR - ROLLO LIGA 2021 - výsledky

Dlouhý závod Ženy, Juniorky, Ultraveteráni

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 110 FRYZOVÁ Kristina Česká republika Třista60 1987 00:41:21,03
2 115 ŠEFCOVÁ Kateřina Česká republika Ultima k.Lap team 2000 00:41:21,26 00:00:00,22
3 101 ZBOŽKOVÁ Andrea Česká republika TŘISTA60 2001 00:41:21,47 00:00:00,43
4 103 KADLECOVÁ Martina Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1983 00:43:42,51 00:02:21,47
5 111 KUŘÍKOVÁ Václava Česká republika TJ Sokol Maxičky 1979 00:43:43,52 00:02:22,48
6 44 FLAŠKA Jiří Česká republika Kostka racing 1951 00:43:43,73 00:02:22,70
7 112 MAIXNEROVÁ Eliška Česká republika Sokol Kunvald 2004 00:43:47,99 00:02:26,95
8 105 VYBÍRALOVÁ Věra Česká republika KOSTKA RACING 1973 00:43:55,30 00:02:34,26
9 102 FOŘTOVÁ Petra Česká republika Sokol Kunvald 2002 00:44:24,55 00:03:03,51
10 137 HÁJKOVÁ Alice Česká republika BKG Brno 1992 00:44:25,61 00:03:04,57
11 118 TROJANCOVÁ Pavla Česká republika COCONi 1987 00:45:23,98 00:04:02,94
12 106 ONDRUŠKOVÁ Jana Česká republika BKG 1977 00:45:42,21 00:04:21,17
13 42 MACHÁČEK Lubomír Česká republika Tsunami 1959 00:45:43,89 00:04:22,85
14 120 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Česká republika KOSTKA RACING 2005 00:46:57,05 00:05:36,02
15 107 FRANCOVÁ Monika Česká republika BoKolobka Tým Ostrava 1970 00:47:14,55 00:05:53,52
16 46 ŽABA Martin Česká republika COCONi 1958 00:47:40,07 00:06:19,03
17 67 VANICKÝ František Česká republika KK ZCA 1959 00:48:57,96 00:07:36,92
18 122 FETTEROVA Edita Česká republika COCONi 1979 00:49:11,72 00:07:50,68
19 121 HÁJKOVÁ Kateřina Česká republika 1KK Lipník n.B. 2005 00:49:15,41 00:07:54,37
20 123 LUBOVSKÁ Štěpánka Česká republika Třista60 1991 00:49:26,03 00:08:04,99
21 109 KISLINGEROVÁ Ivana Česká republika JaFiDuTo 1984 1965 00:49:55,28 00:08:34,24
22 142 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Česká republika Bo Kolobka tým ostrava 1981 00:50:05,97 00:08:44,93
23 139 ONDERKOVÁ Vlaďka Česká republika Dragons 1968 00:50:06,14 00:08:45,10
24 70 STEJSKAL Petr Česká republika BKG 1961 00:50:13,03 00:08:51,99
25 55 ODVÁRKA Jan Česká republika ultima 1957 00:51:33,84 00:10:12,80
26 135 FRYBLÍKOVÁ Kateřina Česká republika KOSTKA RACING 1980 00:51:36,00 00:10:14,96
27 158 SVOBODOVÁ Danuše Česká republika COCONi 1958 00:53:03,19 00:11:42,15
28 154 VÁVRA Petr Česká republika JaFiDuTo 1984 1954 00:56:08,30 00:14:47,26
DNF 117 KADLECOVÁ Dagmar Česká republika PSP KK Plzeň 1965 00:13:37,11
DNS 129 BARUSELOVÁ Martina Česká republika KOSTKA RACING 1986
DNS 140 PREČOVÁ Libuše Česká republika 1961
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.