06. - 09.08.2021 - MČR - ROLLO LIGA 2021 - výsledky

Dlouhý závod Muži a Junioři

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 1 PELC Tomáš Česká republika Ultima k.Lap team 1989 00:44:02,18
2 6 BARÁK Václav Česká republika Ultima k.Lap team 1990 00:44:03,94 00:00:01,76
3 3 MATYÁŠ Roman Česká republika TŘISTA60 2002 00:45:10,31 00:01:08,13
4 2 KULKA Michal Česká republika Třista60 1982 00:45:14,88 00:01:12,70
5 9 KADLEC Martin Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1981 00:45:14,98 00:01:12,80
6 5 MANDELÍK Ladislav Česká republika BKG 1992 00:45:37,57 00:01:35,39
7 8 PROVOD Ladislav Česká republika PSP-Klub koloběhu Plzeň 1968 00:45:38,51 00:01:36,33
8 10 HÜBNER Karel Česká republika TJ Sokol Kunvald 1982 00:45:38,75 00:01:36,57
9 18 ONDRUŠKA Jan Česká republika BKG 2004 00:45:39,23 00:01:37,05
10 17 NAVRÁTIL Jakub Česká republika BKG 1985 00:45:39,54 00:01:37,36
11 7 MAIXNER Radoslav Česká republika Koloběžci Pardubice 1973 00:45:40,33 00:01:38,15
12 37 ČTVRTNÍK Milan Česká republika 1979 00:45:41,42 00:01:39,24
13 13 BASLAR Ondřej Česká republika KOSTKA RACING 2004 00:45:44,88 00:01:42,70
14 12 ONDRUŠKA Vladimír Česká republika BKG 1976 00:45:50,39 00:01:48,21
15 35 ŠVAJDA Přemysl Česká republika Třista60 1976 00:46:07,31 00:02:05,13
16 28 JARŮŠEK Michal Česká republika YEDOO Team 1982 00:46:45,96 00:02:43,78
17 69 HÁJEK Jarda Česká republika YEDOO Team 1982 00:46:55,06 00:02:52,88
18 11 PEŠTA Petr Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň 1975 00:46:56,23 00:02:54,05
19 66 PEŠEK Richard Česká republika Rožnov pod Radhoštěm 1974 00:47:28,45 00:03:26,27
20 19 ČIMBORA Radek Česká republika Koloběžci Pardubice 1980 00:47:40,52 00:03:38,34
21 27 DUŠEK Jan Česká republika SAK Rumburk 1974 00:47:53,24 00:03:51,06
22 56 SÁZEL František Česká republika KOSTKA RACING 2005 00:48:24,95 00:04:22,77
23 14 ONDERKA Alois Česká republika Dragons 1969 00:48:30,23 00:04:28,05
24 22 LEGÁT Pavel Česká republika SKK Lipnik dragons 1969 00:48:30,74 00:04:28,56
25 16 ŠMÍD Jindřich Česká republika PSP Klub Koloběhu Plzeň 1987 00:49:07,40 00:05:05,22
26 157 VLÁŠEK Jan Česká republika Ultima Team 1982 00:49:10,33 00:05:08,15
27 21 KREČMER Patrik Česká republika KOSTKA RACING 1972 00:49:11,09 00:05:08,91
28 38 HERCIK Jakub Česká republika UNIKOSY 2003 00:49:11,91 00:05:09,73
29 155 BÁRTA Miloslav Česká republika JaFiDuTo 1984 1969 00:49:12,56 00:05:10,38
30 15 BROŽ Martin Česká republika COCONi 1979 00:49:12,82 00:05:10,64
31 29 HERCIK Zdeněk Česká republika UNIKOSY 1976 00:49:14,59 00:05:12,41
32 24 DONÁT Martin Česká republika Yedoo Team 1978 00:49:15,22 00:05:13,04
33 26 PALŠA Norbert Česká republika COCONi 1993 00:50:35,02 00:06:32,84
34 23 REMEŠ Pavel Česká republika Ultima K.lap Team 1970 00:50:38,32 00:06:36,14
35 153 BOSTL Jakub Česká republika YEDOO Team 1982 00:51:32,11 00:07:29,93
36 36 KOLÁČEK Ondřej Česká republika BoKolobka tým 1993 00:51:33,05 00:07:30,87
37 161 PATERA Vladimír Česká republika Lipník Dragons 1983 00:51:33,80 00:07:31,62
38 34 BALCAR Adam Česká republika TJ Sokol Kunvald 1978 00:51:55,82 00:07:53,64
39 25 HEKERLE Vítězslav Česká republika BKG 1978 00:52:33,08 00:08:30,90
40 33 PELC Miroslav Česká republika Ultima 1965 00:53:43,23 00:09:41,05
41 30 DRAPÁČ Radek Česká republika Pivovar Svijany 1973 00:54:17,28 00:10:15,10
42 45 MIHULKA Martin Česká republika TJ Sokol Kunvald 1979 00:56:59,09 00:12:56,91
43 64 ZÁLEŠÁK Antonín Česká republika BoKolobka Tým 1966 00:57:50,39 00:13:48,21
44 156 HÁJEK Tomáš Česká republika Famous Fathers Turnov 1975 00:58:57,56 00:14:55,38
45 71 POLÁCH Zdeněk Česká republika FBC Sokol Frenštát p.R. 1968 00:59:19,07 00:15:16,89
46 63 ULIČNÝ Luboš Česká republika SKK Lipnik dragons 1985 00:59:36,25 00:15:34,07
47 62 SEEMANN David Česká republika Ultima 1962 01:02:11,13 00:18:08,95
DNF 52 HUB Petr Česká republika Ultima 1971 00:46:30,09 01:39:36,55
DNF 41 KOMÁR Martin Česká republika Koloběžci Pardubice 1975 00:37:21,13 01:39:36,55
DNS 43 BARROW Timothy Česká republika 1 KK Lipník n.B. 2004
DNS 32 BŘÍZA Martin Česká republika Lázně Slatinice 1976
DNS 40 HŘIVNA David Česká republika 1.KK Lipník 2005
DNS 54 LIBSCHER Petr Česká republika BoKolobka Tým 2005
DNS 39 OBRTLÍK Václav Česká republika BKG 1990
DNS 73 ODLOŽILÍK Radek Česká republika BKG 1989
DNS 4 SEDLÁŘ Tomáš Česká republika KOSTKA RACING 2004
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.