17.11.2021 - Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky 2021

Hlavní závod trasa 5km

Podrobnější informace zde: Sametový běh aneb běžíme okolo Odolky Prezentace : 08:30 - 9:45 hodin (nejpozději 20 minut před startem každého závodu) Start :     800 m      09:15 2000m     ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 167 MILER Tomáš Česká republika Nelahozeves 1991 00:19:44
2 195 TVRDÝ David Česká republika Kondor, skupina Šán 1998 00:22:53 00:03:08
3 186 RYCHTAŘÍK Vít Česká republika Šán 2001 00:22:54 00:03:09
4 159 LAFEK Jan Česká republika 1999 00:23:31 00:03:46
5 135 ČERVENKA Hynek Česká republika Biatlon Klecany 2009 00:24:13 00:04:29
6 173 PAŠAVA Jakub Česká republika ŠÁN 1993 00:24:36 00:04:51
7 92 HUDEC Honza Česká republika 1981 00:24:37 00:04:52
8 149 HUDEC Ladislav Česká republika 1978 00:24:54 00:05:09
9 122 KOCUR Tomáš Česká republika OB ODV 1989 00:25:02 00:05:18
10 171 ONDŘEJČEK Jiří Česká republika 1998 00:25:03 00:05:18
11 127 BAČO Antonín Česká republika AC Praha 1890 1986 00:25:25 00:05:40
12 189 SLEZÁKOVÁ Pavla Česká republika Běžecké tréninky Odolena Voda 1981 00:25:33 00:05:48
13 165 MATOUŠKOVÁ Sára Česká republika 2008 00:25:34 00:05:49
14 198 UHER Václav Česká republika Popadni dech 2005 00:25:39 00:05:54
15 138 DLOUHÝ Jakub Česká republika ŠÁN 1999 00:25:51 00:06:07
16 160 LAMBERKOVÁ Linda Česká republika Šán 2000 00:26:07 00:06:22
17 23 NOVÁK Petr Česká republika 1975 00:26:21 00:06:36
18 157 KUNSTÁTOVÁ Marie Česká republika Šneci v běhu 1979 00:26:36 00:06:52
19 118 KREJZA Tomáš Česká republika 2006 00:26:56 00:07:11
20 128 BAČOVÁ Barbora Česká republika AC Praha 1890 1987 00:26:59 00:07:14
21 121 KUNSTÁT Jirka Česká republika Šneci v běhu 1976 00:27:05 00:07:20
22 154 KOTĚŠOVSKÝ Dominik Česká republika 1998 00:27:21 00:07:36
23 129 BERNÁ Klára Česká republika Berná 2008 00:27:37 00:07:52
24 136 ČERVENKA Jiří Česká republika Biatlon Klecany 2007 00:27:37 00:07:53
25 176 PILCHOVÁ Sofia Česká republika Biatlon Klecany 2007 00:28:50 00:09:05
26 175 PILCHOVÁ Linda Česká republika Biatlon Klecany 2009 00:28:50 00:09:06
27 193 TUREK Jan Česká republika 1975 00:29:04 00:09:19
28 142 DURAJOVÁ Zuzana Česká republika Poprvé na kole 1980 00:29:08 00:09:23
29 133 CÍFKA Milan Česká republika 1991 00:29:10 00:09:25
30 137 ČIŽINSKÝ Jaromír Česká republika SABZO Praha 1955 00:29:13 00:09:28
31 196 UHER Patrik Česká republika Popadni dech 1975 00:29:41 00:09:56
32 190 SOBOTKA Jiří Česká republika 1997 00:29:42 00:09:57
33 117 JUNKMARA Dmytrij Česká republika 2007 00:30:01 00:10:16
34 172 ONDŘEJČEK Jiří Česká republika 1970 00:30:04 00:10:20
35 185 PTÁČKOVÁ Marie Česká republika Kubovi běžci 1985 00:30:11 00:10:26
36 183 PLECHATÁ Barbora Česká republika Rozběháme Bašť 1984 00:30:39 00:10:54
37 170 NOVÁKOVÁ Petra Česká republika Rozběháme Bašť 1987 00:30:39 00:10:54
38 126 ALBRECHT Jan Česká republika 1974 00:30:40 00:10:55
39 197 UHER Petr Česká republika Popadni dech 2009 00:30:49 00:11:05
40 103 HALÍKOVÁ Barbora Česká republika 2003 00:30:51 00:11:06
41 94 VEJROSTA Zdeněk Česká republika 1961 00:31:15 00:11:30
42 98 HOLÝ Stanislav Česká republika 2012 00:31:37 00:11:52
43 143 FEJLKOVÁ Markéta Česká republika Fejlková 1977 00:31:39 00:11:55
44 115 KERDA David Česká republika 1990 00:31:56 00:12:11
45 199 UHROVA Lenka Česká republika Popadni dech 1978 00:32:08 00:12:23
46 124 GROSS Michael Česká republika 1983 00:32:16 00:12:31
47 168 PŘIBYLOVÁ Ladislava Česká republika 1985 00:32:16 00:12:31
48 150 JANATOVÁ Sára Česká republika 2000 00:32:18 00:12:33
49 146 HOLČÍKOVÁ Dominika Česká republika 2000 00:32:18 00:12:33
50 140 DUDLOVÁ Hana Česká republika 2008 00:32:47 00:13:02
51 141 DUDLOVÁ Jana Česká republika 1977 00:32:47 00:13:02
52 119 ZUBAKA Vladislav Česká republika 2006 00:33:06 00:13:21
53 91 HUDECOVÁ Krystýna Česká republika 1990 00:33:21 00:13:37
54 192 TOPOLOVÁ Ladislava Česká republika 1977 00:33:23 00:13:39
55 153 KNOPP Koloman Česká republika 1982 00:33:27 00:13:42
56 191 IVETA Kracíková Česká republika 1974 00:33:32 00:13:47
57 102 HÝŽA Miroslav Česká republika 1978 00:33:40 00:13:55
58 123 JUNOVÁ Natálie Česká republika c 2008 00:33:54 00:14:09
59 177 TIRPÁKOVÁ Lucie Česká republika Tirpáková 2006 00:33:54 00:14:09
60 163 LENKA Wágnerová Česká republika 1978 00:33:54 00:14:09
61 134 ČERMÁKOVÁ Nela Česká republika AC. Sparta 2009 00:34:04 00:14:19
62 38 KOČÍ Sylva Česká republika 1972 00:34:09 00:14:24
63 120 MATVIAKOVÁ Andrea Česká republika 1977 00:34:09 00:14:24
64 116 HORÁK Michal Česká republika 2008 00:34:37 00:14:52
65 131 BUBENÍČEK Jan Česká republika 2006 00:34:41 00:14:56
66 130 BERNÁ Markéta Česká republika 1976 00:35:08 00:15:24
67 158 KYMROVA Jana Česká republika 1969 00:35:27 00:15:43
68 99 HOLÝ Jaroslav Česká republika 2015 00:35:51 00:16:06
69 100 HUFOVÁ Karolína Česká republika 2012 00:35:51 00:16:07
70 97 HOLÝ Tomáš Česká republika 1983 00:35:52 00:16:07
71 152 JÁNSKÝ Karel Česká republika 1972 00:36:06 00:16:21
72 174 PAVLÍKOVÁ Radka Česká republika Atom kids Praha 1982 00:36:06 00:16:21
73 93 PROCHÁZKOVÁ Radka Česká republika 1975 00:36:35 00:16:50
74 178 PÍNOVÁ Žaneta Česká republika Pínová 1991 00:36:39 00:16:54
75 145 HOLÁ Jana Česká republika 1973 00:36:41 00:16:56
76 90 KOŠ Zdenda Česká republika 1997 00:38:24 00:18:39
77 169 NOVÁKOVÁ Adéla Česká republika 2008 00:39:10 00:19:25
78 148 HRABÁNKOVÁ Marie Česká republika 2007 00:41:33 00:21:48
79 166 MIKOLÁŠOVÁ Nicole Česká republika 1991 00:41:34 00:21:49
80 155 KRÁLÍK Jiří Česká republika Králíková 2010 00:46:26 00:26:41
81 156 KRÁLÍKOVÁ Hana Česká republika 1981 00:46:28 00:26:43
82 101 HUFOVÁ Kristýna Česká republika 2016 00:51:48 00:32:04
83 96 HOLÁ Lucie Česká republika 1980 00:51:49 00:32:04
DNF 132 BUBENÍČEK Vlastimil Česká republika 1977 05:40:40
DNS 139 DOUŠA Martin Česká republika 1976 05:40:40
DNF 144 FLORIÁNOVÁ Tanya Česká republika 2006 05:40:40
DNS 147 HORÁČKOVÁ Pavla Česká republika 1999 05:40:40
DNS 151 JANDA Filip Česká republika 2008 05:40:40
DNS 161 LAŠEK Jan Česká republika 1980 05:40:40
DNS 162 LAŠKOVÁ Lada Česká republika 1982 05:40:40
DNS 179 PIŠKULE František Česká republika 2010 05:40:40
DNS 180 PIŠKULE Štěpán Česká republika 2009 05:40:40
DNS 181 PLATENIKOVA Marketa Česká republika Rozběháme Bašť 1983 05:40:40
DNS 184 POLOVÁ Lucie Česká republika 1997 05:40:40
DNS 188 SIMM Petr Česká republika 1983 05:40:40
DNS 194 TURKOVÁ Kateřina Česká republika 1976 05:40:40
DNS 200 ZMRHAL Vladimír Česká republika Zmrhal 1976 05:40:40
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.