01. - 02.10.2021 - Kaskáda Race 2021 Výsledky

Open

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 118 Puchnar David Česká republika 1998 00:43:04
2 60 Janík Pavel Česká republika 1984 00:46:24 00:03:20
3 98 Zápotočný Stanislav Česká republika Predator Workout Počátky 1984 00:47:09 00:04:05
4 123 Levý Štěpán Česká republika 1982 00:47:44 00:04:40
5 103 Čotek Jan Česká republika 1990 00:48:28 00:05:24
6 133 Kurial Zbyněk Česká republika STG-Břeclav 1986 00:48:42 00:05:38
7 219 Smejkal Martin Česká republika Kamenožrouti 1994 00:49:09 00:06:04
8 74 Vrlík Petr Česká republika STG Příbram 1987 00:49:15 00:06:11
9 139 Sláma Vojtěch Česká republika 1994 00:49:31 00:06:27
10 69 Ožinskij Konstantin Česká republika STG - Břeclav 1985 00:50:02 00:06:58
11 217 Samek Ivan Česká republika Kamenožrouti 1990 00:50:37 00:07:33
12 68 Novotný Vlastimil Česká republika 1986 00:50:42 00:07:38
13 170 Skopal Přemysl Česká republika 1979 00:51:05 00:08:01
14 254 Jebáček Jan Česká republika 1976 00:51:15 00:08:11
15 93 Štěpán Michal Česká republika Predator workout Počátky 2002 00:52:27 00:09:23
16 198 Vlažný Josef Česká republika 1995 00:52:34 00:09:30
17 192 Pelech Michal Česká republika 1988 00:52:35 00:09:30
18 182 Frič Vilém Česká republika 2007 00:52:56 00:09:52
19 107 Jiráček Lukáš Česká republika 1982 00:53:01 00:09:57
20 163 Karásek Tomáš Česká republika 1979 00:53:56 00:10:52
21 179 Dufek Pavel Česká republika 1978 00:54:12 00:11:08
22 124 Tomeška Milan Česká republika 1985 00:54:47 00:11:43
23 55 Doležal Jan Česká republika 1989 00:54:53 00:11:48
24 94 Švestka Tomáš Česká republika PRT 1997 00:55:02 00:11:58
25 88 Kudláček Lukáš Česká republika 1991 00:55:07 00:12:03
26 135 Novák Lukáš Česká republika 1994 00:55:15 00:12:11
27 125 Jangl Tomáš Česká republika 1985 00:56:52 00:13:48
28 255 Střížová Blanka Česká republika 1993 00:56:54 00:13:50
29 210 Matula Zdeněk Česká republika Kamenožrouti 1983 00:57:34 00:14:30
30 215 Poul Stanislav Česká republika Kamenožrouti 1989 00:57:51 00:14:47
31 256 Urbánková Radka Česká republika 1993 00:58:29 00:15:25
32 231 Diviš Adam Česká republika 1995 00:58:39 00:15:35
33 232 Diviš Filip Česká republika 1992 00:58:40 00:15:36
34 65 Kollner Zdeněk Česká republika 1983 00:58:42 00:15:38
35 248 Žídek Martin Česká republika 1985 00:59:14 00:16:10
36 194 Štengl Milan Česká republika 1982 00:59:23 00:16:19
37 181 Fiala Martin Česká republika 1985 01:00:06 00:17:02
38 164 Obšil Přemysl Česká republika SKIALPIN Pustevny 1991 01:00:30 00:17:25
39 175 Nypl Štěpán Česká republika 2000 01:00:46 00:17:42
40 58 Chrásta David Česká republika 1981 01:00:56 00:17:52
41 146 Škrabalová Karolína Česká republika 2003 01:01:13 00:18:09
42 237 Kosina Petr Česká republika 1982 01:01:22 00:18:18
43 114 Podola Jaroslav Česká republika 1990 01:01:24 00:18:20
44 171 Štefánek Petr Česká republika Monkey race 1988 01:01:27 00:18:23
45 76 Antoš Karel Česká republika 1994 01:01:34 00:18:30
46 148 Tesař Vladimír Česká republika 1987 01:01:40 00:18:35
47 150 Žaludek Jakub Česká republika 1995 01:01:40 00:18:36
48 211 Neuman Jan Česká republika 1986 01:01:41 00:18:37
49 51 Benda Stanislav Česká republika 1981 01:01:47 00:18:43
50 229 Cerman Patrik Česká republika 2006 01:02:01 00:18:57
51 102 Böhm Tomáš Česká republika 2006 01:02:04 00:19:00
52 100 Razáková Denisa Česká republika 2000 01:02:41 00:19:37
53 66 Michal Stanislav Česká republika 1965 01:03:00 00:19:56
54 196 Vídeňský Zdeněk Česká republika 1992 01:03:03 00:19:59
55 132 Kovařík Radim Česká republika 1997 01:03:28 00:20:24
56 252 Hložek Jan Česká republika 1992 01:03:35 00:20:31
57 239 Král Radim Česká republika 1976 01:03:37 00:20:33
58 277 Hanáček Pavel Česká republika 1987 01:03:50 00:20:46
59 185 Jahoda Stanislav Česká republika Opti - project s.r.o. 1977 01:04:03 00:20:58
60 90 Sarga Aleš Česká republika 1987 01:04:19 00:21:15
61 79 Cerny Jiri Česká republika 1992 01:04:20 00:21:16
62 142 Stanek Michal Česká republika 1989 01:04:22 00:21:18
63 212 Novák Jan Česká republika 1978 01:05:01 00:21:57
64 201 Červinka Radek Česká republika 1980 01:05:01 00:21:57
65 85 Chmelíková Simona Česká republika 1982 01:05:09 00:22:05
66 53 Binder Petr Česká republika 1995 01:06:00 00:22:56
67 176 Bartoš Ondřej Česká republika EXTRA Brno 1998 01:06:00 00:22:56
68 62 Jelínek Josef Česká republika 1994 01:06:25 00:23:21
69 63 Jelínek Tomáš Česká republika 1990 01:06:26 00:23:22
70 149 Tichý Josef Česká republika FITNESS MB 1978 01:06:31 00:23:27
71 92 Snášil Ondřej Česká republika 1975 01:06:45 00:23:41
72 202 Dokulilova Alena Česká republika 1979 01:07:10 00:24:06
73 224 Buráňová Pavla Česká republika 1992 01:07:11 00:24:07
74 209 Kubek Tomáš Česká republika 1989 01:07:11 00:24:07
75 226 Boček Jiří Česká republika 1996 01:07:16 00:24:12
76 111 Maštera David Česká republika 1982 01:07:44 00:24:40
77 238 Král Matyas Česká republika 2004 01:07:52 00:24:47
78 188 Latera Robert Česká republika 1979 01:07:55 00:24:51
79 197 Vláčil Petr Česká republika 1990 01:07:55 00:24:51
80 104 Hanák Petr Česká republika 1986 01:07:58 00:24:54
81 191 Pavliv Jurij Česká republika 1994 01:08:05 00:25:01
82 193 Svoboda Michal Česká republika 1994 01:08:05 00:25:01
83 131 Hladík Tomáš Česká republika Predator workout Brno 1986 01:08:17 00:25:13
84 177 David Lukas Česká republika 1979 01:08:38 00:25:33
85 174 Bačáková Karin Česká republika 2004 01:08:41 00:25:37
86 245 Palásková Monika Česká republika 1995 01:08:47 00:25:43
87 244 Palásek Petr Česká republika 1994 01:09:11 00:26:06
88 153 Abrhámová Denisa Česká republika 2002 01:09:18 00:26:14
89 152 Aberle Jiří Česká republika #GLADIATORRACETEAM 1977 01:09:19 00:26:15
90 183 GAL David Česká republika STG Břeclav 1978 01:09:22 00:26:18
91 173 Zejda David Česká republika 1979 01:09:28 00:26:24
92 158 Hrušáková Lída Česká republika Drnovice 1984 01:09:40 00:26:36
93 167 Plchová Adéla Česká republika 1999 01:09:41 00:26:37
94 64 Kadlec Michal Česká republika 1989 01:10:22 00:27:18
95 106 Holý Jan Česká republika 1993 01:10:41 00:27:37
96 126 Bálka Marek Česká republika 1988 01:10:44 00:27:40
97 81 Fojtášek Jan Česká republika 1997 01:12:07 00:29:03
98 59 Chrásta Vladan Česká republika Znojmo 1979 01:12:07 00:29:03
99 82 Fojtášek Martin Česká republika 1993 01:12:08 00:29:04
100 168 Procházková Petra Česká republika 1990 01:12:15 00:29:11
101 117 Procházková Nela Česká republika 2002 01:12:39 00:29:34
102 221 Vlček Tomáš Česká republika STG-Břeclav 1981 01:13:03 00:29:59
103 208 Křížek Pavel Česká republika 1976 01:13:15 00:30:11
104 189 Marek Martin Česká republika 1987 01:13:24 00:30:20
105 214 Pospíšil Petr Česká republika Kamenožrouti 1992 01:13:28 00:30:24
106 199 Zbytovský Adam Česká republika 1982 01:13:33 00:30:29
107 144 Šenekl Ondřej Česká republika 1982 01:13:53 00:30:49
108 147 Šulová Kristýna Česká republika 1992 01:13:53 00:30:49
109 80 David Petr Česká republika 1997 01:13:54 00:30:50
110 157 Goldmannova Simona Česká republika 1977 01:14:05 00:31:01
111 257 Vodrážková Magda Česká republika 1994 01:14:20 00:31:16
113 86 Jeleček Martin Česká republika 1996 01:14:38 00:31:34
114 190 Nevídalová Simona Česká republika 1994 01:15:23 00:32:19
115 113 Ovšanik Filip Česká republika 2006 01:15:55 00:32:51
116 77 Audy Zdeněk Česká republika 1979 01:16:33 00:33:29
117 228 Málek Lukáš Česká republika 1994 01:17:55 00:34:51
118 230 Čermák Lumír Česká republika 1998 01:18:07 00:35:03
119 169 Řehák Josef Česká republika 1999 01:18:15 00:35:11
120 161 Kurečková Anežka Česká republika 1998 01:18:26 00:35:22
122 279 Pelechová Denisa Česká republika 1990 01:18:27 00:35:23
123 246 Sobota Ondřej Česká republika 1987 01:19:03 00:35:58
124 216 Přívara Jan Česká republika 1984 01:19:35 00:36:31
125 138 Schořová Marie Česká republika 2003 01:20:18 00:37:14
126 151 Žikeš Daniel Česká republika 2000 01:20:18 00:37:14
127 52 Bendová Petra Česká republika 1982 01:20:29 00:37:25
128 75 Zahradník Vladimír Česká republika 1994 01:20:51 00:37:47
129 242 Mikysková Michaela Česká republika 1997 01:20:53 00:37:49
130 240 Križan Martin Česká republika 1985 01:20:55 00:37:51
131 105 Hloupá Veronika Česká republika 1993 01:20:57 00:37:52
132 218 Slavík Jiří Česká republika 1995 01:21:23 00:38:19
133 99 Kmoch Michal Česká republika 1980 01:21:30 00:38:25
134 87 Kmoch linda Česká republika 1978 01:21:31 00:38:27
135 119 Puchnarová Zuzana Česká republika 1974 01:21:48 00:38:43
136 120 Sokolová Petra Česká republika 1976 01:21:48 00:38:44
137 155 Doležal Václav Česká republika 1984 01:22:15 00:39:11
138 187 Kraclová Lenka Česká republika 1985 01:22:26 00:39:22
139 186 Kracl Tomáš Česká republika 1979 01:22:27 00:39:23
140 247 Štolová Iveta Česká republika 1984 01:22:33 00:39:29
141 243 Oujezdská Vendula Česká republika 2002 01:22:35 00:39:31
142 227 Bočková Vlasta Česká republika 1972 01:22:35 00:39:31
143 108 Kampoš Michal Česká republika 1991 01:22:47 00:39:43
144 172 Štefánková Naděžda Česká republika Monkey race 1988 01:22:56 00:39:52
145 178 Drozdová Aneta Česká republika 1997 01:23:15 00:40:11
146 156 Folejtar Martin Česká republika 1995 01:23:15 00:40:11
147 91 Sikorová Jana Česká republika 1980 01:24:59 00:41:55
148 166 Peluch Tibor Česká republika 1984 01:25:07 00:42:03
149 101 Bielíková Denisa Česká republika 2002 01:25:25 00:42:21
150 159 Suk Michal Česká republika 1989 01:25:46 00:42:42
151 222 Zatloukal David Česká republika Kamenožrouti 1985 01:25:54 00:42:50
152 203 Fejta Tomáš Česká republika Kamenožrouti 1979 01:26:53 00:43:49
153 121 Tichá Veronika Česká republika 1986 01:26:59 00:43:55
154 109 Krábková Eva Česká republika 1990 01:26:59 00:43:55
155 136 Ochmanová Vladimíra Česká republika 1976 01:27:37 00:44:33
156 141 Sovjáková Radka Česká republika 1980 01:27:37 00:44:33
157 137 Pavelka Tomas Česká republika 1980 01:27:37 00:44:33
158 140 Sovjáková Linda Česká republika 1975 01:27:37 00:44:33
159 207 Křenek Jakub Česká republika 2006 01:29:21 00:46:17
160 96 Vítoň Jan Česká republika 1974 01:29:25 00:46:20
161 97 Vítoň Jan Česká republika 2001 01:31:01 00:47:57
162 116 Pospíchal Emil Česká republika 1987 01:31:10 00:48:05
163 234 Horák Luboš Česká republika 1979 01:32:22 00:49:17
164 235 Horáková Marie Česká republika 1986 01:32:22 00:49:18
165 70 Procházka Pavel Česká republika 1988 01:33:39 00:50:34
166 195 Šuráň Jaroslav Česká republika 1992 01:34:55 00:51:51
167 220 Šorfová Martina Česká republika STG Břeclav 1988 01:36:09 00:53:05
168 180 Dvořák Patrik Česká republika 1996 01:39:58 00:56:54
169 223 Zumr David Česká republika 1995 01:44:57 01:01:53
170 160 Konvalinova Jana Česká republika 1987 01:46:01 01:02:57
171 154 Bělik Martin Česká republika 1988 01:46:02 01:02:58
172 200 Zvířecí Petr Česká republika Brněnský drak 1988 01:52:00 01:08:56
173 143 Střílková Mazúrová Česká republika 1992 02:08:17 01:25:13
174 145 Šimara Zdeněk Česká republika 1990 02:08:19 01:25:14
175 184 Hudcová Tereza Česká republika Drsňáci 1993 03:44:41 03:01:37
176 213 Nováková Michaela Česká republika 1997
DNS 127 Balon Radek Česká republika OCR Runners Olomouc 1988
DNS 128 Bejdová Romana Česká republika 1996
DNS 129 Bělák Vít Česká republika 1986
DNS 78 Blahůšková Mirka Česká republika 1983
DNS 54 Brumovský Lukáš Česká republika 1990
DNS 276 Čížek Tomáš Česká republika 1988
DNS 251 Drozdová Nastassia Česká republika 1991
DNS 204 Gomez Luis Spojené státy 1984
DNS 233 Hakszerová Petra Česká republika 1987
DNS 130 Hauerland Tomáš Česká republika Predátor workout Brno 1990
DNS 83 Hlívová Iva Česká republika Kravál Znojmo 1974
DNS 56 Horák Matěj Česká republika OCR TEAM Pardubice 1991
DNS 57 HRŮZA MILAN Česká republika AMATEŘI 1982
DNS 84 Chmelík Aleš Česká republika 1978
DNS 253 Chromec David Česká republika AZ 74.mpr Bučovice 1976
DNS 61 Javůrek Josef Česká republika 1992
DNS 205 Kosík Jiří Česká republika 1999
DNS 206 Krejčí Vít Česká republika 1991
DNS 110 Krulišová Diana Česká republika bakHusťácký bombiči 1994
DNS 134 Maar Stanislav Česká republika 1979
DNS 162 Marflák Michal Česká republika 1982
DNS 89 Moravec Jan Česká republika 1995
DNS 112 Mračková Lucie Česká republika bakHusťácký bombiči 2004
DNS 67 Novotný Martin Česká republika 1972
DNS 165 Pavlík Jiří Česká republika 1992
DNS 115 Pokorný Radek Česká republika 1980
DNS 95 Tesař Miroslav Česká republika Kravák Znojmo 1969
DNS 71 Vallová Eva Česká republika 1991
DNS 72 Vavrova Veronika Česká republika 1984
DNS 73 Vilches Václav Česká republika 1990
DNS 122 Vlčková Michaela Česká republika 2000
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.