01. - 02.10.2021 - Kaskáda Race 2021 Výsledky

Kaskáda Race týmy

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 397 Martin Krause Česká republika Rabbits Znojmo 1989 00:39:40
2 2 Pexa Lukáš Česká republika TEAM VOJÍNA RYANA 1982 00:48:06 00:08:25
3 355 Ondřej Bula Česká republika STG Moravský Krumlov 1988 00:48:41 00:09:00
4 3 Klempa Petr Česká republika TEAM VOJÍNA RYANA 1982 00:48:55 00:09:14
5 352 David Kopeček Česká republika STG Moravský Krumlov 1988 00:48:58 00:09:17
6 396 Souček Tomáš Česká republika Rabbits Znojmo 1989 00:49:34 00:09:53
7 1 Stehlík David Česká republika TEAM VOJÍNA RYANA 1982 00:50:09 00:10:28
8 353 Simona Kuchařová Česká republika STG Moravský Krumlov 1988 00:50:16 00:10:35
9 377 Jan Urban Česká republika Gymzn Polesného 2005 00:50:32 00:10:52
10 351 Jelínek Roman Česká republika STG Moravský Krumlov 1988 00:50:33 00:10:52
11 4 Neužil Radek Česká republika TEAM VOJÍNA RYANA 1985 00:51:32 00:11:51
12 337 Michal Horáček Česká republika Likosáci 1988 00:51:33 00:11:52
13 398 Václav Vala Česká republika Rabbits Znojmo 1989 00:54:26 00:14:45
14 338 Jakub Holomek Česká republika Likosáci 1988 00:55:05 00:15:25
15 339 Václav Malý Česká republika Likosáci 1988 00:55:17 00:15:36
16 357 Emil Sedlák Česká republika Třebíčské bedle 1990 00:56:48 00:17:07
17 378 Matyáš Pelech Česká republika Gymzn Polesného 2005 00:56:53 00:17:12
18 321 Doležel Tomáš Česká republika Tým Doležel 1978 00:57:15 00:17:34
19 336 Hráček Martin Česká republika Likosáci 1988 00:57:47 00:18:06
20 332 Petr Hoc Česká republika Hrádek 1990 00:58:11 00:18:30
21 333 Pavel Konyárik Česká republika Hrádek 1990 00:58:46 00:19:05
22 356 Krčál Jiří Česká republika Třebíčské bedle 1990 00:59:10 00:19:30
23 368 Filip Mařík Česká republika Lacina Jakub 1988 00:59:35 00:19:54
24 369 Michal Brom Česká republika Lacina Jakub 1988 00:59:35 00:19:55
25 323 Doležel Ivo Česká republika Tým Doležel 1978 01:00:01 00:20:21
26 331 Gazda Miroslav Česká republika Hrádek 1990 01:00:07 00:20:26
27 322 Slavíček Milan Česká republika Tým Doležel 1978 01:00:48 00:21:07
28 304 Luboš Kasal Česká republika Boudný Miroslav 1977 01:02:15 00:22:34
29 301 Boudný Miroslav Česká republika Boudný Miroslav 1973 01:02:44 00:23:03
30 305 Luboš Kasal Česká republika Boudný Miroslav 2001 01:02:55 00:23:15
31 363 Petra Kučerová Česká republika Turtles Znojmo 1966 01:03:50 00:24:09
32 303 Filip Boudný Česká republika Boudný Miroslav 1973 01:04:22 00:24:42
33 362 Iveta Lang Česká republika Turtles Znojmo 1966 01:04:23 00:24:43
34 361 Krejčí Miloslav Česká republika Turtles Znojmo 1966 01:04:41 00:25:00
35 302 Tomáš Boudný Česká republika Boudný Miroslav 1973 01:05:22 00:25:41
36 307 Martin Kučera Česká republika Fitn(l)ess 1993 01:05:48 00:26:07
37 373 Jan Abrahám Česká republika Loucký Jiří 1995 01:05:52 00:26:12
38 348 Jiří Holejšovský Česká republika Zbéšovští štolverci 1984 01:07:19 00:27:38
39 308 Kateřina Spratková Česká republika Fitn(l)ess 1993 01:07:27 00:27:46
40 310 Nikola Adamcová Česká republika Fitn(l)ess 1993 01:07:27 00:27:46
41 347 Aleš Kopeček Česká republika Zbéšovští štolverci 1984 01:09:03 00:29:22
42 346 Jaburek Radek Česká republika Zbéšovští štolverci 1984 01:09:03 00:29:22
43 6 Šišma Radek Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:09:55 00:30:14
44 7 Romana Fendrichová Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:09:55 00:30:14
45 8 Lukáš Sušil Česká republika R. U. M Holubice 1986 01:09:55 00:30:14
46 371 Loucký Jiří Česká republika Loucký Jiří 1995 01:10:47 00:31:06
47 309 Renata Besedová Česká republika Fitn(l)ess 1993 01:11:46 00:32:05
48 306 Březinová Petra Česká republika Fitn(l)ess 1993 01:11:46 00:32:05
49 372 Martin Svoboda Česká republika Loucký Jiří 1995 01:12:08 00:32:27
50 387 Jan Pavelka Česká republika Pavlisovy Lopaty 2000 01:12:41 00:33:01
51 386 Pavelka Pavel Česká republika Pavlisovy Lopaty 2000 01:12:42 00:33:01
52 388 Radek Svoboda Česká republika Pavlisovy Lopaty 2000 01:12:42 00:33:01
53 389 David Svoboda Česká republika Pavlisovy Lopaty 2000 01:12:43 00:33:02
54 313 Kateřina Křenek Česká republika Ledové wokurky 1976 01:13:38 00:33:57
55 314 Dana Nemčoková Česká republika Ledové wokurky 1976 01:13:38 00:33:58
56 311 Čechová Michaela Česká republika Ledové wokurky 1976 01:13:39 00:33:58
57 366 Lacina Jakub Česká republika Lacina Jakub 1988 01:15:00 00:35:19
58 367 Barbora Maříková Česká republika Lacina Jakub 1988 01:15:00 00:35:20
59 376 Minařík Adam Česká republika Gymzn Polesného 2005 01:15:41 00:36:01
60 343 Jan Macinka Česká republika ADFORS 1992 01:15:48 00:36:08
61 342 František Juránek Česká republika ADFORS 1992 01:15:49 00:36:08
62 341 Hrubý Josef Česká republika ADFORS 1992 01:15:49 00:36:08
63 358 Petr Vašíček Česká republika Třebíčské bedle 1991 01:16:35 00:36:54
64 12 Tomáš Peří Česká republika Pardálové Znojmo 1997 01:16:41 00:37:00
65 11 Šlechta Jakub Česká republika Pardálové Znojmo 1997 01:16:41 00:37:01
66 13 Jiří Komenda Česká republika Pardálové Znojmo 1997 01:16:43 00:37:02
67 14 Martin Moravec Česká republika Pardálové Znojmo 1997 01:16:47 00:37:06
68 393 Josef Sedlák Česká republika Pomůžeme všem 1981 01:17:00 00:37:19
69 391 Sedlak Josef Česká republika Pomůžeme všem 1981 01:17:00 00:37:19
70 392 Lubomír Celý Česká republika Pomůžeme všem 1981 01:17:00 00:37:19
71 394 Václav Kejík Česká republika Pomůžeme všem 1981 01:17:00 00:37:19
72 395 Jana Palová Česká republika Pomůžeme všem 1981 01:17:00 00:37:19
73 326 Fišer Zdeněk Česká republika Fišer Zdeněk 1989 01:18:50 00:39:09
74 327 Hynek Bican Česká republika Fišer Zdeněk 1989 01:18:51 00:39:10
75 16 Gaťaříková Barbora Česká republika Ty kráso - divočáci 1994 01:27:43 00:48:02
76 18 Ambrozková Veronika Česká republika Ty kráso - divočáci 1987 01:27:44 00:48:03
77 17 Ambrozek Marek Česká republika Ty kráso - divočáci 1983 01:27:44 00:48:03
78 349 Marek Kunyt Česká republika Zbéšovští štolverci 1984 01:28:31 00:48:51
79 350 Patrik Chalabala Česká republika Zbéšovští štolverci 1984 01:28:34 00:48:53
80 381 Pastrňáková Zuzana Česká republika Nevoga Znojmo 1988 01:34:42 00:55:01
81 383 Aleš Teplý Česká republika Nevoga Znojmo 1988 01:34:42 00:55:01
82 382 Kateřina Binderová Česká republika Nevoga Znojmo 1988 01:34:42 00:55:01
DNS 317 David Málek Česká republika Diviš Filip 1992
DNS 316 Diviš Filip Česká republika 1992
DNS 318 Ivo Peprle Česká republika Diviš Filip 1992
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.