01. - 02.10.2021 - Kaskáda Race 2021 Výsledky

Kaskáda Rrace děti

Podrobnější informace zde: Kaskáda race Starty kategorií týmů a dětí jsou jen orientační a budou upřesněny pořadatelem s ohledem na počet vln v kategorii open. ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 61 Devič Nikola Česká republika 2011 00:06:25
2 36 Štola Samuel Česká republika 2012 00:06:29 00:00:03
3 11 Horník Daniel Česká republika 2010 00:06:31 00:00:06
4 63 Vrána Lukáš Česká republika 2012 00:06:52 00:00:27
5 14 Chmelík Vojtěch Česká republika 2008 00:06:56 00:00:30
6 2 Bendová Natálie Česká republika 2011 00:06:56 00:00:30
7 27 Pavlíková Sára Česká republika 2007 00:06:56 00:00:31
8 75 Pavlíček Tobias Česká republika 2011 00:06:59 00:00:34
9 35 Štenglová Elen Česká republika 2010 00:07:04 00:00:39
10 74 Matula Šimon Česká republika 2013 00:07:07 00:00:42
11 6 Dokulilova Emilie Česká republika 2009 00:07:08 00:00:42
12 51 Karásek David Česká republika 2010 00:07:10 00:00:45
13 17 Jebáček Adam Česká republika 2013 00:07:16 00:00:50
14 48 Sikora Petr Česká republika 2012 00:07:17 00:00:51
15 4 David Štěpán Česká republika 2013 00:07:17 00:00:52
16 39 Zajíčkovský Filip Česká republika 2007 00:07:20 00:00:55
17 49 Kováč Adam Česká republika 2014 00:07:35 00:01:10
18 22 Kaftan Vojtěch Česká republika 2011 00:07:36 00:01:11
19 83 Těšík Radek Česká republika 2014 00:07:36 00:01:11
20 82 Těšík David Česká republika 2012 00:07:37 00:01:12
21 21 Kaftan Albert Česká republika 2013 00:07:37 00:01:12
22 37 Štolová Stella Česká republika 2014 00:07:37 00:01:12
23 50 Kováčová Karolína Česká republika 2008 00:07:38 00:01:12
24 12 Horník Marcel Česká republika 2013 00:07:42 00:01:17
25 73 Volf Tomáš Česká republika 2012 00:07:43 00:01:17
26 46 Pitour Karel Česká republika 2014 00:07:44 00:01:18
27 8 Hahn Mark Česká republika 2014 00:07:48 00:01:23
28 54 Saláková Tereza Česká republika 2010 00:08:00 00:01:34
29 5 Dokulilova Antonie Česká republika 2011 00:08:00 00:01:34
30 40 Zajíčkovský Lukáš Česká republika 2007 00:08:01 00:01:36
31 80 Vala Tomáš Česká republika 2014 00:08:03 00:01:38
32 78 Vodička Matyáš Česká republika 2013 00:08:05 00:01:40
33 72 Černá Karolína Česká republika 2013 00:08:14 00:01:49
34 81 Rensburg Jan Česká republika 2014 00:08:19 00:01:53
35 71 Fendrich Lukáš Česká republika 2012 00:08:21 00:01:56
36 42 Kmochová Laura Česká republika 2010 00:08:31 00:02:06
37 52 Boudná Sofie Česká republika 2011 00:08:31 00:02:06
38 53 Muchová Rozálie Česká republika 2012 00:08:33 00:02:07
39 26 Norková Veronika Česká republika 2013 00:08:34 00:02:08
40 10 Horáková Nikol Česká republika 2010 00:08:38 00:02:13
41 24 Němcová Josefína Česká republika 2014 00:08:40 00:02:15
42 67 Vodička Aleš Česká republika 2010 00:08:44 00:02:19
43 85 Purskyj Blahodar Česká republika 2014 00:08:45 00:02:19
44 1 Bauer Vít Česká republika Rabbits Znojmo 2012 00:08:46 00:02:21
45 56 Popelářová Adéla Česká republika 2010 00:08:52 00:02:27
46 62 Vodica Samuel Česká republika 2009 00:08:54 00:02:29
47 84 Pokorná Klára Česká republika 2013 00:08:55 00:02:30
48 44 Chlubna David Česká republika 2013 00:08:56 00:02:31
49 57 Kraclová Daniela Česká republika 2014 00:08:57 00:02:31
50 7 Dufková Emma Česká republika 2015 00:08:59 00:02:34
51 64 Šigut Jakub Česká republika 2012 00:09:02 00:02:36
52 59 Chaloupecký Petr Česká republika 2015 00:09:03 00:02:38
53 29 Podolák Patrik Česká republika 2009 00:09:06 00:02:41
54 43 Chlubna Tomáš Česká republika 2010 00:09:18 00:02:53
55 66 Beseda Jonáš Česká republika 2015 00:09:24 00:02:59
56 33 Šenekl Richard Česká republika 2012 00:09:27 00:03:01
57 25 Norek Rostislav Česká republika 2015 00:09:31 00:03:06
58 3 Čechová Isabella Česká republika Thaibox Devils Třebíč 2012 00:09:32 00:03:07
59 55 Kraclová Natálie Česká republika 2011 00:09:33 00:03:08
60 30 Podoláková Kateřina Česká republika 2014 00:09:34 00:03:08
61 18 Jebáčková Eliška Česká republika 2010 00:09:34 00:03:09
62 58 Chaloupecká Hana Česká republika 2013 00:09:39 00:03:13
63 69 Vala Robert Česká republika 2015 00:09:41 00:03:16
64 20 Kadlecová Lucie Česká republika 2017 00:09:46 00:03:21
65 68 Vojta Maxmilián Česká republika 2017 00:09:53 00:03:28
66 60 Audyová Adéla Česká republika 2011 00:09:55 00:03:29
67 47 Chrástová Lucie Česká republika 2012 00:09:57 00:03:32
68 76 Vodičková Eliška Česká republika 2012 00:10:06 00:03:41
69 77 Chudoba Jiří Česká republika 2015 00:10:17 00:03:52
70 34 Šeneklová Andrea Česká republika 2014 00:10:23 00:03:58
71 65 Beseda Václav Česká republika 2017 00:10:27 00:04:01
72 15 Jaša Dominik Česká republika 2012 00:10:49 00:04:24
73 9 Horák Luboš Česká republika 2012 00:10:59 00:04:34
74 38 Vystrčilová Ema Česká republika Rabbits Znojmo 2015 00:11:03 00:04:38
75 79 Pojer Adam Česká republika 2015 00:11:26 00:05:00
76 45 Pechura Tadeáš Česká republika 2017 00:11:29 00:05:04
77 70 Valová Jana Česká republika 2017 00:12:03 00:05:38
78 23 Krůzová Marie Česká republika 2008 00:12:15 00:05:49
79 32 Pohanková Ema Česká republika 2007 00:12:15 00:05:50
80 13 Hubený Teodor Česká republika 2017 00:12:30 00:06:05
81 31 Podolová Izabela Česká republika 2018 00:14:23 00:07:58
82 41 Zámečníková Linda Česká republika Rabbits Znojmo 2019 00:15:15 00:08:50
DNS 19 Jonáková Tereza Česká republika 2013
DNS 28 Pavlíková Sofie Česká republika 2007
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.