25.12.2021 - Vánoční běh Elektrokov Znojmo 2021

Vánoční běh Elektrokov Znojmo

Podrobnější informace zde: Vánoční běh ELETROKOV ZNOJMO ...

Poř. St.č. Jméno Stát Oddíl Ročník Čas Ztráta
1 52 Kříž Tomáš Česká republika Titan sport club Zlín 2000 00:35:44
2 15 Čabala Vojtěch Česká republika 1993 00:35:52 00:00:08
3 9 Budín Ondřej Česká republika TJ Znojmo 2005 00:36:50 00:01:05
4 78 Soural Lukáš Česká republika VSK UNI BRNO 1982 00:37:46 00:02:01
5 126 Bartůněk Marek Česká republika Višnové 1998 00:39:51 00:04:07
6 33 Chudoba Jaroslav Česká republika 1976 00:40:03 00:04:18
7 31 Hrubý Josef Česká republika TJ Znojmo 1992 00:40:10 00:04:25
8 67 Nezveda David Česká republika TJ Spartak Třebíč 1998 00:40:12 00:04:28
9 55 Liebezeit Petr Česká republika 1993 00:40:38 00:04:53
10 82 Šrámek Ondřej Česká republika Rabbits Znojmo 1997 00:40:40 00:04:56
11 57 Mahr David Česká republika 1983 00:40:49 00:05:05
12 115 Bulín Patrik Česká republika Rabbits Znojmo 1998 00:42:01 00:06:16
13 44 Kopeček David Česká republika STG Moravský Krumlov 1991 00:42:20 00:06:35
14 47 Krause Martin Česká republika Rabbits Znojmo 1996 00:42:20 00:06:36
15 73 Pokorný Ondřej Česká republika 2001 00:42:29 00:06:44
16 102 Kučera Jan Česká republika Alfa tri team 1981 00:42:33 00:06:49
17 4 Března Matěj Česká republika TJ Spartak Třebíč 2005 00:43:03 00:07:18
18 81 Šimoník Jiří Česká republika Orel Židenice 2001 00:44:07 00:08:23
19 117 Antoš Jiří Česká republika Létající hroši 1986 00:44:17 00:08:33
20 32 Hýbl Jiří Česká republika Hrušovany u Brna 1967 00:44:17 00:08:33
21 25 Fučík Karel Česká republika 1972 00:44:22 00:08:38
22 63 Nekula Pavel Česká republika 1984 00:44:25 00:08:41
23 53 Kuchařová Simona Česká republika 1996 00:44:27 00:08:43
24 43 Konečný Lubomír Slovensko Moravský Svätý Ján 1984 00:45:08 00:09:23
25 79 Stehlík David Česká republika Louda team - bikeři ze Znojma 1982 00:45:21 00:09:37
26 16 Čermák Bedřich Česká republika Turtles Znojmo 1974 00:45:27 00:09:42
27 151 Holub Pavel Česká republika Rabbits Znojmo 1980 00:45:30 00:09:45
28 23 Dvořák Leoš Česká republika Znojmo 1971 00:46:02 00:10:18
29 138 Horáček Kamil Česká republika Argyšáci 1977 00:46:05 00:10:20
30 127 Procházková Nikola Česká republika 2002 00:46:09 00:10:25
31 68 Nič Miloslav Česká republika Maratón Klub Kladno 1969 00:46:34 00:10:49
32 158 Kovář Aleš Česká republika 1980 00:46:55 00:11:11
33 83 Tesař Martin Česká republika 1988 00:47:08 00:11:24
34 124 Verčimál Libor Česká republika 1976 00:47:20 00:11:36
35 140 Sivera Tomáš Česká republika FCC SK únanov 2000 00:47:30 00:11:45
36 116 Hrubý Karel Česká republika Znojmo 1974 00:47:35 00:11:50
37 134 Dunda Pavel Česká republika Znojmo 2004 00:47:37 00:11:52
38 18 Čížek Ondřej Česká republika 2005 00:47:39 00:11:55
39 90 Vavrova Veronika Česká republika 1984 00:47:47 00:12:02
40 80 Svobodová Tereza Česká republika Spartak Praha 4 1999 00:47:59 00:12:15
41 36 Januška Ivan Česká republika Sokol Šanov 1958 00:48:02 00:12:18
42 75 Sabáčková Lucie Česká republika TJ Znojmo 2004 00:48:06 00:12:21
43 42 Koláček Josef Česká republika 1995 00:48:07 00:12:23
44 155 Dufek Pavel Česká republika Winners Znojmo 1978 00:48:14 00:12:30
45 152 Toman David Česká republika 1977 00:48:18 00:12:34
46 161 Kovářová Sońa Česká republika 1992 00:48:30 00:12:45
47 112 Sivila Shannon Česká republika TJ Znojmo 1997 00:48:49 00:13:05
48 148 Zelger Markus Rakousko 1979 00:48:50 00:13:05
49 149 Hebenstreit Sabine Rakousko 1978 00:48:51 00:13:06
50 8 Budín Jan Česká republika 1971 00:48:58 00:13:13
51 159 Nováček Roman Česká republika Čučice 1993 00:49:04 00:13:20
52 123 Casamitjana Jonatan Česká republika 1982 00:49:06 00:13:21
53 69 Ničová Klára Česká republika Sokol Slaný 1998 00:49:06 00:13:22
54 105 Duba Martin Česká republika Dyje 1977 00:49:07 00:13:23
55 103 Špaček Jan Česká republika Znojmo 1977 00:49:10 00:13:25
56 104 Morley Adam Česká republika 1970 00:49:21 00:13:37
57 65 Neuman Jan Česká republika 1986 00:49:31 00:13:46
58 93 Vídeňský Zdeněk Česká republika 1992 00:49:51 00:14:07
59 26 Fučíková Hana Česká republika 1977 00:50:04 00:14:19
60 48 Krčál Milan Česká republika 1983 00:50:41 00:14:57
61 113 Koukal Vojtěch Česká republika 2005 00:50:44 00:15:00
62 34 Jahoda Stanislav Česká republika Opti-project 1977 00:50:46 00:15:01
63 45 Košarek Jakub Česká republika FCC SK únanov 1998 00:50:50 00:15:05
64 139 Kovář Josef Česká republika FCC SK únanov 1989 00:50:50 00:15:05
65 98 Zuser Wolfgang Rakousko LT Gmünd 1967 00:50:59 00:15:15
66 37 Ježek Martin Česká republika 1989 00:50:59 00:15:15
67 21 Durajka Antonín Česká republika Dyjákovičky 1969 00:51:00 00:15:16
68 54 Kunert Marek Česká republika Louda Team 1975 00:51:24 00:15:39
69 70 Nováček Josef Česká republika 1958 00:51:27 00:15:42
70 19 Danielovic Leo Česká republika Hradiště Znojmo 1958 00:51:50 00:16:05
71 10 Budinova Blanka Česká republika 2BWINNER 2007 00:51:52 00:16:07
72 62 Murník Jan Česká republika Nike Hatě 1987 00:51:55 00:16:11
73 141 Pokorný Martin Česká republika Chvalovice 1987 00:51:59 00:16:14
74 87 Varhaník Zdeněk Česká republika 1961 00:52:03 00:16:18
75 6 Březnová Klára Česká republika TJ Spartak Třebíč 1993 00:52:08 00:16:24
76 7 Březnová Radka Česká republika TJ Spartak Třebíč 1999 00:52:08 00:16:24
77 131 Tkadlec Petr Česká republika FK Práče 1987 00:52:20 00:16:35
78 132 Tkadlec Stanislav Česká republika FK Práče 1985 00:52:20 00:16:35
79 125 Šaroun Libor Česká republika Premium hotel 1973 00:52:27 00:16:42
80 84 Tischler René Česká republika PSK Znojmo 1967 00:52:31 00:16:46
81 51 Kříž Jan Česká republika 1981 00:52:43 00:16:58
82 121 Hanák Petr Česká republika Citonice 1986 00:52:48 00:17:03
83 133 Jurák Bohumil Česká republika 2004 00:53:04 00:17:19
84 66 Neužil Radek Česká republika 1992 00:53:11 00:17:26
85 128 Procházka Dušan Česká republika 1972 00:53:11 00:17:26
86 100 Slabáková Lenka Česká republika AC Moravská Slavia Brno 1966 00:53:20 00:17:35
87 29 Herzigová Lucie Česká republika 1983 00:53:33 00:17:48
88 122 Vrankova Lenka Česká republika 1982 00:53:35 00:17:50
89 88 Varhaníková Monika Česká republika 1990 00:53:54 00:18:09
90 154 Tomášek Petr Česká republika 1969 00:53:55 00:18:10
91 143 Václavek Vladimír Česká republika MIVA Elektro 1981 00:54:15 00:18:30
92 101 Vrána Jiří Česká republika MB 1976 00:54:25 00:18:40
93 153 Kafková Bára Česká republika 2008 00:54:27 00:18:43
94 142 Václavek Miloš Česká republika Lesonice 1980 00:54:37 00:18:52
95 150 Sturala Tomáš Česká republika Podmolí 1982 00:55:16 00:19:32
96 35 Januška Filip Česká republika 1988 00:55:19 00:19:34
97 11 Budinová Jana Česká republika Rabbits 1975 00:55:31 00:19:46
98 157 Novosad Miroslav Česká republika Šanov 1974 00:55:45 00:20:00
99 137 Hamšíková Romana Česká republika Sokol Syrovice 1975 00:55:46 00:20:01
100 135 Cibere Kristýna Česká republika PK Znojmo 1987 00:55:47 00:20:02
101 64 Nesnídalová Andrea Česká republika 1989 00:55:50 00:20:05
102 22 Durajková Lucie Česká republika 1991 00:55:59 00:20:14
103 5 Březnová Ivana Česká republika TJ Spartak Třebíč 1969 00:56:00 00:20:16
104 12 Bulín Jindřich Česká republika TJ Sokol Plaveč 1967 00:56:03 00:20:18
105 129 Hadroušek Adam Česká republika Bournemouth 2002 00:56:05 00:20:21
106 136 Cibere Dominik Česká republika PK Znojmo 1983 00:56:05 00:20:21
107 130 Hadroušek David Česká republika Znojmo 1974 00:56:15 00:20:30
109 156 Majer Jaroslav Česká republika Znojmo 1981 00:57:09 00:21:24
110 24 Fruhvirt Jan Česká republika SK Únanov 2006 00:57:26 00:21:41
111 147 Kolárik Pavel Česká republika 1969 00:57:41 00:21:57
112 144 Štancl Pavel Česká republika Suchohrdly 1969 00:57:57 00:22:12
113 40 Kňazovčík Aleš Česká republika 1974 00:58:21 00:22:36
114 74 Precechtel Tomas Česká republika 1981 00:58:28 00:22:43
115 86 Valášková Jana Česká republika BBK fitness Znojmo 1965 00:58:38 00:22:54
116 99 Tíma Jiří Česká republika Corso 1957 00:58:47 00:23:02
117 77 Sofka František Česká republika 1978 00:59:13 00:23:29
118 146 Holčapek František Česká republika Mikulovice 1968 00:59:16 00:23:31
119 160 Šebelová Lucie Česká republika Rabbits Znojmo 1988 00:59:18 00:23:33
120 50 Kremláčková Anna Česká republika 2000 00:59:18 00:23:33
121 72 Ondrák Jiří Česká republika 1975 00:59:33 00:23:49
122 46 Kott Robin Česká republika 1996 00:59:41 00:23:56
123 145 Kochová Michaela Česká republika Suchohrdly 1982 00:59:43 00:23:58
124 119 Kubiš Marek Česká republika 1975 00:59:43 00:23:59
125 96 Wolczyk David Česká republika 1983 00:59:56 00:24:12
126 59 Mejzlík Petr Česká republika TJ Spartak Třerbíč 1959 01:00:04 00:24:20
127 89 Vávra Jakub Česká republika 1994 01:00:15 00:24:31
128 30 Hlavsa František Česká republika Moravská Slavia Brno 1947 01:00:17 00:24:33
129 1 Bartůňková Světlana Česká republika 1976 01:00:58 00:25:14
130 97 Zuser Maximilian Rakousko LT Gmünd 2004 01:01:49 00:26:04
131 95 Wiezner Filip Česká republika SK Únanov 2007 01:02:00 00:26:15
132 114 Fiala Luboš Česká republika 1962 01:02:29 00:26:44
133 120 Matula Antonín Česká republika Tasovice 1967 01:02:47 00:27:03
134 76 Sikora Martin Česká republika SK Únanov 2007 01:03:20 00:27:36
135 94 Vilček Rudolf Česká republika 1954 01:03:25 00:27:41
136 71 Odvárková Alena Česká republika 1981 01:03:54 00:28:09
137 3 Března Jiří Česká republika TJ Spartak Třebíč 1966 01:06:17 00:30:33
138 118 Kubišová Monika Česká republika 1977 01:06:56 00:31:11
139 107 Toufarová Martina Česká republika Dobšice 1983 01:10:15 00:34:30
140 106 Přibyl Jan Česká republika Dyje 1989 01:10:15 00:34:31
141 109 Pávek Jan Česká republika Znojmo 1982 01:10:15 00:34:31
142 108 Toufar Pavel Česká republika Dobšice 1983 01:10:16 00:34:31
143 110 Mlejnek Luboš Česká republika Kuchařovice 1982 01:10:16 00:34:31
144 61 Minaříková Barbora Česká republika 1984 01:14:24 00:38:40
145 60 Minařík Radek Česká republika 1975 01:14:25 00:38:40
DNS 2 Bobek Josef Česká republika TJ Znojmo 1949 01:58:39
DNS 13 Bystřická Anežka Česká republika 1978 01:58:39
DNS 14 Bystřický Petr Česká republika 1975 01:58:39
DNS 17 Čermáková Věra Česká republika Karkulka Znojmo 1978 01:58:39
DNS 20 Doucha Jakub Česká republika 2008 01:58:39
DNS 27 Grice Jan Česká republika 1987 01:58:39
DNS 28 Halbrštat Petr Česká republika Bochánek Team 1967 01:58:39
DNS 38 Kaláb David Česká republika AC Track & Field Brno 1987 01:58:39
DNS 39 Keberle Michal Česká republika AC Sparta Praha 2006 01:58:39
DNS 41 Kokešová Veronika Česká republika 1980 01:58:39
DNS 49 Krejčí Miloslav Česká republika Turtles Znojmo 1966 01:58:39
DNS 56 Lišková Jana Česká republika Matky v běhu 1979 01:58:39
DNS 58 Marešová Lenka Česká republika 1979 01:58:39
DNS 85 Tóth Roman Česká republika 1994 01:58:39
DNS 91 Veselý Milan Česká republika 1982 01:58:39
DNS 92 Vídeňský Jiří Česká republika KD Mor. Budějovice 1947 01:58:39
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.