Podrobnější informace naleznete v sekci ke stažení. Jsou zde kompletní propozice od pořadatele. ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
17:30 | Dorostenci a dorostenky 2,5km | 2,5km | 6 | Výsledky |
17:30 | Hlavní závod 10km | 10km | 87 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30.05.2023 08:48 | Bambas Jaroslav | M | 1957 | Plzeň | |||
17.06.2023 22:14 | Bartoš Dušan | M | 1964 | Atletika Písek | |||
07.06.2023 20:33 | Bartůňková Světlana | Ž | 1976 | ||||
17.06.2023 22:14 | Belán Luděk | M | 1966 | Třebíč | |||
12.06.2023 09:32 | Beneš Radomír | M | 1973 | 2BWINNER TEAM | |||
17.06.2023 22:14 | Bobek Josef | M | 1949 | TJ Znojmo | |||
17.06.2023 22:14 | Bohuslav Jaroslav | M | 1959 | Na Příkopech 86 | |||
14.06.2023 09:06 | Brychta Jiri | M | 1974 | TJ Jiskra Havlickuv Brod | |||
17.06.2023 22:14 | Bříza David | M | 1982 | OOB Třebíč | |||
03.06.2023 12:28 | Burešová Hana | Ž | 1986 | AC Moravská Slavia Brno | |||
12.06.2023 17:39 | Buřil František | M | 1966 | Vidochov | |||
17.06.2023 22:14 | Caha Zbyněk | M | 1984 | Atletic Třebíč | |||
17.06.2023 22:14 | Cupalová Eva | Ž | 1947 | Bučovice | |||
07.06.2023 21:36 | Čáp Ondřej | M | 1974 | SK Dobruška | |||
05.05.2023 19:29 | Čermák Bedřich | M | 1974 | Turtles Znojmo | |||
17.06.2023 22:14 | Divácký Přemysl | M | 1949 | Moravská Slavia | |||
17.06.2023 22:13 | Doláková Šárka | Ž | 2007 | Atletika Jihlava | |||
03.06.2023 10:04 | Dubják Petr | M | 1970 | TJ Jiskra Zruč n. S. | |||
17.06.2023 22:14 | Dvořáčková Dagmar | Ž | 1950 | AC Moravská Slavia | |||
10.06.2023 08:08 | Ernestová Zuzana Petr | Ž | 1972 | SK Dolar Hajnice | |||
17.06.2023 22:14 | Exner Jakub | M | 1983 | Korela Sport Team | |||
17.06.2023 22:14 | Fialka František | M | 1975 | Běžci Chomutov | |||
11.06.2023 10:07 | Flegl Vlastimil | M | 1953 | Brtev | |||
11.06.2023 10:10 | Flegl Vlastimil | M | 1986 | SK Vrchlabí Smola konstrukce | |||
17.06.2023 22:14 | Galabová Petra | Ž | 1990 | TJ Spartak Třebíč | |||
12.06.2023 06:33 | Hastíková Jarmila | Ž | 1980 | ||||
10.06.2023 08:07 | Hladík Jan | M | 1979 | SK Dolar Hajnice | |||
17.06.2023 22:14 | Holas Jakub | M | 1987 | Třebíč | |||
13.06.2023 17:30 | Hudcovic Tomáš | M | 1965 | Nové Město nad Metují | |||
14.05.2023 11:47 | Chovancová Irena | Ž | 1973 | BK SAK Karviná | |||
14.05.2023 11:49 | Chovanec Petr | M | 1973 | BK SAK Karviná | |||
15.06.2023 21:35 | Janata Martin | M | 1986 | Třebíč | |||
15.06.2023 21:30 | Janatová Jana | Ž | 1987 | Třebíč | |||
13.06.2023 10:17 | Jančaříková Lenka | Ž | 1970 | 2BWINNER TEAM | |||
13.06.2023 13:27 | Januška Ivan | M | 1958 | Sokol Šanov | |||
14.06.2023 17:17 | Jičínská Lenka | Ž | 1974 | Orel Moravské Budějovice | |||
14.06.2023 17:20 | Jičínský Petr | M | 1972 | Orel Moravské Budějovice | |||
17.06.2023 22:14 | Jirásková Eva | Ž | 1964 | Maratonská Úpice | |||
17.06.2023 22:14 | Klusáček Pavel | M | 1956 | Rokytnice | |||
04.06.2023 09:35 | Kocian Luděk | M | 1942 | AVC Praha | |||
06.05.2023 16:35 | Kondel Jaroslav | M | 1958 | BK SAK Karviná | |||
31.05.2023 13:17 | Koreš Arnošt | M | 1953 | Atletik Třebíč | |||
17.06.2023 22:14 | Koukal Jan | M | 1979 | SDH Přibyslavice | |||
17.06.2023 22:14 | Koukal Vladimír | M | 1941 | TJ Sokol Stařeč | |||
17.06.2023 22:13 | Kratochvíl Marek | M | 2006 | TJ Spartak Třebíč | |||
17.06.2023 22:13 | Kratochvílová Šárka | Ž | 2006 | TJ Spartak Třebíč | |||
12.06.2023 12:38 | Krejzlová Věra | Ž | 1966 | BK SAK Karviná | |||
12.06.2023 12:39 | Krejzlová Věra | Ž | 1966 | BK SAK Karviná | |||
08.05.2023 14:58 | Kynclová Zuzana | Ž | 1982 | TJ Sokol Maxičky | |||
17.06.2023 22:14 | Lesslová Denisa | Ž | 1987 | Kafe pod lampou | |||
17.06.2023 22:14 | Libánský Vratislav | M | 1977 | TJ Jiskra Havlickuv Brod | |||
17.06.2023 22:14 | Linhart Karel | M | 1950 | Osek | |||
26.04.2023 14:32 | Machová Renata | Ž | 1975 | SR Vranov | |||
27.04.2023 18:39 | Malik Vit | M | 1969 | CEWC Borovany | |||
17.06.2023 22:14 | Matoušová Kateřina | Ž | 1982 | Chomutov | |||
13.06.2023 18:38 | Matušek Milan | M | 1984 | TNMC Třebíč | |||
15.06.2023 17:02 | Milata Pavel | M | 1961 | Lokomotiva Trutnov | |||
17.06.2023 22:14 | Mitiska Stanislav | M | 1973 | TJ Spartak Třebíč | |||
17.06.2023 22:13 | Mitisková Lucie | Ž | 2007 | TJ Spartak Třebíč | |||
17.06.2023 22:14 | Mitisková Michaela | Ž | 2005 | TJ Spartak Třebíč | |||
17.06.2023 22:14 | Mitisková Romana | Ž | 1977 | ||||
17.06.2023 22:14 | Motálek Petr | M | 1961 | Spartak Třebíč | |||
15.06.2023 18:24 | Munkh-Ochir Byamba | M | 1987 | Třebíč | |||
13.06.2023 14:15 | Nováček Josef | M | 1958 | SDH Čučice | |||
14.06.2023 12:32 | Pavelka Jan | M | 1982 | 2BWINNER TEAM | |||
31.05.2023 13:11 | Pilát Zdeněk | M | 1958 | Běhání Okříšky | |||
09.05.2023 18:42 | Písař Martin | M | 1984 | ML-TUNING CykloTrener.com | |||
17.06.2023 22:14 | Prášek Jan | M | 1981 | TJ Jiskra Havlickuv Brod | |||
17.06.2023 22:14 | Rerych Jiří | M | 1962 | AC Moravská Slavia Brno | |||
14.05.2023 17:05 | Ryzner Miroslav | M | 1961 | AC Pardubice | |||
30.05.2023 21:23 | Řídký František | M | 1968 | ||||
03.06.2023 12:33 | Sedláček Jaoslav | M | 1968 | OK Roztoky | |||
03.06.2023 12:57 | Sedláček Patrik | M | 2008 | OOB Kotlářka | |||
03.06.2023 12:35 | Sedláčková Petra | Ž | 1970 | OK Roztoky | |||
14.06.2023 20:06 | Schwarz Josef | M | 1955 | Jiskra Havlíčkův Brod | |||
11.06.2023 17:02 | Siuda Stanislav | M | 1989 | BK SAK Karviná | |||
15.06.2023 22:25 | Smrčková Jana | Ž | 1964 | 2BWINNER TEAM | |||
17.06.2023 22:14 | Sochorová Věra | Ž | 1978 | TJ Jiskra Havlickuv Brod | |||
17.06.2023 22:14 | Srb Vladimír | M | 2007 | Lokomotiva Pardubice | |||
17.06.2023 22:14 | Srb Vladimír | M | 1978 | Lokomotiva Pardubice | |||
12.05.2023 20:04 | Šáfr Vladimír | M | 1981 | Tj Sokol Maxičky | |||
06.06.2023 09:51 | Šejbl Václav | M | 1944 | ATK Písek | |||
12.06.2023 09:49 | Šimonovská Eva | Ž | 1979 | 2BWINNER TEAM | |||
14.06.2023 10:43 | Šimonovský Filip | M | 2005 | 2BWINNER TEAM | |||
17.06.2023 22:14 | Šimonovský Filip | M | 2006 | 2BWINNER TEAM | |||
14.06.2023 16:45 | Tillmann Wolfgang | M | 1961 | GTC Čáslav | |||
14.05.2023 19:19 | Toman Václav | M | 1972 | TJ Slavoj Český Brod | |||
15.06.2023 10:59 | Topinková Lenka | Ž | 1976 | AC Moravská Slavia Brno | |||
17.06.2023 22:14 | Ulrich Josef | M | 1937 | Liga 100 Praha | |||
12.06.2023 08:32 | Urbánková Alfery Hana | Ž | 1982 | AC Moravská Slavia Brno | |||
17.06.2023 22:14 | Urbánková Alfery_Hana | Ž | 1982 | AC Moravská Slavia Brno | |||
14.06.2023 11:23 | Vaňáč Michal | M | 1982 | 2BWINNER TEAM | |||
14.06.2023 07:07 | Vizner Jan | M | 1993 | 2BWINNER TEAM | |||
17.06.2023 22:14 | Vlachová Hutová | Ž | 1988 | 2BWINNER TEAM | |||
15.06.2023 10:37 | Vlachová Hutová Eliška | Ž | 1988 | 2BWINNER TEAM | |||
17.06.2023 22:14 | Vlčan Luboš | M | 1968 | SDH Pocovcov | |||
17.06.2023 22:13 | Voda Jan | M | 2007 | Triatlon Třebíč | |||
17.06.2023 22:14 | Vostál Petr | M | 1974 | Triatlon Třebíč | |||
17.06.2023 22:13 | Vostál Václav | M | 2006 | TJ Spartak Třebíč | |||
13.06.2023 11:05 | Zelená Irena | Ž | 1976 | OREL Moravské Budějovice | |||
17.06.2023 22:14 | Zila Miloš | M | 1962 | Bystré u Poličky | |||
Počet registrovaných závodníků: 101 |
Podrobnější informace naleznete v sekci ke stažení. Jsou zde kompletní propozice od pořadatele.