01.06.2024 - MORKNIMAN 2024

...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
10:30 Triatlon TT 65 Výsledky
10:31 Triatlon BMK TTBMK 5 Výsledky
10:32 Triatlon štafety TTŠ 2 Výsledky
12:15 Běh B 17 Výsledky
12:30 Duatlon Dívky DT 17 Výsledky
12:30 Duatlon Kluci DTK 11 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
01.06.2024 13:15 Bedřichová Zuzana Ž 2022 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Benda Jindřich M 1978 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Blahuta Jan M 1981 Česká republika Titan Trilife Ano Ne
01.06.2024 13:15 Bořil Jan M 2013 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Bravencová Hana Ž 1982 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Bravencová Klára Ž 2014 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Bravencová Magdaléna Ž 2012 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Brumovský Jiří M 1987 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Cintula Lukáš M 1991 Slovensko ENDEKA team Ano Ne
01.06.2024 10:50 Čech Ladislav M 1973 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Deutscher Jan M 1984 Česká republika Paměť krajiny, s.r.o. Ano Ne
01.06.2024 10:50 Dohnal Matěj M 1991 Česká republika FS Lučina Ano Ne
01.06.2024 10:50 Dvořák Vít M 1998 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Dvořáková Eliška Ž 2011 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Dvořáková Markéta Ž 2013 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Fabig Jan M 1994 Česká republika Kollmorgen Ano Ne
01.06.2024 13:15 Gabryš Martin M 2016 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Gazárek Matyáš M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Gazárek Pavel M 1986 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Havlíček Tomáš M 1988 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Helan Antonín M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Helan Antonín M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Hlaváčková Klára Ž 2019 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Hlaváčková Pavla Ž 1987 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Hlaváčková Zora Ž 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Hohl Patrik M 1988 Česká republika HC Veverská Bitýška Ano Ne
01.06.2024 13:15 Hubená Marie Ž 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Hudec Martin M 1991 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Chaloupková Anežka Ž 2013 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Chochola Václav M 1993 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Chrástecký Lukáš M 1985 Česká republika Atex Ano Ne
01.06.2024 13:15 Kamenský Vojtěch M 2020 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Kepka Jiří M 1969 Česká republika Vivatsport Ano Ne
01.06.2024 10:50 Konečná Markéta Ž 1985 Česká republika Žij.cz Ano Ne
01.06.2024 10:50 Kratěna Ondřej M 1983 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Krčma Milan M 1979 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Kropáč Vlastimil M 1991 Česká republika FS Lučina Ano Ne
01.06.2024 10:50 Kroupa Tomáš M 1987 Česká republika MILTOM TEAM Ano Ne
01.06.2024 10:50 Krubl Robert M 1973 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Kučera Václav M 2016 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Kurka Damián M 2019 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Kurková Pavlína Ž 1983 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Liška Martin M 1981 Česká republika Kollmorgen Ano Ne
01.06.2024 13:15 Liška Petr M 2018 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Lišková Hana Ž 2012 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Lišková Kateřina Ž 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Losertová Alena Ž 1988 Česká republika Zapro team Ano Ne
01.06.2024 10:50 Maleňák Filip M 1990 Česká republika Alfa Tri Team Ano Ne
01.06.2024 10:50 Malý David M 1996 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Míček Mikuláš M 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Míčková Gitta Ž 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Navrátil Dušan M 1984 Česká republika Alfa Tri Team Ano Ne
01.06.2024 10:50 Nečas Jiří M 1994 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Ospalý Adam M 2008 Česká republika Here To Win team Ano Ne
01.06.2024 10:50 Papoušková Veronika Ž 1984 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Pařík Jan M 1986 Česká republika Meteor Brno Ano Ne
01.06.2024 10:50 Pazdera Lukáš M 1988 Česká republika FS Lučina Ano Ne
01.06.2024 10:50 Pelikan Martin M 1984 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Polišenský Pavel M 1987 Česká republika DryPuRa Ano Ne
01.06.2024 10:50 Ppl Team M 2000 Česká republika PPL Team Ano Ne
01.06.2024 13:15 Přikryl Václav M 2018 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Přikrylová Terezie Ž 2016 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Růna Jonáš M 1992 Česká republika FS Lučina Ano Ne
01.06.2024 10:50 Řičánková Iveta Ž 1985 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Sanhret Gabriela Ž 2016 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Sanhret Sofie Ž 2012 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Sedláček Jiří M 2010 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Sedláček Lukáš M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Schottenbergerová Kateřina Ž 1992 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Sieberová Monika Ž 1985 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Sikora Aleš M 1973 Česká republika AK Kuřim Ano Ne
01.06.2024 10:50 Skotálek Michal M 1985 Česká republika Rocktechnik triatlon Ano Ne
01.06.2024 10:50 Skřivánek Petr M 1966 Česká republika Orel Vyškov Ano Ne
01.06.2024 10:50 Staňková Miroslava Ž 1997 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Stehlík Pavel M 1974 Česká republika VP Agro Ano Ne
01.06.2024 10:50 Stehlík Petr M 1989 Česká republika Alfa Tri Team Ano Ne
01.06.2024 13:15 Stehlík Sebastian M 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Stojková Nicole Ž 1990 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Strachoňová Kateřina Ž 2010 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Strachoňová Lucie Ž 2012 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Sumbalová Martina Ž 1989 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Svídová Ema Ž 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Szemla František M 1991 Česká republika OCA Ano Ne
01.06.2024 10:50 Ševčíková Tereza Ž 2004 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Školař Petr M 1989 Česká republika DryPuRa Ano Ne
01.06.2024 10:50 Šolc Filip M 1985 Česká republika BARNEX SPORT Ano Ne
01.06.2024 13:15 Šolcová Alžběta Ž 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Šolcová Anna Ž 2013 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Šolcová Eva Ž 1984 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
01.06.2024 10:50 Švoma Lukáš M 1994 Česká republika Moonrides Ano Ne
01.06.2024 10:50 Trávníček Vojtěch M 1990 Česká republika Bazmeci Ano Ne
01.06.2024 10:50 Triathlon Bullies M 2000 Česká republika TRIATHLON BULLIES Ano Ne
01.06.2024 10:50 Tůmová Michaela Ž 1990 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Uherčík Maroš M 1990 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vacula Daniel M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vacula Daniel M 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vaculová Karolína Ž 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vaculová Karolína Ž 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Vaculová Lucie Ž 1982 Česká republika RUN&MUM Ano Ne
01.06.2024 10:50 Večeře Tomáš M 1988 Česká republika DryPuRa Ano Ne
01.06.2024 10:50 Večeřová Gabriela Ž 1989 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Vencbauer Martin M 2001 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Vintrlik Martin M 1977 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vlček Matěj M 2016 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vlček Ondřej M 2011 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Vlčková Nikol Ž 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Vrba Ivo M 1980 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Zákoutská Elen Ž 2015 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Zákoutský Albert M 2017 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Zákoutský Alfréd M 2019 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 13:15 Zdeněk Bedřich M 2019 Česká republika Ano Ne
01.06.2024 10:50 Zima Aleš M 1982 Česká republika WINtERS Kuřim Ano Ne
Počet registrovaných závodníků: 112
Název Ke stažení
Propozice-Morkniman.pdf
01-Vysledky-absolutni-vse.pdf
02-Vysledky-podle-kategorii-vse.pdf
03-Vysledky-absolutni-s-MEZICASY-hlavni-zavod.pdf
Zpět
© 2024 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.