19.09.2020 - Běh MaRUNka 2020

Termín závodu 9. 2020 Místo konání akce (start závodů) Fotbalové hřiště u Základní a mateřské školy Besednice na adrese: Školní 228, 382 81 Besednice Start celé akce (začátek prezentace a ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
09:20 Děti 0-3 let (100m) 100m3 13 Výsledky
09:30 Děti 4-6 let (100m) 100m 21 Výsledky
09:45 Děti 7-9 let (300m) 300m 13 Výsledky
10:00 Děti 10-14 let (600m) 600m 4 Výsledky
10:30 Hlavní závod 3km 3km 37 Výsledky
11:30 Hlavní závod 7,5km 7km 30 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
17.09.2020 10:12 Bártová Petra Ž 1984 Česká republika Velešín Ano Ne
12.08.2020 17:37 Bauer Martin M 1980 Česká republika České Budějovice Ano Ne
12.08.2020 17:35 Bauerova Amálie Ž 2012 Česká republika České Budějovice Ano Ne
12.08.2020 17:31 Bauerova Anna Ž 1984 Česká republika České Budějovice Ano Ne
19.09.2020 19:43 Bubenová Eliška Ž 2010 Česká republika Ano Ne
09.08.2020 13:17 Čeganová_Parýzková Michaela Ž 1988 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Čech Albert M 2010 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Gazda Martin M 1968 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 21:52 Gyürüsi Martin M 1985 Česká republika TJ Kopu hroby Ano Ano
14.09.2020 08:34 Haidinger Jindrich M 2018 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Hanzal Antonín M 2015 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Hanzal Oldřich M 2013 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:15 Hejná Rozalie Ž 2015 Česká republika Kaplice Ano Ne
16.09.2020 22:07 Hejný Filip M 1988 Česká republika Kaplice Ano Ano
16.09.2020 20:53 Hejny Lukas M 1982 Česká republika Couple z Kaple Ano Ne
14.09.2020 08:28 Jaklova Johana Ž 2017 Česká republika Ano Ne
03.07.2020 10:48 Jaros Martin M 1964 Česká republika maRUNka Ano Ne
16.09.2020 20:55 Jedličková Šárka Ž 1976 Česká republika Couple z Kaple Ano Ne
14.09.2020 11:07 Jílek Jiří M 2001 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 08:14 Kahounova Karolinka Ž 2018 Česká republika Ano Ne
17.09.2020 11:57 Klečková Marta Ž 1977 Česká republika Pištín Ano Ne
19.09.2020 19:43 Kleinová Sofie Ž 2012 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Kleinová Vanessa Ž 2012 Česká republika Ano Ne
08.07.2020 22:52 Kohoutová Tereza Ž 2015 Česká republika Ano Ne
08.07.2020 22:38 Kohoutová Zdeňka Ž 1987 Česká republika Ano Ne
17.09.2020 07:35 Kopřivová Anna Ž 2017 Česká republika TJ Cina Ano Ne
17.09.2020 07:33 Kopřivová Tereza Ž 2014 Česká republika TJ Cina Ano Ne
17.09.2020 07:31 Kopřivová Veronika Ž 1984 Česká republika TJ Cina Ano Ne
15.09.2020 13:41 Kotek Filip M 1997 Česká republika SK Čtyři Dvory Ano Ne
09.09.2020 09:41 Koukolová Alena Ž 1983 Česká republika Besednický běhny Ano Ne
09.09.2020 09:40 Koukolová Anna Ž 2011 Česká republika Besednice Ano Ne
19.09.2020 19:43 Krček Tomáš M 2013 Česká republika Ano Ne
16.07.2020 20:01 Kreisinger Karel M 1967 Česká republika CHomutov Ano Ne
16.07.2020 19:57 Kreisinger Miloslav M 1964 Česká republika České Budějovice Ano Ne
19.09.2020 19:35 Krovová Mirka Ž 1967 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Kubatová Amelia Ž 2011 Česká republika Ano Ne
15.08.2020 22:47 Kunze Adam M 2015 Česká republika Ano Ne
15.08.2020 22:48 Kunze Matyáš M 2013 Česká republika Ano Ne
15.08.2020 22:41 Kunze Petr M 1982 Česká republika Ano Ano
14.09.2020 22:49 Lacinová Vendula Ž 1987 Česká republika Ano Ne
17.09.2020 18:52 Lattner Tomáš M 2014 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Lesňák Jakub M 2016 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Lesnáková Adéla Ž 2018 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Lexa Jiří M 1971 Česká republika Ano Ne
07.09.2020 07:36 Mágr Zdeněk M 1972 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 21:59 Mágrová Anna Ž 1995 Česká republika Ano Ano
15.09.2020 22:01 Mágrová Eva Ž 2001 Česká republika Ano Ano
19.09.2020 19:35 Macháčková Karolína Ž 1998 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Macháčková Renata Ž 1964 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Macháčková Veronika Ž 1998 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Marek Pavel M 1972 Česká republika Ano Ne
26.08.2020 07:24 Markéta Ruttensteinerová Ž 1976 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Maruniaková Veronika Ž 2012 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 09:21 Michalová Pavla Ž 1975 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 23:05 Mikšátko Pavel M 1979 Česká republika Sokol Ledenice Ano Ne
14.09.2020 23:08 Mikšátková Jiřina Ž 1985 Česká republika Sokol Ledenice Ano Ano
19.09.2020 19:35 Mrazík Karel M 1959 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Muller Marek M 1988 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 11:17 Müller Max M 2013 Česká republika MARVEL Příbram Ano Ne
14.09.2020 11:23 Müller Samuel M 2015 Česká republika MARVEL Příbram Ano Ne
14.09.2020 11:10 Müller Vít M 1975 Česká republika MARVEL Příbram Ano Ne
19.09.2020 19:35 Nágr Vítek M 2010 Česká republika Ano Ne
17.09.2020 18:55 Novotná Ema Ž 2015 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 09:06 Novotná Marie Ž 2015 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 09:07 Novotný Josef M 2012 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Papež Jan M 1958 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Parýzková Marie Ž 1966 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Petrů Michal M 1978 Česká republika Ano Ne
01.09.2020 09:30 Pfauserová Eliška Ž 1997 Česká republika Praha 6 - Dejvice Ano Ne
05.09.2020 08:16 Píša Ondřej M 1981 Česká republika Ano Ne
05.09.2020 08:25 Píšová Dagmar Ž 1985 Česká republika Ano Ne
04.08.2020 23:41 Polidar Jan M 1998 Česká republika Ano Ne
02.09.2020 20:49 Preisler Jan M 1997 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 13:48 Pucová Simona Ž 1997 Česká republika Ano Ne
05.09.2020 21:56 Pučegl Jakub M 2017 Česká republika Ano Ne
05.09.2020 21:53 Pučeglová Anna Ž 2009 Česká republika Ano Ne
07.07.2020 17:36 Pulcová Markéta Ž 2016 Česká republika Malý Pulec Ano Ne
07.07.2020 17:49 Pulcová Martina Ž 1987 Česká republika MaRUNka tým Ano Ne
15.09.2020 20:11 Pulcová Michaela Ž 1985 Česká republika Ano Ne
13.09.2020 12:53 Pulcová Veronika Ž 2018 Česká republika Včelná Ano Ne
15.09.2020 20:23 Pulec Adam M 2016 Česká republika Malý Pulec Ano Ne
12.09.2020 21:35 Pulec Jaromír M 1980 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 20:33 Pulec Pavel M 2018 Česká republika Malý Pulec Ano Ne
06.08.2020 17:37 Rauhalammi Marja Ž 1982 Finsko Ursprungsland Biathlon Team Ano Ano
06.08.2020 17:27 Rittenauer Emil M 2015 Česká republika Surf club Pavones Ano Ne
06.08.2020 17:29 Rittenauer Filip M 2012 Česká republika Surf Club Pavones Ano Ne
06.08.2020 17:35 Rittenauerová Michaela Ž 1979 Česká republika Surf Club Pavones Ano Ne
26.08.2020 07:28 Ruttensteiner Filip M 2009 Česká republika Ano Ne
26.08.2020 07:25 Ruttensteiner Luděk M 1976 Česká republika Ano Ne
26.08.2020 07:27 Ruttensteiner Lukáš M 2007 Česká republika Ano Ano
25.08.2020 13:09 Ryska Rudolf M 2006 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Sedlák Petr M 1975 Česká republika tým dejvid Ano Ne
15.09.2020 12:15 Smolíková Radka Ž 1982 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Syrovátka Šimon M 2017 Česká republika Ano Ne
05.09.2020 16:30 Syrovátková Michaela Ž 1985 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 15:02 Šafránek Karel M 2012 Česká republika Besednice Ano Ne
16.09.2020 15:01 Šafránek Václav M 2015 Česká republika Besednice Ano Ne
17.09.2020 20:13 Šafránek Zdeněk M 1986 Česká republika Real Besednice Ano Ne
17.09.2020 21:39 Šafránková Sandra Ž 2016 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:43 Šašková Natali Ž 2015 Česká republika Ano Ne
09.09.2020 15:33 Šindelířová Lucie Ž 2004 Česká republika Besednické běhny Ano Ne
08.09.2020 09:23 Šindelířová Martina Ž 1978 Česká republika Besednické běhny Ano Ne
08.07.2020 22:21 Šindelířová Šárka Ž 2002 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 06:18 Šlencová Michaela Ž 1984 Česká republika RK Stejskal Ano Ne
07.09.2020 11:30 Šulek Jakub M 1992 Česká republika Ano Ne
12.09.2020 22:48 Švec Jiřík M 2016 Česká republika Autis Centrum Ano Ne
12.09.2020 22:50 Švec Libor M 1980 Česká republika Autis Centrum Ano Ne
12.09.2020 22:45 Švecová Nikol Ž 2014 Česká republika Autis Centrum Ano Ne
15.09.2020 21:39 Tomášek Lukáš M 1992 Česká republika Ano Ne
14.09.2020 21:43 Tomšů Hana Ž 1983 Česká republika RK Stejskal Ano Ne
14.09.2020 12:40 Tripes Stanislav M 1987 Česká republika TCV Jindřichův Hradec Ano Ne
14.09.2020 12:43 Tripesová Lenka Ž 1987 Česká republika TCV Jindřichův Hradec Ano Ne
14.09.2020 12:44 Tripesová Lucie Ž 2018 Česká republika TCV Jindřichův Hradec Ano Ne
17.08.2020 06:02 Trnka Drahomír M 1973 Česká republika Ano Ne
17.08.2020 06:08 Trnka Jáchym M 2014 Česká republika Ano Ne
17.08.2020 06:12 Trnka Vítek M 2018 Česká republika Ano Ano
19.09.2020 19:43 Trzník Lukáš M 2013 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:44 Tvrzník Matyáš M 2010 Česká republika Ano Ne
05.07.2020 18:00 Vaniš Jakub M 2000 Česká republika Ano Ne
07.07.2020 18:27 Vavrein Tomáš M 1987 Česká republika TéVéčko Ano Ano
15.09.2020 12:50 Vavřín Vojtěch M 1986 Česká republika CowDog Ano Ne
19.09.2020 19:35 Vavřínová Antonie Ž 2018 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 12:52 Vavřínová Johana Ž 1986 Česká republika Ano Ne
06.08.2020 17:39 Viitanen Jukka M 1982 Finsko Ursprungsland Biathlon Team Ano Ano
03.07.2020 10:57 Vlach František M 2016 Česká republika Ano Ne
03.07.2020 10:51 Vlach Petr M 1986 Česká republika Ano Ne
03.07.2020 11:03 Vlachová Marie_Milada Ž 2018 Česká republika Ano Ne
03.07.2020 11:26 Vlachová Tereza Ž 1986 Česká republika Ano Ano
19.09.2020 19:35 Vodňanská Ema Ž 2019 Česká republika Ano Ne
19.09.2020 19:35 Vodňanská Kristýna Ž 1995 Česká republika Ano Ne
15.09.2020 22:54 Weberová Bára Ž 1995 Česká republika Ano Ano
19.09.2020 19:35 Ziffereinová Ludmila Ž 1980 Česká republika Ano Ne

Termín závodu

  1. 9. 2020

Místo konání akce (start závodů)

Fotbalové hřiště u Základní a mateřské školy Besednice
na adrese: Školní 228, 382 81 Besednice

Start celé akce (začátek prezentace a výdeje čísel)

7:30

Ukončení prezentace a výdeje čísel

30 min před daným během

Startovné

  1. startovné na hlavní běhy: 150 Kč při registraci online a 250 Kč při platbě na místě 
  2. startovné na dětské běhy na hřišti:  50 Kč při registraci online a 100 Kč při platbě na místě 

3 závody pro děti

proběhnou přímo na hřišti:

  1. od 9:30   1. dětský závod délky 100 metrů pro děti ve věku 0–6 let.
  2. od 9:45   2. dětský závod délky 300 metrů pro děti ve věku 7–9 let.
  3. od 10:00   3. dětský závod délky 600 metrů pro děti ve věku 10–14 let.

Hlavní závody

Ze hřiště budou také startovat hlavní závod:

  1. od 10:30 závod na 3 km pro všechny
  2. od 11:30 závod na 7,5 km pro všechny  

 Účet pro platby startovného: 

123-238060257/0100  

 

Název Ke stažení
Vysledky-MaRunka.xlsx
Zpět
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.