12.09.2020 - Běh na krev

„Běh na krev“ je zcela netradiční závod, kdy společně poběžíme nejen na krev, ale i pro krev. Je totiž součástí kampaně města Brna DARUJME KREV PRO BRNO na podporu bezpříspěvkového dárcovství krve a ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
14:30 Děti 6-10 let (1500m) 1500m 24 Výsledky
15:30 Děti 11-15 let (3000m) 3000m 13 Výsledky
16:30 Hlavní závod (5000m) 5000m 96 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
16.09.2020 22:12 Alexová Julie Ž 2012 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Alexová Zuzana Ž 1984 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Barnetová Jana Ž 1995 Česká republika EXTRA Brno Ano Ne
16.09.2020 22:00 Bartáková Petra Ž 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Bartoš Miroslav M 1982 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Bartošová Kateřina Ž 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Bělík Vladimír M 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Blatná Kateřina Ž 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Boháč David M 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Boháč Filip M 2012 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Boháčová Kateřina Ž 2014 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Böhmová Petra Ž 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Brinda Martin M 1986 Slovensko Ano Ne
16.09.2020 22:00 Buchtela Štěpán M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Čáslavová Veronika Ž 1996 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Červenka Jiří M 1987 Česká republika Brno Ano Ne
16.09.2020 22:12 Červenka Oliver M 2017 Česká republika Brno Ano Ne
16.09.2020 22:00 Červinková Eva Ž 1961 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Červinková Michaela Ž 1991 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Doubek Antonin M 2015 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Doubek Antonin M 2015 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Dudáš Michal M 1988 Slovensko Ano Ne
16.09.2020 22:00 Dudášová Ludmila Ž 1991 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Dvořák Šimon M 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Fajnorová Ema Ž 1995 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Filip Lukáš M 2005 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Foralová Anna Ž 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Gorol Milan M 2009 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Hájková Kamila Ž 1979 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Hamanová Zuzana Ž 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Havlíková Michaela Ž 1994 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Hladík Petr M 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Hladík Vojtěch M 2013 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Hladíková Anežka Ž 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Hostěradská Mariana Ž 2001 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Chládek Miroslav M 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Ilkovič Vilém M 2006 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 ILLY Zbynek M 1979 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Janáč Ondřej M 1994 Česká republika Rozběháme Brno Ano Ne
16.09.2020 22:00 Janča Petr M 1993 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Jančík Petr M 1994 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Jílková Daniela Ž 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kamenická Markéta Ž 1977 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Knotek Jakub M 2014 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Koňariková Jana Ž 2009 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kopečková Kamila Ž 1990 Česká republika TTO FN Brno Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kopřivová Šárka Ž 1983 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Košťál Martin M 1984 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kotoul Daniel M 1987 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Koudelková Iva Ž 1974 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Koudelková Lucie Ž 2006 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Koudelková Lucie Ž 2006 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kožiak Juraj M 1974 Česká republika Running zone Brno Ano Ne
16.09.2020 22:12 Krčmář Dan M 2012 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Krčmář Vít M 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kresta Roman M 1965 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kriváň Ján M 1989 Slovensko Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kříž Matyáš M 1996 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kuchyňka Jan M 1986 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Kulichová Veronika Ž 1983 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Latináková Klára Ž 1996 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Lechner Roman M 1982 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Lejdarová Hana Ž 1971 Česká republika TTO FN Brno Ano Ne
16.09.2020 22:00 Löflerová Veronika Ž 1989 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Majtán Matěj M 2013 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Malík Michael M 2000 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Marešová Jaroslava Ž 1969 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Michelfeit Dominik M 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Moser Miroslav M 1983 Česká republika Já to neVZdám Ano Ne
16.09.2020 22:11 Münster Jan M 2006 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Münsterová Jitka Ž 2008 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Musilová Nela Ž 2014 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Nerudová Jana Ž 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Netolicky Pavel M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Nováček Zdeněk M 1997 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Obořil Lukáš M 2014 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Pannová Pavla Ž 1965 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Papež Ondřej M 1989 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Páralová Kristýna Ž 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Perný Josef M 1982 Česká republika Big Stride Ano Ne
16.09.2020 22:00 Pohl Tomáš M 1973 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Polák Libor M 1999 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Postulka Michael M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Ptašek Jan M 1991 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Ptašková Adéla Ž 1991 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Raszka Aleš M 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Ruda Aleš M 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Řezáčová Martina Ž 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Sedláček Petr M 1969 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Sedláček Vojtěch M 2013 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Sedláčková Kateřina Ž 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Schneider Adam M 2004 Česká republika Track and field Ano Ne
16.09.2020 22:11 Schneider David M 2007 Česká republika Track and field Ano Ne
16.09.2020 22:12 Schneiderová Kateřina Ž 2011 Česká republika Track and field Ano Ne
16.09.2020 22:00 Schwarzová Markéta Ž 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Skoupá Petra Ž 1987 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Smejkalová Petra Ž 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Smutná Jana Ž 1989 Česká republika WilliJemSe Ano Ne
16.09.2020 22:00 Smutný Petr M 1979 Česká republika WilliJemSe Ano Ne
16.09.2020 22:00 Stanec Roman M 1980 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Stanec Roman M 2010 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Staš Peter M 1980 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Stránský Jakub M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Studený Michal M 1989 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Synek Matěj M 2007 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Šedová Zdenka Ž 1979 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Šípková Kateřina Ž 2008 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Šípková Ludmila Ž 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Škamrada Jakub M 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Šmigurová Lenka Ž 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Špiříková Ivana Ž 1987 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Šrámek Ondřej M 1988 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Štěpnička Martin M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Topinková Denisa Ž 2010 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Topinková Lenka Ž 1976 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Tošovský Jan M 1994 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Tronečková Lenka Ž 1978 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Vajdák Vlastimil M 1973 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Vaverka Petr M 1990 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Versteegh Jiřina Ž 1982 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Veselý Karel M 1970 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Voráč Petr M 1977 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Vrána Petr M 1989 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Wernischová Linda Ž 1981 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zedníček Michal M 1987 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zelená Lenka Ž 1993 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zobac Karel M 2000 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zobac Petr M 1968 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:11 Zobac Petr M 2008 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zobacova Andrea Ž 1981 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:12 Zobacova Eliska Ž 2011 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Zouhar David M 1992 Česká republika Ano Ne
16.09.2020 22:00 Žitňák David M 1978 Česká republika Syrovice Ano Ne

„Běh na krev“ je zcela netradiční závod, kdy společně poběžíme nejen na krev, ale i pro krev. Je totiž součástí kampaně města Brna DARUJME KREV PRO BRNO na podporu bezpříspěvkového dárcovství krve a krevních složek.

Harmonogram programu „Běh na krev“:

13:00 - začátek vyzvedávání náramků s čipy pro závodníky

  • konec vyzvedávání náramků vždy ½ hodiny před startem závodu dané věkové kategorie
  • občerstvení u informačního stánku (případné dodatečné registrace závodníků)

13:30 - začátek doprovodného programu

14:00 - oficiální začátek akce

  • uvítání moderátory Rádio Krokodýl, rozhovory se zástupci města Brna a partnery akce

14:30 - první závod 1500 m (věk 6-10 let)

  • vyhlášení závodu na 1500 m
  • kouzelnické vystoupení Michala Ondřeje

15:30 - druhý závod 3000 m (věk 11-15 let)

  • vyhlášení závodu na 3000 m

 16:00 - ukončení vyzvedávání náramků a dodatečné registrace

  16:30 - třetí závod 5000 m (16–99 let)

  • vyhlášení závodu na 5000 m

18:30 - konec doprovodného programu

Název Ke stažení
Vysledky-deti-06-10-1500m.pdf
Vysledky-deti-11-15-3000m.pdf
Vysledky-hlavni-zavod-5000m.pdf
Zpět
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.