Podrobnější informace zde: Lahofer Run prezence v den závodu: 05.6.2021 od 8:00 do 9:00 hod. start děti a mládež: 05.6.2021 od 9:00 hod. start hlavního závodu a hobby závodu: 05.6.2021 v...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
09:00 | Lahofer Run děti do 7let | 0,5km | 18 | Výsledky |
09:15 | Lahofer Run děti | 1km | 10 | Výsledky |
09:30 | Lahofer Run hlavní závod 8km | 8km | 101 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.05.2021 21:35 | Bezděk Petr | M | 1980 | ||||
31.05.2021 21:34 | Bezděková Marica | Ž | 1987 | ||||
31.05.2021 21:37 | Bezděková Sára | Ž | 2014 | ||||
02.06.2021 20:20 | Blaha Daniel | M | 2002 | ||||
03.06.2021 07:30 | Bulín Jindřich | M | 1967 | TJ Sokol Plaveč | |||
04.06.2021 17:12 | Bulínová Jitka | Ž | 1970 | TJ Sokol Plaveč | |||
31.05.2021 12:35 | Bulínová Jitka | Ž | 1993 | TJ Sokol Plaveč | |||
05.06.2021 10:59 | Čabala Vojtěch | M | 1993 | ||||
22.05.2021 11:30 | Čermák Bedřich | M | 1974 | Turtles Znojmo | |||
22.05.2021 11:32 | Čermáková Věra | Ž | 1978 | Karkulka Znojmo | |||
04.06.2021 19:34 | David Matyáš | M | 2015 | ||||
04.06.2021 19:37 | David Štěpán | M | 2007 | ||||
04.06.2021 20:49 | Divišová Silvie | Ž | 1975 | ak drnovice | |||
05.06.2021 10:58 | Dokoupil Matěj | M | 2012 | ||||
05.06.2021 10:59 | Dokoupil Petr | M | 1966 | ||||
05.06.2021 10:59 | Doubek Zdeněk | M | 1974 | ||||
04.06.2021 18:24 | Doubková Kateřina | Ž | 1977 | ||||
03.06.2021 15:21 | Dufek Pavel | M | 1978 | ||||
03.06.2021 15:22 | Dufková emma | Ž | 2015 | ||||
04.06.2021 08:38 | Dvořák Leoš | M | 1971 | Znojmo | |||
03.06.2021 11:13 | Feidak Olha | Ž | 1990 | PenFox | |||
30.05.2021 18:55 | Fendrych Ondřej | M | 1988 | ||||
29.05.2021 09:17 | Foral Roman | M | 1967 | ||||
23.05.2021 11:23 | Frič Jáchym | M | 2002 | Submarine Store EU | |||
04.06.2021 09:44 | Goldmann Jakub | M | 2012 | ||||
04.06.2021 09:45 | Goldmann Petr | M | 2012 | ||||
04.06.2021 09:40 | Goldmannová Simona | Ž | 1977 | ||||
02.06.2021 21:25 | Hafič Peter | M | 1987 | ||||
02.06.2021 21:26 | Hafičová Monika | Ž | 1987 | ||||
04.06.2021 13:22 | Halbrstat Petr | M | 1967 | Bochánek Team | |||
02.06.2021 10:38 | Havlíková Elena | Ž | 2016 | ||||
02.06.2021 10:35 | Havlíková Kateřina | Ž | 1985 | ||||
01.06.2021 18:44 | Hlavatý Michal | M | 1998 | ||||
05.06.2021 10:58 | Hlávka Jindřich | M | 2017 | ||||
02.06.2021 14:10 | Hochman Zdeněk | M | 1985 | SK I.CA / Orel Blučina | |||
02.06.2021 14:11 | Hochmanová Štěpánka | Ž | 2018 | Orel Blučina | |||
19.05.2021 18:00 | Hrubý Josef | M | 1992 | TJ Znojmo | |||
31.05.2021 20:38 | Hubený Jan | M | 1978 | ||||
04.06.2021 17:34 | Chmelíková Simona | Ž | 1982 | Winners Znojmo | |||
03.06.2021 20:56 | Chodur Hynek | M | 2016 | ||||
03.06.2021 20:43 | Chodur Josef | M | 1975 | ||||
18.05.2021 11:00 | Chrásta Vladan | M | 1979 | Znojmo | |||
23.05.2021 09:18 | Chromec David | M | 1976 | ||||
02.06.2021 21:58 | Jančařík Petr | M | 1968 | AAC Brno | |||
02.06.2021 22:00 | Jančaříková Lenka | Ž | 1970 | AAC Brno | |||
04.06.2021 15:48 | Jančurová Kateřina | Ž | 1985 | ||||
20.05.2021 07:06 | Januška Ivan | M | 1958 | Šanov | |||
31.05.2021 20:46 | Jašek Petr | M | 1976 | SKI-OB Šternberk | |||
04.06.2021 11:50 | Kadlec Michal | M | 1989 | ||||
04.06.2021 10:45 | Kadlecová Lucie | Ž | 2017 | ||||
02.06.2021 23:33 | Kočí Heidi | Ž | 1997 | ||||
27.05.2021 13:15 | Kopeček David | M | 1991 | Stg Moravský Krumlov | |||
30.05.2021 09:22 | Kozel Marian | M | 2012 | Orel Slapanice | |||
30.05.2021 09:20 | Kozel Tomas | M | 1982 | Orel Slapanice | |||
05.06.2021 10:58 | Kozmon Lukáš | M | 2013 | ||||
05.06.2021 10:59 | Kozmon Petr | M | 1983 | ||||
05.06.2021 10:58 | Kozmonová Sára | Ž | 2015 | ||||
30.05.2021 20:21 | Kratochvíl Pavel | M | 1960 | Atletic Třebíč | |||
04.06.2021 17:53 | Kraus Michal | M | 1989 | Zakra | |||
29.05.2021 20:33 | Krause Martin | M | 1996 | ||||
31.05.2021 20:18 | Krejčí Miloslav | M | 1966 | Turtles Znojmo | |||
05.06.2021 10:58 | Kroupová Gabriela | Ž | 2014 | ||||
22.05.2021 21:00 | Kroupová Renata | Ž | 1984 | Matky v běhu | |||
02.06.2021 21:43 | Kubalová Lucie | Ž | 1990 | ||||
05.06.2021 10:59 | Kubíček Pavel | M | 1953 | Relax Dobré Pole | |||
29.05.2021 21:42 | Kubiš Marek | M | 1975 | ||||
29.05.2021 21:43 | Kubišová Monika | Ž | 1977 | ||||
30.05.2021 20:25 | Kučerová Jana | Ž | 1971 | Rohatec | |||
23.05.2021 21:06 | Kuchařová Simona | Ž | 1996 | ||||
02.06.2021 20:50 | Kunz Kamil | M | 1978 | Kozel team | |||
18.05.2021 13:12 | Látalová Petra | Ž | 1985 | ||||
04.06.2021 17:34 | Lecianová Dita | Ž | 1975 | Winners | |||
21.05.2021 23:29 | Lišková Jana | Ž | 1979 | ||||
30.05.2021 13:38 | Macoszkova Natalie | Ž | 1998 | ||||
30.05.2021 13:43 | Macoszková Nikola | Ž | 1989 | ||||
04.06.2021 11:09 | Marek Ludvík | M | 1958 | Popokatepetl Znojmo | |||
25.05.2021 13:13 | Meister Jiri | M | 2003 | Submarine Store EU | |||
04.06.2021 11:29 | Meister Mojmír | M | 1978 | ||||
05.06.2021 10:58 | Moggert Jana | Ž | 2017 | ||||
18.05.2021 08:54 | Němcová Lenka | Ž | 1989 | Matky v běhu | |||
30.05.2021 18:41 | Němcová Štěpánka | Ž | 1994 | ||||
23.05.2021 11:30 | Neubauer Pavel | M | 2002 | Submarine Store EU | |||
18.05.2021 19:45 | Nováček Josef | M | 1958 | ||||
20.05.2021 18:02 | Novák Jan | M | 1978 | ||||
19.05.2021 19:58 | Pavlik Anezka | Ž | 2011 | The Pavlix | |||
19.05.2021 19:56 | Pavlik David | M | 1980 | The Pavlix | |||
19.05.2021 19:57 | Pavlik Michaela | Ž | 1986 | The Pavlix | |||
31.05.2021 21:25 | Přikrylová Kristýna | Ž | 1988 | ||||
05.06.2021 10:59 | Radecká Linda | Ž | 1978 | SKP Zlín | |||
05.06.2021 10:59 | Razáková Denisa | Ž | 2000 | ||||
24.05.2021 09:38 | Růžičková Zuzana | Ž | 1983 | ||||
25.05.2021 14:31 | Ryšavý Jakub | M | 2005 | Bayern | |||
25.05.2021 14:30 | Ryšavý Lubomír | M | 1974 | Bayern | |||
21.05.2021 21:44 | Rýznar Václav | M | 1977 | ||||
18.05.2021 09:16 | Sivila Shannon | Ž | 1997 | Tu Znojmo | |||
29.05.2021 15:44 | Soukup Milan | M | 1964 | TJ Znojmo | |||
24.05.2021 09:32 | Soural Lukáš | M | 1982 | Siemens Energy & Vsk Uni Brno | |||
04.06.2021 10:07 | Soural Lukáš | M | 2013 | Vsk Uni Brno | |||
04.06.2021 10:08 | Soural Matěj | M | 2018 | Vsk Uni Brno | |||
01.06.2021 12:43 | Stanek Rafał | M | 1965 | Zabierzów biega | |||
18.05.2021 13:15 | Škrabalová Alena | Ž | 1983 | ||||
02.06.2021 21:43 | Šlahorek Jan | M | 1989 | ||||
21.05.2021 12:16 | Šrámek Ondřej | M | 1997 | Rabbits Znojmo | |||
05.06.2021 10:58 | Švestka Matěj | M | 2016 | ||||
02.06.2021 16:20 | Thonn Jiří | M | 1987 | ||||
02.06.2021 10:47 | Thonn Jonáš | M | 2015 | ||||
02.06.2021 10:49 | Thonn Matouš | M | 2017 | ||||
02.06.2021 10:44 | Thonnová Pavlína | Ž | 1986 | ||||
04.06.2021 10:36 | Valášková Jana | Ž | 1965 | BBK Fitnes | |||
02.06.2021 23:37 | Večeřa Tomáš | M | 1989 | AK Blansko Dvorská | |||
17.05.2021 18:51 | Vespalcova Alena | Ž | 1980 | ||||
17.05.2021 18:55 | Vespalcova Andrea | Ž | 1990 | ||||
02.06.2021 14:20 | Vlček Dominik | M | 2008 | ||||
02.06.2021 14:18 | Vlček Tomáš | M | 1983 | ||||
02.06.2021 14:21 | Vlčková Lucie | Ž | 2015 | ||||
04.06.2021 12:19 | Voznický Marek | M | 1985 | Winners Znojmo | |||
05.06.2021 10:59 | Zahradník Václav | M | 1988 | ||||
26.05.2021 08:04 | Zámečník Martin | M | 1992 | ||||
04.06.2021 15:43 | Zástěra Ondřej | M | 1988 | ||||
03.06.2021 22:28 | Zlámala Jaroslav | M | 1987 | SKP Zlín | |||
05.06.2021 10:59 | Zvarik Tomáš | M | 1997 | ||||
05.06.2021 10:58 | Zvariková Magdalena | Ž | 2019 | ||||
04.06.2021 11:56 | Žák Ivan | M | 1989 | ||||
04.06.2021 11:12 | Žák Mikuláš | M | 2017 | ||||
04.06.2021 17:51 | Žák Ondřej | M | 1990 | Zakra | |||
Počet registrovaných závodníků: 125 |
prezence v den závodu: 05.6.2021 od 8:00 do 9:00 hod.
start děti a mládež: 05.6.2021 od 9:00 hod.
start hlavního závodu a hobby závodu: 05.6.2021 v 9:30 hod.