17.10.2021 - Indiánský běh Rajhrad 2021

Podrobnější informace zde: www.indiansky-beh.cz ...

Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
17.10.2021 14:22 Adamová Jana Ž 1972 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Arrufi Enric M 1972 Česká republika Řečkovice Ano Ne
17.10.2021 11:13 Bábíček Tadeáš M 2006 Česká republika AK Hodonín Ano Ne
17.10.2021 14:22 Beer Matyáš M 2005 Česká republika 2BWinner Team Ano Ne
17.10.2021 14:19 Bělík Vladimír M 1978 Česká republika Sokol Syrovice Ano Ne
17.10.2021 11:15 Bellan Jan M 2020 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Bellan Matěj M 2016 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Beneš Radomír M 1973 Česká republika 2BWINNER TEAM Ano Ne
17.10.2021 11:14 Benešová Veronika Ž 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Bílý Jonáš M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Brabenec Aleš M 1987 Česká republika 2BW Ano Ne
17.10.2021 11:14 Cassinelli Anna Ž 2010 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Cassinelli Daniela Ž 1980 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Cassinelli Vojtech M 2012 Česká republika RAFK Ano Ne
17.10.2021 14:19 Černá Nikola Ž 1989 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Česal Filip M 2015 Česká republika RAFK Ano Ne
17.10.2021 11:14 Dvořák Daniel M 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Dvořáková Veronika Ž 2009 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Fajstavr Marek M 1988 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Fiktová Iva Ž 1985 Česká republika 2BWinner Ano Ne
17.10.2021 11:14 Fuchsová Klára Ž 2009 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Gajdár Michal M 1991 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Gancarčík Lukáš M 1987 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Gancarčík Zachariáš M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Grepl Tomáš M 2012 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Hájek Pavel M 1992 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Hamšíková Romana Ž 1975 Česká republika Syrovice Ano Ne
17.10.2021 14:22 Hégrová Ivona Ž 1969 Česká republika Valím Valím Hostěrádky Ano Ne
17.10.2021 11:15 Hochmanová Štěpánka Ž 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Holek Matyáš M 2012 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Holková Emilly Ž 2012 Česká republika Atletika Slavkov Ano Ne
17.10.2021 14:19 Horáček Kamil M 1977 Česká republika Argyšáci Ano Ne
17.10.2021 14:22 Horký Martin M 1986 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:22 Hubert Jan M 2000 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Janáček Petr M 1980 Česká republika 2B WINNER Ano Ne
17.10.2021 14:22 Kielarová Hana Ž 2003 Česká republika Olymp Brno Ano Ne
17.10.2021 11:15 Kočička Jindich M 2019 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Kočička Richard M 2016 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Kočičková Alexandra Ž 2012 Česká republika Moravská Slavie Ano Ne
17.10.2021 11:14 Kočičková Kateřina Ž 2010 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Kočičková Patricie Ž 2014 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Kohut Miroslav M 1987 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Korenko Miroslav M 1987 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Korenková Karla Ž 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Kousal Jakub M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Kousal Štěpán M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Kovář Aleš M 1980 Česká republika Rajhrad Ano Ne
17.10.2021 14:22 Kovářová Soňa Ž 1992 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Krejza Šimon M 2019 Česká republika Horizontal Ano Ne
17.10.2021 14:19 Krupka Peter M 1965 Česká republika 2BWINNER TEAM Ano Ne
17.10.2021 11:15 Lazar David M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Lazar Jiří M 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Lazar Petr M 2014 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Lazarová Lucie Ž 2014 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Lysák Vlastimil M 1986 Česká republika Fklidu Ano Ne
17.10.2021 11:15 Maceja Alexej M 2019 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:19 Macháček Oldřich M 1982 Česká republika Slovácko pomáhá Ano Ne
17.10.2021 14:22 Macháčková Markéta Ž 1982 Česká republika Slovácko pomáhá Ano Ne
17.10.2021 14:19 Macho Aleš M 1975 Česká republika VSK UNI Brno & SR Vranov Ano Ne
17.10.2021 11:14 Macho Štepán M 2017 Česká republika Vranov Ano Ne
17.10.2021 11:14 Machová Bára Ž 2015 Česká republika SK Žabovřesky Brno Ano Ne
17.10.2021 14:19 Marouš Jiří M 1982 Česká republika SVVAT Ano Ne
17.10.2021 14:19 Maršálek Jiří M 1988 Česká republika Maršálek Motorsport Ano Ne
17.10.2021 14:19 Maršálková Pavlína Ž 1987 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Maršálková Veronika Ž 2003 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Morysek Martin M 2017 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:13 Moudrá Marie Ž 2008 Česká republika Atletika Slavkov Ano Ne
17.10.2021 11:14 Moudrý Miroslav M 2014 Česká republika Atletika Slavkov Ano Ne
17.10.2021 14:22 Nováková Renata Ž 1984 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Novotná Lucie Ž 1975 Česká republika 2BWinner Ano Ne
17.10.2021 14:22 Ondřej Maceja M 1986 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:22 Ožanová Zuzana Ž 1991 Česká republika Fklidu Ano Ne
17.10.2021 14:19 Pavelka Jan M 1982 Česká republika 2BWINNER TEAM Ano Ne
17.10.2021 14:22 Pellová Gabriela Ž 1979 Česká republika RSFK Ano Ne
17.10.2021 11:15 Pindur David M 2019 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Pindurová Jitka Ž 1985 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Pindurová Marie Ž 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Piskač Antonín M 2020 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:19 Piskač Pavel M 1985 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 11:15 Piskačová Štěpánka Ž 2018 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:22 Placherova Silvie Ž 1991 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Poláček Vojtěch M 2012 Česká republika Rajhrad Ano Ne
17.10.2021 14:22 Procházková Šárka Ž 1972 Česká republika Prostě běž Ano Ne
17.10.2021 14:22 Radek Popovský M 1989 Česká republika Horizontal Brno Ano Ne
17.10.2021 14:22 Razáková Denisa Ž 2000 Česká republika Barbarian Extreme Team Ano Ne
17.10.2021 14:19 Rotnágl Pavel M 1983 Česká republika TJ Sokol Těšany Ano Ne
17.10.2021 14:19 Řezáč Radim M 1983 Česká republika 2BWINNER TEAM Ano Ne
17.10.2021 11:13 Sedláček David M 2006 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Sedláček Jiří M 1985 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Sedlák Daniel M 2005 Česká republika KV Rajhrad Ano Ne
17.10.2021 14:19 Sedlo Martin M 1993 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Semotánová Gabriela Ž 2012 Česká republika SK SPEED BRNO Ano Ne
17.10.2021 11:14 Semotánová Izabela Ž 2016 Česká republika SK SPEED BRNO Ano Ne
17.10.2021 11:14 Schwarz Erik M 2017 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Sobotka Martin M 1976 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Sommerová Soňa Ž 1976 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Sorková Izabela Ž 2020 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Spáčil Petr M 1983 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Spoustová Klára Ž 2017 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Spoustová Nikol Ž 2013 Česká republika SK Speed Brno Ano Ne
17.10.2021 11:15 Srnec Jakub M 2019 Česká republika MÁME SE MOC RÁDI Ano Ne
17.10.2021 14:19 Srnec Lukáš M 1990 Česká republika MÁME SE MOC RÁDI Ano Ne
17.10.2021 11:14 Svoboda Dan M 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Svoboda Nikolas M 2019 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Šiler Miroslav M 2005 Česká republika KV Rajhrad Ano Ne
17.10.2021 14:19 Šilerová Michaela Ž 1977 Česká republika Klub vodáků Rajhrad Ano Ne
17.10.2021 14:19 Škrabánek Petr M 1960 Česká republika MK Seitl Ostrava Ano Ne
17.10.2021 14:19 Šolc Filip M 1985 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
17.10.2021 11:14 Šolcová Alžběta Ž 2015 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
17.10.2021 11:14 Šolcová Anna Ž 2013 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
17.10.2021 14:22 Šolcová Eva Ž 1984 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
17.10.2021 11:14 Špičáková Veronika Ž 2013 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Švagera Dominik M 1996 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Švagerová Sarah Ž 2000 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Thál Jan M 1978 Česká republika Řečkovice Ano Ne
17.10.2021 11:14 Václavíková Alexandra Ž 2013 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Václavíková Simona Ž 2011 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Vacula Martin M 1975 Česká republika SSCK Ano Ne
17.10.2021 14:22 Vaculová Jana Ž 1979 Česká republika Odol Team Ano Ne
17.10.2021 14:19 Vaňáč Michal M 1982 Česká republika 2BWINNER TEAM Ano Ne
17.10.2021 14:22 Vaverkova Soňa Ž 1979 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Vilímková Lucie Ž 2015 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Vilímková Veronika Ž 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:15 Vítková Jasmína Ž 2019 Česká republika Ski Žabiny Ano Ne
17.10.2021 11:14 Vlach Albert M 2015 Česká republika OCA, Open Cycling Academy, z.s. Ano Ne
17.10.2021 11:15 Vlach Martin M 2018 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:22 Vlachová Hutová Ž 1988 Česká republika 2BWinner Ano Ne
17.10.2021 14:19 Vránek David M 1978 Česká republika Brno Ano Ne
17.10.2021 14:19 Wolf Martin M 1976 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Zedek Jakub M 1981 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 11:14 Zemánková Šárka Ž 2011 Česká republika Šak Židlochovice Ano Ne
17.10.2021 11:15 Žáková Zuzana Ž 2019 Česká republika Ano Ne
17.10.2021 14:19 Žitňák David M 1978 Česká republika Sokol Syrovice Ano Ne

Podrobnější informace zde:  www.indiansky-beh.cz

 

Název Ke stažení
Vysledky-Rajhrad-WEB-2021.xlsx
Zpět
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.