Podrobnější informace na stránkách pořadatele: Triatlon Brno ...
Čas startu | Název | Zkratka | Závodníků | |
---|---|---|---|---|
10:00 | OPEN - KALÁB triatlonová liga | OK_TL | 53 | Výsledky |
12:30 | ČP dorostenky, juniorky, ženy | CP_Z | 31 | Výsledky |
14:30 | ČP dorostenci, junioři, muži | CP_M | 59 | Výsledky |
23:00 | MČR dorostenky, juniorky, ženy | MCR_Z | 29 | Výsledky |
23:30 | MČR dorostenci, junioři, muži | MCR_M | 58 | Výsledky |
Registrován | Jméno závodníka | Pohlaví | Ročník | Stát | Klub | Potvrzena registrace? | Přijatá platba? |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.05.2022 14:36 | AUF Jakub | M | 2005 | TJ Spartak Třebíč | |||
28.05.2022 11:08 | BERNÁTH František | M | 1959 | ||||
28.05.2022 11:08 | BOHDÁLKOVÁ Jolana | Ž | 1974 | ||||
28.05.2022 14:36 | BŘEZNA Matěj | M | 2005 | TJ Spartak Třebíč | |||
28.05.2022 14:36 | BURDYCH Adam | M | 2004 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | DLABAJA Roman | M | 1970 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 11:08 | DOKOUPIL Petr | M | 1977 | ||||
28.05.2022 12:31 | DUSPIVOVÁ Iveta | Ž | 1975 | TRI KLUB Příbram | |||
28.05.2022 12:31 | DVOŘÁKOVÁ Petra | Ž | 2005 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | ELSNER Ben | M | 1959 | ||||
28.05.2022 11:08 | FABÍKOVÁ Klára | Ž | 1993 | ||||
28.05.2022 12:31 | FICOVÁ Markéta | Ž | 2004 | TT Příbram, z. s. | |||
28.05.2022 11:08 | FILIPOVÁ Lenka | Ž | 1991 | ||||
28.05.2022 14:36 | FOUKAL Libor | M | 1977 | ||||
28.05.2022 12:31 | FRAŇKOVÁ Natálie | Ž | 2004 | TRI KLUB Příbram | |||
28.05.2022 14:36 | GOČALTOVSKÝ Ladislav | M | 1960 | ROCKTECHNIK TRIATLON | |||
28.05.2022 14:36 | HAŠLAR Matyáš | M | 2004 | VOKOLOPOLE | |||
28.05.2022 11:08 | HEBELKA Jan | M | 1988 | ||||
28.05.2022 14:36 | HODNÝ Vilém | M | 2006 | ||||
28.05.2022 12:31 | HOLANIKOVÁ Veronika | Ž | 2004 | Elite Sport Boskovice | |||
28.05.2022 14:36 | HOLEČEK Petr | M | 1961 | BET | |||
28.05.2022 11:08 | HORÁK Dušan | M | 1973 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 12:31 | HORŇOVÁ Adriana | Ž | 2000 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 12:31 | HRUŠKOVÁ Alžběta | Ž | 2000 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | HUDEČEK Ondřej | M | 1985 | ||||
28.05.2022 14:36 | CHMÁTAL David | M | 2005 | TRI KLUB Příbram | |||
28.05.2022 12:31 | CHMÁTALOVÁ Adéla | Ž | 2004 | TRI KLUB Příbram | |||
28.05.2022 12:31 | JADRNÍČKOVÁ Šárka | Ž | 2006 | SK Kopřivnice | |||
28.05.2022 14:36 | JAHODA Vojtěch | M | 2004 | Triathlon Team Tábor | |||
28.05.2022 14:36 | JANOUŠEK Ondřej | M | 2005 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 12:31 | JEDLIČKOVÁ Barbora | Ž | 2006 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 11:08 | JEŘÁBKOVÁ Jana | Ž | 1998 | ||||
28.05.2022 14:36 | KAFKA Šimon | M | 2004 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | KAHUDA Jiří | M | 2000 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 11:08 | KÁŇA Jiří | M | 1988 | ||||
28.05.2022 14:36 | KAŠPAR Lukáš | M | 2004 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 14:36 | KAŠPAR Tomáš | M | 1978 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 12:31 | KIRSCHOVÁ Nicol | Ž | 2006 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | KLEMENSEVIČ Lukáš | M | 1984 | ||||
28.05.2022 14:36 | KOČAŘ Lukáš | M | 1992 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | KOROUS David | M | 2004 | Triathlon Team Tábor | |||
28.05.2022 14:36 | KOROUS Martin | M | 1974 | Triathlon Team Tábor | |||
28.05.2022 14:36 | KOTOPULOS Mikis | M | 2006 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 12:31 | KOTOPULU Helena | Ž | 1980 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 11:08 | KOUBKOVÁ Jana | Ž | 1999 | ||||
28.05.2022 11:08 | KOUTNÁ Eva | Ž | 1978 | TT Příbram, z. s. | |||
28.05.2022 14:36 | KOUTNÝ Roman | M | 2003 | TT Příbram, z. s. | |||
28.05.2022 12:31 | KOVAČIČOVÁ Barbora | Ž | 2005 | CZchTRI K. Team | |||
28.05.2022 14:36 | KOZEL Tomáš | M | 1982 | SK Slavia Praha | |||
28.05.2022 14:36 | KOZOJED Martin | M | 2004 | Triathlon Team Tábor | |||
28.05.2022 12:31 | KRAJHANZLOVÁ Martina | Ž | 1987 | ROCKTECHNIK TRIATLON | |||
28.05.2022 11:08 | KRATOCHVÍL Jiří | M | 1995 | ||||
28.05.2022 14:36 | KRATOCHVÍL Marek | M | 2006 | TJ Spartak Třebíč | |||
28.05.2022 12:31 | KROBOVÁ Eliška | Ž | 2003 | Tri club Česká Lípa | |||
28.05.2022 11:08 | KRUML Tomáš | M | 1966 | ||||
28.05.2022 14:36 | KŘIVÁNEK Josef | M | 1979 | ROCKTECHNIK TRIATLON | |||
28.05.2022 12:31 | KŘIVÁNKOVÁ Simona | Ž | 1983 | ROCKTECHNIK TRIATLON | |||
28.05.2022 11:08 | KŘOVÁČEK Jan | M | 1976 | ||||
28.05.2022 11:08 | KUBALČÍK Marek | M | 1970 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 11:08 | KUBÍNEK František | M | 1958 | ||||
28.05.2022 11:08 | KUČERA Jakub | M | 1996 | ||||
28.05.2022 11:08 | KUČERA Jan | M | 1981 | Alfa Tri Team | |||
28.05.2022 12:31 | KUCHAŘOVÁ Karolína | Ž | 2004 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 14:36 | KUMŠTA Pavel | M | 1991 | ||||
28.05.2022 11:08 | KYNICKÝ Lukáš | M | 1997 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | LEBECHENNEC Eloi | M | 1994 | ||||
28.05.2022 11:08 | LEISURE Patrick | M | 1992 | ||||
28.05.2022 14:36 | LEMBERKA Ondřej | M | 2005 | Triathlon Team Tábor | |||
28.05.2022 12:31 | MAGDALENA Sobolewska | Ž | 2004 | ||||
28.05.2022 11:08 | MALANÍK Tomáš | M | 1995 | ||||
28.05.2022 11:08 | MAŇÁSEK Lukáš | M | 1980 | ||||
28.05.2022 14:36 | MAREK Daniel | M | 1971 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 14:36 | MAREK Jakub | M | 2003 | 4SPORTS TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | MAREK Lukáš | M | 2007 | 4SPORTS TEAM | |||
28.05.2022 12:31 | MARKOVÁ Ladislava | Ž | 1978 | 4SPORTS TEAM | |||
28.05.2022 12:31 | MATOUŠOVÁ Michaela | Ž | 2000 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | MAXIAN Boris | M | 1991 | ||||
28.05.2022 11:08 | MCCLURKIN David | M | 1964 | ||||
28.05.2022 11:08 | MECL Karel | M | 1963 | ||||
28.05.2022 14:36 | MEJZLÍK Petr | M | 1959 | TJ Spartak Třebíč | |||
28.05.2022 12:31 | MIČKOVÁ Kateřina | Ž | 2004 | 2BWINNER TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | MÍGL Antonín | M | 2005 | TT Příbram, z. s. | |||
28.05.2022 14:36 | MÍGL Vojtěch | M | 2003 | TT Příbram, z. s. | |||
28.05.2022 12:31 | MIKLIŠOVÁ Lucie | Ž | 2002 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 12:31 | MITISKOVÁ Michaela | Ž | 2005 | TJ Spartak Třebíč | |||
28.05.2022 11:08 | MRÁZ Miroslav | M | 1988 | ||||
28.05.2022 14:36 | MUŽÍČEK Josef | M | 1957 | TJ BIŽU JBC | |||
28.05.2022 11:08 | NEVEČEŘAL Jiří | M | 1981 | ||||
28.05.2022 11:08 | NOVOTNÁ Lucie | Ž | 1975 | 2BWINNER TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | NÝDRLE Filip | M | 2005 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 14:36 | ODEHNAL Jan | M | 2004 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | ORNER Zdeněk | M | 1956 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 14:36 | PALIDER Jan | M | 1991 | Triatlon klub Ostrava | |||
28.05.2022 14:36 | PÁSLER Jakub | M | 2003 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | PAUSCHEK Karel | M | 1985 | ROCKTECHNIK TRIATLON | |||
28.05.2022 11:08 | PECH Michal | M | 1989 | 2BWINNER TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | PEKÁREK Milan | M | 1965 | Etriatlon Team | |||
28.05.2022 11:08 | PELLOVÁ Gabriela | Ž | 1979 | ||||
28.05.2022 14:36 | PLIC Lukáš | M | 2006 | 2BWINNER TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | POKORNÝ Jan | M | 1970 | ||||
28.05.2022 14:36 | POSPÍŠIL Albert | M | 2006 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | PROCHÁZKA Dušan | M | 1972 | ||||
28.05.2022 12:31 | PŮSTOVÁ Šárka | Ž | 2002 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | RUDOLF Tomáš | M | 1972 | ENERGY TEAM | |||
28.05.2022 12:31 | RYŠÁVKOVÁ Emma | Ž | 2005 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | ŘEZNÍČEK Václav | M | 2006 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | SEDLÁČEK Milan | M | 1994 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | SEHNAL Luděk | M | 1990 | ||||
28.05.2022 11:08 | SEZEN Anil | M | 1993 | ||||
28.05.2022 14:36 | SKOŘEPA Adam | M | 2004 | Spartak Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | SMITH Matthew | M | 1978 | ||||
28.05.2022 14:36 | SOUČEK Jakub | M | 2005 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 14:36 | STÁDNÍK Daniel | M | 1972 | TJ BIŽU JBC | |||
28.05.2022 11:08 | STEHLÍK Pavel | M | 1974 | ||||
28.05.2022 11:08 | STRAKOŠ Vilém | M | 1969 | SK Fuga | |||
28.05.2022 14:36 | STRÁNSKÝ Jiří | M | 2001 | Etriatlon Team | |||
28.05.2022 14:36 | STUCHL Jindřich | M | 1974 | KILPI KOME KLUB | |||
28.05.2022 12:31 | SVOBODOVÁ Tereza | Ž | 2000 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 14:36 | ŠANDA Vojtěch | M | 2001 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 12:31 | ŠEVČÍKOVÁ Anežka | Ž | 2001 | KILPI KOME KLUB | |||
28.05.2022 11:08 | ŠIMUNEK Martin | M | 1966 | ||||
28.05.2022 11:08 | ŠTĚPÁN Vladimír | M | 1971 | ||||
28.05.2022 12:31 | ŠTĚPÁNOVÁ Lenka | Ž | 1993 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 14:36 | ŠTOURAČ Nikola | M | 1985 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 12:31 | ŠULÁKOVÁ Lucie | Ž | 2006 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 12:31 | ŠVECOVÁ Andrea | Ž | 2005 | Triatlon Plzeň | |||
28.05.2022 14:36 | TÁSLAR Marek | M | 1988 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 11:08 | TECLOVÁ Adéla | Ž | 1999 | ||||
28.05.2022 14:36 | TEPLÝ Ondřej | M | 1978 | Café racers | |||
28.05.2022 11:08 | TKÁČ Prokop | M | 1997 | ||||
28.05.2022 14:36 | VÁCLAVÍK Filip | M | 1995 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 11:08 | VÁGNER Karel | M | 1981 | ||||
28.05.2022 11:08 | VINTRLÍK Martin | M | 1977 | ||||
28.05.2022 14:36 | VÍT Ondřej | M | 2004 | ||||
28.05.2022 12:31 | VOJTĚŠKOVÁ Barbora | Ž | 2004 | TITAN TRILIFE | |||
28.05.2022 14:36 | VONDRA Tomáš | M | 1992 | Loko Trutnov | |||
28.05.2022 14:36 | VRBA Ondřej | M | 1984 | ||||
28.05.2022 11:08 | VYROUBAL Michal | M | 1968 | ||||
28.05.2022 11:08 | ZAHRÁDKA Aleš | M | 1986 | ||||
28.05.2022 11:08 | ZATLOUKAL Petr | M | 1988 | ||||
28.05.2022 14:36 | ŽÍTEK Jindřich | M | 2006 | BRNO TRIATLON TEAM | |||
28.05.2022 11:08 | УГЛИРЖ Далибоп | M | 1980 | ||||
Počet registrovaných závodníků: 142 |