05. - 07.08.2022 - MČR - ROLLO LIGA 2022 - výsledky

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
16:00 Sprint 1. kolo SP1 110 Výsledky
17:10 ČT_1_Master Muži R01 3 Výsledky
17:12 ČT_2_Master Muži R02 3 Výsledky
17:14 ČT_3_Master Muži R03 3 Výsledky
17:16 ČT_4_Master Muži R04 3 Výsledky
17:18 SF_1_Žáci R05 4 Výsledky
17:20 SF_2_Žáci R06 4 Výsledky
17:22 SF_1_Žačky R07 3 Výsledky
17:24 SF_2_Žačky R08 4 Výsledky
17:26 SF_1_Kadeti R09 3 Výsledky
17:28 SF_2_Kadeti R10 4 Výsledky
17:30 SF_1_Veteráni Muži R11 4 Výsledky
17:32 SF_2_Veteráni Muži R12 4 Výsledky
17:34 SF_1_Seniorky R13 4 Výsledky
17:36 SF_2_Seniorky R14 4 Výsledky
17:38 SF_1_Senioři R15 4 Výsledky
17:40 SF_2_Senioři R16 4 Výsledky
17:42 SF_1_Master Muži R17 4 Výsledky
17:44 SF_2_Master Muži R18 4 Výsledky
17:50 Finále přípravka hoši R19 4 Výsledky
17:53 Finále přípravka dívky R20 1 Výsledky
17:56 Finále žáci R21 4 Výsledky
17:59 Finále žákyně R22 4 Výsledky
18:02 Finále kadetky R23 4 Výsledky
18:05 Finále kadeti R24 4 Výsledky
18:08 Finále veteránky ultraveteránky R25 3 Výsledky
18:11 Finále ultraveteráni R26 4 Výsledky
18:14 Finále veterání R27 4 Výsledky
18:17 Finále juniorky R28 4 Výsledky
18:20 Finále junioři R29 4 Výsledky
18:23 Finále masters ženy R30 4 Výsledky
18:26 Finále masters muži R31 4 Výsledky
18:29 Finále seniorky R32 4 Výsledky
18:32 Finále senioři R33 4 Výsledky
20:00 R40 - Nejrychlejší časy z rozjížděk R01-R33 R40 110 Výsledky
11:30 Kriterium Žáci, Žákyně kzz 15 Výsledky
12:00 Kriterium Kadeti, Kadetky kzk 14 Výsledky
13:00 Kriterium Ženy, Juniorky, Ultraveteráni kzzju 32 Výsledky
13:45 Kriterium Muži a Junioři kzm 55 Výsledky
14:20 Kriterium Přípravka kzp 12 Výsledky
16:30 Štafety žáci 5min + 1kolo ŠZ 4 Výsledky
16:45 Štafety ženy, kadeti,žáci 10min + 1kolo ŠZK 8 Výsledky
17:10 Štafety muži 20min + 1kolo ŠM 10 Výsledky
08:30 Dlouhý závod Žáci, Žákyně dzz 11 Výsledky
08:35 Dlouhý závod Přípravka dzp 4 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Kadeti, Kadetky dzk 12 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Ženy, Juniorky, Ultraveteráni dzzju 25 Výsledky
10:45 Dlouhý závod Muži a Junioři dzm 51 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
06.08.2022 20:45 1_KK_LIPNÍK Juřík_Tomková_Mořkovský Ž 2000 Česká republika 1 KK Lipník Ano Ne
06.08.2022 20:45 1_KK_LIPNÍK Tomková_Mořkovský_Jurečková M 2000 Česká republika 1 KK Lipník Ano Ne
07.08.2022 12:11 BALOG Martin M 1978 Slovensko Slovensko Ano Ne
05.08.2022 19:45 BAROŠOVÁ Klára Ž 2011 Česká republika 1KK LIPNÍK N.B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 BÁRTA Miloslav M 1969 Česká republika Jafiduto 1984 Ano Ne
05.08.2022 19:45 BARTŮNĚK Ladislav M 1983 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 BAXA Kryštof M 2004 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 BEŇASOVÁ Veronika Ž 1993 Česká republika Musher klub JCC Ano Ne
06.08.2022 20:45 BKG Mandelík_Navrátil_Ondruška M 2000 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 20:45 BKG Vršanová_Štěpánová_Ondrušková Ž 2000 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 BOSTL Adam M 2008 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
05.08.2022 19:45 BOSTL Denis M 2011 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
05.08.2022 19:45 BOSTL Jakub M 1982 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
05.08.2022 19:45 BOTÍK Radek M 1987 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 BOTÍKOVÁ Valerie Ž 2015 Česká republika Ano Ne
06.08.2022 15:14 BROŽ Martin M 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2022 15:14 BUCŇÁKOVÁ Blanka Ž 1983 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 15:14 CEPLOVÁ Andrea Ž 1977 Česká republika Coconi Ano Ne
05.08.2022 19:45 CIPRYSOVÁ Jana Ž 1996 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 20:45 COCONÍ_HOLKY Trojancová_Fefferová_Ceplová Ž 2000 Česká republika Coconí holky Ano Ne
06.08.2022 15:14 CVALÍN Karel M 1977 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 ČIMBORA Radek M 1980 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
05.08.2022 19:45 DITTMAR Kryštof M 2016 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 DITTMAR Šimon M 2012 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 DONÁT Jaroslav M 2013 Česká republika Yedoo team Ano Ne
05.08.2022 19:45 DONÁT Martin M 1978 Česká republika Yedoo team Ano Ne
05.08.2022 19:45 DONÁTOVÁ Kamila Ž 2010 Česká republika Yedoo team Ano Ne
05.08.2022 19:45 FANTA Martin M 1975 Česká republika Třista60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 FANTOVÁ Judita Ž 2011 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 FETTEROVÁ Edita Ž 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2022 15:14 FOŘTOVÁ Petra Ž 2002 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
05.08.2022 19:45 FRYBLÍKOVÁ Anna Ž 2011 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 FRYZOVÁ Kristina Ž 1987 Česká republika Třista60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 GAGALA Włodzimierz M 1966 Polsko TJ Sokol Kunvald Ano Ne
05.08.2022 19:45 HÁJEK Jaroslav M 1982 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 HÁJKOVÁ Alice Ž 1992 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 HANEL Lukáš M 1981 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2022 15:14 HEKERLE Vítězslav M 1978 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 HERCIK Jakub M 2003 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
05.08.2022 19:45 HERCIK Matěj M 2006 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
07.08.2022 12:11 HERCIK Zdeněk M 1976 Česká republika Unikosy Ano Ne
05.08.2022 19:45 HERCIKOVÁ Anna Ž 2009 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
05.08.2022 19:45 HRDONKOVÁ Zuzana Ž 2006 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 HUB Petr M 1971 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 HÜBNER Karel M 1982 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
05.08.2022 19:45 CHMELÍK Jiří M 1979 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
05.08.2022 19:45 INDRA Ivo M 1986 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 20:45 JAFIDUTO_1984 Bárta_Točík_Vávra M 2000 Česká republika Jafiduto 1984 Ano Ne
05.08.2022 19:45 JANDOVÁ Lucie Ž 2013 Česká republika Klub Koloběhu Lipník nad Bečvou Ano Ne
05.08.2022 19:45 JARŮŠEK Michal M 1982 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 JARŮŠEK Petr M 2014 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 JARŮŠEK Tomáš M 2012 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
06.08.2022 15:14 JÍLEK Jan M 1963 Česká republika COCONi Ano Ne
05.08.2022 19:45 JUREČKOVÁ Alice Ž 2010 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 JUŘÍK David M 2009 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 JUŘÍK Lukáš M 2006 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 KADLEC Martin M 1981 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 KADLEC Matyáš M 2014 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 KADLECOVÁ Martina Ž 1983 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 KADLECOVÁ Michaela Ž 2011 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 KADLECOVÁ Naděžda Ž 1959 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 KISLINGEROVÁ Ivana Ž 1965 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
05.08.2022 19:45 KOBAK Jakub M 2006 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2022 15:14 KOĆ Dominik M 1985 Polsko TJ Sokol Ano Ne
06.08.2022 15:14 KOLÁČEK Ondřej M 1993 Česká republika BoKolobka tým Ano Ne
06.08.2022 15:14 KOMÁR Martin M 1975 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
06.08.2022 20:45 KOSTKA_2 Sázel_Krečmer_Zahradníková M 2000 Česká republika Kostka 2 Ano Ne
06.08.2022 20:45 KOSTKA_3 Vinohradník_Rožnáková_Vystrčil Ž 2000 Česká republika Kostka 3 Ano Ne
06.08.2022 20:45 KOSTKA_4 Vinohradníková_Vybíralová_Slováková Ž 2000 Česká republika Kostka 4 Ano Ne
06.08.2022 20:45 KOSTKA_5 Sedlář_Krčmer_Kobak M 2000 Česká republika Kostka 5 Ano Ne
06.08.2022 20:45 KOSTKA1 Vystrčil_Lašák_Fryblíková M 2000 Česká republika Kostka 1 Ano Ne
05.08.2022 19:45 KREČMER Filip M 2009 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 KREČMER Patrik M 1972 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 KROUTIL Šimon M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2022 15:14 KUŘÍKOVÁ Václava Ž 1979 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
07.08.2022 12:11 LAMKAŠ Robert M 1976 Česká republika Rapid Radslavice Ano Ne
05.08.2022 19:45 LAŠÁK Adam M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 LAŠÁK Viktor M 2016 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 LEGÁT Pavel M 1969 Česká republika Lipenští Draci Ano Ne
05.08.2022 19:45 LEGÁTOVÁ Alena Ž 1996 Česká republika Lipenští Draci Ano Ne
06.08.2022 20:45 LIPENŠTÍ_DRACI Legát_Sedláček_Onderka M 2000 Česká republika Lipenští draci Ano Ne
05.08.2022 19:45 LUBOVSKÁ Štěpánka Ž 1991 Česká republika Třista60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 MAIXNER Radoslav M 1973 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
05.08.2022 19:45 MAIXNEROVÁ Eliška Ž 2004 Česká republika Sokol Kunvald Ano Ne
05.08.2022 19:45 MANDELÍK Ladislav M 1992 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 MATYÁŠ Roman M 2002 Česká republika TŘISTA 60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 MIHULKA Martin M 1979 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2022 20:45 MIZUPE Fořtová_Šafránková_Fořtová Ž 2000 Česká republika Mizupe Ano Ne
05.08.2022 19:45 MOŘKOVSKÝ Lukáš M 2009 Česká republika 1KK Lipník n/B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 MOŘKOVSKÝ Tomáš M 2011 Česká republika 1KK Lipník n/B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 NAVRÁTIL Jakub M 1985 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 NAVRÁTIL Jaroslav M 1960 Česká republika Mushing Team Ostrava Ano Ne
06.08.2022 15:14 NOVÁKOVÁ Barbora Ž 1983 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
05.08.2022 19:45 NOVOTNÝ Josef M 1971 Česká republika CHUDČICE Ano Ne
06.08.2022 15:14 ONDERKA Alois M 1969 Česká republika Lipenští Draci Ano Ne
05.08.2022 19:45 ONDRUŠKA Jan M 2004 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 15:14 ONDRUŠKA Vladimír M 1976 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 13:06 ONDRUŠKOVÁ Ellen Ž 2009 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 ONDRUŠKOVÁ Jana Ž 1977 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 PALŠA Norbert M 1993 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2022 15:15 PECHA Jindřich M 2016 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 PECHA Ondřej M 2014 Česká republika Ano Ne
06.08.2022 15:14 PELC Miroslav M 1965 Česká republika Ultima Ano Ne
05.08.2022 19:45 PELC Tomáš M 1989 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 PEŠEK Richard M 1974 Česká republika TŘISTA60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 PEŠEK Richard M 2011 Česká republika TŘISTA60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 PEŠTA Petr M 1975 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 PEŠTOVÁ Kamila Ž 2007 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 PEŠTOVÁ Markéta Ž 1975 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2022 15:15 PLEVÁKOVÁ Šárka Ž 2015 Česká republika Ano Ne
06.08.2022 15:14 PROVOD Ladislav M 1968 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2022 20:45 PSP_KK_PLZEŇ Pešta_Cvalín_Šmíd M 2000 Česká republika PSP-KK Plzeň Ano Ne
05.08.2022 19:45 PYTELA Vlastimil M 1971 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 PYTELOVÁ Veronika Ž 1976 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 REMEŠ Pavel M 1970 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 ROŽŇÁKOVÁ Veronika Ž 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 RUBNER Pavel M 1977 Česká republika Ano Ne
06.08.2022 15:14 SÁZEL Jan M 1972 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 SÁZEL Marek M 2007 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 SEDLÁČEK David M 1988 Česká republika Lipenští draci Ano Ne
05.08.2022 19:45 SEDLÁŘ Tomáš M 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 SEEMANN David M 1962 Česká republika Ultima Ano Ne
05.08.2022 19:45 SLOVÁKOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2022 20:45 SOKOLÍCI Koc_Gagala_Hubner M 2000 Česká republika Sokolíci Ano Ne
05.08.2022 19:45 STIPALOVA Hana Ž 1984 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
05.08.2022 19:45 SVOBODA Matyáš M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 SVOBODOVÁ Amálie Ž 2014 Česká republika Coconi Ano Ne
05.08.2022 19:45 SVOBODOVÁ Danuše Ž 1958 Česká republika Coconi Ano Ne
05.08.2022 19:45 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Ž 1981 Česká republika Bo Kolobka tým Ostrava Ano Ne
05.08.2022 19:45 ŠMÍD Jindřich M 1987 Česká republika PSP Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2022 15:14 ŠTEFANOVÁ Markéta Ž 1993 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2022 15:14 ŠTĚPÁNEK Michal M 1980 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
05.08.2022 19:45 TOČÍK Rostislav M 1967 Česká republika JAFIDUTO 1984 Ano Ne
05.08.2022 19:45 TOMKOVÁ Alice Ž 2009 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 TOMKOVÁ Lenka Ž 2011 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
05.08.2022 19:45 TROJANCOVÁ Pavla Ž 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2022 20:45 TŘISTA60 Fryzová_Lubovská_Zbožková Ž 2000 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2022 20:45 TŘISTA60 Matyáš_Fanta_Pešek M 2000 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2022 20:45 ULTIMA_K.LAP.TEAM Pelc_Bartůněk_Remeš M 2000 Česká republika Ultima K.Lap.Team Ano Ne
06.08.2022 20:45 UNIKOSY Hercik_Hercik_Hercik M 2000 Česká republika Unikosy Ano Ne
05.08.2022 19:45 VANICKÝ František M 1959 Česká republika KK ZCA Ano Ne
06.08.2022 15:14 VARDAN Karel M 1969 Česká republika KOBRA Ano Ne
05.08.2022 19:45 VÁVRA Petr M 1954 Česká republika JAFIDUTO 1984 Ano Ne
07.08.2022 12:11 VESELSKÝ Michal M 1980 Česká republika Coconi Ano Ne
05.08.2022 19:45 VINOHRADNÍK Jan M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Ž 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2022 15:14 VOJÁČEK Ondřej M 2002 Česká republika Ano Ne
05.08.2022 19:45 VRŠANOVÁ Dominika Ž 1995 Česká republika BKG Ano Ne
05.08.2022 19:45 VYBÍRALOVÁ Věra Ž 1973 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 VYSTRČIL Jakub M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 VYSTRČIL Kryštof M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 WALDHAUSEROVÁ Šárka Ž 1973 Česká republika Bo Kolobka tým Ostrava Ano Ne
06.08.2022 20:45 YEDOO_DO_PEKLA Hájek_Bostl_Bostl M 2000 Česká republika Yedoo do pekla Ano Ne
06.08.2022 20:45 YEDOO_ŽÁCI Bostl_Donatová_Jarůšek M 2000 Česká republika Yedoo žáci Ano Ne
05.08.2022 19:45 ZAHRADNÍKOVÁ Petra Ž 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
05.08.2022 19:45 ZAPLETALOVÁ Adéla Ž 2006 Česká republika 1.KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
05.08.2022 19:45 ZBOŽKOVÁ Andrea Ž 2001 Česká republika TŘISTA 60 Ano Ne
05.08.2022 19:45 ZÍMA Tomáš M 1996 Česká republika COCONi Ano Ne
05.08.2022 19:45 ŽABA Martin M 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2022 20:45 ŽÁCI Pešek_Svoboda_Fantová M 2000 Česká republika Žáci Ano Ne
06.08.2022 15:15 ŽIVNÁ Tereza Ž 2013 Česká republika Ano Ne

Podrobnější informace zde:  ROLLO LIGA - Lipenská výzva

Název Ke stažení
Vysledky-sprintu-slouceni.xlsx
Vysledky-rozjizdek-pavouk.pdf
Vysledky-stafety.xlsx
Vysledky-kriteria-vse-v03.xlsx
Vysledky-dlouhy-zavod-vse-v01.xlsx
Zpět
© 2022 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.