07. - 09.08.2020 - ROLLO LIGA 2020 - Výsledky

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
16:00 Sprint 1. kolo SP1 96 Výsledky
17:01 R01 R01 4 Výsledky
17:02 R02 R02 3 Výsledky
17:03 R03 R03 4 Výsledky
17:04 R04 R04 3 Výsledky
17:05 R05 R05 3 Výsledky
17:06 R06 R06 3 Výsledky
17:07 R07 R07 4 Výsledky
17:08 R08 R08 3 Výsledky
17:09 R09 R09 3 Výsledky
17:10 R10 R10 3 Výsledky
17:11 R11 R11 4 Výsledky
17:12 R12 R12 4 Výsledky
17:13 R13 R13 4 Výsledky
17:14 R14 R14 3 Výsledky
17:15 R15 R15 3 Výsledky
17:16 R16 R16 3 Výsledky
17:17 R17 R17 4 Výsledky
17:18 R18 R18 4 Výsledky
17:19 R19 R19 4 Výsledky
17:20 R20 R20 3 Výsledky
17:21 R21 R21 3 Výsledky
17:22 R22 R22 3 Výsledky
17:23 R23 R23 3 Výsledky
17:24 R24 R24 3 Výsledky
17:25 R25 - Finále přípravky R25 4 Výsledky
17:26 R26 - Finále žákyně R26 5 Výsledky
17:27 R27 - Finále žáci R27 4 Výsledky
17:28 R28 - Finále kadetky R28 4 Výsledky
17:29 R29 - Finále kadeti R29 4 Výsledky
17:30 R30 - Finále juniorky R30 2 Výsledky
17:31 R31 - Finále veteránky a ultraveteránky R31 5 Výsledky
17:32 R32 - Finále ultraveteráni R32 5 Výsledky
17:33 R33 - Finále veterání R33 4 Výsledky
17:34 R34 - Finále masters ženy R34 4 Výsledky
17:35 R35 - Finále seniorky R35 4 Výsledky
17:36 R36 - Finále junioři R36 4 Výsledky
17:37 R37 - Finále masters muži R37 4 Výsledky
17:38 R38 - Finále senioři muži R38 4 Výsledky
17:40 R40 - Nejrychlejší časy z rozjížděk R01-R38 R40 96 Výsledky
17:50 R50 - Nejrychlejší časy z rozjížděk R01-R38 včetně Sprintu 1. kolo R50 96 Výsledky
10:00 Kriterium Kadeti, Kadetky kzk 15 Výsledky
10:00 Kriterium Žáci, Žákyně kzz 12 Výsledky
11:00 Kriterium Ženy, Juniorky, Ultraveteráni kzzju 32 Výsledky
13:30 Kriterium Muži a Junioři kzm 52 Výsledky
14:30 Kriterium Přípravka kzp 8 Výsledky
16:30 Štafety žáci 5min + 1kolo ŠZ 0 Výsledky
17:00 Štafety muži 15min + 1kolo ŠM 15 Výsledky
17:00 Štafety ženy, kadeti,žáci 10min + 1kolo ŠZK 8 Výsledky
08:30 Dlouhý závod Žáci, Žákyně dzz 10 Výsledky
08:35 Dlouhý závod Přípravka dzp 8 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Kadeti, Kadetky dzk 12 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Ženy, Juniorky, Ultraveteráni dzzju 29 Výsledky
10:45 Dlouhý závod Muži a Junioři dzm 46 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
08.08.2020 14:11 BALCAR Adam M 1978 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
07.08.2020 22:18 BARROW Timothy M 2004 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 BARROW Tina Ž 2007 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
08.08.2020 18:26 BARROW_TIMOTHY Hryzbil_Filip_Hřivna_David M 2004 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 BÁRTA Miloslav M 1969 Česká republika Jafiduto 1984 Ano Ne
08.08.2020 18:26 BÁRTA_MILOSLAV Točík_Rostislav_Vávra_Petr M 1969 Česká republika Jafiduto Kadaň Ano Ne
07.08.2020 22:18 BARUSEL Jakub M 2010 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 BASLAR Ondřej M 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 BÍLOVSKÁ Monika Ž 2009 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
08.08.2020 11:48 BOSTL Adam M 2008 Česká republika Yedoo team Ano Ne
08.08.2020 14:11 BOSTL Denis M 2011 Česká republika Yedoo team Ano Ne
08.08.2020 14:11 BOSTL Jakub M 1982 Česká republika Yedoo team Ano Ne
08.08.2020 18:26 BOSTL_KUBA Hanel_Lukáš_Hájek_Jaroslav M 1982 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
09.08.2020 10:14 BROŽ Martin M 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
08.08.2020 18:26 BROŽ_MARTIN Veselský_Michal_Palsa_Norbert M 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 CVALÍN Karel M 1977 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
08.08.2020 18:26 CVALÍN_KAREL Šmíd_Jindra_Pešta_Petr M 1977 Česká republika PSP-klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 CYPRISOVÁ Jana Ž 1996 Česká republika BKG Ano Ne
09.08.2020 09:27 ČANDOVÁ Helena Ž 1973 Česká republika Ano Ne
08.08.2020 14:11 ČIMBORA Radek M 1980 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
07.08.2020 22:18 DRAPÁČ Radek M 1973 Česká republika Pivovar Svijany Ano Ne
07.08.2020 22:18 DRAPÁČOVÁ Tereza Ž 2008 Česká republika Pivovar Svijany Ano Ne
08.08.2020 14:11 DUFEK Jan M 1974 Česká republika Bez Pedálů Ano Ne
07.08.2020 22:18 DVOŘÁK Karel M 1959 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 DVOŘÁKOVÁ Ivana Ž 1962 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 DVOŘÁKOVÁ Michaela Ž 1973 Česká republika Tsunami Ano Ne
07.08.2020 22:18 FERANCOVÁ Libuše Ž 1977 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
07.08.2020 22:18 FETTEROVA Edita Ž 1979 Česká republika Coconi Ano Ne
07.08.2020 22:18 FIŠEROVÁ Martina Ž 1977 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 FLAŠKA Jiří M 1951 Česká republika Kostka racing Ano Ne
07.08.2020 22:18 FOŘTOVÁ Petra Ž 2002 Česká republika Bez Pedálů Ano Ne
08.08.2020 11:47 FRANCOVÁ Monika Ž 1970 Česká republika BoKolobka Tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 FRYBLÍKOVÁ Anna Ž 2011 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
09.08.2020 09:27 FRYZOVÁ Kristina Ž 1987 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 GREBÍKOVÁ Martina Ž 1988 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
07.08.2020 22:18 HÁJEK Jaroslav M 1982 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
07.08.2020 22:18 HÁJEK Ondřej M 2009 Česká republika 1KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
08.08.2020 18:36 HÁJEK_ONDŘEJ Tomková_Alice_Tomková_Lenka M 2009 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 HÁJKOVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika 1KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
07.08.2020 22:18 HANEL Lukáš M 1981 Česká republika YEDOO TEAM Ano Ne
07.08.2020 22:18 HERCIK Jakub M 2003 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
07.08.2020 22:18 HERCIK Matěj M 2006 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
07.08.2020 22:18 HERCIK Zdeněk M 1976 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
08.08.2020 18:26 HERCIK_ZDENĚK Hercik_Jakub_Hercik_Matěj M 1976 Česká republika Unikosy Ano Ne
07.08.2020 22:18 HERCIKOVÁ Anna Ž 2009 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
07.08.2020 22:18 HRYZBIL Filip M 2005 Česká republika 1 KK Lipník n.B Ano Ne
07.08.2020 22:18 HRYZBIL Michal M 2012 Česká republika 1 KK Lipník n.B Ano Ne
07.08.2020 22:18 HŘIVNA David M 2005 Česká republika 1KK Lipnik Ano Ne
08.08.2020 18:36 HŘIVNA_DAVID Hryzbil_Filip_Zapletalová_Adéla M 2005 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 HUB Petr M 1971 Česká republika Ultima Ano Ne
07.08.2020 22:18 HÜBNER Karel M 1982 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
08.08.2020 18:26 HUBNER_KAREL Balcar_Adam_Mihulka_Martin M 1982 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
07.08.2020 22:18 JUŘÍK Lukáš M 2006 Česká republika 1.KK lipník n. Bečvou Ano Ne
08.08.2020 18:36 JUŘÍK_LUKÁŠ Hájková_Kateřina_Barrow_Tina M 2006 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 KADLECOVÁ Dagmar Ž 1965 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 KISLINGEROVÁ Ivana Ž 1965 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
07.08.2020 22:18 KITZBERGEROVÁ Kristýna Ž 1985 Česká republika Třista60 Ano Ne
07.08.2020 22:18 KOBAK Jakub M 2006 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 14:11 KOLÁČEK Ondřej M 1993 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 KOWAL Václav M 1965 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 KREČMER Filip M 2009 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 KREČMER Patrik M 1972 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 18:36 KREČMER_FILIP Vinohradník_Jan_Fryblíková_Anna M 2009 Česká republika Kostka Racing Ano Ne
07.08.2020 22:18 KREČMEROVÁ Tereza Ž 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 KUBÍK Mikuláš M 2004 Česká republika Ano Ne
07.08.2020 22:18 KULKA Michal M 1982 Česká republika Třista60 Ano Ne
08.08.2020 18:26 KULKA_MICHAL Matyáš_Roman_Kitzbielová_Kristýna M 1982 Česká republika TŘISTA 60 Ano Ne
07.08.2020 22:18 LAŠÁK Adam M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 LEGÁT Pavel M 1969 Česká republika Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 LEGÁTOVÁ Alena Ž 1996 Česká republika KOBRA Ano Ne
08.08.2020 11:48 LIBSCHER Petr M 2005 Česká republika Kolobka tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 LIŠKOVÁ Ivana Ž 1960 Česká republika ULTIMA C.LAP TEAM Ano Ne
07.08.2020 22:18 MACHÁČEK Lubomír M 1959 Česká republika Tsunami Ano Ne
07.08.2020 22:18 MAIXNER Rudoslav M 1973 Česká republika Koloběžci Pardubic Ano Ne
07.08.2020 22:18 MANDELÍK Ladislav M 1992 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 18:26 MANDELÍK_LADISLAV Navrátil_Jakub_Ondruška_Vladimír M 1992 Česká republika BKG "A" Ano Ne
07.08.2020 22:18 MATYÁŠ Roman M 2002 Česká republika TRISTA60 Ano Ne
07.08.2020 22:18 MIHULKA Martin M 1979 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
07.08.2020 22:18 MONINEC Viktor M 2011 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 NAVRÁTIL Jakub M 1985 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 14:11 OBRTLÍK Václav M 1990 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 14:11 ODLOŽILÍK Radek M 1989 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2020 22:18 ODVÁRKA Jan M 1957 Česká republika ultima Ano Ne
07.08.2020 22:18 ONDERKA Alois M 1969 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
08.08.2020 18:26 ONDERKA_ALOIS Legát_Pavel_Bílovský_Lukáš M 1969 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 ONDROUŠKOVÁ Ellen Ž 2009 Česká republika BKG - Brněnské kolobkové gang Ano Ne
07.08.2020 22:18 ONDRUŠKA Jan M 2004 Česká republika BKG - Brněnské Kolobkové Gang Ano Ne
07.08.2020 22:18 ONDRUŠKA Vladimír M 1976 Česká republika BKG - Brněnské Kolobkové Gang Ano Ne
07.08.2020 22:18 ONDRUŠKOVÁ Jana Ž 1977 Česká republika BKG - Brněnské Kolobkové Gang Ano Ne
07.08.2020 22:18 PALŠA Norbert M 1993 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 PELC Miroslav M 1965 Česká republika Ultima Ano Ne
07.08.2020 22:18 PELC Tomáš M 1989 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
08.08.2020 18:26 PELC_MIROSLAV Tlapa_Jaroslav_Seemann_David M 1980 Česká republika Ultima B Ano Ne
08.08.2020 15:02 PEŠEK Richard M 1974 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
08.08.2020 15:06 PEŠEK Richard M 2011 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
07.08.2020 22:18 PEŠEK Richard M 1974 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
07.08.2020 22:18 PEŠEK Richard M 2011 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
07.08.2020 22:18 PEŠTA Petr M 1975 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 PEŠTOVÁ Kamila Ž 2007 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 PEŠTOVÁ Markéta Ž 1975 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 PROVOD Ladislav M 1968 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
08.08.2020 14:11 PYTELA Vlastimil M 1971 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 18:26 PYTELA_VLADIMÍR Šmida_Adam_Obrtlík_Václav M 1971 Česká republika BKG "C" Ano Ne
07.08.2020 22:18 PYTELOVÁ Veronika Ž 1976 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 18:36 PYTELOVÁ_VERONIKA Ondrušková_Jana_Svobodová_Vendula M 1976 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2020 22:18 REMEŠ Pavel M 1970 Česká republika ULTIMA K.LAP TEAM Ano Ne
09.08.2020 09:26 SÁZEL František M 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 SÁZEL Marek M 2007 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 SEDLÁŘ Tomáš M 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 18:26 SEDLÁŘ_TOMÁŠ Baslar_Ondřej_Krečmer_Patrik M 2004 Česká republika Kostka Racing Ano Ne
07.08.2020 22:18 SEEMANN David M 1962 Česká republika Ultima Ano Ne
07.08.2020 22:18 SLOVÁKOVÁ Klára Ž 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 18:36 SLOVÁKOVÁ_KLÁRA Kobak_Jakub_Vinohradníková_Amálie M 2005 Česká republika Kostka Racing Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŚMIAŁKOWSKI Rafał M 1974 Polsko TJ Sokol Kunvald Ano Ne
08.08.2020 11:47 SOKOLOVÁ Vendula Ž 1983 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2020 22:18 STRAKA Zdenek M 1991 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 11:47 STRAŠÁKOVÁ Monika Ž 1973 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2020 22:18 SVOBODOVÁ Danuše Ž 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŠAFÁŘ Václav M 1983 Česká republika Lázně Slatinice Ano Ne
08.08.2020 11:47 ŠEFCOVÁ Kateřina Ž 2000 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 11:47 ŠIMŮNKOVÁ Petra Ž 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŠMÍD Jindřich M 1987 Česká republika PSP- Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŠMIDA Adam M 2006 Česká republika Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŠMIDA Petr M 1978 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŠTÍPALOVÁ Hana Ž 1984 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
08.08.2020 14:11 TLAPA Jaroslav M 1981 Česká republika Ultima K.Lap Team Ano Ne
08.08.2020 14:11 TOČÍK Rostislav M 1967 Česká republika Jafiduto 1984 Ano Ne
07.08.2020 22:18 TOMKOVÁ Alice Ž 2009 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2020 22:18 TOMKOVÁ Hana Ž 2006 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 TOMKOVÁ Lenka Ž 2011 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
08.08.2020 11:47 TROJANCOVÁ Pavla Ž 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
08.08.2020 18:36 TROJANCOVÁ_PAVLA Šimůnková_Petra_Petterová_Edita M 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
08.08.2020 11:47 VÁVRA Petr M 1954 Česká republika Jafiduto 1984 Ano Ne
08.08.2020 14:11 VESELSKÝ Michal M 1980 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2020 22:18 VINOHRADNÍK Jan M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Ž 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
08.08.2020 14:11 VLÁŠEK Jan M 1982 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
08.08.2020 18:26 VLÁŠEK_JAN Pelc_Tomáš_Remeš_Pavel M 1980 Česká republika Ultima A Ano Ne
07.08.2020 22:18 VYBÍRALOVÁ Věra Ž 1973 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 VYSTRČIL Jakub M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 VYSTRČIL Kryštof M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2020 22:18 WERNER Pavel M 1980 Česká republika Bokolobka tým Ostrava Ano Ne
07.08.2020 22:18 ZAPLETALOVÁ Adéla Ž 2006 Česká republika 1.KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
07.08.2020 22:18 ZBOŽKOVÁ Andrea Ž 2001 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
08.08.2020 18:36 ZBOŽKOVÁ_ANDREA Tomková_Hana_Legátová_Hana M 2001 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2020 22:18 ŽABA Martin M 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
08.08.2020 14:11 ŽEMLÍK Boleslav M 1991 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2020 18:26 ŽEMLÍK_BOLESLAV Straka_Zdeněk_Šmida_Petr M 1991 Česká republika BKG "B" Ano Ne

Podrobnější informace zde:  ROLLO LIGA - Lipenská výzva

Název Ke stažení
PROPOZICE-RL---Final-na-tri-dny-v02.pdf
plakat-A3-lipenska.pdf
Absolutni-poradi-dle-nejrchlejsiho-casu-z-Rozjizdek-R01-R38---bez-sprintu-1kolo.pdf
Poradi-dle-ketegorii-dle-nejrchlejsiho-casu-z-Rozjizdek-R01-R38-bez-sprintu-1-kolo.pdf
Sloucene-vysledky-rozjizdek-a-1-kolo-sprintu-absolutni-poradi.pdf
Sloucene-vysledky-rozjizdek-a-1-kolo-sprintu-poradi-dle-kategorii.pdf
Vysledky-Kriterium-zeny-juniorky-ultraveterani-absolutni-poradi-s-bodovanim.pdf
Vysledky-Kriterium-Muzi-juniori--absolutni-poradi-s-bodovanim.pdf
Vysledky-Kriterium-zeny-juniorky-ultraveterani-absolutni-poradi-s-bodovanim-v02.pdf
Vysledky-Kriterium-Muzi-juniori--absolutni-poradi-s-bodovanim-v02.pdf
Vysledky-Amer-stafeta-zeny-kadeta-zaci.pdf
Vysledky-Amer-stafeta-muzi.pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-prpravka.pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-zaci.pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-prpravka(2).pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-zaci(2).pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-kadeti.pdf
Vysedky-dle-kategorii-Dlouhy-zavod-zeny-ultra.pdf
Zpět
© 2020 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.