06. - 09.08.2021 - MČR - ROLLO LIGA 2021 - výsledky

Podrobnější informace zde: ROLLO LIGA - Lipenská výzva ...

Čas startu Název Zkratka Závodníků  
15:00 Sprint 1. kolo SP1 119 Výsledky
16:15 SF_1_Senioři R01 4 Výsledky
16:18 SF_2_Senioři R02 4 Výsledky
16:21 SF_1_Master Muži R03 4 Výsledky
16:24 SF_2_Master Muži R04 4 Výsledky
16:27 SF_1_Veteráni Muži R05 4 Výsledky
16:30 SF_2_Veteráni Muži R06 4 Výsledky
16:33 SF_1_Seniorky R07 4 Výsledky
16:36 SF_2_Seniorky R08 4 Výsledky
16:39 SF_1_Žáci R09 4 Výsledky
16:42 SF_2_Žáci R10 4 Výsledky
16:45 SF_1_Žačky R11 3 Výsledky
16:48 SF_2_Žačky R12 4 Výsledky
16:51 SF_1_Přípravka R13 4 Výsledky
16:54 SF_2_Přípravka R14 4 Výsledky
16:57 Finále kadetky R21 4 Výsledky
17:00 Finále kadeti R22 4 Výsledky
17:03 Finále masters ženy R23 4 Výsledky
17:06 Finále veteránky R24 4 Výsledky
17:09 Finále ultraveteráni R25 4 Výsledky
17:12 Finále juniorky R26 2 Výsledky
17:15 Finále junioři R27 4 Výsledky
17:18 Finále přípravky R28 4 Výsledky
17:21 Finále žákyně R29 4 Výsledky
17:24 Finále žáci R30 4 Výsledky
17:27 Finále veterání R31 4 Výsledky
17:30 Finále masters muži R32 4 Výsledky
17:33 Finále seniorky R33 4 Výsledky
17:36 Finále senioři muži R34 4 Výsledky
17:40 R40 - Nejrychlejší časy z rozjížděk R01-R34 R40 119 Výsledky
10:00 Kriterium Žáci, Žákyně kzz 20 Výsledky
10:30 Kriterium Kadeti, Kadetky kzk 14 Výsledky
11:30 Kriterium Ženy, Juniorky, Ultraveteráni kzzju 33 Výsledky
13:15 Kriterium Muži a Junioři kzm 58 Výsledky
14:15 Kriterium Přípravka kzp 11 Výsledky
16:30 Štafety žáci 10min + 1kolo ŠZ 4 Výsledky
16:40 Štafety ženy, kadeti,žáci 15min + 1kolo ŠZK 7 Výsledky
17:00 Štafety muži 20min + 1kolo ŠM 10 Výsledky
08:30 Dlouhý závod Žáci, Žákyně dzz 16 Výsledky
08:35 Dlouhý závod Přípravka dzp 10 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Kadeti, Kadetky dzk 14 Výsledky
09:10 Dlouhý závod Ženy, Juniorky, Ultraveteráni dzzju 31 Výsledky
10:45 Dlouhý závod Muži a Junioři dzm 56 Výsledky
Registrován Jméno závodníka Pohlaví Ročník Stát Klub Potvrzena registrace? Přijatá platba?
06.08.2021 22:41 ANNA Fryblíková Ž 2011 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 BALCAR Adam M 1978 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2021 22:41 BARÁK Václav M 1990 Česká republika Ultima k.Lap team Ano Ne
06.08.2021 22:41 BAROŠOVÁ Klára Ž 2011 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 BARROW Timothy M 2004 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 BÁRTA Miloslav M 1969 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
06.08.2021 22:41 BARUSEL Jakub M 2010 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 BARUSELOVÁ Martina Ž 1986 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 BASLAR Ondřej M 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 BÍLOVSKÁ Monika Ž 2009 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 BOSTL Adam M 2008 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 BOSTL Denis M 2011 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 BOSTL Jakub M 1982 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
07.08.2021 17:34 BOSTL_DONÁTOVÁ_BOSTL Adam_Kamila_Denis M 1990 Česká republika Yedoo kadeti Ano Ne
07.08.2021 17:34 BROŽ Martin M 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2021 17:34 BŘÍZA Martin M 1976 Česká republika Lázně Slatinice Ano Ne
06.08.2021 22:41 CIPRYSOVÁ Jana Ž 1996 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 ČIMBORA Radek M 1980 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
06.08.2021 22:41 ČTVRTNÍK Milan M 1979 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 DITTMAR Šimon M 2012 Česká republika Ano Ne
07.08.2021 17:34 DONÁT Jaroslav M 2013 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
07.08.2021 17:34 DONÁT Martin M 1978 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
07.08.2021 12:18 DONÁTOVÁ Kamila Ž 2010 Česká republika Yedoo Team Ano Ne
07.08.2021 12:18 DOSTÁL Alexandr M 2009 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 DRAPÁČ Radek M 1973 Česká republika Pivovar Svijany Ano Ne
06.08.2021 22:41 DRAPÁČOVÁ Tereza Ž 2008 Česká republika Pivovar Svijany Ano Ne
07.08.2021 17:34 DRAPÁČOVÁ_BAROŠOVÁ_HRYZBIL Tereza_Klára_Michal Ž 1990 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2021 17:34 DUŠEK Jan M 1974 Česká republika SAK Rumburk Ano Ne
06.08.2021 22:41 DVOŘÁČEK David M 2014 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2021 17:34 FANTA Martin M 1975 Česká republika Ano Ne
07.08.2021 12:18 FANTOVÁ Judita Ž 2011 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 FETTEROVA Edita Ž 1979 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2021 17:34 FETTEROVÁ_TROJANCOVÁ_SVOBODOVÁ Edita_Pavla_Danuše Ž 1990 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 FLAŠKA Jiří M 1951 Česká republika Kostka racing Ano Ne
07.08.2021 12:18 FOŘTOVÁ Petra Ž 2002 Česká republika Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2021 22:41 FRANCOVÁ Monika Ž 1970 Česká republika BoKolobka Tým Ostrava Ano Ne
08.08.2021 13:15 FRIDRICH Bruno M 2013 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 FRYBLÍKOVÁ Kateřina Ž 1980 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2021 12:18 FRYZOVÁ Kristina Ž 1987 Česká republika Třista60 Ano Ne
07.08.2021 17:34 FRYZOVÁ_ZBOŽKOVÁ_LUBOVSKÁ Kristina_Andrea_Štěpánka Ž 1990 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÁJEK Jarda M 1982 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÁJEK Ondřej M 2009 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÁJEK Tomáš M 1975 Česká republika Famous Fathers Turnov Ano Ne
07.08.2021 17:34 HÁJEK_TOMKOVÁ_JUŘÍK Ondřej_Alice_David M 2010 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÁJKOVÁ Alice Ž 1992 Česká republika BKG Brno Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÁJKOVÁ Kateřina Ž 2005 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2021 17:34 HEKERLE Vítězslav M 1978 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 HERCIK Jakub M 2003 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
08.08.2021 00:31 HERCIK Jakub_Matěj_Zdeněk M 1950 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 HERCIK Matěj M 2006 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
06.08.2021 22:41 HERCIK Zdeněk M 1976 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
06.08.2021 22:41 HERCIKOVÁ Anna Ž 2009 Česká republika UNIKOSY Ano Ne
06.08.2021 22:41 HRYZBIL Michal M 2012 Česká republika 1KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
06.08.2021 22:41 HŘIVNA David M 2005 Česká republika 1.KK Lipník Ano Ne
08.08.2021 00:31 HŘIVNA_HRYZBIL_BARROW David_Filip_Timothy M 1950 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 HUB Petr M 1971 Česká republika Ultima Ano Ne
06.08.2021 22:41 HÜBNER Karel M 1982 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
08.08.2021 00:31 HÜBNER_BALCAR_FOŘTOVÁ Karel_Adam_Petra M 1950 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2021 22:41 JARŮŠEK Michal M 1982 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 JARŮŠEK Petr M 2014 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 JARŮŠEK Tomáš M 2012 Česká republika YEDOO Team Ano Ne
08.08.2021 00:31 JARŮŠEK_DONÁT_HÁJEK Michal_Martin_Jarda M 1950 Česká republika Yedoo chlapi Ano Ne
07.08.2021 17:34 JARŮŠEK_DONÁT_JARŮŠEK Tomáš_Jaroslav_Petr M 2010 Česká republika Yedoo přípravka Ano Ne
06.08.2021 22:41 JUŘÍK David M 2009 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 JUŘÍK Lukáš M 2006 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
07.08.2021 17:34 JUŘÍK_ZAPLETALOVÁ_BARROW Lukáš_Adéla_Tina Ž 1990 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 KADLEC Martin M 1981 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 KADLEC Matyáš M 2014 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 KADLECOVÁ Dagmar Ž 1965 Česká republika PSP KK Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 KADLECOVÁ Martina Ž 1983 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 KADLECOVÁ Michaela Ž 2011 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 KISLINGEROVÁ Ivana Ž 1965 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
06.08.2021 22:41 KOBAK Jakub M 2006 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2021 17:34 KOBAK_KROUTIL_ZAHRADNÍKOVÁ Kuba_Šimon_Petra M 1990 Česká republika Kostka Racing 2 Ano Ne
07.08.2021 17:34 KOLÁČEK Ondřej M 1993 Česká republika BoKolobka tým Ano Ne
06.08.2021 22:41 KOMÁR Martin M 1975 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
06.08.2021 22:41 KREČMER Filip M 2009 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 KREČMER Patrik M 1972 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2021 17:34 KREČMER_VYSTRČIL_FRYBLÍKOVÁ Filip_Kryštof_Anna M 2010 Česká republika Kostka Racing 1 Ano Ne
06.08.2021 22:41 KREČMEROVÁ Tereza Ž 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 KROUTIL Ondra M 2014 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 KROUTIL Šimon M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 KULKA Michal M 1982 Česká republika Třista60 Ano Ne
07.08.2021 12:18 KUŘÍKOVÁ Václava Ž 1979 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
06.08.2021 22:41 LAŠÁK Adam M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 LEGÁT Pavel M 1969 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 LIBSCHER Petr M 2005 Česká republika BoKolobka Tým Ano Ne
06.08.2021 22:41 LUBOVSKÁ Štěpánka Ž 1991 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 MACHÁČEK Lubomír M 1959 Česká republika Tsunami Ano Ne
06.08.2021 22:41 MAIXNER Radoslav M 1973 Česká republika Koloběžci Pardubice Ano Ne
06.08.2021 22:41 MAIXNEROVÁ Eliška Ž 2004 Česká republika Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2021 22:41 MANDELÍK Ladislav M 1992 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2021 00:31 MANDELÍK_ONDRUŠKA_NAVRÁTIL Ladislav_Jan_Jakub M 1950 Česká republika BKG A Ano Ne
06.08.2021 22:41 MATYÁŠ Roman M 2002 Česká republika TŘISTA60 Ano Ne
08.08.2021 00:31 MATYÁŠ_KULKA_ŠVAJDA Roman_Michal_Přemek M 1950 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 MIHULKA Martin M 1979 Česká republika TJ Sokol Kunvald Ano Ne
06.08.2021 22:41 MOŘKOVSKÝ Lukáš M 2009 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 MOŘKOVSKÝ Tomáš M 2011 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
07.08.2021 17:34 MOŘKOVSKÝ_TOMKOVÁ_MOŘKOVSKÝ Tomáš_Lenka_Lukáš M 2010 Česká republika 1KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 NAVRÁTIL Jakub M 1985 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2021 13:15 OBRTLÍK Václav M 1990 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 ODLOŽILÍK Radek M 1989 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 ODVÁRKA Jan M 1957 Česká republika ultima Ano Ne
06.08.2021 22:41 ONDERKA Alois M 1969 Česká republika Dragons Ano Ne
07.08.2021 12:18 ONDERKOVÁ Vlaďka Ž 1968 Česká republika Dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 ONDRUŠKA Jan M 2004 Česká republika BKG Ano Ne
07.08.2021 17:34 ONDRUŠKA Vladimír M 1976 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 ONDRUŠKOVÁ Jana Ž 1977 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 PALŠA Norbert M 1993 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2021 22:41 PATERA Vladimír M 1983 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 PELC Miroslav M 1965 Česká republika Ultima Ano Ne
06.08.2021 22:41 PELC Tomáš M 1989 Česká republika Ultima k.Lap team Ano Ne
08.08.2021 00:31 PELC_HUB_SEEMANN Miroslav_Petr_David M 1950 Česká republika Ultima Old Ano Ne
08.08.2021 00:31 PELC_VLÁŠEK_BARÁK Tomáš_Jan_Vašek M 1950 Česká republika Ultima A Ano Ne
06.08.2021 22:41 PEŠEK Richard M 1974 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
06.08.2021 22:41 PEŠEK Richard M 2011 Česká republika Rožnov pod Radhoštěm Ano Ne
06.08.2021 22:41 PEŠTA Petr M 1975 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
08.08.2021 00:31 PEŠTA_KADLEC_ŠMÍD Petr_Martin_Jindřich M 1950 Česká republika PSPKK Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 PEŠTOVÁ Kamila Ž 2007 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 PEŠTOVÁ Markéta Ž 1975 Česká republika PSP - Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
07.08.2021 17:34 PLEVÁKOVÁ Šárka Ž 2015 Česká republika Třista60 Ano Ne
08.08.2021 13:15 POLÁCH Zdeněk M 1968 Česká republika FBC Sokol Frenštát p.R. Ano Ne
06.08.2021 22:41 POLÁKOVÁ Lucie Ž 1982 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
07.08.2021 12:18 PREČOVÁ Libuše Ž 1961 Česká republika Ano Ne
06.08.2021 22:41 PROVOD Ladislav M 1968 Česká republika PSP-Klub koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 REMEŠ Pavel M 1970 Česká republika Ultima K.lap Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 ROŽŇÁKOVÁ Veronika Ž 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 SÁZEL František M 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 SÁZEL Marek M 2007 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 SEDLÁŘ Tomáš M 2004 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 SEEMANN David M 1962 Česká republika Ultima Ano Ne
07.08.2021 12:18 SOCHŮRKOVÁ Sára Ž 2009 Česká republika Lipník Dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 SOCHŮRKOVÁ Sarah Ž 2009 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
07.08.2021 12:18 STEJSKAL Petr M 1961 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 STRAKA Zdenek M 1991 Česká republika BKG Ano Ne
06.08.2021 22:41 SVOBODOVÁ Danuše Ž 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŠAFRÁNKOVÁ Zuzana Ž 1981 Česká republika Bo Kolobka tým ostrava Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŠEFCOVÁ Kateřina Ž 2000 Česká republika Ultima k.Lap team Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŠMÍD Jindřich M 1987 Česká republika PSP Klub Koloběhu Plzeň Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŠTÍPALOVÁ Hana Ž 1984 Česká republika TJ Sokol Maxičky Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŠVAJDA Přemysl M 1976 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 TINA Barrow Ž 2007 Česká republika 1 KK Lipník n.B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 TOMKOVÁ Alice Ž 2009 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
06.08.2021 22:41 TOMKOVÁ Lenka Ž 2011 Česká republika 1 KK Lipník n. B. Ano Ne
07.08.2021 12:18 TROJANCOVÁ Pavla Ž 1987 Česká republika COCONi Ano Ne
06.08.2021 22:41 ULIČNÝ Luboš M 1985 Česká republika SKK Lipnik dragons Ano Ne
06.08.2021 22:41 VANICKÝ František M 1959 Česká republika KK ZCA Ano Ne
06.08.2021 22:41 VÁVRA Petr M 1954 Česká republika JaFiDuTo 1984 Ano Ne
06.08.2021 22:41 VINOHRADNÍK Jan M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
07.08.2021 17:34 VINOHRADNÍK_SÁZEL_ROŽNÁKOVÁ Jan_Marek_Veronika M 1990 Česká republika Kostka Racing 3 Ano Ne
06.08.2021 22:41 VINOHRADNÍKOVÁ Amálie Ž 2005 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 VLÁŠEK Jan M 1982 Česká republika Ultima Team Ano Ne
06.08.2021 22:41 VYBÍRALOVÁ Věra Ž 1973 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 VYSTRČIL Jakub M 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 VYSTRČIL Kryštof M 2012 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 WALDHAUSEROVÁ Šárka Ž 1973 Česká republika Bokolobka Tým Ostrava Ano Ne
06.08.2021 22:41 WERNER Pavel M 1980 Česká republika Třista60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 ZAHRADNÍKOVÁ Petra Ž 2008 Česká republika KOSTKA RACING Ano Ne
06.08.2021 22:41 ZÁLEŠÁK Antonín M 1966 Česká republika BoKolobka Tým Ano Ne
06.08.2021 22:41 ZAPLETALOVÁ Adéla Ž 2006 Česká republika 1.KK Lipník nad Bečvou Ano Ne
06.08.2021 22:41 ZBOŽKOVÁ Andrea Ž 2001 Česká republika TŘISTA60 Ano Ne
06.08.2021 22:41 ZIMMERMAN Pavel M 2011 Česká republika Cesta ke sportu Ano Ne
06.08.2021 22:41 ŽABA Martin M 1958 Česká republika COCONi Ano Ne
07.08.2021 17:34 ŽEMLÍK Boleslav M 1991 Česká republika BKG Ano Ne
08.08.2021 00:31 ŽEMLÍK_ONDRUŠKA_HEKERLE Boleslav_Vladimír_Vítězslav M 1950 Česká republika BKG B Ano Ne
07.08.2021 12:18 ŽEMLÍKOVÁ Pavlína Ž 1968 Česká republika BKG Ano Ne

Podrobnější informace zde:  ROLLO LIGA - Lipenská výzva

Název Ke stažení
01-Vysledky-sprinty-absolutni-poradi.pdf
02-Vysledky-sprinty-poradi-dle-kategorii.pdf
03-Vysledne-casy-z-rozjizdek-absolutni-poradi.pdf
04-Vysledne-casy-z-rozjizdek-poradi-dle-kategorii.pdf
19-Vysledky-vsech-kriterii-mezicasy.pdf
20-Vysledky-vsech-stafet-s-mezicasy.pdf
02-Vysledky-RoolloLiga-Lipnik-nad-Becvou-sobota-kriteria-a-stafety-2021.xlsx
30-Vysledky-vsech-dlouhych-zavodu-s-mezicasy.pdf
03-Vysledky-RoolloLiga-Lipnik-nad-Becvou-nedele-dlouhe-zavody-2021.xlsx
01-Vysledky-RoolloLiga-Lipnik-nad-Becvou-patek-sprint-2021-Oprava-01.xlsx
04-Vysledky-RoolloLiga-Lipnik-nad-Becvou-patek-sprint-2021-SLOUCENE.xlsx
Zpět
© 2021 - AM Chrono - Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno.
Propojeno s
gScore
Vyrobené ve studiu M square s.r.o.